Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Witajcie....taaa...na grillu...pomarzyć sobie można:( Pogoda kiepska a do tego niedawno z pracy wróciłam....dobrze ,że jutro święto,a co za tym idzie :wolne!:D Regres---witaj i cieszę się,że już jesteś po i cały:) Pozdrawiam całą ekipę serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze Wam powiem,że wczoraj w nocy mi się śniło,że paliłam...Mimo ,że już minęło pół roku....i ten sen był tak realistyczny,że jak się obudziłam to aż się przestraszyłam ,że to była prawda i ,że naprawdę zapaliłam:(Nie życzę wam poznać takiego uczucia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mialam kiedys a obudzilam sie z mysla jak spojrze w twarze osobom na tym topiku:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich BP :D zapowiada się słoneczny dzionek zapraszam na kawę lub herbatę bp sadny dzien 🌼 narka bo jadę na giełdę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja poprosze jak zwykle kawke :) U mnie tez sie zapowiada ladny dzien zabka-----jak tam trzymasz sie i nie fajczysz cos sie nie odzywasz 🌻 Ja nadal BP z czego sie ciesze zycze wszystkim przetrwanie w niepaleniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie narazie nie pada i oby tak jak najdluzej,ale sloneczka tez nie widac,takie szare chmury na calym niebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Sadny dzien---> ja jestem z opolszczyzny. Wrocław ma dobrze- ratuje go Olawa, która porozlewała wode gdzie sie dało. Bylam wczoraj na rekonansie pod Olawa i Brzegiem- oba miasta od mej strony zamkniete:( Kozanow...cóż... to teren zalewowy od zawsze, a ze wybudowali tam głupki osiedle to juz przegiecie.... Mój mąz do pracy tylko przez Wrocław moze jechac:9 a to nadrobionych duuużo kilometrów i 3 godz. wcześniej musi wyjechać. Szef nie da urlopu- nie moze zrozumieć pracownika, ale tacy ludzie są:(:( U mnie wczoraj bylo gorąco, dzis pochmurnie. Tradycyjnie stawiam ciacho do kawki dla wszystkich:D Pozdrawiam grupowo:D:D Zawsze jednak o wszystkich pamietam i wszystkich "czytam". Zaba chyba zajarala:( Odezwij sie Zabko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiek1--> znam lepsza zemste na teściowej:P Daj jej zapalić:D:D:D:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja witam :D bronka witamy w pachnacym gronie 🖐️ :D i tak trzymaj ;) 2 miechy to kupa czasu z tymi powodziami to faktycznie przegięcie tyle ludzkich tragedii i,smutku i żalu :( a słonca jak nie było tak nie ma .... złośliwiec 🖐️ z tego co czytałem to faktycznie miałes nie za wesoło z ta operacja ... tyle dni w łóżku :( mnie to juz wieczorem nosiłem po zabiegu zeby zaczac chodzić :) pachnąca aga :) 🌻 goi sie , goi :0 wszystko idzie zgodnie z planem Paulina36 🌻 fajnie ze nie palisz :D sadny dzień 🌻 witaj :D i powiekszaj swój licznik w angielskiej wersji ;) mamuśka44 dzięki za buziole 🌻 basiek1 kup Pitt Bulla to najlepszy lek na wredna tesciowa :P 🌻 farbowana lisica 🌻 tez sie ciesze ze jestem juz z wami :) jovik🌻 L4 mam do 4.06 :D wybyczę się :) reszcie załogi tez 🌻 za to ze jestescie tutaj no i miłej niedzieli , tyle sie należałem w szpitalu ze teraz nie zamierzam siedziec w domu :) do wieczora lub do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie przed chwila sloneczko zaswiecilo na chwilke :P kurde brakuje tego ciepla i swiatla,wczoraj na solarium poszlam doswietlic sie od razu lepiej czlowiekowi na watrobie tylko zawsze po solarce na drugi dzien mam piasek w oczach,ale to nic :) regres widze dobry nastrój dopisuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovik---dzieki za ciacho pyszne zagladnij na @ Ide do kuchni do garow nie chce mi sie mam strasznego lenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caphirinia
