Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Gość wkurzony na niepalących
do wszystkich którzy rzucają palenie lub chcą to zrobić Błagam nie róbcie a to argumenty dlaczego nie powiniście tego robić 1 mniejsze wpływy do kasy panistwa z akcyzy 2 mniejsze wpływy oznaczają mniejsze wydatki na budżetówkę 3 mniejsze wydatki na budżetówkę oznaczają mniejsze zarobki jej pracowników 4 mniejsze zarobki pracowników budżetówki oznaczają ich mniejsze wydatki na konsupcję 5 mniejsze wydatki na konsumcję oznaczają mniejszą produkcję 6 mniejsza produkcja oznacza mniej pracy dla społeczenistwa 7 obniżenie pkb 8 mniejsze pkb mniej pracy ludziom wytwarzającym dobra konsumcyjne 9 mniej pracy lekarzom 10 mniej umierających na czym ucierpią zakłady pogrzebow i ich pracowncy 11 mniejsze dochoddy zakładów pogrzebowych oznaczają mniejsze wydatki na dobra konsumcyjne a to ponownie pogarsza pkb i dochody panistwa 12 mniej pracy dla rolników uprawiających tytoń 13 mniej pracy = mniej pieniędzy na wydatki konsymcyjne co ponownie pogarsza pkb 14 mniej zaraabiający rolnicy = większe problemy polskiej wsi i tak biednej jak widzicie trzeba palić, palenie pomaga się utrzymać wielu ludziom i naszemu panistwu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzony na niepalących
a zapomniałem dodać 15 mniejsze wydatki na dentystów 16 mniejsze wydatki napaste do zębów 17 mniejsze wydatki na transport papierosów i tytoniu jak widzicie nie palenie wyrządza same szkody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzony na niepalących
to dlaczego spada ilość osób palących? a to jak widać osłabia naszą gospodarkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z popoludnia... Wkurzony na niepalących----jest prawo wyboru i kazdy robi co chce...Ty masz ochotę jarać,chlać i dawać Państwu zarobić to Twoja sprawa...my chcemy być gronem pachnącym i proszę uszanuj kogoś decyzję... lorika---dlaczego masz dola...🌻 mamuśka44---super że dalej pachniesz🌻🌻 jovik---ale Ci dobrze tylko gościsz się... basiek1---masz rację życie z alkoholikiem jest horrorem :( żabka:)---właśnie zrobilam to bo niemogę znależć pracy stałej,a potrzebuję pilnie ubezpieczenie(ostatnio zostalam zwolniona z pracy)...mam mamę chorą którą trzeba hospitalizować a mnie niestać prywatnie na to...niemamy założonej działalności gospodarczej bo niewiemy jak nam bedzie szło wszystko...ja też się uczę masażów to są moje początki...caluję Cię gorąco...i myslami jestem zz Tobą....a jeśli chodzi o Twojego męża może i jest oco walczyć dla dziecka,ale czy warto?Czy Twój mąż uszanuje to?Doceni?Oby Żabko tego Ci życzę i zato 3mam kciuki...ale proszę Cię i obiecaj że niebędziesz palić...🌻 melduj się częściej i pisz co Cię boli... kachna11---pisz co na Twoim serduszku....posłuchaj pachnącej agi...a to na poprawę Twojego humorku 👄👄👄 Regres---3maj się stary,bedziemy tu na Ciebie czekać i zamelduj się jak wrócisz...🌻🌻🌻 i pachnące 👄👄👄👄👄 pachnąca aga---jesteś kochana...🌻🌻 momas---miło Cie poznac...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kachna11 jak tam Ci idzie Wpadaj do nas pisz pisz jak masz ochote na peta to siadaj do kompa i pisz pisz a zapomnisz Zobaczysz uda Ci sie i żabka nasza do Ciebie dołączy i wszyscy będziemy sie cieszyć ze grono nasze jest wieksze że pachniemy. Wiecie co tak sie ciesze ze trwamy ze pachniemy i że jest nas coraz wiecej. madziuchna my to razem zaczynałyśmy jakoś chyba, dobrze pamietam ja tu troszkę byłam i Ty się pojawiłaś Aj jak ten czas leci...... Regres jak tam w szpitalu Pamiętamy madziuchna 04 🌻 lorika 🌻 mamuska44 🌻 jowik 🌻 basiek 1[kwiat żabka 🌻 kachna 11 🌻 monamas 🌻 to sa dzisiejsi obecni dla całej reszty też 🌻🌻🌻🌻 złośliwiec jak tam Twoje zdrówko 🌻👄 spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziuchna " melduj się częściej i pisz co Cię boli..."właśnie w tym tkwi problem bo ja... jakoś takie mam wrażenie że nie