Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 901501 - ciekawa :)

zapłodnienie...

Polecane posty

Gość inka linka
zaczynam pierwszy cykl staran i mam nadzieje ze bedzie dobrze:) jeszcze martwi mnie moj okres bo jest krotki i malo obfity bylam z tym u gina ale stwierdzil ze wszystko ok i do obserwacji. nie wiem czy to mala ilosc hormonow... milo tu u was:) pisalam juz na innych topikach ale zawsze bylam ignorowana a tutaj widze ze sa mile kobietki ktore zawsze doradza:) dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
Ale żeśmy się zgrały tylko żebyśmy jeszcze z naszymi ciążami majowymi też takie zgrane były:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka bedzie dobrze trzeba tylko pozytywnie myslec:) Bylo by dobrze gdybysmy razem zaciazyly:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie odprezam przed chwilka wyszlam z wanny a teraz pije sobie szmpana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
TA............ A potem zlot "ciężarówek":) Zapraszam do tabelki nasze nowe koleżanki ...nick.......... ...........ilość cykli..................data@......... magdalen1981................ 4 ............ ........ 09.05.2010 901501 - ciekawa ......... 0 ..................... 01.06.2010 ANAAABEELL....................0......................08 - 09.05.2010 czy czy czy czy .............. 0...................... 08.05.2010 monia231........................1......................9- 11.05.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
uuuu szampana fiu fiu:D tez bym sie napila...;P ale mam ochote na redsa tego egzotycznego hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
no wlasnie z domu mi sie nie chce wychodzic...buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
jak moj przyszly maz wroci to zabieramy sie do roboty:) i sie dolaczam dziekuje za wsparcie ..nick.......... ...........ilość cykli..................data@......... magdalen1981................ 4 ............ ........ 09.05.2010 901501 - ciekawa ......... 0 ..................... 01.06.2010 ANAAABEELL....................0......................08 - 09.05.2010 czy czy czy czy .............. 0...................... 08.05.2010 monia231........................1......................9- 11.05.2010 inka linka......................1........................25.05.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
zawsze jestem zdania ze lepiej sie tu razem pozadreczac niz naszych partnerow hehe jak mu cos mowie o bolach piersi itp. to on nigdy nie wie o co chodzi a tyle razy mu tlumaczylam heh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Ci powiem Anabell ze mojemu jak mowie o ciazy to lekkie nerwy ma i twierdzi ze co miesiac jestem to nawet teraz juz mu nie mowilam. Pytał kiedy mam miec@ to powiedzialam ze 11 i tyle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
anabel - dokładnie popieram mój to zawsze powtarza, że u mamy ciągle słyszał narzekanie na jakieś bółe głowy i te sprawy teraz u żony.....:) powiedział jeszcze córka i książke napisze o menstruacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
u mnie to w sumie nigdy jeszcze nie powiedzielismy sobie , ze sie staramy o dziecko. Po prostu bylo pare sytuacji kiedy moglam byc w ciazy i teraz tez taka jest, ale mojemu rowniez nic nie mowilam. Kiedys juz na prawde myslelismy ze bedziemy miec dziecko, trudna sytuacja byla bo bez mieszkania itp. ale jak sie okazalo, ze nie ejstem to taki przygnebiony byl..w sumie ma juz swoje lata 26:) troche ten instynkt ojcowski zaczyna czuc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
inka również trzymam kciuki a kiedy ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz mowi ze wkrotce a jam ysle ze teraz y tez chcial wspolżyjemy bez zabezp. na wyrazna jego prosbe wiec tylko czekamy Ale nie robie mu nadziejii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
ha! juz mu 27 stuknie niedlugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
monia231 - o widzisz to mamy z tego samego rocznika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
to tak jak moj tez ma 26 lat i powiedzial mi niedawno ze chcialby byc ojcem i tak sie zaczelo:) ale on wie czasem lepiej niz ja kiedy mam okres hehe nie wiem czy zapisuje w kalendarzu czy jak ale zawsze mowi "jak kochanie jutro czerwony alarm czyli nie bede cie denerwowal" hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
hehehe nie no mi jeszcze w sumie daleko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
inka linka - hehehe dobre:) moj to w ogole zielony w tych tematach chocbym nie wiem jak mu tlumaczyla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moj maz wie kiedy mam @ bo krzycze bez sensu i to znak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
no mi wiecej bo 6 lat jestem mlodsza od niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) na chwilek wpadlam witammmmmm nowe kolezanki i zapraszamy ;) dziewczyny moj w podobnym wieku 26 a dokladnie rocznik 84 ;) moj to wariuje , czasami jak mnie kiedys klulo w brzuchu to mowil od razu ze jego dzieciak pewnie sie rozwija :D i bedzie tak duzy jak on :D to juz znac daje ;) ahhh ci mezczyzni czasami slodcy potrafia byc :D jak sie nie uda to bardziej smutny bedzie anizeli ja :P pozdrowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) na chwilek wpadlam witammmmmm nowe kolezanki i zapraszamy ;) dziewczyny moj w podobnym wieku 26 a dokladnie rocznik 84 ;) pozdrowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
magdalen1981 oj dopiero w przyszlym roku. zareczylismy sie we wigilie ale w tym roku mamy 2 wesela z jego strony i odlozylismy swoj na przyszly rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×