Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 901501 - ciekawa :)

zapłodnienie...

Polecane posty

Gość czy czy czy czy
ehhh tam , powiem wam ze u kazdej moze byc inaczej rowniez ze sluzem mi pisano wtedy ze ozn ten sluz ciaze ale jak widzicie przyszedl wetdy okres, szyjka macicy to sama nie wiem jak mam w ciazy wygladac czy ma byc blisko oosadzona ( nie gleboko) i twarda czy w dali byc i raczej miekka ? ehh powiem wam , ze juz nie czytam tych wszystkich madrosci :d bo zglupieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czytałam wszystkie części tego Zmierzchu. Szału nie robi, ale do poduszki może być :) A teraz czytam "Niebezpieczne związki" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy czy czy czy
niebezpieczne zwiazki tez czytalam ogolnie uwielbiam ksiazki Daniel Steel :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskaj23
Kotka wyluzuj się i zapomnij ze planujesz a wyjdzie..ja jak byłam w takim stanie załamania -bo przez to każda kobieta która chce mieć dziecko przechodzi- stwierdziłam że muszę do tego podejść inaczej bo przecież nie mam nic do stracenia..jeśli ci naprawdę zależy przestań o tym myśleć i działaj i to nie tylko w dni płodne..kochaj się ale nie z myślą o tym żeby dziecko z tego było tylko pomyśl np. o tym jak kiedyś nie lubiłaś się kochać z zabezpieczenia a teraz możesz to robić całkiem na luzie:))) bez gumek itp :) :) :) popadając w paranoje bardzo łatwo zniechęcić się do seksu a tym samym sprawić przykrość tj drugiej osobie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskaj23
Ta druga osoba na pewno mocno cię kocha i strasznie cierpi jak widzi co się dzieje..a jak seks stanie się tylko środkiem koniecznym :( żeby mieć dziecko to szybko w ciąże nie zajdziecie!!! tzw blokada psychiczna..a nie muszę przypominać że u zdrowych par bez problemów z płodnością seks jest jedyną metodą posiadania dzidziusia więc musisz o tą "metodę" się zatroszczyć..im lepszej jakości tym większe szanse..nie poddawaj się tak łatwo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż... Ja pochodzę z takiej bajki, że nigdy nie uprawiałam seksu z jakimiś środkami anty... A poza tym, to prawda jest taka...że tak naprawdę to szanse na zapłodnienie mieliśmy dopiero w tym miesiącu, bo dopiero teraz udało nam się normalnie seksić, pełny stosunek... Mam pochwicę i jestem na półmetku wychodzenia z tego...Długo to trwa, a jak teraz się udawały stosunki, to wiecie, miałam nadzieję, że wszystko się uda:) Ale poczekamy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskaja pytanie
jakie mialas objawy ciazy ? czy zaraz na poczatku jeszcze przed @ czy jakos luzowo bylo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotka wlasnie :) baksja ma racje , nie ten cykl to nastepny wiele jeszcze przed toba nie zalamuj sie, nie mysl non stop o tym choc wiemy ze to trudno przychodzi :( :D ja to mam obawy bo owulacji nie mialam 24 tylko 25 :D w dodatku u mnie ciezko jest z sluzem :O nigdy nie mam go , choc napewno jest skryty w szyjce :D a terazzzz mam tak sucho :O ze to nie mozliwe az czuje jak siedze ta suchoc :O rowniez watpie w to by nam sie udalo , choc to starania nie bylo , tylko tak jakos sie potoczylo :) zadnyhc ukluc nie mam ani nic ;) wiec chyba jeszcze sobie rowniezzzzz poczekamy na dziecko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotka pochodze z tej samej bajki :D rowniez sporo czasu bo od 4 lat nie uzywalam antykoncepci :D i nigdy nie bylo ciazy stosunki przerywane itd. teraz wogole bez stosunku przerywanego tylko do srodka :D ale wstrzemiezliwosc w dni plodne wyliczone :P i brak ciazy mysle sobie jak to mozliwe jak niektorzy wpadke zaliczaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskaj23