mogę was obarczać swoimi problemami, nie każdy by sobie tego życzył gdybym co chwile pisała jak mi źle. Może i by mi to pomoglo (na pewno) ale czy wy byście to znieśli :D Praca masażysty jest rewelacyjna pracowałam w swoim zawodzie kilka lat to cudowne uczucie pomagać innym. A Jaką szkołe skończyłaś jesli to nie tajemnica. i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) dziewczyny- jestescie piekne!!! Siedze na tej Kafeterii dobrych lat kilka i wierzcie mi, znam sie na rzeczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorika faceci zawsze muszą się ślinić na widok kokietek. Uśmiech od ucha do ucha, mini i opalone nogi do nieba, a oni już jęzor do ziemi Naprawdę chciałabyś być jedną z takich kokietek. Po co ci facet któremu tylko twój wygląd sie podoba, nie warto sobie zawracać takimi głowie. Ważne jest co się ma w głowie i sercu :D Niech się dziewczyny zachowują jak chcą ty uwierz w to że jesteś wartościowym człowiekiem a nie jakąś pustą lalą. A facet poczekaj na tego który doceni twoje wnętrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovik Hej dziewczyny- jestescie piekne!!! Siedze na tej Kafeterii dobrych lat kilka i wierzcie mi, znam sie na rzeczy A chcesz moje namiary na nk ?? wydrukujesz sobie moje zdjęcie do odstraszania nieproszonych gości buhahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) te złe nastroje to przez tą pogodę chyba.. lorika 🌼 nie bądź taka krytyczna wobec siebie, bo naprawdę uwierzysz w to co mówisz i wtedy nawet kiedy faceci będą Ci mówić komplementy, to nie bedziesz w nie wierzyć. Uwierz w siebie. zacznij czytać jakieś książki pozytywne, uprawiać sport. I zrób wszystko, żeby zostać swoją najlepszą przyjaciółką. Uda się!!! zabko 🌼 potrzebna Ci profesjonalna grupa wsparcia dla osób wspóuzależnionych. Meża nie uzdrowisz, jeśli sam nie będzie chciał, lekarze również.. To choroba, z ktorej trzeba wyjść z własnej woli. Idź do jakiegoś ośrodka ds. uzależnień, tam doradzą co robić. Powodzenia. ściskam Cie. kachna 🌼 Bardzo m przykro, że masz takie stresy i zapaliłaś. Może wróc jak najszybciej, żeby znów nie wpaść w tryby palenia. .. sciskam i trzymaj się! Wszyscy BP. Pozdrówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze żeby nie było uprzedzam przez pierwsze kilka dni bardzo mocno będę potrzebowała Waszej pomocy. Proszę nie krzyczcie i nie gniewajcie się na mnie jeśli będę za bardzo upierdliwa. Rzuciłam palenie ! Pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze żeby nie było uprzedzam przez pierwsze kilka dni bardzo mocno będę potrzebowała Waszej pomocy. Proszę nie krzyczcie i nie gniewajcie się na mnie jeśli będę za bardzo upierdliwa. Rzuciłam palenie ! Pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabka :)
No dobrze kochani i słowo się rzekło. Niech się dzieje co chce, Ja NIE PALĘ co najwyżej będziecie mieli dość mojego zrzędzenia :D Więc dla uczczenia mojej decyzji stawiam kawę, herbatę zieloną oczywiście dla wybrednych czerwona . Wszystkich ściskam i życzę miłego tygodnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze kochani i słowo się rzekło. Niech się dzieje co chce, Ja NIE PALĘ co najwyżej będziecie mieli dość mojego zrzędzenia :D Więc dla uczczenia mojej decyzji stawiam kawę, herbatę zieloną oczywiście dla wybrednych czerwona . Wszystkich ściskam i życzę miłego tygodnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka dobrze , że znów jesteś z nami. 🌻 kachna nie opuszczaj nas, trzeba się podnieść i być dalej niepalącą. 🌻 lorika - spójrz na siebie jaka jesteś piękna, a piękno to Twój pachnący uśmiech, czyste ciało i nie pożółknięte palce. Jesteś piękna bo rzuciłaś to świństwo i trwasz w swoim postanowieniu. Nie zazdroś urody, bo ona szybko przemija, a szczególnie tym co jarają. Niech ci co palą zazdroszczą Tobie, bo jesteś wartościowa. 🌻 Regres powodzenia. madziuchna 04 pozdr. serdecznie 🌻 pachnąca aga , kupe czasu jak jesteś bp. 