Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Regres--> tak, ja jestem starsza od niego o całe 6 lat... Ale hołdując Twojej zasadzie, żeby cieszyć się chwilą i szaleć pełnymi piersiami - tak właśnie robię :) Czerpię przyjemność z faktu, że taki małolat zwrócił na mnie uwagę i że całkiem przyjemnie spędzamy razem czas... Jest fajnie, a będzie jeszcze lepiej :) lorika--> ja zupełnie odpuściłam facetów i... pojawił się On... zobaczymy co z tego wyjdzie... Pozdrawiam i życzę dobrej nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale naprawdę drogi Regresie dziś mężczyźni nie są honorowi, że już nie wspomnę o jakimś tam rozgarnięciu" lorika muszę sie ustosunkować :P Tak , to prawda , w dzisiejszych czasach trudno o fajnego faceta a tym bardziej z konkretnymi "jajami" bo teraz to albo zniewieściali , albo jacyś metroseksualni :P Trzeba naprawde mieć szczęscie by znaleźć ta konkretna połówkę Ale to samo tyczy sie was KOBIET , w dzisiejszych czasach też trudno znaleźć fajny i zdrowo myślący "egzemplarz" ( że tak sobie pozwole powiedzieć ) Po prostu mamy takie a nie inne czasy , ludzie trochę zagubieni bez krzty ikry i wartości ... "lorika moj drugi maz byl bardzo dominujacy taki samiec "maczo" wladza absolutna--uwazaj zebys nie przegiela i na takiego tyrana nie trafila" sadny dzien chyba nie zrozumiałas loriki :) ona nie miała na mysli chłopa tyrana . lecz miała na mysli faceta , takiego prawdziwego z krwi i kosci majacego własne zasady i pewien system wartosci takiego który wie czego chce i takiego przy którym kobiety czują sie wyjątkowo kobieco ;) Regres--> tak, ja jestem starsza od niego o całe 6 lat..." monamas to nie ma znaczenia ;) jesli sie fajnie z nim czujesz i jest ci z nim dobrze to korzystaj ile wlezie , a czas pokaże co z tego będzie Zyczę wam fajnych wspólnych chwil :) loriś jaką furę chcesz kupić ? p.s 2 piwka + 100 gm Finlandii i już jestem w domu :) Kumpel powiedział że chce rzucić palenie :) zaskoczył mnie , bo jara od 10 lat Powiedział że zrobi to od 1.09 jak jego córa pójdzie do szkoły Pożyjemy zobaczymy ;) Dobrej nocy uffff ale sie rozpisałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ale ładnie mi zdrabniasz loriś" jak nie chcesz to mogę tak nie mówić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres odkad tata kupił hondę mam obsesję na punkcie tych aut ale ostatnio namawia mnie na reno megan" Tata ma gust bo : Japończyki mają prezencję i słyną z bezawaryjnych silników :) Miałem kiedyś Nissana Almerę i nie narzekałem na nic a sprzedałem tylko dlatego że rocznik tracił i że chciałem zmienić na coś innego Generalnie Hondy,Toyoty,Mazdy, NIssany to dobra marka bo to japońce :D co do 2 kwestii to tata nie ma racji :P nie daj sie namówić na francuza ( bez zboczonych myśli) Renaulty są fajne ale te nowe prosto z salonu inaczej to lipa , gra nie warta zachodu , są bardzo awaryjne cholernie naszpikowane elektroniką , nie bierz sie za to!!! ale skoro tato ma Hondę to sie dziwie że ci podsyła francuza ? ;) nie wiem dlaczego? dobre marki też to Audi, Volkswagen i tak jak wczesniej mówiłem każda japońska marka :) z tym ze audi to niezły koszt a ile masz kasy na tą furę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze Ty coś Jacku zaproponuj " loriś moge ci podesłać kilka propozycji ale muszę znac twoją granicę finansową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardziej chodziło o znizenie mnie do poziomu - kobiece auto," jejku Loriś tata pewnie nie chciał źle :) ale największemu wrogowi nigdy bym nie zaproponował francuza tym bardziej Megane :) Juz lepsze clio bo mniej naszpikowane ..... kurcze loriś uwierz mi na słowo że we francuzach sypią sie scalone czyli elektronika ( a nie znam innych aut bardziej naszpikowanych ele.niż francuzy ) na marginesie tyle jest fajnych japońców :) dziwię sie loriś że tata ci nie podtyka pod noś jakiejś Toyotki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie daj sie namówić na francuza ( bez zboczonych myśli) " - teraz to juz na pewno zapamiętam" ejjjjjjjjjjj loriś żartowałem Wszystko co France jest de best :P łącznie z bułkami ;) samochodami że o sex-ie nie wspomnę :) bo wiesz ... sex francuski jest feeeeeeeeeeeee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry ze sie wtracam
naprawde dziekuje za odpowiedzi, szczególnie lorice :) mysle ze mi pomogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja również witam :) 🖐️ to żeśmy sobie wczoraj z loriką troszkę o motoryzacji pogadali :P i jeszcze słówko ;) na tą megankę sie nie kuś naprawdę nie słyszałem żadnej pozytywnej opinii o tych samochodach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm..muszę , bo inaczej się uduszę:p Jeżdżę Renault Twingo- nie dam złego słówka powiedzieć:)....nie dam... nie dam..nie dam....etc. Regres- jak mogłeś!:( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie wtrące w temat motoryzacyjny i bedę bronic "francuzów". Jeżdzę Renault Clio i fakt, jest prosto z salonu (ma 5 miesięcy) wiec nie na nim bede opierać swoje spostrzeżenia na temat marek francuskich. Wczesniej jeżdziłam TYLKO francuzami, bo zawsze cliówki czy peugotki