Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Jest Ciezkoo , tym bardziej ze w koło wcczyscy pala tescie moj ojciec maz i przyajciolkaa... nnon top [pod gorkeee.. klotnie za kłotniaaa ale włpoy pachnaaa aby jak najdłuzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farbowana---wiem że jesteś zemna i ja z Toba tez...całym ❤️ 21---masz rację cięzko jest...a klutnia to też spowodowana jest brakiem nikotynki...meliska na noc...tak jak ja... ale znów niebędę mogła spac...i cała noc przeplakana...aż glowa boli od placzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziuchna kochana tak mi przykro jestem z Toba,prosze nie poddawaj sie wiem ze latwo sie mowi komus ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21----witaj jest bardzo ciezko na poczatku zagladaj tu to bedzie Ci napewno lzej z nami trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziuchna 04 że co sie stało? Mąż cię zostawił?( tak wnioskuje) Jeśli się mylę to mnie popraw .... W ogóle to Witam was wszystkich po tygodniowej przerwie :) Byłem w Łebie na małych wczasach , wypoczęty i rześki wracam jutro do pracy. Trafiłem w 6 dni pogody , wyjeżdzałem z Łeby w sobote to pogoda sie skićkałaale przynajmniej nie było żalu wyjeżdzać :P Wydmy piekne , dużo ludzi na plaży i woda w sumie ciepła (co dzień byłem w wodzie :D ) potrzebowałem tego wypoczeliśmy z narzeczoną :D a co u was? Jutro pogadamy :D 🖐️ dla całej ekipy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was i poz. 🌻 madziuchna04 głowa do góry musi być dobrze. <stopka>"Nie płacz, w liście nie pisz że los ciebie kopnął nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno..." ks. Twardowski </stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🖐️🌻 Witaj Regres po urlopie wypoczety u nas cisza wszyscy gdzies sie rozsypali---pozdrawiam 🖐️ Pozdrawiam cala pachnaca brygade 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam , stawiam kawke:) kombinujeee ze stopkaa:) KOLEJNY DZIEN BEZ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiek1 no właśnie widzę że wszyscy gdzieś wybyli tylko nie wiadomo gdzie? ;) wrócą , wrócą ... 21 witaj Fajnie że nie palisz i że do nas dołączyłaś :D Oby tak dalej:D 🖐️ dla bywalców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się przyszłam pożalić, że nie zdałam egzaminu... Niby się z tym liczyłam, jednak gdzieś była jeszcze iskierka nadziei... Nic to, zbieram się do kupy i wracam do siebie :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się przyszłam pożalić, że nie zdałam egzaminu" a co zdawałaś ? Jakiego egzaminu nie zdałaś ? lorika ja tez sie cieszę że was widzę :D 🌻 byłem na wydmach;) było fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja sie przywitam madziuchna umarl czy odszedl?? kocie nigdy nie jest tak zle zeby nie moglo byc gorzej,cos o tym wiem,mnie zycie tez nie rozpieszcza wiesz ale ciagle walcze zawsze chociaz nie raz wydaje sie ze juz brak sil. ty tez dasz rade kochana,bedzie dobrze wiesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umarł....odszedł do Pana,teraz gości ze swoim synkiem... to jedno z pozegnań na nk... "Michaś choć zamknięte masz powieki w moim sercu będziesz żył na wieki. Wiedziałeś że byłeś mim najlepszym przyjacielem. Nie mówię żegnaj a do zobaczenia, bo na pewno jeszcze się spotkamy." 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziuchna i ode mnie przyjmij wyrazy współczucia smutne to jest :( Witam wszystkich 🖐️ Nie palimy,pachniemy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziuchna, przytulam Cie mocno i łaczę się z Tobą w bólu!!!!!! Trzymaj się kochana!!!! Jesteśmy z Tobą!!!!! Regres, Witaj na pokładzie:) Fajnie że wypoczłąeś:) Ach, smutno tu sie zrobiło, życie bywa okrutne...:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj na pokładzie Fajnie że wypoczłąeś" tez sie cieszę że wróciłem do moich ulubienic:P Tak wypocząłem i to bardzo :) Miałem 6 dni słońca i ciepły piach pod stopami ;) Bałtyk ma swój urok Były jazdy na bananie i wyprawa na wydmy jednym słowem EXTRA :) a tutaj coś puchy straszne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziuchna 04--> wyrazy współczucia... nic więcej nie jestem w stanie powiedzieć mądrego... Regres-->oblałam egzamin na urzędnika mianowanego, wyłożyłam się na egzaminie umiejętności, czyli na szukaniu klucza wg.którego dobrana jest para np.obrazków. Cienko u mnie z wyobraźnią przestrzenną, a trzeba było mieć z wszystkich części tegoż test min.20pktów. No nic, to był mój ostatni raz z tym egzaminem, mam dość :) Jestem, właśnie, w trakcie przygotowania prezentacji na szkolenie, które prowadzę 30 sierpnia i... szlag mnie trafia z power point'em. Ni chu chu nie kumam tego programu,grrr... ale dam radę :) Poza tym fajnie... obiekt