Witam Nie palę dopiero drugi dzień, czy mogę do Was dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caphirinia-----co za pytanie jasne ze mozesz dla kazdego kto chce zucic smierdziele nasz pachnacy topik jest otwarty-----to juz drugi dzien i tak trzymaj zagladaj do nas zawsze ktos jest na posterunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Godzinę temu postanowiłam, że rzucam palenie. Już mi sie płakac chce na myśl, że sobie nie zapalę.. Ale trzeba w końcu rzucic to cholerstwo. Głównym powodem są pieniądze - jestem studentką i szkoda mi kasy na fajki, fajnie byłoby sobie na coś zaoszczędzic. Jeśli chodzi o zdrowie to nie mam żadnych problemów, zresztą mając 20 lat mało kto przejmuje się zdrowiem, bo wszystko jeszcze działa dobrze. Mimo to od jakiegoś czasu ciągle boli mnie gardło i kaszlę. Nie pale jakoś bardzo dużo, zamykam się w 7 papierosach dziennie, ale jestem uzależniona i zdaję sobie z tego sprawe. Wkurza mnie to, że MUSZĘ zapalic, że przynosi mi to ulgę, że coś mną włada.. Wstydzę się tego, że palę, że jestem słaba. Mam jeszcze trzy papierosy w paczce, nie wiem czy je połamac, czy schowac gdzieś na dno szafy czy może oddac palącej koleżance. W marcu przez 3 tyg nie kupowałam papierochów, czasem ktoś mnie poczęstował, a tak to nie paliłam.. nie wiem dlaczego się wtedy nie zaparłam i nie rzuciłam nałogu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
veroniqueee------jezeli juz postanowilas ze zaprzestajesz palenie to ja bym Ci rzdzila polamac i wyzucic te faje----nastaw sie ze one Ci w niczym nie pomaga i powtazaj ja nie chce palic---najgorsze sa pierwsze dni zajmnij sie czyms tylko nie mysl o smierdzielu-----jestes mloda i chyba nie chcesz miec pomarszczonej skory zoltych zebow itd.----ja palilam ponad 35 lat i nie pale ponad dwa miesiace ----trzymam za Ciebie kciuki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo chcę rzucic, ale boję się.. za niedługo zaczyną ją się zaliczenia, egzaminy i stres. Mam nadzieję, że do tego czasu uwierze w to, że mogę rzucic palenie. Jeśli chodzi o mój papierosowy staż to nie jest on długi, pierwszego papierosa zapaliłam w 13 roku życia i podpalałam sobie do 2 klasy LO. Regularne palenie zaczęło się w 3 LO - ok 3-4 papierosów dziennie, zazwyczaj o okreslonych porach. Nie pale dużo, ale to jest już uzależnienie. Nie chcę już wydawac kasy na papierochy, nie chce śmierdziec, chcę byc wolna i zdrowa! Zapisałam sobie w stopce dzisiajszą date jako początek nowego, lepszego życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek:D witajcie kochani z jednego z najlepszych miejsc jakie znamy-z własnego łóżeczka:D Tak mi tu dobrze.....:) Ale w ogóle dziś taki dzień dobroci dla siebie mam-kąpiel w pianie,maseczka,hula-hop....super!polecam dziewczynki od czasu do czasu:) Choć sterta prasowania już łypie na mnie z kąta;) veroniqueee--- jeśli tylko naprawdę będziesz chciała rzucić to dziadostwo ,to na pewno się uda:)Wpadaj do nas,pomożemy:) Wszystkim życzę miłej niedzieli,z lenistwa nie wymieniam;) ale buziole dla wszystkich Nie palę już 196 dni (+ 13g23m17s). Ilość niewypalonych papierosów: 3538. Będę żyć dłużej o 27 dni (+ 00g38m27s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1592,11 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiek---> zerknij na @ veroniqueee----> uwierz mi, wszystko bym dała by cofnąc czas i rzucic, gdy miałam 20 lat. Mam córe w Twoim wieku, bardzo bym chciała, by rzuciła. Palilam ponad 23 lata, duzo palilam, i teraz mam swiadomość, że te lata papierosowe przyczyniły sie do mego wygladu. Teraz nie pale 5 lat (prawie) i kazdy dzin BP pracuje na odbudowe moich komorek:D jestesmy kobietami, wyglad u nas najważniejszy!!! Młodośc ma swoje prawa- ale teraz pracujesz na swój wygląd za np. 20lat. rzuc, bądź wolna od nałogu a mlodzieży nigdy za duzo kaski:D 10zł. przepalona razy 7 dni to 70zł. i całkiem niezła bluzka, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
