Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnaANIAbardzo

pytanie do samotnych

Polecane posty

dobrze, że to żadne wczasy zorganizowane przez biuro. Ja to nie wiem jeszcze, dokąd się wybiorę. Nie wiem CZY się wybiorę, ale morza już mam dość, przez kilka ostatnich lat jeździłam, a w 2009 r. odkryłam piękno Polski południowej i powiedziałam sobie: dosyć morza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nie oglosilam tylko moj slubny. A ja ostatnio jezdzilam w gory wiec teraz czas na morze znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiedzialam, ale uwazam ze to nie wymaga odwagi a bardziej moze spontanicznosci. A to zalezy od dziecka czy wycieczka w gory stanie sie czyms niemilym, meczacym. My jezdzilismy zima, i tez wspinalismy sie na gorki a sniegu bylo po kolana wiec nie lekko. Ale tak jak mowie, to zalezy od dziecka. Nasze dziecko uwielbia wszelkie zabawy na sniegu, i w ogole przeciez aktywnie spedzamy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tych spotkan to uwazalam zawsze ze jak ma sie znalezc facet to sam sie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tych spotkan to uwazalam zawsze ze jak ma sie znalezc facet to sam sie znajdzie - prawda; co na kogo czeka, to go nie ominie. Od dzisiaj przez najbliższe 3 tygodnie mam na wychowaniu 2 psy... Blanka, to gorsze niż bliżnięta do pilnowania. Jeden zazdrosny o drugiego, pół osiedla słyszy, jak się z nimi wychodzi.Niby dwa aniołki, ale osobno, bo razem jak są, to demony w nie wstępują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podam tych danych jestem cream i nauczyłem się zyc sam i nie jest zle więc idzie tak zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie pytam o dane osobowe tylko o to czy jestes facetem czy kobieta, ale juz wiem-facetem. A ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wciąż jestem olewany na kafe :O nie wiem czemu ale moze to i dobrze mój wiek to przedział 25-34 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego panuje przekonanie ze jak kobieta usmiechnie sie do faceta to zaraz oznacza to ze chce aby on do niej podszedł i zagadał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej wiedzieć, z kim się rozmawia:-) "Może lepiej dla mnie będzie gdy nie będę szukał na niebie. I zajrzę w głąb w swe wnętrze, by odnaleźć tam wiarę w siebie. Całościowo tekst OK:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierwsze slysze o takim przekonaniu. Nie wiem, ale czasami usmiechalam sie do faceta tak po prostu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie ale czessto kobiety niby dają tak znak facetowi przynajmniej tak piszą na kafe i mnie to smieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego panuje przekonanie ze jak kobieta usmiechnie sie do faceta to zaraz oznacza to ze chce aby on do niej podszedł i zagadał - może wynika to z przekonania, że mężczyzna jest zdobywcą, a kobieta powinna czekać, ew. dawać mu jakieś delikatne znaki, by się nie narzucać? Mimo gadek o równouprawnieniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że to zależy od ludzi. Dla kobiety wygodne jest zrzucanie winy na faceta: "skoro nie zagadał, to nie był zainteresowany", bo przez wieki kobietę uczoną być uległą, posłuszną i wiele osób żyje w takim przekonaniu do dziś. że niby nie wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale usmiech kobiety do mnie dla mnie nic nie znaczy dlatego ze moze poprostu miec dobry humor itp więc na mnie to nie zadziała napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz kiedys nie wyobrazano sobie zeby kobieta miała innego faceta przed mężem ale jakos to zwalczyłyscie więc to troche dziwne te waszw wybiorcze zachowania czyz nie mam racjii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh my god, to podobnie tak jak z tym-ze jak kobieta mowi nie to oznacza tak... Brrrrrrrrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale usmiech kobiety do mnie dla mnie nic nie znaczy dlatego ze moze poprostu miec dobry humor itp więc na mnie to nie zadziała napewno - nic to może za mało powiedziane. Może się uśmiecha, bo jest uprzejma? Jak mi facet otwiera drzwi, to też się uśmiecham. Bez podtekstów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×