Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Jeszcze jedno - ford gówno wort." a fiat jego brat :Phehehehe a tak na poważnie to ja też mam Forda :) a dokładnie Mondeo , nie narzekam ;) Diesel pali całkiem przyzwoicie , ma zryw i usterki zdzrzają sie bardzo rzadko :) Farbowana lisiczko powiedz co cię tak wkurwia? :( może pomożemy ;) ps....nawet nie śmiej mysleć o śmierdzielu Pamiętaj to ci nie pomoże w problemie !!! dla całej załogi 🖐️:D Miłego Dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pachnaca zaloge Ja mam Fiata i wogole nie narzekam hahaha :) U mnie zrobilo sie pochmurno ale Wam zycze milego dnia :) to juz tak jest te nasze zycie u mnie tez jest niewesolo (tesciowka daje w kosc no i slubny tez) dobrze ze mam ta prace :D jesli chodzi o smierdziele to kurde troche sie uspokoilo ale jak mam mega stresa to biore taka paczke klade na ladzie,lub nosze w kieszeni ,pogadam se do nich a na koniec pracy odkladam na polke ,cholerka najgorsze ze one sa caly czas pod reka,a domu to wlasciwie nie mysle o nich he :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konkluzja jest taka, że ile marek aut tylu ich zwolenników i tyle samo przeciwników ;) Lorika, link poszedł :) Pzdrawiam Was wszystkich pachnąco w ???? (muszę sie uśmiechnąć do Żabki) dniu niepalenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz tak jest te nasze zycie u mnie tez jest niewesolo (tesciowka daje w kosc no i slubny tez) " basiek1 ej no , nie strasz mnie :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie gdzie jest nasza żabka? :D i reszta tej zacnej załogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo ekipo :) Ja jeżdżę toyotą i bardzo sobie ją chwalę. Może dlatego, że to był mój wymarzony samochód :) Póki co, jedna wymiana akumulatora za mną i to wszystko, co w niej robiłam po 3,5 roku jeżdżenia :) (auto kupione w salonie, wyprzedaż rocznika) To tyle, jeśli chodzi o temat samochodowy. W temacie papierosów - dawno mi się nie śniło, że paliłam (i bardzo dobrze), nie mam też za często ochoty na śmierdziela (jeszcze lepiej) i świetnie mi w stanie nie palenia :) Przytyć nie przytyłam, choć z utęsknieniem czekam na otwaracie po remoncie mojej siłowni :) Przykro mi, że u niektórych z Was się pieprzy, ale pamiętajcie, że jest gorzej po to, żeby mogło być lepiej, a nawet bardzo dobrze. Trzymam kciuki i liczę na dobre wieści... Pozdrawiam popołudniowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP -19 08 2010 1. Zlosliwiec ------------->1957 BP( ❤️ 08.04.2005) 🌻 (5lat 4 mies 11dzień) 2. Jovik-------------------->1747 BP ❤️ (05.11.2005)🌻 (4lata 9 mies 14dni) 3.Balbina------------------> 915BP ❤️ (16.02.2008) 🌻 (2 lata 6 mies3 dni) 4. Sadny dzien -----------> 908 BP ❤️(23 .02.2008)🌻 (2lata 5 mies27dni) 5. Neri11 ------------------> 739 BP ❤️ (10.08 2008)🌻 (2 lata 9dni) 6. Bella 1962 -------------> 659 BP ❤️ (29.10.2008) 🌻 (1 rok 10 mies 21dni ) 7. Pachnąca aga ---------->623BP❤️ (06.12.2008)🌻 (1 rok 8 mies 19dni) 8. Ojejkujejku ------------>622 BP ❤️ (07.12.2008)🌻 (1 rok 8 mies 11dni) 9. Madziuchna 04 ------- >587 BP ❤️ ( 10.01.2009)🌻 (1 rok 7 mies 9dzień) 10. Regres ---------------->475 BP ❤️ (01.05.2009) 🌻 (1rok 3 mies18dni) 11.Vonk ------------------->347BP ❤️ (05 09.2009)🌻 ( 11 mies 14 dni) 12 Jullka 01--------------->340 BP ❤️ (13.09.2009)🌻 (11mies 6 dni) 13.Mamuska44 ---------->337 BP ❤️ (16.09.2009)🌻 (11 mies 3 dni) 14.Farbowana_lisica ---->314BP ❤️ (08.11.2009)🌻 (9mies 11dni) 15 Lorika ----------------->220 BP ❤️ (11.01.2010)🌻 (7 mies 8dni) 16.Witch321 ------------->214 BP ❤️ (17.01.2010)🌻 (7 mies 2dni) 17 Grace R --------------->208 BP ❤️ (23.01.2010)🌻 (6 mies 27dni) 18.Basiek1 ---------------->156 BP ❤️ (16.03.2010)🌻 (5mies 3 ni) 19.Monamas -------------->111 BP ❤️ (01.05.2010)🌻 (3 mies 18 dni) 20.