Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Regres dziękuję i będę się starał bywać na topiku częściej ale pół roku poza domem to naprawdę dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP -20 12 2010 1. Zlosliwiec ------------->2082 BP( ❤️ 08.04.2005) 🌻 (5lat 8 mies12dni) 2. Jovik-------------------->1870 BP ❤️ (05.11.2005)🌻 (5 lat 1 mes 15dni) 3.Balbina------------------> 1078BP ❤️ (16.02.2008) 🌻 (2 lata 10 mies ) 4. Sadny dzien -----------> 1031BP ❤️(23 .02.2008)🌻 (2lata 9 mies 27dni) 5. Neri11 ------------------> 863 BP ❤️ (10.08 2008)🌻 (2 lata 4 mies10 dni) 6. AgaB--------------------->849 BP❤️ (02.09.2008)🌻 (2lata 3mies 18dni) 6. Bella 1962 -------------> 791 BP ❤️ (29.10.2008) 🌻 (2 lata 1 mies 21 dni) 7. Pachnąca aga ---------->744BP❤️ (06.12.2008)🌻 (2 lata 14 dni) 8. Ojejkujejku ------------>743 BP ❤️ (07.12.2008)🌻 (2 lata 13 dni) 9. Regres ---------------->598 BP ❤️ (01.05.2009) 🌻 (1rok 7 mies19dni 10.Vonk ------------------->470BP ❤️ (05 09.2009)🌻 ( 1rok 3 mies 15 dni) 11 Jullka 01--------------->462 BP ❤️ (13.09.2009)🌻 (1 rok 3 mies 3dni) 12.Mamuska44 ---------->460 BP ❤️ (16.09.2009)🌻 (1rok 3 mies ) 13.Farbowana_lisica ---->447BP ❤️ (08.11.2009)🌻 (1 rok 1 mes 12dni) 14 Lorika ----------------->343 BP ❤️ (11.01.2010)🌻 (11 mies 5dni) 15.Witch321 ------------->347 BP ❤️ (17.01.2010)🌻 (10mies 30dni) 16 Grace R --------------->331 BP ❤️ (23.01.2010)🌻 (10 mies 27dni) 17.Basiek1 ---------------->279 BP ❤️ (16.03.2010)🌻 (9mies ) 18.Monamas -------------->245 BP ❤️ (01.05.2010)🌻 (7 mies 20dni) 19.Żabka ------------------->201 BP ❤️ (01.06.2010)(🌻 (6 mies 20dni) 20. dodob--------------------160BP ❤️ (14.07.2010) 🌻 (5 mies 2dni) 21. Ja-ka----------------------142Bp❤️ (31.07.2010) 🌻 (4 mies 21dni) 22.leloof----------------------98BP❤️ (13.09.2010)🌻 (3 mies3dni) 23, Mama Vonka------------34 BP❤️ (16.11.2010) 🌻 (1mies 4 dni) 23 madziuchna -------------28BP ❤️ (22 11 2010)🌻 (28dni) 24 Niebieska Tecza----------13 BP❤️ (07 12 2010)🌻(13 DNI)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozna godzina, rano trzeba wcześnie wstać ale zgłaszam swoją obecność :) i jednoczesnie nie pozostaje mi nic innego tylko życzyć udanego wtorkowego dnia 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądny- pytałam, czy używasz przez tę godzinę linek czy tylko stepujesz? Bo ja nie daje rady z linkami (przez uraz kr.szyjnego):( i mam słabe ręce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samosia@
5 tydz bez papierosa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki jovik gdzies mi to umknelo uwadze tak cala godzine deptam z linkami,w zaleznosci od checi macham lapkami mocniej lub slabiej nie musisz mocno rekami machac,byle bardziej poruszac miesnie brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę miłego dna i witam nowych na naszym magicznym topiku. Korzystam z okazji, że sieci nie są jeszcze obciążone i życzę Wam moi Kochani przede wszystkim dużżżżżżżżżżżżżżo zdrówka [serce}, niech narodzone Dziecię da Wam wiarę w lepsze jutro i umocni Nas wszystkich w naszych postanowieniach . Niech te swięta będą wspólnym rodzinnym kolędowaniem. Pozdrawiam. PS. Uwielbiam kolędę z moich licealnych lat : " Twój ojciec klęka przed żłobem, przed żłobem klęknij i Ty i powiedz Chrystusowi jak trudno dzisiaj żyć. Czas pędzi , pędzi nie czeka, człowieka wciąż goni los, zbyt mało mamy dziś czasu dla siebie dla innych spraw. Miłego przeżywania Narodzin Dzieciny. 