Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

he he dodob twoj synek ma 4 latka moja ta starsza miala cos z 9 jak raz poszla w bluzie z pizamy do szkoly a raz w spodniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres Dzięki za pamięć 😘 Monamas - nie ma Twojego konta na nk... A dla calej reszty pachnące 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie jakos dzisiaj i mnie ciagnie smierdziel czai sie wszedzie ale kopne go w tyłek i po sprawie jakis czuje niepokoj wewnętrzny chochlik ktory mi marudzi za uchem zapal tylko jednego nikt sie nie dowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich łobuzów :P manamas a dlaczego zlikwidowałaś konto? madziuchna masz ode mnie 👄 za słuszną decyzję i utrzymany wynik licznika :D regres a proszę bardzo dla mnie to relaks 🌻 lorika czy my jesteśmy sąsiadkami ? Wszystkim przesyłam 🌻 i 😘 i ❤️ A tak w ogóle powiem wam ze ja nie mam ciśnień jak wcześniej że nie palę, jakos zapominam że paliłam :D ale... w sobote na grillu pierwszy raz był w towarzystwie palacz... ćmił co 30 minut, siedział na przeciw mnie :( :( pogoniłam go od stołu i musiał stać na uboczu :) a potem śmiałam się z niego żeby brał 10 zł i szedł po śmierdziele bo mu zabraknie :P Poszedł hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka--> usunęłam konto, bo nie lubię być wykorzystywana, a nowy regulamin NK był podstępnym wykorzystaniem przyzwyczajenia osób od portalu... Dlaczego moderatorzy NK mają usunąć moje konto w przypadku, gdy nie zaakceptuję regulaminu? A nie mogę zaakceptować i zgodzić się na wykorzystywanie moich danych osobowych i wizerunku do celów komercyjnych NK. Ograniczaniu, manipulacji mówie NIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich.... co do kupienia fajek,to ja też miesiąc temu je kupiłam....Pisałam o tym.Po co? Po to ,że muszę mieć świadomość ,że zawsze mogę je kupić.Że to nie jest tak ,że one są zakazane dla mnie.Że ja mogę je zawsze mieć....Tylko ,że nie zapalę,bo nie chcę....Bo ja przecież już nie palę:)I tak sobie myślę,że właśnie podobnie pomyślała madziuchna:)Może się mylę,ale najważniejsze jest to ,że nie palimy przecież.... Miłego wieczora....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc {czesc]🌻 Gdyby nie wisielczy humor (nie z powodu smierdziela) toby bylo super a tak jest do d----y sorki :) Pozdrowka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wyjasniam jak to było... Od niedzieli mam taki zly humor...wiem kazdy ma cięzki dzień,problemy itd.więc w poniedzialek szlam sobie ulicą i płakalam,przechodzilo mnóstwo ludzi...ale nawet niezwracalam uwagi nato czy ktoś widzi czy nie...no i szlam,sżłam i zobaczyłam fceta palącego paieroska...a że ja się krępowałam go poprosić o papierosa,no to tego niezrobiłam...i poszlam sobie dalej...a dalej był kiosk ruchu i normalnie podeszlam i poprosiłam vogi mentolowe...takie które palił ten Pan...zaplaciłam...i co...poszłam na przytanek...czekałam na autobus...płaczę dalej i trzyamam te faki otworzyłam je wyciągnelam jednego...ale niemam ognia wkoncu wogule sie wkurwiłm...i wyzuciłam je do smieci a ja posżłam na pieszo tam gdzie zmierzałam do pracy....4przystanki...szlam dalej i plakalam i myslałam,ale smierdziela zostawiłam w koszu...uświadomiłam sobie że co on by mógł mi dac...ale tez miałam jedną mysl...ale dzieki mojej siostrzyczce kochanej Nesi...dziś zyję powiem Wam tylko tyle...DZIĘKUJĘ CI ZATO KOCHANA SIOSTRO... Dziś tez byly mysli na temat smierdziela a wczoraj wieczorkiem to już mie skręcąło jak nowo rzucający palacz...serce szybciej biło,myslałam ze zawału dostane jakiegos...i co kropelki na uspokojenie,walidol pod język...noc nieprzespana...sprawa po jakiejś części niby wyjasniona choć do końca niewierzę ale niepokój zostanie do konca zycia i ten lęk... wiem wiem głowa do gory,bedzie dobrze...lb mój problem jest mały innych duzy...ale kuzwa niedaję rady...jakby ktoś siedział 10lat w gównie też by juz niemiał ochoty nawet oddychać..dobrze zrobiła moja rybka...wyskoczyła z akwarium popelniła samobojstwo...:( ale nic jutro nowy dzien trza wstać i do walki ruszyć... pozdrawiam cale pachnące grono...