Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 901501 - ciekawa :)

zapłodnienie...

Polecane posty

Gość magdalen1981
Hej Wam dziewczyny przykro mi że Wam nie wyszło i jednocześnie życzę Wam żebyście w nie długim czasie obchodziły Dzień Matki!!!! No ja dzisiaj świętuje i czekam na owulke, trzymam kciuki za wszystkie dziewczynki, któe są w czasie staranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ! dziewczynki jak wiecie dostalam okres 23 maja czyli w normie po 5 dniowym plamieniu, moj okres trwal 2 dni ......to dziwne ! ale nie mam objawow ciazy i mam nadzieje ze nie jestem bo od niedzieli biore antybiotyk i bede go brala do niedzieli. jak myslicie moge zaczac sie starac o dzidzie po zakonczeniu kuracji antybiotykowej? biore dalacin 300 mg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki!!!!!!! Cichutko cos tu jest wiem wiem sama za czesto nie zagladam ale dzis siedze i czytam sobie. Coraz blizej owu co 2 dzien sie przytulamy ale w dzien matki tak rzadzilismy ze az mnie podbrzusze boli mam nadzieje ze cos z tego bedzie. A jak nie bedzie to zostalo mi ostatnie 5 tabl kwasu foliowego i przestane go brac a jak sie kiedys przydazy to wtedy bede rala:D A jak tam PRAGNE BARTUSIA zaciazyla???? Kciuki trzymam i goraco pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caly czas siedze przy kompie nie moge sie ruszyc tak mnie boli jajnik z lewej strony nawet jak siedzE to boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
monia- to wygląda na to że masz akurat owulacje ja też według wyliczeń powinnam mieć owulację dzisiaj albo jutro, a śluzu płodnego nie mam i żadnych objawów, nie wiem co mi się porobiło z tym cyklem , już postanowiłam że od przyszłego cyklu idę do mojego lekarza po luteinkę, i inne potrzebne leki na wyregulowanie @, bo to mnie tak wszystko dołuje, że zaczynam być zła sama na siebie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! zrobilam sobie test dla pewnosci i w ciazy nie jestem :-(, tzn w tej chwili to poczulam ulge bo biore antybiotyki i w sumie to nie wiem kiedy zaczac starania, czy w tym cyklu jeszcze czy lepiej poczekac i w nastepnym? jak myslicie czy antybiotyk moze we mnie siedziec dlugo, dzisiaj koncze go brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) jestem wlasnie po imprezce (urodziny przyszlej tesciowej:)) i cos nie moge teraz zasnac:( mierze sobie temp. dzis 7dc i temperatura waha sie od 36,4 do 36,6. takie wahania sa normalne? to nie jest tak az duza roznica i wiadomo ze codziennie nie bedzie idealna ale wolalabym sie upewnic:) codziennie mierze o tej samej godzinie czyli 7.15:) mam nadzieje ze mam owulke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jeszcze mam do was pytanko. czy jesli sa problemy np z hormonami i nie ma owulacji to temperatura sie nie podnosi? czy jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) jestem wlasnie po imprezce (urodziny przyszlej tesciowej:)) i cos nie moge teraz zasnac:( mierze sobie temp. dzis 7dc i temperatura waha sie od 36,4 do 36,6. takie wahania sa normalne? to nie jest tak az duza roznica i wiadomo ze codziennie nie bedzie idealna ale wolalabym sie upewnic:) codziennie mierze o tej samej godzinie czyli 7.15:) mam nadzieje ze mam owulke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka mam ten sam problem ostatnio strasznie mnie lewy jajnik bolal wszyscy mowili ze to owu a temp. w miejscu stala i tez nie wiem czy byla. A co do tych wahan o 2 kreski to chyba norma ja tak caly czas mam i od poczatku cyklu juz mam tak 4 raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! To znowu ja!!:( Wiecie chyba mialam juz owulacje o czym pisalam, ale czuje ze i tak nic z tego nie wyszlo taki mam glos w glowie ktory mowi i tak nic z tego:( Chyba dam sobie spokoj mam juz 1 dziecko i to mi wystarczy. Za was wszystkie oczywiscie trzymam kciuki i bede z wami dalej pisala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa moze dzis juz nie rob, poczekaj do jutra jak @ sie nie pojawi a najlepiej ze 2dni:)ja dopiero 9dc ale i tak mojego nie ma a tak za nim tesknie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przewaznie tak jest ze kobiety maja dolegliwosci jak przed @ a ta jednak nie przychodzi.. trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
No to ciekawa trzymam kciuki, daj znać pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!! No i co z wami ktoras jest juz w ciazy???:D Ja mam dzis 23 dzien cyklu i lekko mnie podbrzusze boli ale nie wiem czy to nei moja psychika. Trzymam kciuki i czekam na jakies wiesci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... skoro zadna z was nie pisze to pewnie nie zaciazyła a szkoda:( Ja najprawdopodobniej tez nie tylko od owu pobolewa mnie podbrzusze dolem. Piszcie kobiety:D Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
Hej Wam ja po raz kolejny dostałam okres czyli nic z tego, a za was nadal trzymam kciuki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mierze temperature z poczatku sie matrwilam bo do 17dc nie rosla a mam cykle 27-29dni. ciagle wahala sie od 36,4 do 36,6. dzis rano byla 36,8 i nie wiem czy taki minimalny skok o dwie kreski oznacza ze owu byla czy tez jej nie bylo. sluzu nie mam prawie wcale a o rozciagliwosci moge pomarzyc. dzis kupilam wiesiolek tylko nie wiem jak i do kiedy brac. pomozecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
inka - ja śluzu płodnego też nie mam i wyczytałam, że to mogą być objawy zaburzenia owulacji, a wiesiołek bierze się od początku cyklu do owulacji od 1 do 2 tabletek na dzień, ja narazie próbuje uregulować swój cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiołek w tabletkach nie zadziała, muszą być kapsułki (chyba, że osoba wyzej sie przejęzyczyła) - bo na rynku są i jedne i drugie.Co do ilości - bierzmy maksymalną dawkę określoną na opakowaniu - poza tym zawartość oleju z wiesiołka jest różna i trzeba mieć na uwadze ten fakt, bo sa kapsułki z tak nikłą zawartością, że łykanie ich w celu poprawy jakości śluzu mija się z celem.Dobry jest Oeparol ale warto się zorientować, bo myślę, że obecnie można dostać więcej oleju z wiesiołka w kapsułce, niż przy Oeparol (= mniej łykania).Efekt rzadko kiedy widoczny jest od razy, cześciej po 2-3 cyklach dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za pomoc:) do gin ide w poniedzialek zeby sie dowiedziec czy ten moj sluz oznacza brak owulacji. dzis temp 36,7 i juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
I jak inka wizyta u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylam bo zle sie czulam:( teraz pojde dopiero 28, a 26 wraca moj:) temperatura jakos dziwna bo wczoraj bylo 36,6 a dzis 36,7 ale sluz mialam lepszy niz w zeszlym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×