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chory :O coś mnie dopadło wczoraj, 37.8 sp,katar,kaszel ból głowy i osłabienie ... Ale musze być w robocie :( Mam nadzieje że do Wigilii minie? pozdrawiam całą załogę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiększam grono chorych:( uch..tyle w domu roboty a tu grypa:( i do roboty trzeba chodzić:((( Pozdrawiam👄 Mamuska44--> dziękuje za życzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam tylko aby Zyczyc Wam kochani Wesolych Swiat juz teraz bo nie wiem kiedy tu zawitam wiec Szczesliwych i pachnacych Swiat i nigdy smierdzieli :D U mnie takie sobie te swieta bo zadnego szalenstwa w kupowaniu prezentow bo nie ma dla kogo i wogole ale nie bede sie uzalac :) Wiec jeszcze raz wszystkiego dobrego i oczywiscie ja nadal pachnaca niepalaca :) Buziaczki 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiek dla ciebie również Wesołych śWIAT i najlepszego z Nowym Rokiem,by on i nastepne lata upływały ci bez tego wstrętnego śmierdziela 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wpadłam życzyć Wam wszystkim zdrowych, wesołych, spokojnych Świąt. Objadajcie się do woli, po to są m. in. swieta. Pomyśłcie czasem o tym jak rok/lata wcześniej zaraz po obfitej rodzinnej kolacyjce rozglądaliśmy się za naszą "ukochaną" paczuszką ( i nie mam tu na mysli prezentów;) ) Niech w tym roku pachnie nam tylko choinka no i wspaniałości na stole :) Basiek, świeta to magiczny czas i jestem przekonana że los pozwoli Ci przeżyć je tak, że bedziesz je miło wspominać :) Żabka, dziękuję za umieszczenie na liście mojej Mamy, jest bardzo dumna że się tam znalazła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej i ja sie dołaczam do zyczen wszystkiego naj naj niech ten czas bedzie dla was okazja do rodzinnych spotkan odpoczywajcie z objadaniem sie bym nie przesadzala bo niedlugo sylwester ale kazda potrawe nalezy sprobowac pa pa caluski wesolych swiat no i oczywoiscie niech mikolaj wam przyniesie worek prezentow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wpadłąm powiedzieć że dalej pachnę :):):):) i życzyć Wam kochani duzo radości i miłości w te święta, niech wszystkie troski troski i zmartwienia znikną a radość die pojawi dobrej nocki ja jutro do pracy dziś miałam wolne i gotoweałam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka spraw: 1. mnie również coś łapie - gardło boli i czuje ogólne osłabienie :o 2. prezenty popakowane ( w tym oku tyle prezentów pod choinką będzie, że moje oczy zwariują :D) 3. dalej niepaląca, ale do grona domowników na święta dołączyło pare osób- palaczy z rodziny i nie łatwo mi teraz, tymbardziej, że częstują i przyznam się, że może pod jakimś wpływem bym się skusiła :( dlatego siedze tutaj i próbuje sobie to wybic z głowy ! niemniej jednak gdybym się tu nie pojawiła wszystkim zycze wesołych, rodzinnych Świąt oraz wytrwałości nie tylko w rzucaniu palenia, ale takze w pokonywaniu codziennych trudności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vonk Bo ja dumna jestem z tojej mamy tak samo jak reszta topowiczow :D z reszty przyjaciol tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieska tęcza jestes dzielną kobietą i dasz radę ... Pomysl o tych dniach co juz nie palisz czy maja iść na marne ? czy mają przepaść ? Szkoda by ich było ... Jesteś silna :D i powiem więcej masz uznanie u mnie na tym topiku :) jako jedna z nielicznych nowych osób trzymasz sie w postanowieniu :D tzw świeża krew ;) Bedzie dobrze , chwilowe kryzysy mamy wszyscy , to typowe dla palaczy ... poza tym u mnie zdrowie ciut lepiej ... Fervexy,scorbolamidy i syropy troche pomogły dzisiaj jestem w pracy i stąd własnie chciałem wam Wszystkim podziękować za życzenia świąteczne a zarazem i wam życzyć : Zdrowych,Spokojnych,Wesołych i Rodzinnych Swiąt Bożego Narodzenia a także smacznego karpia bez ości oraz miłej atmosfery przy