Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Witam wszystkich wieczorową porą :) 🌼 Dla mających już dość śniegu, mam "miłą" wiadomość: sypie nie tylko w Polsce. U mnie całkiem zasypane, zaspy kilkumetrowe, bo mało tego, że śnieży, to jeszcze jest wiatr ponad 15 m/s, policja odradza wychodzenie i wyjeżdżanie z domu. Uff, dobrze że mam urlop oraz pełną lodówkę i zamrażalnik. I że nie palę, bo w taką pogodę wyskakiwać po fajki lub choćby na fajkę na dwór, to czyste samobójstwo ;) Pozdrawiam spod zasp :D PS. Jovik, głowa do góry, ja przytyłam chyba ze 14 kilo (bo 14 cm w obwodach, a podobno 1 cm=1 kg) od stycznia. W dodatku też biorę leki, więc pewnie i one też się dołożyły. Jasne, że wolę siebie bez tych kilosów, ale skoro już są to jakoś je akceptuję. Musiałam sobie całą nową garderobę sprawiać - to akurat było frajdą :), a i tanio mi się trafiło bo latałam po obniżkach, wyprzedażach etc. Ale wiesz, taki jest lajf, że wszystko pantarej :), więc... Dziewczyny dobrze Ci radzą, i ja też: spraw sobie jakiś nowy, dopasowany do nowej figury ciuch, super makijaż, fryzurka, głowa do góry, pierś do przodu i już! A jak komuś nie będzie pasowało, to jego problem, nie Twój! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=zd70t42sX2g Nie mogłem sie oprzeć :P klasyk w wykonaniu Kazika :) Stary Hymn o Janku Wisnieskim jovik,sadny dzien chyba bedą to znały :) notabene świetny film bedzie W lutym premiera "Czarny Czwartek" Juz sie nie moge doczekac,ide jak tylko sie pojawi To kawał historii Złosliwiec był pewnie świadkiem tych wydarzeń ? Dobrej Nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziuchna fajna piosnka :D No tak Adwent jest ... Ale zaraz po swietach,może tak przed Sylwestrem albo tuż po umawiamy sie na impreze wieczorną tutaj ... Bedziemy dawać muzę i cos sobie wypijemy ;) hihihiihih kto sie pisze na impreze Sylwestrową na topiku? ;) Zapisy przyjmuje nasza księgowa żabka ;) a własnie żaba co nic nie piszesz? teraz juz naprawde siju lejter 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie, lezałam w lozku bo zmarzłam niemiłosiernie dzisiaj na dworze :o dalej nie pale i nie czuje najmniejszej potrzeby zapalenia. Przykład? dzis stałam wsród znajomych 3 na 6 paliły i oczywiscie częstowały- z wielką satysfakcją podziękowałam i byłam zupełnie neutralnie nastawiona na widok papierosa :) ja cały czas życze wytrwałości i wiary w siebie :) pozdrówki i nocnym (pachnącym) markom dobranoc 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieska tecza masz oznaki rasowego nie palacza :P Fajne takie odczucie gdy mówimy Nie dziekuje Ja nie pale komuś kto nas czestuje fajkami Swietnie ci idzie niebieska :) oby tak dalej .... 🖐️ załoga wstajemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rówiniez melduję się w piętnastostopniowy mroźny poranek. Widziałam jadac do pracy parę osób pod marketem (pracownicy) palących na zewnątrz (nawet kurtek nie mieli) :o Oh, jak mi zal takich ludzi :(:(:( Zyczę wszystkim miłego dzionka :) AAA, chciałam jeszcze oznajmic ze moja mama swiętowała wczoraj miesiąc BP. I oczywiście baaaardzo dziekuje Wam za wsparcie i pozdrawia (samodzielne korzystnie z kafe jeszcze ją przeraża;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze ale dzielna mama :) Vonk super ze mama tyle nia pali jestem pewien że z miesiaca przejdzie w rok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kochani...:) Poczytałam, wtłukłam sobie do łba parę Waszych "opierniczów" i jest dddooooooooobrze:P Co do Sylwestra, to ja ide na Wielki Bal- 350 osób, więc moze ja i moja kreacja zginiemy w tłumie:P:P:D:D Ale prze wyjściem chętnie napiję się z Wami szampana:) Zazdroszczę Wam tej impry na topiku:D Jak sobie pomyślę, że wejście na bal będzie wspaniałe ale po 12-tej i już w okolicach 3-ciej zobacze te buzie w "sałatce" i zalegajace pod stołami nogi....ech:P Pozdrawiam.:) U mnie mroźno ale słonecznie:) Pozdrawiam