Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Martynkka

!!!PLASTRY EVRA!!! cz.2

Polecane posty

Gość samosiejka90
Hej dziewczyny! Poszukuje dobrej informatorki z WROCŁAWIA? Gdzie można dostać najtaniej Evrę? Ja kupuje w aptece na Joannitów, zaraz za dworcem pks (patrząc od centrum) za 40 zł. Kupujecie gdzieś taniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plastry są COOL!! stosowałam dosyć długo i byłam bardzo z nich zadowolona :D żadnych skutków ubocznych.. Sauna - basen - solarium w ogóle nie odklejają się.. jedyny minus to cena u nas to 60 zł, taniej we Włocławku 55 zł ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia2
Ja nadal mam problem plastry stosuje juz ponad pol roku a zdarzylo mi sie to pierwszy raz i nie wiem co sie dzieje przy 3 plasterku mialam juz plamienie caly tydzien okres w przerwie a po przerwie dzis zalozylam 1szy plasterek tak jak zawsze a nadal krwawie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia2
Czy ktos tu ostatnio pisze w ogole????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis jest siódmy dzień mojego pierwszego plastra. W minioną noc obudził mnie ogromny ból/skurcz lewej łydki. Nogę miałam jak z kamienia. Trochę pochodziłam, trochę rozmasowałam i przeszło ale nie do końca. Cały dzień dziś czuję jakbym miała łydki czymś obciążone. Takie objawy miałam też miesiąc temu i po siedmiu dniach wtedy zrezygnowałam z plastrów. Teraz jednak chciałam spróbować ponownie ale w ulotce wyczytałam, że to może mieć związek z zatorem. Rozmawiam dziś z moim lekarzem, kazał mi obserwować bolące miejsce, czy nie czerwienieje i nie sinieje, powiedział też że on uważa, że to nie ma nic wspólnego ze skutkami ubocznymi używania plastrów tyko mam skurcz mięśni. Co Wy o tym myślicie? Czy Któraś z Was miała takie objawy? Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi, bo trochę się jednak niepokoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samosiejka90
hej ja akurat skurczy jako skutków ubocznych nie zauważyłam. dzisiaj jest dzień w którym zdejmuje ostatni plasterek z mojego pierwszego w zyciu opakowania. zadnych bolow piersi czy brzucha na razie nie zauważyłam, ale ewidentnie zwiększył mi się apatyt. Coś okropnego, mogłabym jeść i jeść. Podobno dużo skutkow ubocznych ukazuje się podczas drugiego opakowania. Bede z wami w kontakcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha534
Hej dziewczyny :) Gdyby któraś z Was miała do sprzedania plastry to proszę o kontakt na martucha534@wp.pl Bardzo chętnie i pilnie je odkupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIORNOoo..
Witam.. Dzis bylam u ginekologa poniewaz od jakis 3 miesiecy mam bardzo skape miesiaczki i objawy ciazowe;/ mdlosci zgaga wzdecia ucisk na pecherz skurcze w podbrzuszu.. regularnie biore rigevidon. W badaniu nic nie wykryto wszystko jest ok ginekolog zapisala mi plastry Evra poniewaz stwierdzila ze byc moze tabletki uszkodzily watrobe lub trzustke!! I tabl nasilaja objawy jesli jest jakas infekcja przeewodu pokarmowego.. Polecila plastry poniewaz sa mniej inwazyjne od razu odrzucila mnie cena tych plasterkow... 48zl! I jakos tak trudno mi wierzyc ze taki plasterek zapobiegnie ciazy.. :p Ostatnio mam problem tez z tyciem choc jem normalnie to w ciagu 3tyg przytylam 2kg wystapil tradzik itp Czy to mozliwe ze to wina tabletek? Biore je rok bralam przed ciaza i czulam sie ok a teraz czuje sie fatalnie.. Warto przejsc na plastry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIORNOoo..
Namawiala mnie rowniez na spirale mam 22 lata i jedno dziecko wiecej nie planuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość import równoległy
Czesc A ja ostatnio zakupiłam plastry w doz.pl za 37 zł. Plasterki są z importu równoległego. Trochę się zastanawiałam ale cena regularna 44 zł, kiedyś były po 41 zł - trochę zdrożały ostatnio przesądziła. Plastry nie są nonstop dostępne, trzeba dodać do obesrwowanych towarów i czekać. Wygladają nastepująco: biały kartonik, przepakowany z polskimi napisami, w środku przedrukowana po polsku instrukcja, plasterki od odfoliowane aby nakleic na nich polskie etykietki o sposobie otwarcia i wykorzystania zużytego, odlekjonego już plastra. Są też nalejki po polsku do kalendarza. Zatem niczym nie różnią się od oryginału. http://www.doz.pl/apteka/p20326-Evra_6mg06mg_plaster_transdermalny_import_rownolegly_InPh_3_szt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia2
Widze ze ostatnio tu nikt nie pisze a ja niestety musze zrezygnowac z plasterkow bo prawie po roku cos zaczelo mi sie krecic w moim organizmie i podczas drugiego plastra mialam juz plamienie no i moj ginekolog znowu wpakowal mi jakies tabletki ale moze kiedys wroce jeszcze do plasterkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga olsztyn
chętnie sprzedam 2 plastry. okolice olsztyna.jakby co pisac na gg 5389784