wydawały mi się bardzo kobiece. Miałam 3 Renault Clio, 3 Peugoty 206 i jednego 307 (kilkuletnie, zmieniałam tylko co jakiś czas na młodszy model - mamy takie ciągotki Monanas ;) ;) ;) ) i z ŻADNYM z nich nie miałam ŻADNEGO problemu. Albo to ja mam takiego mega farta, albo zła opinia na temat francuskich aut jest troche naciągana ;) Pozdrawiam serdecznie pachnące grono 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc widzę moje drogie panie ze mamy zgoła inne zdanie ;) I dobrze :) Vonk samochody z salonu nie maja prawa sie psuć bez względu na markę i tutaj nie ma co dywagować na ten temat ... z autami używanymi jest troszkę inaczej ... są dobre i sa złe egzemplarze , generalnie nie ma złotej recepty na dobą i złą markę Moje wypowiedzi opierałem tylko i wyłacznie o spostrzeżenia osób z mojego otoczenia ( kumpli, znajomych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovik Hmm..muszę , bo inaczej się uduszę" Jovik ciesze sie że nadal oddychasz :) pliss nie strasz nas tak więcej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAŻDE auto, pod warunkiem że nie jest rozbite, można sprzedac jako bezwypadkowe, uwierz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoim skromnym zdaniem, mysle ze zakup auta z salonu w Polsce to troche zbedny wydatek" tak tez tak uważam tym bardziej że teraz takie cacka jeżdżą że aż szkoda w salonie przepłacać Oczywiscie jak we wszystkim sa plusy i minusy takich zakupów :) jakby mnie ktos stuknął (znaczy auto) loriś hahahahahaha :P KAŻDE auto, pod warunkiem że nie jest rozbite, można sprzedac jako bezwypadkowe, uwierz" Vonk i z tobą tez sie zgadzam W naszym kraju sa takie spece że ze złomu potrafią auto sprowadzić i zrobić z niego salonowy i bezwypadkowy wóz :P Trzeba bardzo dokładnie sprawdzać lakier i poszycie blachy a najlepiej jechac do jakiegos dobrego i zaufanego blacharza by taki wóz obejrzał :) nawet sobie pomyslałam ze przeciez mogłabym sobie w niego wpakować troche kasy i zrobić na cacy" loriś nie baw sie w takie coś szkoda kasy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prowadzimy z mężem mały samochodowy biznes, wiec co nieco na ten temat wiem ;) Lorika, jeśi chodzi o kobiece autka to mam akurat do sprzedania VW Beetla. Jest przesłodki i dość poważnie wypasiony :) Jeśłi chcesz mogę gdzięs podesłać linka, bo na forum ze względu na dostępność numerów telefonu w ogłoszeniu wolałabym nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jescze nie, ale autka coraz lepiej się sprzedają wiec od niedawna nosimy się zamiarem otwarcia czegoś takiego. Na razie sprowadzanie samochodów traktujemy na zasadzie "dodatkowej fuchy" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ponoć to niezły biznes w dzisiejszych czasach :) ale z drugiej strony polski rynek jest już tak naszpikowany autami że aż strach jezdzić po ulicach bo wszędzie korki i zatory ... Milego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim...widzę,że kilka dni nieobecności i tyle nowych tematów:) u mnie generalnie dupa blada,choć cisną się na usta dużo ostrzejsze słowa...nie dzieje się dobrze,a do tego wku.....mnie to ,że normalnie pracującą kobietę nie stać na wynajęcie mieszkania!!!Ba!mieszkanka,kawalerki zwykłej...:(:(:( A śmierdziel tylko czeka😠....i ciągle jest coraz bliżej mnie... aż szkoda mi tu marudzić...idę w piz...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam O samochodach sie nie wypowiem bo... kieruje jedynie wózkiem :D Farbowana Jestem z tobą ❤️ a wogóle to dlaczego ja cie uz nie mam na nk??? 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka👄..... nie ma mnie pod wpływem impulsu jakoś...nie wiem sama...tak po prostu...zresztą w ogóle na razie czuję się tak jakby mnie nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacuniu ja wiem o co Lorisi chodzilo:P ale ostrzec ja musialam :P alez mialam powrot do domu ;/ szlag mi trafil hamulce,malo sie nie roztrzaskalam, ja mialam taaakie oczy jak sie w koncu zatrzymalam ale ten w tym aucie przede mna mial jeszcze wieksze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyje,zatrzymalam sie obok tego co przedemna jechal,zadzwonilam po chlopcow z pracy i zajeli sie wszystkim,auto na warsztacie.ide nyny dobranoc kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja się przywitam z rana 🌻 Nadal bp. i tak chcę trzymać do kończ... Życie to nie bajka, ale jakoś trzeba funkcjonować. Ostatnio mam stresa jak diabli, ale na śmierdziela nie patrzę, no bo po co , on moich problemów nie rozwiąże (mówię tu o lokomotywie). Siedzi w domu i wkurwia normalnie człowieka. Dziad jeden. Wnusie spoko, jedna to kruszynka, druga kurszyna. Pozdrawiam. 🌻 Jeszcze jedno - ford gówno wort. Mam już drugiego i jakoś się kulam do przodu. Pa. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was mamuśka 44 Jeszcze jedno - ford gówno wort. Mam już drugiego i jakoś się kulam do przodu. Pa. tak piszesz to ja Ci dopisze dokończenie myśli Ford gówno wort - nie każda morda pasuje do forda. hihihi my też mamy forda Dzis jade do mamy na obiadek Aj ciesze sie bardzo miłego pachnącego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×