Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnaANIAbardzo

pytanie do samotnych

Polecane posty

aha kojarze z tymi amorami, cóż amory, co to było?????? Tak jak ostatnio czytałem Blanke o 4 godz, pożegnaniach w aucie, dokładnie jak i u mnie, hehehe było, jak człowiek prosto z "randki" jechał do pracy i spać mu się w ogóle nie chciało i potrafił zasuwać w robocie; żadna kawa, red bull czy dopalacze nie działa tak jak miłośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, caly czas ale z przerwami. Musialam jakas pierwsza kolacje sobie zrobic. Dziecko moje juz spi wiec czas na mnie. Usypiac juz nie usypiam bo moje dziecko juz dosyc duze jest. Ale przed snem albo spiewam, albo czytam wybrana ksiazeczke przez synka, albo wlaczam "Lesna kolysanke" wspanialego holenderskiego kompozytora Raimond'a Laap'a ktorej slucha od pierwszych tygodni zycia, zreszta ma cala kolekcje plyt tego kompozytora. Moje dziecko jest baaardzo muzykalne-po mnie rzecz jasna. Ale... Zawsze przytulam, glaszcze i caluje, i jeszcze nigdy sie nie zdarzylo zeby cos lub ktos byl wazniejszy i rytual wieczorny byl zaklocony. I zeby nie wiem jaka gwiazda koncertowala to nie jade i nie wychodze z domu jesli moje dziecko nie zasnelo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze, że "w tym wieku" można mieć głupawki, że nie tylko u mnie to zjawisko występuje. A ta wielka woda (znaczy: rozlewisko) to się pewnie skurczy, jak słonko poświeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o kino to bylismy w Dzien Dziecka w multikinie, to jedna z niespodzianek tego dnia byla. Takze my sie odchamiamy dosyc czesto i bywamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i spać mu się w ogóle nie chciało i potrafił zasuwać w robocie; żadna kawa, red bull czy dopalacze nie działa tak jak miłośc - to były czasy:-) Mnie tam sie zawsze chciało spać po takich pozegnaniach, może z powodu przekroczenia 4. godzin. Pamiętam jak miałam bardzo wyrozumiałą koleżankę w pracy - powiedziała, że mam spać, praca nie ucieknie. Dopalacz zwany miłością nadal dostępny. Trzeba tylko wystać swoje w kolejce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny tekst z tą kolejką, cóż podanie do Amora o kolejną szansę zawsze warto złożyć, ciekawe jak zostanie rozpatrzone tym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łał, doisco robaczki z Chylińską... Jato bym sobie poszłą nba taką bajkę, pewnie sam relaks i pośmiać się można, bo dzisiejsze bajki sa też dla dorosłych. fajny tekst z tą kolejką, cóż podanie do Amora o kolejną szansę zawsze warto złożyć, ciekawe jak zostanie rozpatrzone tym razem - wszystkie podania złożone do godziny 00:02 w sobotę (dziś) zostana rozpatrzone pozytywnie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myslalam, ze juz nie musze powtarzac ze on byl tym jedynym a ja ta jedyna... Ehhh... Jasne, ze jest milosc-miedzy rodzicem a dzieckiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myslalam, ze juz nie musze powtarzac ze on byl tym jedynym a ja ta jedyna - jak "był" to "jest", bo Ta Wielka Prawdziwa Miłość nie wygasa, tylko ewoluuje, dojrzewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×