Żabka ------------------->78 BP ❤️ (01.06.2010)(🌻 2 mies 18dni) 21. dodob--------------------36BP ❤️ (14.07.2010) 🌻 (1 mies 5 dni) 22.empatia-------------------30 BP ❤️ (20.07.2010) 🌻 (30dni) 23.Jolazabrze----------------28BP ❤️(23.07.2010) 🌻 (28 dni) 24. nieszka-------------------24BP ❤️ (26.07.2010) 🌻 (24dzień) 25. Ja-ka----------------------20Bp❤️ (31.07.2010) 🌻 (20 BP) Vonk prosze wedle życzenia Jestem jestem nie odzyam sie ostatnio bo... 1 Miałam chrzciny 2 Mały znów ma angine 3 Chyba mnie cos łapie jakies przeziebienie 4A tak ogólnie jak czytam posty to zaczynam sie zastanawiac czy te chłopy sie wsiekli mój tez chodzi jak osa nawet podejsc a moze to ja jestem za duzo na mojej glowie Ale kochani trzymajcie sie KIEDYS bądzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochani weekendowo. Co do chłopów to wczoraj w jakiś wiadomościach mówili o kryzysie wieku średniego panów. Nie dotyczy to wszystkich, bo są jednostki takie jak Złośliwiec czy Regres, No ja dalej pachnąca i tam trzymam. Pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja w sloneczy dzien :) mamuska masz racje ze zlosliwiec i Regres to wyjatek pozdrawiam pachnaca lapa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
regres,aga---ja mam fiata a raczej fiacika" sadny dzien , najwazniejsze jest to że nie kapie na głowe i można w miare szybko przemiescić sie z punktu A do punktu B ;) jakiego masz tego fiacika? żabko dziękujemy za listę 🌻 ależ wy najeżdżacie na tych chłopów :P co jedna to lepsza :P Miłego dnia życze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska masz racje ze zlosliwiec i Regres to wyjatek" miło mi:) ale tak po prawdzie mnie to jeszcze troszkę brakuje do tego wieku średniego :P co nie zmienia faktu że miło mi że uważacie iż jestem odstępstwem od reguły ;) aż sie zaczerwieniłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres powiem tak ze jak jest zdrada w malzenstwie albo wykanczanie drugiej polowki psychicznie nie musi byc lanie po gebie ale slowne to wiesz nie chce sie nic , napewno powiesz to po co sie meczyc najlepiej odejsc, wlasnie ja sama zadaje sobie takie pytanie,ale najwazniejsze ze ja trzymam sie w postanowieniu i nie pale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale najwazniejsze ze ja trzymam sie w postanowieniu i nie pale" basiek tym większy szacun dla ciebie za to że nie palisz Zdrada boli , nie ważne jaka by była to jednak boli ... Nie wiem jak ty , ale u mnie zasada jest prosta : Jest zdrada , nie ma związku i w tej materii sie nie rozczulam . Moja narzeczona wie o tym i jej powiedziałem że gdyby jakby co , gdybyś kiedyś staneła przed takim dylematem , zastanów sie 5 razy przed tym czy warto to zrobić :) ja mam do niej bezgraniczne zaufanie , tak jak ona do mnie i tego sie trzymamy , ale gdyby jednak sie coś wydarzyło a ja bym sie o tym dowiedział , to najzwyklej na świecie wystawiłbym jej walizki za drzwi i powiedział żegnaj , po prostu nie uznaję zdrad ... i w tym temacie jestem stanowczy !!! Zdrada kończy związek , kończy wszystko co do tej pory było fundamentem w związku , zdrada to przeciwieństwo zaufania a bez zaufani anie ma żadnego związku , to proste i logiczne . Ale wiem też z drugiej strony ze z takiego układu nieraz trudno odejśc ( zwłaszcza kobietom) bo to dzieci małe , bo to kredyty , bo to nie ma sie wsparcia w rodzinie , bo to nie ma innego lokum gdzie sie można wyprowadzić , to także rozumiem , ale .... nie ma na tym świecie takich rzeczy których nie można by było rozwiązać .Mysle że jesli człowiek tylko chce to zawsze znajdzie rozwiązanie , najgorzej jest wystartować i zacząć od poczatku , pózniej już jakoś idzie ( najlepszym tego przykładem jestesmy my , ci co rzucili fajki:) ) .... basiek z mojej strony mogę ci tylko życzyć udanych wyborów życiowych i głowa do góry , jakby co masz zawsze nas ;) będzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to z lekka olewam "lokomotywę" i czytam sobie dla rozluźnienia kawały i wam przesyłam weekendowo dla humoru : Podchodzi kulturysta na plaży nudystów do kobiety, napina mięśnie i mówi do niej z nieukrywaną satysfakcją: - Co? Bomba, no nie? - Tak, tylko coś mały lont do tej bomby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja opowiem ... Dziadek ma 90 -te urodziny , wnuczek podchodzi do niego i mówi : Dziadku mam 2 wiadomosci dla ciebie dobrą i złą od której zacząć ? dziadek: od dobrej wnuczek : Z okazji urodzin zafundowałem ci 2 striptizerki :D dziadek: a ta zła ? wnuczek : są w twoim wieku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres---kawał dobry:) Co do zdrady...generalnie też tak myślę,z tą różnicą,że nieważne kto