Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lilka19

Najsmutniejsza piosenka jaką znacie

Polecane posty

camember-dzieki za słowa otuchy.....każdy ma lepsze i gorsze dni... tylko dlaczego te gorsze trwają tak długo??????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuje czegoś nowego w sensie posłucham czegoś nowego,innego od tego czego słucham na codzień....bo generalnie jestem bardzo ograniczona jeśli chodzi o muzykę....mam pare ulubionych zespołów których słucham bez przerwy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęcie do CV-to długa historia...od jakiegoś czasu mam po prostu same problemy w dosłownie każdej sferze mojego żałosnego życia i musze w końcu odreagować.....pierwsza setka poszła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety, trzeba przetrwać te gorsze dni , by móc bardziej doceniać te pozytywne:) zdjęcia-do-CV >> masz świetną piosenkę w stopce;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka 19 -----> Problemy są po to żeby je rozwiązywać :) Gdyby ich nie było życie byłoby naprawdę nudne ! Wtedy nawet bogactwo , latynoska uroda oraz sznur wspaniałych otaczających Cię ludzi nie uszczęśliwiałby Cię. Jakie masz te problemy ? Ja Ci je rozwiążę :P No dawaj ... zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj lilka jak tobie smutno to mi też wiem jak to jest zreszta to ty wyciągnełas mnie po części z tego stanu okropnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camember -----> Ja dziękuję Tobie bardzo :D Ale to była na pewno prawda ? Nie kłamczysz ? :P A tak apropo to dziś ją dopiero odnalazłem w necie, w radio słyszałem parę razy ale nie znałem tytułu i nie mogłem ot tak na zawołanie sobie jej posłuchać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z polskich to u mnie na górze listy jest Ostatni- Edyty Bartosiewicz ;) z zagranicznych to może być np. Salvame - RBD, Why Does it rain- Darin Zanyar, Because of you - Kelly Klarkson, Gomenasai - T.A.T.U., Everytime - Britney Spears, Shale of my heart - Sting, Just one last dance - Sarah Conor, Living to love you - Sarah Conor no i to chyba wszystko . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przed wami miałem ( i mam dalej) ta piosenke w stopce w stanach juz dawno była hitem a teraz dopiero do polki dotarła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ojca którego nienawidze (z wzajemnością), już nawet tego nie ukrywam, przez niego moja matka zachorowała (ma schizofrenię na zmianę z cieżką depresją), mam poważne problemy ze sobą tzn. jestem strasznie nieśmała, zamknieta w sobie, niedowartościowana, nie ufam ludziom, jestem społecznym kaleką.....ciężkie studia, brak przyjaciół (wyjechali lub mieli już mnie dosyć), 2 tygodnie temu usuneli mi jajnik i jajowód.....i mam już dosyć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uixdisox
Hmm, jeśli tak ogólnie jesteś podłamana to już chyba smutniejsze nie może być nic niż to: I hurt myself today To see if I still feel I focus on the pain The only thing that's real Tu jest link, do tej pięknej i smutnej piosenki z równie smutnym teledyskiem, niestety najpierw są reklamy (ale krótkie): http://www.youtube.com/watch?v=o22eIJDtKho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ją już wrzuconą na ipod'a :D też słyszałam w radio parę razy aż w końcu udało mi się ją dorwać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green bądź moim przyjacielem:) Jesteś super, wrażliwym fecetem i skarb z Ciebie po prostu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
green uwielbiam tą piosenkę:) Jak to się nie znasz???? a ja myślałam że mamy całkiem podobny gust....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka żadna dziewczyna mi tego nie powiedziała to bardzo, bardzo miłe dziękuje ale nie przeceniaj mnie :) wiem że taki smutek musi potrwac ale wyciągne cię z niego choc by nie wiem co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mamy ale nie potrafie ci tak pomóc przez muzyke jak ty mi nie znam zespołu który by cię z tego smutku choc troche wyciągnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka19 -----> Ojciec to ojciec, no chyba przez Niego nie będziesz sobie życia uprzykrzać ? Nie Ty jedna i nie ostatnia takiego masz ... A co do Ciebie to ... nieśmiałość można przezwyciężyć, charakter można sobie wypracować ... Naukowcy twierdzą że to jak będzie wyglądało nasze życie w 90% zależy od naszego myślenia. Nie musisz mieć wszystkiego aby być szczęśliwą, ciesz się drobiazgami a zobaczysz że życie nabierze kolorów :) Gorzej z tymi jajnikami i jajowodem ... lekarzem to ja nie jestem więc nawet nie będę rozwijał tego tematu. Ja np. wierzę w pewnym stopniu w przeznaczenie i to że Twój los zapisany jest gdzieś w gwiazdach. Ktoś kto ma cierpieć na ziemi będzie miał lżej na tamtym świecie :) A jeżeli nie wierzysz w istnienie Nieba i Piekła to pewnie w reinkarnację więc odcierpisz swoje w tym wcieleniu po czym bedzie lepiej w nastepnym :D Głupio gadam wiem .... ale ja lubie fantazjować :P Uszy do góry .... tyle Ci powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zetkamia
http://www.youtube.com/watch?v=4N3N1MlvVc4 to moja najsmutniejsza piosenka,zawsze mam po niej dreszcze..i nie jest tyle smutna,co strasznie refleksyjna, ale może to najpierw trzeba film obejrzec, do którego jest ten kawałek,nie wiem. a tak z innej beczki,to w smutne dni trzeba na siłę słuchac radosnej muzyki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka, z tego co piszesz, życie cię nie rozpieszcza:( ale na pewno są też chociaż minimalne promyki słońca w twoim życiu, tak jak w życiu innych:) nad charakterem może pracować, uwierz mi:) ja jestem na to żywym dowodem;) :D dużo wytrwałości i odwagi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×