Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wizzairka

KTO LATAŁ LINIAMI WIZZ AIR?? WASZE OPINIE!

Polecane posty

Gość wizzairka

hej. chciałam zapytac czy ktos tutaj latał liniami wizz air. jak u nich jest? czy loty sie opozniaja czesto? czy ceny biletow (juz zakupionych np przez internet) nie ulegaja zmianie? widzialam ze bilet mozna kupic juz od 39zł i jakos slabo chce mi sie w to wierzyc. czy placi sie za bagaz + inne opłaty juz na lotnisku? nie mam na mysli nadbagazu, tylko taki bagaz ktory sie miesci w granicy tych 15kg. piszcie wasze opinie o wizz air!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonka2
ale juz zalozylas wczoraj taki temat, gdzie ludzie ci dokladnie napisali jak to jest z oplatami, po co drugi raz sie o to pytasz? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abbey
Dziewczyno wejdz na strone Wizzair i wszystkiego sie tam dowiesz. Jedyne co moge powiedziec to po ostatnich wyczynach wulkanu linie lotnicze bardzo szybko zwrocily pieniacze za niewykorzystane bilety - plus dla nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdurkaaa
Ja zawsze nimi latam i polecam - nigdy nie mialam opoznien, niczego na lotnisku nie doplacasz, im wczesniej rezerwujesz tym ceny sa nizsze, tylko zwierzat nie mozna przewozic ale to jak w wiekszosci tanich linii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest oplata za bagaz i za
placenie karta .... zrob sobie symulacje na necie i zobaczysz ile naprawde kosztuje bilet ja mialam cene startowa 58f w 2 strony, na koniec obliczania wyszlo mi 93f...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka ; ))
do bzdurka wcale nie prawda, te bilety- ceny sie zmieniają nie najwczesnie ... ja leciałąm juz nim 10 razy i serdecznie polecem ja takze nie mialam jeszcze opuznienia ; ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja niepolecam
opóźnienie straszne (ja czekałam 5 h )bilety w miarę tanie sa bilety sam lot wspominam tragicznie!! Ciągle coś się trzesie,bardzo głośno słychac silniki i zimno w nim jak w kostnicy!! 100 razy lepszy jest LOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smierdzacy klocek
to ja nie wiem jak musi byc w wizzair skoro lot jest lepszy. lecialam lotem 2 razy z polski do francji i musze powiedziec ze takiego PLR-u to moi rodzice chyba nie pamietaja. panie stewardessy mialy miny jakby byly co najmniej glownym zarzadca sil powietrznych i byly wazniejsze od pilota oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprz_i_wanilla
Wizzair to tanie linie, więc rożnie bywa - bo starają się oszczędzić na czym się tylko da i czasami się spóźniają, ale generalnie źle nie jest. Mają za to promocji bez liku: http://www.tanie-latanie.net/ do Paryża za 69 zł i temu podobne. Ja z nimi nie miałam nieprzyjemnych przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, ze LOT jest lepszy, ale LOTem nie polecisz sobie z Poznania, Wroclawia czy tez RZeszowa. No i LOT jest kilka razy drozszy niz Wizz czy Ryan, a dodaj sobie do tego pociag czy benzyne zeby dojechac do Wawy, to juz roznica sie robi. I szczerze powiedziawszy jesli mam do wyboru LOT czy BA zawsze wybiore BA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy leciałam raz Wizzairem, żeby był o czasie. Zazwyczaj kilkugodzinne opóźnienia, loty odwołane, lądowania w innych miastach niż planowo. Np. zamiast w Katowicach, w Gdańsku dla odmiany. Stamtąd 12 godzin w autokarze. Wolę Ryanair. Raz mi się może zdarzyło, że był opóźniony. Najlepszy był jet2, ale zrezygnowali z lotów z UK do PL. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijevna
latałam wizzem - nie bylo opóźnień, zalety to trochę szerszy rozstaw siedzeń niż w R. więc jest ciut więcej miejsca na nogi, kobiety z dziećmi wpuszczają pierwsze (zaleta albo wada - zależy jak spojrzeć), dużo większy bagaż główny (32kg bodajże), co do opłat - sprawdzaj na stronie, oprócz ceny podstawowej są różne dopłaty (jak wszędzie). Generalnie na plus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leciałam kilka razy, bez żadnych opóźnień :) w sumie sobie chwalę. jedyną wadą jak dla mnie to mało miejsca na nogi. czułam się jak w autokarze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś z nimi latałem!!