Wigilijnym stole i byście w te święta nie paliły i nie palili ( co jest oczywistą sprawą ;) ) hihihihi życzę wam także miłego odpoczynku i lenistwa w te wolne dni od pracy ( szkoda że to weekend:( ) pewnie w świeta tutaj zajrzę Regres & Jacek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w ten wigilijny poranek u mnie grypa zoladkowa starszy zyga mlodszy ma biegunke my z mezem tak samo masakra najchetniej lezalabym w lozku ;( ale coz swieta to swieta trzeba je jakos przezyc ;) wesolych i przede wszystkim zdrowych i pachnacych swiat wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie to choróbsko wiele osób chwyciło Z mrozu przeszliśmy w pluche i od razu sa tego efekty :( sadny dzień dzięki Fajna ta kartka,ładne obrazy :D dziękujemy :D ja jeszcze godzine w pracy i uciekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wesołych ciąg dalszy u nas jakby lepiej zoładki sie uspokoily i zaczynamy delikatnie swietowac nawet moje dziecko sobie pizze zazyczylo to dobry znak ;) prezenty rozdane i slodkie lenistwo (pachnace oczywiscie ;) wesolych swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zapracowana jestem... przepraszam że dzisiaj wpadam złozyć Wam kochani zyczenia,ale mnóstwo spraw na mojej głowie.... ❤️Aby Święta były wyjątkowymi dniami w roku, by choinka w każdych oczach zalśniła blaskiem, By kolacja wigilijna wniosła w serca spokój a radość pojawiała się z każdym nowym brzaskiem. By prezenty ucieszyły każde smutne oczy, by spokojna przerwa ukoiła złość By Sylwester zapewnił szampańską zabawę, a kolędowych śpiewów nie było dość!❤️ ___________< o > _____________/ _________o* o.@*o. ________.' '*Q o *o@ ________( () o*o* @ o'. _______.-' o *0_Q.-'-;*o) _______.' 0 Q @0@ ()* -. ______* @ o*o @. Q * o ) _____o-...-@""-Q '-@'0*. _____.' @ Q * 0*Q. @-.) _____*.' o . @* '-@oQ.*-oQ. ____* @ * ._()__0*Q.-' @ ()* ____(o () * o* Q'._@_Q o ()*.'. ___o'-.-' @--._ @* Q *.@-* * -. ___.-' @ _Q_.-''-. @ ()-*@.oQ __.' @* o ..-' * o *.@ * 0 *@oQ) o*' _* 0.-@-._Q * 0 * . Q _.@-.*_0_.' _'._@ * o () '-._@__0__@_.-'Q o . '-.* _;--@' 0Q * Q o *@ * 0 o @ *'-*.o _.o-' * '._@__* .Q. @- . 0 () Q @ *'. _* @ * o * @ _.''Qo..__@__.--'@--.* _;'-.__@_Q . 0 () oQ * o*.*..* _____________$$$$$ _____________$$$$$ no to jeszcze raz wszystkiego najlepszego duzo zdrowka,miłości,rozwiązania problemów(co nie którym osobom),oraz szczęsliwego Nowego Roku... ps.lęcę do pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj załogo 🖐️ Jak po świętach ? Objedzeni? wypoczęci? wyświętowani? :P Bo ja tak :D :D :D Teraz czekamy na Sylwestra :D Mam nadzieję że wszyscy jak jeden nadal nie palą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Choroby c.d.:( Nie dotykałam się komputera przez święta... tak sobie postanowiłam:) A dziś? Cóż... praca:( I nie wiem, czy wysiedze:( Czy mnie choróbsko pokona..:( Pozdrawiam poświatecznie BP🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovik 🌻🖐️ u mnie tez jeszcze choroba a raczej kaszel pozostał i tez w robocie siedzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesolego po swietach :) a ja sie tak leczylam ze teraz musze sie leczyc z tego leczenia przedawkowalam gripex i teraz lecze alergie,potwoenie swedza mnie oczy przez cale swieta,mam wysypke na buzi,a opuchlizna z palcow juz zeszla ;/ glupia glupia blondynka, chcialam szybko i skutecznie to teraz mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poświątecznie. Święta mineły rodzinnie, ale wnuczek zachorował w dniu wigilii dostał ospę, więc święta były w domku, żadnych spacerków, a po jadełku by się przydał spacer. Miłych dni do Sylwestra Nam życzę. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×