🌻 jovik dla ciebie 🌻 Paulina36 - trzymaj się dzielnie 🌻 Zlośliwiec napisz jak tam po wizycie , życzę zdrówka 🌻 dla reszty bukiet 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedziałkowo z deszczowych Katowic :) żabka--> trzymaj się, będzie dobrze :) wytrwałości i konswekwncji życzę :) lorika-->zazdrość, to chorobliwy brak szacunku do samej siebie... znam to, przerobiłam na własnej skórze, ale na szczęście mam to za sobą :) To, co myślimy o sobie jest podstawą postrzegania nas przez innych... Bo wszystko jest w głowie :) Wszystkim nam życzę miłego dnia BP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w wietrzny dzien 🌻🖐️ zabka-----witaj na pokladzie pachnacych 🌻 zlosliwiec-----jak zdrowko mam nadzieje ze juz lepiej jest 🖐️ mamuska44---🌻 monamas---🌻 ojejkujejku---🌻 jovik----jak tam po komuni 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochani BP 🌼 miłego dzionka mimo bardzo deszczowej aury wszystkim życzę:) Zabko:) no to pięknie, że wróciłaś. Nie bój żaby, będzie dobrze, zobaczysz.:) Trzymaj się!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani wszystkim wam bardzo dziekuje za wsparcie widzę ze tu mam naprawdę zycliwych ludzi którzy mnie rozumieją ,.wczoraj popalałam a dis juz mam chrype i boli mnie głowa tragedia a z drugiej strony gdzieś głęboko w podświadomosci tkwi we mnie myśl że nie męcz się bo nie dasz rady i to mnie scina z nóg. najgorsze to to że mój dwu letni synek zobaczył że pale i mówi ;mamu pali fuuuuj, mamu nie wolno beeeeeeee!!" i wtedy zrobiło mi sie tak przykro że aż mi sie ryczeć chciało"😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻABA PACHNĄCA???? !!!!!!! SUKCES!!!! No prawda, choć szczerze Wam powiem że jest mi trudno. Te okropne myśli typu "pójdę do sklepu..." "jeszcze jedna paczka..." Słucham książkę allana carra i to mnie powstrzymuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Nie będę nawiązywać do Waszych postów- przeczytałam i rozumiem Was doskonale. Żaba walczy, teraz czas na Kachne:) Moje komunie były udane, czego nie mozna było powiedzieć o pogodzie...:( Wiecie, że już dzieci nie składają przysięgi na Komunii, że nie będą pić, PALIC do 18tego roku życia???Przynajmniej nie było takiej w tych parafiach, w których wczoraj byłam. Szkoda. Moja szwagierka też nie paliła miesiąc- wczoraj zapaliła....stres komunijny ją zjadł....szkoda, ale cóż. :( Tyle wieści ze świata moje kochane, my tu gadu-gadu a tam Regres lezy na oddziale:P Chyba jutro będzie miał zabieg, bo tak w pierwszym dniu nie robią. Trzymajmy za niego kciuki🖐️, bo to chłop, napewno wystraszony jak licho:P:P:D:D Buziaczki- nie palimy, pachniemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabko 🌼 masz audio booka Carrana? jeśli tak, to jestem chętna, bo nie mam czasu poczytać:) mój mail masz:) dzięki z góry:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E... Lorika, ja juz chyba stary rocznik jestem i wierze w takie "przysięgi" :P W moich czasach jakos młody człowiek miał na uwadze te przyrzecznie, przynajmniej do ....15 roku zycia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinko już wysyłam na maila. 7 godzin słuchania ale jest super :D Ja zgrywam na komórkę i chodzę już tak cztery godziny ze słuchawkami na uszach i trochę czuję się tak: -Przychodzi blondynka do fryzjera z słuchawkami na uszach i przykazuje fryzjerowi żeby pod żadnym pozorem tych słuchawek nie ruszał. Fryzjer niechcący zsunął blondynce słuchawki z uszu, ta upadła na ziemię złapała się za gardło zaczęła krztusić i umarła. Fryzjer podniósł słuchawki i usłyszał w nich: "Wdech, wydech, wdech..." :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani 🌼 😘 🌼 nie bylo mnie troszke bo mi sie system posypal ale pewnie nikt nawet nie zauwazyl widze żabka podjela kolejne wyzwanie :) brawo kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×