Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Gość aber123
jezusssss jesteś wrednym szatanem " popłakałam się ze śmiechu :) sądny dzień 100 lat, 1000 lat, wszystkiego naj 🌻 lorika mam podobnie ale pocieszam się tym że ponoć wiosna i lato w tym roku będą ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje kochani za zyczonka :) Regres---ciesze sie ze juz zgoda jest :) fajnie jest sie tak pogodzic nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aber zaczernij sie :) a na takie pomarancze poprostu nie zwracajcie uwagi toz to SP we wlasnej osobie,ciagle usiluje bruzdzic,podziwu godna wytrwalosc a wkleje sobie a co he he Nie palę już 1052 dni (+ 05g49m33s). Ilość niewypalonych papierosów: 21044. Będę żyć dłużej o 160 dni (+ 18g13m24s)! Zaoszczędzone pieniądze: 11048,54 zł! a propo ile teraz kosztuja L&M Linki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aber zaczernij sie :) a na takie pomarancze poprostu nie zwracajcie uwagi toz to SP we wlasnej osobie,ciagle usiluje bruzdzic,podziwu godna wytrwalosc a wkleje sobie a co he he Nie palę już 1052 dni (+ 05g49m33s). Ilość niewypalonych papierosów: 21044. Będę żyć dłużej o 160 dni (+ 18g13m24s)! Zaoszczędzone pieniądze: 11048,54 zł! a propo ile teraz kosztuja L&M Linki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie zauwazyłam tego wpisu pomarańczki i myslę sobie-" co temu Złośliwcowi naszemu odbiło, ze tak strasznie pisze??" Ale doczytałam wpis pomaranczowego matoła i juz wiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie: jovik, sadny dzien i zlośliwiec... nawet nie wiecie jak się ucieszyłam że tu jeszcze jesteście :):):) aż mi się łezka zakręciła.... pamiętacie mnie jeszcze???? Pewnie nie... szybko się uporałam z rzuceniem palenia i uciekłam stąd.... Jednak nie pale od 9 lutego 2008 roku... Przypomniałam sobie o WAS i wpadłam żeby się pochwalić :):):) ale głuptas i gapa wpisałam się na starym adresie forum :) /możecie przeczytać wpis/ i dopiero późnij zorientowałam się że tu jesteście :) Naprawde bardzo się ciesze że stara /stażem niepalenia/ ekipa trzyma "młodych" w ryzach i pewnie serwuje porady i wskazówki :) musze poczytać co tam ciekawego u Was... U mnie troszke się zmieniło... już kiedyś wpadając tu na chwile chwaliłam się Wam chyba że wyszłam za mąż i mam już 1,5 roczną córcie :):):) mój mąż też ze mną rzucał... tzn. po mnie... hihi... nie pali od 14 lutego 2008 roku... Jesteśmy więc szczęśliwą i pachnącą rodzinką... Pozdrawiam Was WSZYSTKICH serdecznie... Musze tu częściej zaglądać... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzień - spoźnione ale szczere życzenia, stu lat życia i dalej wspieraj tych co zapragnęli być bp. Dla ciebie bukiet 🌻 Miłego dna Życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mordusiak🖐️ :D:) Pozdrawiam Waszystkie iWaszystkich:) Spadam pracować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MORDUSIAK witaj 🖐️ ty chyba ze starej ekipy z tego co czytałem ciebie ;) więc nie moge cie pamiętac bo ja to dopiero od 1.05.2009 roku tu jestem wiec jestem JUNIOREM w tych sprawach ;) Ale miło ze odwiedziłas tutejszych bywalców Wpadaj czesciej i czuj sie jak u siebie w domu;) Na marginesie to masz niezły wynik jesli chodzi o staż bez fajki gratulejszyn :D Witaj załogo BP 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mordusiak-----mordeczka ty moja koffana jak moglabym Cie zapomniec :) no wreszcie sie pokazalas :) teraz juz nam nie uciekaj :) mamuska dziekuje za zyczenia :) na pewno sie spelnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Lorika- moje gratulacje!!!!!!!!!!!!! ZAPOMNIEC o takiej dacie//??? Az mi wstyd:( ale cóż... zwale na nasza ksiegowa Zabkę:P Nie ma bilansu- i gubimy się:) Jeszcze raz Lorika- wszystkiego naj!