Miałam niesamowicie rozdrażnione i czułe sutki ale tak strasznie że cały czas mi sutki stały - mam znajoma której sutki wogóle nie stoją nawet jak jest jej zimo :) - oczywiście myślałam że to przez ten spóźniający się okres ;) ps.mojemu mężowi bardzo się to podobało jak one sobie tak stały a ja szału dostawałam .. tyle! Nic więcej..to było zaraz przed okresem który się na szczęście nie pojawił..ale to było bardzo nie przyjemne bo ja sama ich dotknąć nie mogłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskaja pytanie
acha dziekuje za odpowiedz napisz czy mialas te bolace piersi zaraz po zaplodnieniu czy tuz przed okresem liczmy 2 dni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskaja pytanie
emmm sutki * nie piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskaj23
szczęściary!!! ja to pamiętam ten lateks no a później ciągłe pamiętanie o pigułce ;/ ..i tak już miałam do polowy 2 miesiąca a teraz mnie bolą całe piersi już trochę mniej ale są coraz cięższe i pełniejsze..wyglądają jak z silikonu dużego rozmiaru :) ps. Kotka to tym bardziej powinnaś się uzbroić w cierpliwość.. z ręka na sercu my staraliśmy się ponad 3 miesiące ale przynajmniej 3 razy na tydzień a było bardzo ciężko bo pracujemy w innych systemach i z wspólnym czasem wolnym naprawdę nie było łatwo..teraz wiem że gdybym pozwoliła sobie na taki luksus jak wy to wpadkę miała bym murowaną..tak jak wcześniej pisałam zaszłam w ciąże pod koniec cyklu przed okresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskaj23
najpierw same sutki mi dokuczały później reszta tego gruczołu ;) to musiało być jakoś zaraz po zapłodnieniu bo ok 5 dni przed spodziewanym @ no i ja jakoś tak też w ciążę zaszłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskaj23
ach te paranoje!!!kotka trzyma się i nie daj się im..wszędzie czyhają! ja walczę teraz z tymi dotyczącymi poronień, martwych ciąż no i te chyba najgorsze bo związane z badaniami prenatalnymi..ale NIE DAM się :) :) :) co ma być to i tak będzie.uważać na siebie owszem trzeba ale nie mam zamiaru leżeć tylko w łóżku bo ruch jest bardzo potrzebny zarówno mi jak i maleństwu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
bole sa juz dosc silne wiec @ juz tuz tuz a jak u Was kobitki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka ja dzis poranna ale jakos ostatnio tak wstaje :P u mnie boli zero , no moze czasami brzuch zaburczy , piersi lekko nabrzmiale bola tylko troche , tak jak na przyjscie @ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
a masz przewaznie bole przed @??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak , mam , takie burczenie :P i je mam ale jakos troche rzadziej pod wieczor burczy za to :P czuje i wiem ze dostane @ nie ma innej rady. Tylko brak u mnie takiego serkowego sluzu zawsze go mialam przed @ a teraz niet . ale w sobote bedzie przywitanie okresu :D musze sobie tampony kupc bym nie zapomniala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
z chlopakiem tak sobie...odezwal sie wczoraj,przepraszal.... no a jesli chodzi o @ to tez jestem pewna, ze ja dostane, objawy standardowe jak co miesiac. Bole sa dosc mocne wiec to na pewno nie ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
chociaz wiem, ze sporo kobiet czulo sie tak jak przed @ i byly w ciazy, ale jakos juz przestalam na to zwracac uwage, bo wiele razy sie przez to rozczarowalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie , ja tez nie nakrecam sie bo tak czy tak okres dostane , teraz nic sobie nie podczytuje , bedzie to bedzie nie bedzie to nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
musze isc kupic sobie chociaz no-spe zeby nie skrecac sie z bolu za kilka dni;) wiec uciekam, milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×