Złosliwiec Twoje skute lodem Mazury. Dla wszystkich- buźka. Dzięki za słowa wsparcia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam CAŁE GRONO BP.Jeżeli mogę- czytam.Pozdrowienia dla GUGU-ZŁOŚLIWCA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka pachnące ludzie 🌼 jovik 🌼 sadny dzien 🌼 madziuchna04 🌼 lorika 🌼 Grace R 🌼 Vonk 🌼 niebieska tęcza 🌼 zabka 🌼 mamuska44 🌼 basiek1 🌼 pachnaca aga 🌼 dodob 🌼 farbowana lisica 🌼 ojejku jejku 🌼 Regres 🖐️ graba zupek 🖐️ graba pozdrawiam tez tych, co przez omyłkę nie wymieniłem 🖐️ za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie zycze milego dnia 🖐️ zapraszam na kawę a jak kto woli herbatę to na wszystkich chętnych czeka zaparzona :D lorika 🌼 loriś musisz zwrócić się do naszej księgowej 🌼 żabki 🌼 kto ile BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovik ------------- co do naszych nadwag powiem z czystym sumieniem ze steper bardzo mi pomogl,nowe spodnie jakie musialam kupic bo stare mi spadac zaczely znowu sa w rozmiarze 28,zrzucilam 3 rozmiary!! to naprawde widoczna roznica w chwilach zwatpienia czytaj moj post i wskakuj na steper,systematycznie godzine dziennie i ani minuty krocej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w ten zimowy popołudniowy dzionek moja waga waha sie niestety w weekend potrafie przybrac 2 kg bo wtedy jem wiecej i pije piwko ale od poniedzialku zawsze 1 dzien owoce tylko i mam nadzieje w nowym roku wprowadzic jeden dzien warzywny to na mnie dziala. kazdy musi znalezc sposob na siebie jovik i ty znajdziesz moze to hormony a moze inne dziadopstwo glowa do gory w piatek bylam na basenie i wiecie co jestem pelna podziwu dla kobitek w przedziale wiekowym 50-60 lat jakie one maja figury i widac u nich ta determinacje ktorej czasem mi np brakuje pozdrawiam milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez się pisze Regresku na imprę...tylko dajcie znać mi prędzej co ustawię się z czasem...:D sądny---3numery miej to bardzo,bardzo,bardzo ladnie tymbardziej że chyba dlugo to nie depczesz na tym...i mam prośbę podaj linka do tego Twojego stepera...raz jeszcze bo nie chcę mi się szukać... :( leń zemnie...a tymbardziej nie mam czasu bo zaraz biegnę do pracy... :D zupek--miło że się odezwales... i dla reszty pachnącego grona....👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
regres---daj znać mi prędzej kiedy imprezka,co ustawię się z czasem,ale już dziś się pisze..:D sądny---to bardzo,bardzo,bardzo ladnie 3 numery mniej...jesli możesz podaj jeszcze raz linka do tego Twojego stoperka...bo mi sie niechce szukać gdzie go wklejalas.. :( zupek---fajnie ze się odezwałes... misiek---a co u Ciebie... :D leloff---zamelduj się...:D i dla reszty pachnidełek..🌻👄 no a teraz spadam szybko bo do pracy lece... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach kafe szwankuje...bo popszedniego posta niebyło...:( więc na biegu napisałam drugiego.. kurcze zaraz autobus mi ucieknie a mam 17:40... pa..pa...pa...kochani..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadny---> te godzinke ćwcizysz z linkami w rękach czy bez???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam całe grono BP.Wprowadziłem małe zamieszanie ale cały czas zaznaczam,że topikowym GURU jest tutaj ZŁOSLIWIEC-DALEKO MI DO JEGO DOŚWIADCZENIA W WALCE Z PAPIEROSKAMI. Nie palę i to jest piękne,bez tego dziadostwa naprawdę można żyć(a ile wtedy wyczuwasz pięknych zapachów).Cały czas czytam i jestem z WAMI BP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupek🖐️ ja kojarze cie z tamtej czesci topika Udzielaj sie czesciej a nie tylko podczytuj :P Fajnie że nie palisz i nie wiem jak ty ale ja odczuwam wieksze finanse w kieszeni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym częściej bywać na topiku ale często jestem w rozjazdach(taką mam pracę) ale zawsze jestem z WAMI .POZDRAWIAM CAŁE GRONO BP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×