veroniqueee---> za 3 dni dzień mamy...za 30zł. kup jej kwiatka:) I niech to bedzie symbol, że juz nie paliszD:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za słowa otuchy! Moja mama też paliła, jakieś 10 lat, zaczeła na studiach, a rzuciła jak dowiedziała się, że jest w ciąży. Rzuciła z dnia na dzień i już nigdy nie wróciła do nałogu. Nie wie, że palę, tzn pewnie sie domyśla, bo mamy mają jakiś dar czytania w myślach dziecka (tak mi się wydaje ;)) ale często zdarza jej się powtarzac, że palenie to była najgłupsza rzecz jaką zrobiła w zyciu. Ale ja i tak musiałam się sama o tym przekonac :P Założe specjalną skarbonke i co 2-3 dni będę do niej wrzucac 10 zł - tyle mniej więcej wydawałam na papierosy. Imprezy i alkohol chyba sobie daruję na jakiś czas. Tylko boję się, że przytyje, tego bym nie chciała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caphirinia
veroniqueee trzymam kciuki, dobrze robisz i podziwiam takie młodziutkie osoby jak Ty które chcą pozbyć się nałogu, kurcze chociaż jestem od Ciebie starsza tylko o kilka lat ale pamiętam życie studenckie, imprezy i to wszystko zawsze z petem:( mam również 18 letnią siostrzenice która pali, ile ja się natłukłam do głowy ale cóż :( także trzymam kciuki i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
veroniqueee 🌼 witaj. Fajnie, ze dołączyłaś i chcesz rzucić to świństwo, które tak okrutnie niszczy nam kobietom urodę. Im wcześniej tym lepiej. Z mojego doświadczenia najgorsze są 3 pierwsze dni a potem z górki. I uwaga na nudę i stresy. A czy możesz mi napisać o co chodzi z tym oczyszczaniem kefirem? Dzięki z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej obawiam się jutra, zawsze przed zajęciami lubiłam sobie przyjśc wcześniej na uczelnie, usiąśc na ławce i zapalic.. No nic, trzeba walczyc! Nie wiem czy dobrze robię, ale rzucam palenie będąc na diecie,zastanawiam się czy to nie będzie zbyt duże obciążenie dla mojej niespecjalnie silnej woli :P Nie, żebym teraz szukała powodu dla którego nie powinnam rzucac palenia ;) Tak sobie tylko dumam.. Paulino > oczyszczanie kefirem to nic innego jak spożywanie tylko kefiru. Postanowiłam pic kefiry przez 4 dni. Jak dla mnie najlepszym sposobem na oczyszczanie organizmu są monodiety. Na kefirze jestem od wczoraj, planuję pociągnąc do wtorku, od środy - warzywa + białko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovik---dzieki suuuper----z nalogiem to musze dac sobie rade bo tak postanowilam i mam nadzieje ze sie uda buziole :D veroniqueee-----wytrzymasz nie obawiaj sie tylko wyjdz sobie troche pozniej zebys nie miala za wiele czasu na myslenie o smierdzielu zuj gume i powtarzaj przecierz ja nie pale i mam nadzieje ze Ci pomoze trzymam swoje kciukasy dasz rade 🌻 zabka -----odezwij sie gdzie zes wsiakla ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie sloneczko wyszlo zrobilo sie cieplutko wiec ide ze swoim czworonogiem na spacerek-----moj piesio jak stanie na dwuch lapach to jest rowny ze mna :D:D:D:D:D ---papaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×