mojego zauroczenia na razie na wakacjach, więc mam czas, żeby się wyspać (haha) i przemyśleć, czy 6 lat różnicy, to nic... Wiem, wiem, powtarzam się, ale pomimo tego, że mnie ta różnica świadomie nie przeszkadza, to jednak podświadomie rąbie po wątrobie ;> Ale... co ma być, to będzie... Na razie mam zamiar dobrze się bawić i cieszyć z faktu, że jest super :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech popieprzone to wszystko :( ale MADZIUCHNA dasz rade wiesz? jestes silna kobieta 😘 😘 😘 a linki w sklepie kolo mnie dzis widzialam po 9.90ZL pora zmienic ceny w licznikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich serdecznie madziuchna04 🌼 wyrazy współczucia tragedia wiem co przezywasz jestem z Tobą nie wiem jak bym mógł Ci pomóc jedynie to w tej chwili się pomodlę ciężkie jest zycie :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic, to był mój ostatni raz z tym egzaminem, mam dość" monamas a dlaczego ostatni? Spróbuj jeszcze raz , a nóż widelec teraz sie moze uda?Wiesz najłatwiej sie poddać i marudzić ale to nie sztuka:) sztuką jest próbować i dążyć za wszelką cenę do celu Czego ci osobiście życzę :) i przemyśleć, czy 6 lat różnicy, to nic..." ale w przód czy w tył ? On jest młodszy od ciebie o te 6 lat? Domniem że tak :P Otóż już ci spiesze powiedzieć że te 6 lat to żadna różnica i jest praktycznie w wieku lat ok 30 prawie nie zauważalna Najważniejsze że wam dobrze :) Ciesz sie chwilą i korzystaj z nich pełną piersią ( pełnymi piersiami:P) Na pocieszenie powiem ci że moja narzeczona jest ode mnie młodsza o 5 lat , to prawie tyle samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh a Ty Regres tylko o...wydmach" lorika było tak jakoś wyjątkowo :P Polecam wydmy zakochanym :P Moniko ja mam jakiś agresor do facetów, jak oni mnie drażnią." pewnie , jasne , oczywiste :( to nie faceci loriś cię drażnią ale raczej ty sama siebie nieźle nakręcasz :) Po co szukasz faceta na siłę , po co ci ktoś tylko po to żeby był? Z tego co piszesz sama sobie wyśmienicie radzisz , wiec nie rozumiem skąd ten żal i rozgoryczenie w stosunku do płci przeciwnej ? Faceci są fajni , tylko należy : 1) poznać odpowiedniego gościa 2) dać sobie czas na poznanie sie 3)patrzeć na związek przez pryzmat was obojga a nie kurczowo sie trzymać kobiecych wizji :P bez nas świat był by kiepski po prostu tak jak my was , tak wy nas potrzebujecie do życia jak wielbłąd wody :D i tym miłym akcentem życzę Miłego Wieczoru lecę na piwo , bo sie z kumplem ustawiłem ( ale tylko 2 , bo jutro do pracy) wasze zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorika moj drugi maz byl bardzo dominujacy:) taki samiec "maczo" wladza absolutna--uwazaj zebys nie przegiela i na takiego tyrana nie trafila zycze wszystkim spokojnej nocki,ide troszke na telewizornie i nyny bo rano do pracy poki jeszcze ja mam ;/ dobranoc kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry ze sie wtracam
bo widze ze jestescie tutaj zżyci juz ostro, a ja sie nie udzielam... mam pytanie, prosze poswieccie minutke i odpowiedzcie. jak zmienił sie wyglad waszej skóry po rzuceniu palenia? prosze, nie odpisujcie jak wiekszosc "rzuc to zobaczysz" bo w moim wypadku jest to skomplikowane, tzn mam problemy ze skóra, ale na dodatek choruje na nerwice. dermatolog powiedział ze fajnie jak rzuce, psycholog ze dobrze byłoby rzucic, ale w moim obecnym stanie psychicznym proba rzucenia moze tylko pogorszyc sprawe, i mam czekac az dojde do chociazby minimalnego ładu psychicznego. na co dermatolog odpowiedział ze racja, bo wysypka moze byc psychosomatyczna i byc moze psychika bedzie tu wazniejsza.. i tak sie tułam po lekarzach... chce wiedziec, bo jezeli roznic jest znaczna po rzuceniu palenia, to mysle ze sie zmusze, a jak wysypka paskudztwo zniknie, to i lepiej psychicznie sie poczuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorika ja tez jeszcze sie nie polozylam narazie gwiezdne wrota a bedzie dzis hause?? bo juz byl ostatni odcinek tej serii,i nie powiem ci co w nim bylo :P wlasne zdanie tak ale uwazaj,nie wolno ci dac sie zdominowac lorika ma racje co do cery ja mialam szara i przezroczysta,sasiadka mowi ze pomarszczona jakas bylam,jakby nie wyprasowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tvn?? a widzisz ja na axn :) i ta seria juz sie skonczyla tzn w sobote powtarzali przedostatni odcinek tej seri to ostatni moze tez powtorza jeszcze albo powtorzyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra teraz juz naprawde ide zaraz bedzie medium a potem pewnie spac pojde chyba ze ostatni odcinek hausa beda powtarzac,ale nie byl to wesoly odcinek tyle ci powiem a w przedostatnim przelecial cady (ta swoja szefowa) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×