Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 901501 - ciekawa :)

zapłodnienie...

Polecane posty

szczeze wpaadki sa fajne tak samo jak i planowane bo tez nie wiesz kiedy faktycznie bedzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rowniez oby sie udalo :) co do temperatury wstaje o roznych porach :( ale myslalam juz nad kupnem testow owulacyjnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy pierwszym jest zawsze lepiej. Ja sie teraz zaczelam interesowac objawami ciazy przy pierwszej tylko jak sie płód rozwija;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to szczerze tez wam powiem ze wolalabym miec wpadke niz planowac :P te planowanie moze byc przytlaczajace , mozna sie nakrecic :P a tak to bum wpadka ciaza :P cos akurat dla mnie bo ja to do cierpliwych nie naleze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
czy czy czy czy - dokladnie! ja tak samo hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to witam w klubie teraz tez by byla wpadka a jestem niecierpliwa:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
jeszcze pare dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam czekam i korci mnie by test zrobic wiem ze nie ma sensu ale....... Nie jeszcze poczekam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia231 - :D ja cie rozumiem , dobrze ze ja nie przechodzilam kolo apteki zapewny bym kupila i bym zrobila a tak luz :P poczekaj :P choc wiem ze korci oj korci :P jeszcze tylko pare dni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
mnie wyjatkowo nie korci:) nawet odczekam pare dni jak bedzie sie spoznial, nieraz juz robilam test i tu 1 krecha niby dobrze,ze tak bylo ale z drugiej strony zawsze czulaw jakis zawod.... okropne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabell u mnie tak samo tyle ich narobilam :P teraz tez sobie odpuszcze , jesli w sobote nie nadejdzie w poneidzialek zrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabell tez to mialam w zeszlym miesiacu 2 testy negatywne tylko mi sie cykl wydłużył A co do przechodzenia kolo apteki to dzieki tej pogodzie jeszcze nie zrobilam testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie jak mysle o testach jakis strach oblatuje nawet teraz.... Moze to swiadczy o tym ze nie jestem??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
nom poniedzialek bylby dobrym dniem na testowanie:) ale co ja gadam...jakie testowanie...na pewno nie u mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez zadnego testowania nie bedzie ale zawsze sobie mozemy mowic o testowaniu :P pardon pisac ;) ahh ja tez w tamtym roku 2 negatywne mialam , zawsze troche smutno bylo , oj bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
monia231 a dlaczego nie u Ciebie ????? bo wydaje mi sie ze nie bede...mam wszystkie objawy wskazujace na @ jak zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a macie tzw przeczucie ze jestescie w ciazy. Jak ja mialam takie w zeszlym miesiacu heh to mnie oszukalo i nie bylam taki psikus:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabell to i tak masz lepiej ja po pierwszym porodzie nie mam zadnych objawow @ Teraz mi tylko troszke piersi napuchly ale to moze dlatego ze jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
taaa ja takie przeczucie mialam nieraz...heh masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
ja mam co miesiac i to baaardzo dokuczliwe...bole brzucha, piersi zaraz po owulacji...eh...byc kobieta, byc kobieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wam powiem , ze nawet nie wsluchuje sie w siebie , bo to moze byc klamliwe hehe , najlepiej poczekac ;) wtedy sie jest pewnym 100% prawie . Przeczucie nic mi nie mowi , a teraz brzuch mnie pobolewa jak na okres. Dziewczyny milych pogawendek ja uciekam pa wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to najprawdopodobniej po ciazy ci przejdzie jak mi albo sie nasili roznie to bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Czy Pa Ja sie w zeszlym miesiacu wsluchiwalam i czytalam objawy ciazy miedzy innymi czesciej sie mocz oddaje ja juz 2 miesiac co 3 godz chodze siusiu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
ja tez w kolko czytam "wczesne objawy ciazy" musze przestac ... to jakis nawyk wstretny hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
xxx148 Mogę się dołączyc ? :( pewnie:) co taka smutna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×