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziuchna04 wierzyłem w ciebie :D aż masz ode mnie 👄👄👄 moc buziaków za ta postawę ( za często tutaj ich nie rozdaję ) :P Dzielna i mądra z ciebie kobieta ... Nie wiem co to za problemy ( nie chce wnikać może sama nie chcesz mówić , nie wiem? ) ale myślę że nie ma takiego problemu którego jakoś nie dało by sie rozwiazac a tym bardziej nie ma takiego problemu który zniknie jak zapalisz fajkę ... widzisz miałas kłopot ,problem może masz je nadal a jednak nie palisz nadal ... o czym to świadczy ? a no o tym że jesteś swiadoma swych postaw i postanowien .... jestes na tyle swiadomo że emocje nie wzieły góry nad rozsadkiem W koncu jestes na tyle swiadoma w swym postanowieniu że możesz nam tutaj śmiało i z duzym entuzjazmem krzykanać JA NADAL NIE PALE :D madziuchna wiesz gdzie walić jak masz problem Tutaj ( w miare mozliwosci ) wszyscy ci pomozemy jesli nie chcesz sie tuatj chwalic problemami zawsze mozesz do nas napisac na maila , a przynajmniej do mnie ... oczywiscie jak wyrazisz taka ochote i chęć buziak 🌻 dla ciebie i dla wszystkich 🖐️🌻 wieczornie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziuchna, Chyle czola nad Twoim "bohaterstwem"... Ja wlasnie tak cholernie boje sie tego stanu, kiedy bedzie mi wszystko jedno...pale czy nie...300 dni czy 0 dni...bo wydarzy sie cos co przycmi moj pachnacy swiatek... Dlatego tak wazne sa dla mnie takie osoby jak Ty!!! Osoby, ktore cierpia, traca pod wplywem traumatycznych przezyc motywacje...ale trwaja!!! Madziuchna jestes wielka, kochana i bardzo dziekuje Ci za nadzieje na to, ze mozna wytrwac... P.S. Na mnie podobnie jak na Regresa, zawsze mozesz liczyc...pisz jakby co....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziuchna 😘 😘 😘 dzielna dziewczynka :) monamas zawsze mozesz zalozyc konto na facebooku :) sporo osob likwiduje konta na nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam dzis spotkac sie ze znajomymi na pieknym gliwickim rynku,niektorzy przy sasiednich stolikach palili i przeszkadzalo mi to,zaraz mialam sucho w gardle,w ustach, przy naszym stoliku palila jedna osoba ale zostala przez reszte zdominowana-fajek jej braklo i nie puscilismy jej kupic he he nie ma kurde palenia madziuchna do mnie oczywiscie tez zawsze mozesz zaklikac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziuchna - Regres, sadny dzień, Vonk już powiedzieli wszystko , a ja się pod ich wypowiedziami podpisuję obydwoma pachnącymi rękami. Dodam tylko, że jesteś kobietą z charakterem i tak trzymaj. Pamiętajmy licho nie śpi. Pozdrawiam b. słonecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kolejny piekny sloneczny dzien :) madziuchna----ja tez sie przylaczam i mowie ze mimo tego wszystkiego jestes bardzo dzielna :) 🌻NIEPALIMY🌻PACHNIEMY🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Powoli fniszuję... Jeszcze jutro i od piątku URLOP :) A prognoza pogody zapowiada się bosko, więc liczę na super morską opaleniznę i mnóstwo dobrych, radosnych chwil, śmiechu, zabawy i obżarstwa :) madziuchna04--> podziwam Cię... i trzymam kciuki, żeby niemożliwe stało się możliwe od zaraz... sadny dzien--> założyłam konto na FB... tam nikt nie stawia mi aż takich warunków jak moderatorzy NK... a i dużo bardziej funkcjonalny jest portal FB... Biorę się za pracę, żeby przed urlopem wszystko wyczyścić :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziuchna 🌻 🌻 🌻 Wzruszyłam sie czystając to co napisałaś. Bardzi się z tym zidentyfikowałam. Kochana jesteś godna podziwu! Za dwa dni czekają na mnie ciężkie chwile ( trudne spotkanie , trudna rozmowa, trudne decyzję). Bałam się, ale teraz widzę ( dzięki Tobie), że nie warto do swoich kłopotów dokładać sobie porażki z powrotu do śmierdziela. Jesteś super!!! Ból , chorobę i wszelkie cierpnie nikt nie może za nas przeżyć, ani podjąć za nas decyzję, wybrać drogę, ale nie musimy być w tym samotni. I ja się przyłączam za Regresem, Vonk i sądnym dniem - jeśli tylko chcesz powylewać z siebie. A wogóle to jesteście super Wszyscy 👄 Cieszę się, że trafiłam na ten topik i na Was. To mój 16 BP. Pozdrawiam Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monamas bedziesz miała ładna pogode na urlop;) Witam wszystkich :D 🖐️ Ja tez planuje sobie załozyc konto na FB A jak sobie założe to tez was znajde:P albo wy znajdziecie mnie ;) ale to dam znać jeszcze w tej sprawie ... po za tym to ciepło :) i mam duzo roboty w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien--> w pracy mam zablokowany dostep do FB,ale w domu Cię znajdę. CHyba, że Ty wyszukasz mnie po zdjęciu. Profilowe zdjęcie mam max uśmiechnięte, na biało tam jestem ubrana :) Daj znać, czy mnie znalazłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gzgdzg
xvcxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkich, którzy pojawią się na FB zapraszam do mnie :) Dane znacie ;) POzdrowionka pachnace 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×