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A teraz czekam na torta i mega drina :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien lepiej późno jak wcale :D wszystkiego dobrego dużo zdrówka :D a te kwiaty dla Ciebie 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 lorika 🌼 gratuluje 1 rocznicy BP wszystkiego naj naj naj i nigdy śmierdziela STO LAT !!! STO LAT !!! STO LAT !!! i wznoszę toast lampka szampana mordusiak 🌼 fajnie ze się odezwałaś 🖐️ jak możesz to zaglądaj tu częściej jovik 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorika GRATULUJE jesteś wielka i zobacz że bez śmierdziela można życz, a jak jest cudownie żyć b🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻ez śmierdziela sama wiedz 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 sadny dla ciebie również 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 wszystkim życze miłego wieczorku Kochani wpadam tu rzadziej ale dużo o Was myśle czasu mi brakuje taki jest styczeń u księgowej i studentki WYBACZCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż miło na serduszku się robi kiedy się czyta takie miłe rzeczy :) ciesze się że jeszcze jestem w Waszej pamięci... kurcze aż dziwne jak można się zżyć w sieci :) czasami lepiej niż w realu... sadny dzien - wszystkiego dobrego i spelnienia najskrytszych marzeń :) zlosliwiec - będę tu teraz częściej :) jovik - dziękuje za powitanie :) a całą resztę pozdrawiam... nie pisze więcej bo weny brak... kilka przykrych faktów z życia koleżanki mej dobrej zaburzyło moją równowage... niestety na niektóre sprawy wpływu nie mamy... choroba dziecka (najprawdopodobniej śmiertelna) to chyba największa tragedia jaka może spotkać rodzica... więc do roboty jeżeli możemy coś zmienić na co wpływ mamy... rzucenie palenia nie jest takie trudne za jakie jest uważane przez palaczy... to tyle na dziś... nie chce psuć Wam wieczorku... pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffff zdążyłem jeszcze :) No właśnie Loriś to wszystko przez nasz księgową ;):P zapomniała o statystykach ( żabka żartuję , ROBISZ COŚ CO NAM SPRAWIA WIELE FRAJDY,dziekujemy ci że liczysz nam te dni :D) ale dzień jeszcze sie skończył więc PRZYJMIJ I OD REGRESA WIELKIE GRATULACJE ZA TEN ROK NIE PALENIA !!!! Wiwat na twoją cześć Powiem ci że też sie bardzo cieszę że tu jesteś ubarwiasz ten topik i wnosisz wiele ciekawych wpisów w to miejsce PO PROSTU fajnie ŻE JESTES Z NAMI 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 ŻYCZE CI NASTĘPNYCH LAT BEZ NIKOTYNY BRAWO !!! piosenka dla ciebie ;) http://www.youtube.com/watch?v=oyV5gY33am8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorika ukłon w Twoją stronę za 365 dni - jesteświelka jak my wszyscy tu. Miłego dnia dla całej ekipy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aber123
lorika kochana gratulacje, ja też tak chcem :) juz rok nie palić jeszcze raz wielki ukłon z mojej strony🌻 pozdrawiam całe pachnące grono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim z tego wynika ze ja pierwszy doszedłem do siebie po wczorajszej imprezie :D lorika 🌼 żyjesz :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam tych którzy o mnie pamiętaja (tych ktorzy zapomnieli też:P) Lorika KOchana Spóźnione ale jakże szczere gratulacje ode mnie Dla Ciebie Dobra robota:* Sadny dzień Biegnę do Ciebie z szampanem:D Kochani dla każdego przesyłam :*** Sprawiliście że niemożliwe się dokonało Jakby mi ktoś rok temu powiedział że -uda mi się rzucić palenie i nie