opinia o wizzair w pażdzierniku 2012 to co robi od jakiegos czasu Linia Wizzair,jest typowo polskie, czyli złodziejskie.szybko należy odwrocic sie i nie korzystac z tycj lini lotniczych. kiedys jak te linie wegierskie weszły na rynek polski , nazwali sie ekonomicznymi liniami- i takim byly rzeczywicie.od roku zazęła ta linia uprawiać typowo polskie rynsztocze złodziejstwo- twierdzac że to dla dobra pasażerow. cyniczne polskie okraeslenia na pokładzie samolotu , o komforcie pasażerów- podczas gdy oparcia połamanych foteli sie nie otwieraja,i nie można zajac miejsca,odpadają stoliki , lub same sie otwieraja, jest brudno i niechlujnie w samolocie, nie można uzywac toaletyw czasie lotu. w czasie lotu jest duzo typowo polskich kołtuńskich słów załogi do pasazerow , o komforcie lotu tej linii,a juz bezczelnym polskim samoonanizowaniem sie, jest wychwalanie sie jak to linie te są przyjazne pazazerom. czysta polska kurtula- cuchnaca polskim zepsutym kartoflem. przejde do ceny lotow. wizzair przyjał metody polskiego rządu.oszabrować, ogloic do zera pasazera,wcisnąc mu że to dla jego dobra- typowy polski złodziejski proceder. nie radze z usług tych linni korzystać. cena oferowana w internecie no jest co kilka sekund inna, co pozwala im potencajlnego pasażera okraśc w bialy dzien, wmawiajac mu ze to dla jego dobra cene obnizono o jakiś podatek np vat. w rzeczywistości cena wzrosła o 100%. latanie do innego kraju łaczy sie z bagazem, ale wizzair chce by pasazer latał nago, boso, i bez bagażu, bo jest lzejszy, i tanszy, i dlatego cena biletu jest wyższa obecnie o minimum 60% - oni twierdza ze jest nizsza o 40% w stosunku do poprzedniej- to skandal. bagaz musi być takiej wielkosci , zeby go wogole nie bylo. już porzednie kryteria były bardzo ostre, ale do przyjecia, ale te obecne dyskwalifikuja wizzair calkowicie, i kojarzą sie z miernymi polskimi liniami lotniczymi, w ktorych cana lotu jest wzieta z sufitu- jak wszystko co polskie. zeby manipulowac cana , nie wystarczylo im juz to, że cena biletu internetowego, rosla proporcjonalnie do zbliżajacego sie dnia lotu. wiec wprowadzili zlodziejski wizaair klub,lub bardzo wysoka oplate za karte kredytowa, lub za przelw bankowy przy oplacie za bilet - to wszystko dla dobra pasażera. to od dawna nie jest ekonomiczna linia lotnicza- to typowo polska złodziejska linia,o skandalicznej jalosci usług, ktora ściemnia pasazerom pole widzenia na fakty. Wizzair to linia dno. nie korzystajcie z niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrim
to linia dno, nie jest tania, jest obskurna, jedynie na pokladzie pzskowka zalogi o jakims komforcie, nie wiem o co chodzi , bo cena jest obecnie jak normalnych linii, pourywane stoliki w samolocie same sie otwieraja, siedzenia jak lawka w parku, oparcia siedzen zaspawane na glucho i nie mozna ich podniesc- puste slowa dekoracyjnych polek maja umilic pasazerom lot. wszystko to raeam pasuje do ekonomicznej linni jak swina do karety.cenz biletow wysokie, pasazer niech wsiada nejlepiej w trampkach i bez bagazu nawet podrecznego bo jest lżejszy. to linia kpina- w polskim wydaniu, zakrapiana na pokladzie samolotu kwiecistym pustoslowiem wymalowanych panienek , o rzekomym komforcie lotu. to wszystko smierdzi polskim zepsutym kartoflem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzykoterapia la
moj maz sobie tak polecial z Paryza-na wlasne zyczenie ;-) Podsumowal jako najgorsze warunki lotu jakie spotkal do tego czasu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiekna
Wizzair ? to linia lotnicza dno. za to ceny z nieba wzięte. To oszuści,naciągacze i kombinatorzy ludzką swiadomością.Podają ceny na swojej internetowej ,stronie która jest wogóle nie czytelna,zagmatwana,ukrywają haki na klienta,kombinują jakieć kluby, niewiem po co i komu one potrzebne. Pewnie im wtedy łatwiej ludzi oszukać, bo natychmiast wskaukują ceny z kosmosu. To po prostu cwaniaki. Napewno nie są tanią linią lotniczą. Nie wspomne o ich ostatnim pomySle z bagażem, i rzekomej obniżce cen, które wzrosły przynajmniej o 80 %. Myślą cały czas jak sszmacic klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aswera
heheh a mialam pisac jak fajne sa linie WIZZAIR - z 6 razy nimi latalam, ale po waszych opiniach chyba sie zamkne bo to bylo z 5 lat temu ;/ i widze ze sie duuuuzo zmienilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizz air never ever!
jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadżka
ja niestety też mam bardzo mierne doświadczenia z linią Wizair. - a już skandaliczne, i obliczone na bezczelność , jest twierdzenie że" i tak latać będziecie". ja kiedyś latałam, ąle nigdy więcej, napewno nie. i odradzam innym. za kogo wy się uważacie ? miernoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredka bambino
oczywiscie, ze latac bedziecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vsjvshsvsh
Ja mam dosc dobre doświadczenia z tą linią, jednak za każdą głupotę kara lub dopłata...teraz już nie wybiore tych linii bo wprowadzili nowe opłaty za bagaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasazerka
mozna czasem z linii wizzair skorzystac, jak nie ma innego wyjscia, ale to żadne wyjscie. to oszusci -juz na etapie rezerwacji online blokuja oni swoja strone odpowioedni dlugo, tylko po to by nie mozna bylo dokonac rezerwacji np kilka tygodni lub dni przed odlotem, a podniesza cena dp poziomu prawie jak w liniach regularnych. jednak standart lotu jest kolochozowy,stywne siedziska w samolocie (to ne sa fotele),bez mozliwosci opuszczenia oparcia.samootwierajace sie stoliki przy starcie. nie mozna podniesc oparc przy fotelach. jak juz wejdzie sie na ich strone, to cena podana ma sie nijak do koncowej( stare komusze chwyty) a to oplata za rezerwacje, a to za wyprostowanie nog. a to za siedzenie z przodu. a to za zaplate karta kredytowa za lot doliczaja haracz jak za woly. za przelew tak samo- choc w tym przypadku natychmiast kasa wplywa na ich konta- to czysty szaber na ludziach , w bialy dzien ten wizzair. jak juz sie wsiadzie do samolotu (zawsze jak lecialam mieli opoznienie), to caly ten pseudostanard linii ekonomicznych probowalz nadrabiac pomalowane jaskrawo ozdobne panienki, ktore przy usilnych swoich staraniach , prubuja pasazerom wciskac przasne gadki o komforcie jaki to niby zapewniaja swoim pasazerom, wszystko po to by mieli szybko zapomniec o warunkach w jakich leca- czysta komedia jak w polskm filmie pt MIS. uwazam ze wcale nie jest to linia godna polecenia. ponadto cyrk z bagazem podrecznym. czegos takiego nie ma zadna inna linia. u nich trzeba taraz latac bez niczego ( ale w takim razie po co wogole leciec, jak moge jechac), najlepiej z bagazem- wielkosci plecaka- ale jak tam cos wlozyc.?? geniusz tych linii w wymyslaniu o sobie przmiotnikow jacy to oni sa naj naj naj ,nie ma konca. niestety sa to puste i bez pokrycia komentarze samouwielbienia linii wizair pod swoim wlasnym adresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piku
kiedys spoznilam sie o 7 min i juz nie polecialam choc bardzo ich o to prosilam. kiedys podczas odprawy pani miala bagaz na ktorego nie miala wykupionego biletu wiec musiala zaplacic 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piku
Ojciec Dody wygląda jak szpieg z krainy deszczowców. Jak zboczeniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wizz Air za bilet do Anglii pobiera pieniądze przelewem i twierdzi, że ich nie otrzymał. Reklamacje na nr tel. 700..... i e-mailowe reklamacje nie dają efektu, Wizz Air nie odpowiada na e-maila a telefonicznie twierdzi, że do 5 dni zwróci pieniądze, oczywiście ich nie zwraca. Składam skargę na Wizz Air do Urzędu Lotnictwa Cywilnego a później pewnie pozew do sądu. Właśnie taki jest Wizz Air. Lepiej z nimi nie mieć nic wspólnego chyba, że chcesz mieć te kłopoty co ja mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElaMakrela
latam czesto, a wizzairem od 5 lat kilka razy w roku, pamietam czasy ze bylo taniej, ale tak bylo we wszystkich liniach. Dla mnie liczy sie cena i dostepnosc, cena max 100-120f w dwie strony to nie jest cena zaporowa, a tyle zazwyczaj place, bo bukuje z glowa i zawczasu. Nigdy nie mialam problemu z platnosciami, nawet przetestowalam przewoz busami w ramach biletu, dziala co do minuty. Mam do Polski 2h lot, to tyle ile mialam smierdzacym pksem do uczelni z rodzinnego miasta, to nie 12h lot, zeby miauczec o wygody, lezaki i drinki, bez przesady. Wsiadam, lece, wysiadam i tyle, na lotnisko i z lotniska pol godziny samochodem do domu. Wole to niz to samo za 500f w normalnych liniach i wielogodzinne dojazdy do glownych lotnisk. Opoznienia zdarzaja sie wszystkim, tyle razy ile ja mialam opoznienia, tyle razy inne loty przede mna czy po mnie tez mialy. Taki srodek transportu. Co do bagazu to na Boga, 32kg bagaz rejestrowany to chyba wystarczajaco na kielbasy i sloiki od mamy.. a jak ktos nie bierze rejestrowanego, tylko chce leciec z podrecznym to juz niech nie sepi na duzy bagaz podreczny te 9f bo to wstyd.... Porownajcie ceny przelotow w innych liniach, zdziwicie sie jak inne linie cenia sobie chocby bagaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gowniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie wizz air oszukał, za pozno wplacilam pieniadze, niespelna 70 zl za bagaz podreczny duzy. pieniadze mialy byc zwrocone na konto w przeciagu 5 dni. niestety,ich nie otrzymalam. postanowiilam zadzwonic tam po raz kolejny. rozmowa wyniosla mnie 45 zl. mieli mi przeslac gotowke w ciagu 14 dni. po pieniadzach oczywiscie ani sladu. wiec slyszac nazwe tych lini juz mnie odrzuca, niegdy wiecej z nimi nie polece, oszusci i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×