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia8021
Pilnie kupię plasterek !!! Do poniedziałku muszę nakleić a zapomniałam że to święto :( Proszę jeśli ktoś jest z okolicy Zabrza PLIS!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniela20
ja plasterki sobie chwale to jest moja pierwsza antykoncepcja i nie narzekam wiadomo pierwsze tyg nie obyly sie bez skutkow ubocznych jak bol piersi kiepski nastroj ale minelo i moge je naprawde polecic. ja przyklejam na podbrzusze i zawsze sie trzymaja. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ////////////////////////
///////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neria
Ludzie! w sobote - pierwszym dniu miesiączki przykleiłam pierwszy plasterek dziś mamy poniedziałek a u mnie okresu juz nie ma... co to oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniela20
wsyzstko jest ok. przy stosowaniu plastrow tez tak mialam ze okres sie trwal krocej niz zwykle ale to tylko na poczatku pozniej znow mialam jak dawniej ale u kazdej jest inaczej moze u ciebie juz tak zostanie tzlko sie cieszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 444444
mam do odsprzedaży 1 opakowanie plastrów Evra (zawiera 3 plastry). Plastry były zakupione w styczniu 2011 ważne do 2012. Cena zakupu w aptece to 55 PLN. Cena do negocjacji. Kontakt worzel@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosowałam plastry Evra przez 2 msce. Nikomu bym nie poleciła - chociaż, nie wiem, czy to tylko ja tak schizuję. Ciągle miałam wrażenie, że się odkleja, jakieś pęcherzyki pod plastrem po kąpieli.. poza tym te czarne ślady po odlepieniu plastra - masakra. Wróciłam do pigułek (Naraya) również dlatego, że pogorszył mi się nastrój, jakieś humory miałam... ciągły ból głowy no i uczucie ciągłego napięcia, jak po zastrzyku w miejscu, gdzie przyklejony jest plaster. Wiele osób mówi, że plastry to wygoda... kosztem ciągłego myślenia, czy aby plaster dobrze działa. Za taką wygodę to ja dziękuję, wolę pilnować godziny i brać tabletki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppppppp
..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjddhh
sprzedam myszka197500@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupie evre
kupie evre kontakt na gg 36118481 , jak dla mnie rewelacja przy okazji mówiac odtsawiłąm na 3 miesiace koszmar 12 dni miałam okres przy evrze 1,5 dnia, cokolwiek by nie mówić cud , nigdy wiecj nie odstawie , to jakis koszma rjak mozna miec normalnie okres tyle dni myslalanm ze umre :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badylllllllllll
hej.dziewczyny. zainwestowałam, w plasterki. i teraz mam pytanie. naklejam przykładowo w poniedziałek i jezeli ( odpukac) odkleiłby sie tak, ze nie dało by sie go przykleic, to naklejam kolejny i zdejmuje go w poniedziałek, tak ? czyli de facto w ciagu 3 tygodni mzona zuzyc wiecej niz 3 plastry ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badylllllllllll
dwa, gdzie go najlepiej nakleic ? lekarz powiedział ze na miejsca które sie nie zginaja, nie ocieraja- polecił tak mniej wiecej troche ponad posladkiem. nie wiem czy to dobra lokalizacja. ramie u mnie odpada nie chce "swiecic plastrem" łopatka? no nie wiem.. i trzy, jaka jest skutecznosc plastra, i czy znacie kogos, kto jednak wpdał podczas uzywania palstra ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JohnnyPapaya
z czasem przejdzie Ci takie zastanawianie się któe miejsce będzie najlepsze i w ogóle. plaster działa, pracuje w trakcie noszenia go, jesli nie bedzie jakiegoś specjalnego tarcia mechanicznego czy czegoś co mogłoby spowodowac ze się odklei - nie odklei się.:) nawet po kąpieli, rogi, które zwykle lekko odstają, dotykają skóry. Ja nosze na ramieniu, bo mam go na widoku więc pod kontrolą:) Dlaczego górna część pośladka ma nie być dobrym miejscem? bo spodnie? naklej najlepiej tam, gdzie nie wcinają się majtki, obcisłe ubrania nie uszkodzą plastra;) Łopatka też dobra. ramie nie, łopatka nie, pupa nie.. to gdzie chcesz przykleic? :P Przestaniesz zwracac pozniej na to uwagę:) nie zamartwiaj się, skutecznosc plastra jest wysoka, jak tabletek, jesli się boisz, mozesz dodatkowo uzywac prezerwatyw, no.. :) ale i tak po czasie myślę, że zdasz sobie sprawę że przyjemniej jest bez, i skoro są dopuszczone do użytku to jednak są skuteczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borys187
plastry Evra - sprzedam ! fleczer1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×