będę za tym tęsknic i stresować się ze mi ciężko że stres że nerwica -to bym nie uwierzyła Nikt kto mnie zna by nie uwierzył a zwłaszcza moja rodzina :D:D:D:D:D A tu TAAAAAAAAAKA Niespodzianka:D Jeszcze raz dziekuje :** I Witam na pokładzie nowych rzucających UDA się Wam ponieważ Tego chcecie i Jesteście na naszej wspólnej pachnącej liście BP -13 01 2011 1. Zlosliwiec ------------->2107 BP( ❤️ 08.04.2005) 🌻 (5lat 9 mies5dni) 2. Jovik-------------------->1895 BP ❤️ (05.11.2005)🌻 (5 lat 2 mes 8dni) 3. mordusiak-------------->1110BP ❤️ (09 02 2008)🌻 (2lata 11mies4dni) 4.Balbina------------------> 1103BP ❤️ (16.02.2008) 🌻 (2 lata 10 mies 25 dni) 5. Sadny dzien -----------> 1056BP ❤️(23 .02.2008)🌻 (2lata 10 mies 21dni) 6. Neri11 ------------------> 888 BP ❤️ (10.08 2008)🌻 (2 lata 5 mies3dni) 7. AgaB--------------------->874 BP❤️ (02.09.2008)🌻 (2lata 4mies 11dni) 8. Bella 1962 -------------> 816 BP ❤️ (29.10.2008) 🌻 (2 lata 2 mies 16 dni) 9. Pachnąca aga ---------->769BP❤️ (06.12.2008)🌻 (2 lata 1 mies7 dni) 10. Ojejkujejku ------------>768 BP ❤️ (07.12.2008)🌻 (2 lata 1 mies6dni) 11. Regres ---------------->623 BP ❤️ (01.05.2009) 🌻 (1rok 8 mies13dni) 12.Vonk ------------------->495BP ❤️ (05 09.2009)🌻 ( 1rok 4 mies8 dni) 13 Jullka 01--------------->487 BP ❤️ (13.09.2009)🌻 (1 rok 3 mies 28dni) 14.Mamuska44 ---------->485 BP ❤️ (16.09.2009)🌻 (1rok 3 mies 25 dni) 15.Farbowana_lisica ---->472BP ❤️ (08.11.2009)🌻 (1 rok 2 mes 5dni) 16 Lorika ----------------->368 BP ❤️ (11.01.2010)🌻 (ROK 2dni) 17.Witch321 ------------->372 BP ❤️ (17.01.2010)🌻 (11mies 24dni) 18 Grace R --------------->356 BP ❤️ (23.01.2010)🌻 (11 mies 21dni) 19.Basiek1 ---------------->304 BP ❤️ (16.03.2010)🌻 (9mies 25dni) 20.Monamas -------------->310 BP ❤️ (01.05.2010)🌻 (8mies 13dni) 21.Żabka ------------------->226 BP ❤️ (01.06.2010)(🌻 (7 mies 13dni) 22. dodob--------------------185BP ❤️ (14.07.2010) 🌻 (5 mies 27dni) 23. Ja-ka----------------------167Bp❤️ (31.07.2010) 🌻 (5 mies 14dni) 24.leloof----------------------123BP❤️ (13.09.2010)🌻 (3 mies28dni) 25, Mama Vonka------------59BP❤️ (16.11.2010) 🌻 (1mies 29 dni) 26 madziuchna -------------53BP ❤️ (22 11 2010)🌻 (1mies 22dni) 27 Niebieska Tecza----------38 BP❤️ (07 12 2010)🌻(1 mies 6dni) 28Aber123--------------------13BP❤️ {01 01 2011}🌻 (13dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabko witaj dziękujemy za odświeżenie listy Ty jestes tutaj nie zastąpiona 🌻 :D Witaj załogo 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam sie z Wami przywitac 👄🖐️ Przegapilam swoja 3-rzy setke juz tyle niepale wydje mi sie ze tak niedawno rzucilam a tu juz tyle,dzieki Wam i swojemu uporowi nadal jestem pachnaca a nie cuchnaca :D Pozdrawiam WAS KOCHANI bez wyjatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa która nie pali
Jesli ktoś panikuje że rzucił palenie, niech przeczyta sobie książkę Allena Carra, albo jak ja, weźmie udział w sesji jego metodą. To działa, na prawdę, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loriś nie wiem czemu nie możesz spać? Ale może walnij sobie ciepły browar z goździkami na sen ;) ja po tym zasypiam jak dziecko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres...hmmm...cos często masz tego kaca:p Pozdrawiam niedzielnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usprawiedliwiłes sie dobrze:P:P sama bym potańcowała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nogi bolą i gardło bo to impreza biesiadna była ;) później dj niezłe hiciory grał ... golonka,bigos,flaki,żur z kiełbą i Finlandia :P biba na maxa narzeczona jeszcze spi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×