kogo zdradzi i tak dla mnie to jest koniec związku...W sensie,że nie uznaję wybaczania sobie i temu komuś,poprostu tak jak napisałeś zdrada=koniec związku.... a właśnie często tak niestety jest ,że nie jest to takie proste,bo pytałeś co mnie wku.....Mianowicie to ,że będąc w pełni sprawną ,pracującą osobą nie stać mnie na wynajęcie mieszkania:( I wierzcie mi kochani,że strasznie trudno jest mi nie palić...:( i nie zrozumcie mnie źle...bardzo cenię sobie wasze opinie i porady,ale często w życiu są problemy,których nie da się rozwiązać rozmową,tylko konkretnym działaniem:( pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewien koleś poszedł na imprezę do swojej dziewczyny. Tam wypił sobie trochę i przy okazji z tą swoją dziewczyną nieźle się pokłócił. Goście powoli się rozeszli, zostali tylko oni we dwoje. Dziewczyna poszła wziąć prysznic, a on czekał. W pewnym momencie zachciało mu się kupę. Niestety pech chciał, że w tym mieszkaniu WC i łazienka były w jednym pomieszczeniu. A jego coraz bardziej cisnęło... Siedział więc sobie chłopak w fotelu, a w głowie nieźle mu już szumiało. Ale - patrzy - na przeciw niego, pod ścianą, siedzi pies i patrzy mu się prosto w oczy. Pomyślał więc sobie: - Zrobię tam pod ścianą i powiem, że to pies. Jak pomyślał, tak uczynił i z powrotem usiadł w fotelu. Dziewczyna wyszła z łazienki, popatrzyła na podłogę i pokazując palcem spytała się: - A co to jest? - To? To pies przed chwilą zrobił. - Ale przecież ten pies jest pluszowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze jeden : Siedzą mężczyzna i kobieta w przedziale. Mężczyźnie rozpiął się rozporek, więc kobieta próbuje mu jakoś elegancko zwrócić uwagę: - Hmm... "sklep" się Panu otworzył... Pan od razu zorientował się o co chodzi i zapiął rozporek, ale chciał wiedzieć, czy nie widziała przypadkiem czegoś więcej: - A, hmm... "kierownik" był? - Nie, tylko jakiś "fizyczny" leżał na worach... Spadam już do domku pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich czy jest jeszcze ktos kto mie pamięta byłem tu prawie dwa lata temnu. oczywiście wytrwałem w postanowieniu. 30 wsześnia minie 2 latka. no raz złapałem dwa buchy elektronicznego papierosa aby zobaczyć co to jest. oczywiście pozdrawiam wszystkich co nei pala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tych co pamiętam pozdro dla ojejkujejku złoślwiec pachnąca aha (coś koło miesiaca Krótszy starz :)) sądny dzień regres i madziuchna no i oczywiście wszytskich których nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilkę, szefa wysłałam na urlop i muszę sobie radzić tu sama :( Zarządzanie firmą budowlaną to stanowczo nie dla mnie zabawa, dzięki czemu śladem Monomas odkorkuje chyba dziś butle czerwonego, cierpkiego płynu na ukojenie nerwów (oby jedną ...) Basieńka, jesteś zuch dziewczynka!!! Nie daj się, stawiaj warunki i żądaj szacunku, bo bezwzglednie na niego zasługujesz... Przeważnie zaczyna sie po czymś płakać jak się to straci... Uzmysłów to komu trzeba... Farbowana, tak to już jest w tym naszym "dobrze rokującym kraju"... Ale pomyśł że gdybyś paliła byłoby Cię stać na o wiele mniej ;) Mała rzecz, a cieszy:) Miłego weekendu pachnaca ekipko🌻!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooo misiek :) witaj kope lat :) gdzies to bywal jak cie nie bylo?? :) sadny dzien , najwazniejsze jest to że nie kapie na głowe i można w miare szybko przemiescić sie z punktu A do punktu B jakiego masz tego fiacika? regresku ten fiacik to cicho ciety :) w kolorze turkus festiwal he he tak sie nazywa ten kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki kochani za mile slowa trzymam sie jakos bedzie dobrze :) Milej i spokojnej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja wlasnie wrocilam z pracy :) Jutro tez do pracy :) Pozdrawiam pachnaco 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na niedzielna kawke :) Milego , slonecznego dnia wszystkim a ja do pracy hej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 340 dni (+ 01g11m48s). Ilość niewypalonych papierosów: 10201. Będę żyć dłużej o 77 dni (+ 22g16m27s)! Zaoszczędzone pieniądze: 4080,59 zł! Pozdrawiam Was kochani niedzielnie - słonecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×