Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

lorika - jeżeli dobrze "czytam między wierszami" to z twoich postów bije 99% entuzjazmu i pozytywizmu :) Generalnie dobrze jest dostrzegać swoją wartość jako człowieka... nie jesteśmy wtedy manipulowani przez osoby trzecie... Uho - gdzie ty dziewczyno się podziewasz ;) ha, a ja dziś wsunęłam już 2 sztuki pysznych, mega kalorycznych pączusiów :P a dzień się jeszcze nie skończył ... nic to... zrzuci się... kiedyś ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na dzisiaj zawiesiłem swoja dietę :P zjadłem 5 pączków a dzień jeszcze dłuuuugi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam na swoim kacie jednego pączusia i mnostwo faworków :D:D:D ale ide za słowami Mordusiaka:D zrzuci sie kiedyś:P Uho jak tam? Lorika zakochaniec nasz malutki:D nie przejmuj sie gadulstwem my tu lubimy gaduły co nie?? dodob i jolik wam wysłałam zaproszenia na fb:D A co do tematu ja jestem 5 lat po ślubie razem 7 i właśnie mam pytanie do tych ktorzy maja dłuższe staże i większe doświadczenie czy to prawda ze w związku 7 rok jest najcięższy Jak sądzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam na swoim kacie jednego pączusia i mnostwo faworków :D:D:D ale ide za słowami Mordusiaka:D zrzuci sie kiedyś:P Uho jak tam? Lorika zakochaniec nasz malutki:D nie przejmuj sie gadulstwem my tu lubimy gaduły co nie?? dodob i jolik wam wysłałam zaproszenia na fb:D A co do tematu ja jestem 5 lat po ślubie razem 7 i właśnie mam pytanie do tych ktorzy maja dłuższe staże i większe doświadczenie czy to prawda ze w związku 7 rok jest najcięższy Jak sądzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka u mnie to sie nie sprawdzilo zupelnie po 7 latatch malzenstwa zaszlam w ciaze bylo cudownie ale to nie regula chyba kazde malzenstwo przezywa wzloty i upadki i ja po 12 latach nie wierze w malzenstwa bez kryzysikow :) normalne ze czasem ludzie maja siebie dosc albo maja chwile zwatpienia ale chyba warto do konca walczyc o zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani moi Jestem na innym komputerku-z ojcem już trochę lepiej-nie palę pachnę-cieszę się z Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolik oby tak dalej - zuch dziewczyna :D Widzisz...jednak to nie takie trudne ;) 🖐️ Witajcie piątkowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziuchna i niebieska tęcza proszę sie zameldowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolik jak tato po operacji ;) wiosna juz niedlugo u mnie w gdansku juz ptaszki zaczynaja cwiergolic :) ja ta wiosne juz czuje a szczegolnie w piatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak tam Regresie, po ilu pączkach spasowałeś, birac pod uwagę caly ten słodki dzionek? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle to tak looknęłam na moją stopke i wychodzi z niej czarno na białym, ze w niedzielę świętuję 1,5 roku odkad wpuściłam w płuca ostatnią chmurę dymu:) Życie potrafi zaskakiwać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry piątkowo :) Vonk--> tylko pozazdrościć "wykonania" :) życzę kolejnych rocznic abstynencji :) Dziś piątek i tańce:) A od niedzieli zaczynam treningi do festiwalu Primavera Salsa Open, będzie się działo i bardzo się na to cieszę :) Będę Was prosiła o trzymanie kciuków 28 maja, żeby udało nam się wejść do finału ;) Pozdrawiam weekendowo i tanecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vonk skonczyłem na 7 :( Ale co tam ....raz w roku można :P spali sie w weekend jak z narzeczona sie spotkam :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, kochany, tradycji trza zadośćuczynić. Ja, która słodycze jem od wielkiego dzwona, a pączki to już chyba tylko w "te" czwartki, zaliczyłam wczoraj dwa (jenego z własnej nieprzymuszonej woli, drugiego z woli szefa - jako polecenie służbowe;) ) I jakoś dobrze mi z tym :) Sa takie dni w roku, ze objadanie się jest wręcz wskazane!!!! Monia, dzięki, a jesli chodzi o kciuki, to moje juz masz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorika jestes jak dziewczyna nie z tego swiata :) ja juz nie pamietam kiedy mialam dzien na leniuchowanie narazie zyje z notesem w reku glowie ciagle cos harmonogram dzialan mam juz zapelniony chyba do maja :) i ciagle mi brak czasu dla siebie z jednej strony to fajne z drugiej czasem bym wrocila do czasow kiedy mialam duuuuuzo czasu dla siebie i meza ale fajnie jest mykam do domku bo w piatki krotko pracujemy milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widać że weekend pełną gębą bo żywej duszy nie widać na topiku ;) a dla mnie piątkowy wieczór = przygotowywanie jutrzejszej imieninowo - urodzinowej imprezy mężulka :) na szczęście jeszcze tylko pół godzinki i do łóżeczka :) padam na twarz :P Do jutra kochani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez padam na ryj ale ze zmeczenia Powoli rozwozimy zaproszenia na slub pozdrowienia dla załogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 64 dni (+ 10g43m01s). Ilość niewypalonych papierosów: 1546. Będę żyć dłużej o 11 dni (+ 19g33m53s)! Zaoszczędzone pieniądze: 866,16 zł! Witam Was wszystkich kochani.Jak widzicie nie palę nadal-chyba mi się udało. Dziękuję wszystkim za slowa otuchy-wszystkim opowiadam,że nie palę tylko dzięki Wam. Z tatą lepiej-jutro zdejmuję mu cewnik i dzisiaj przestałam podłączać kroplówki-będzie dobrze Czytałam wcześniej,że ktoś na topiku jeszcze schudł-powiedzcie mi jak to robicie-plisssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss. Ja jestem już spokojnym, niepalącym człowiekiem,ale niestety 6 kg cięższym-ratunku-plisssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss POMÓŻCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP 07 03 2011 1. Zlosliwiec ------------->2160 BP( ❤️ 08.04.2005) 🌻 (5lat 10 mie27dni) 2. Jovik-------------------->2038 BP ❤️ (05.11.2005)🌻 (5 lat 4 mes 2dni) 3. mordusiak-------------->1163 BP ❤️ (09 02 2008)🌻 (3lata 26dni) 4.Balbina------------------> 1156BP ❤️ (16.02.2008) 🌻 (3 lata 19dni) 5. Sadny dzien -----------> 1104 BP ❤️(23 .02.2008)🌻 (3lata 12 dni) 6. Neri11 ------------------> 941 BP ❤️ (10.08 2008)🌻 (2 lata 6 mies25dni) 7. AgaB--------------------->927 BP❤️ (02.09.2008)🌻 (2lata 6mies 5dni) 8. Bella 1962 -------------> 873 BP ❤️ (29.10.2008) 🌻 (2 lata 4 mies 6 dni) 9. Pachnąca aga ---------->822 BP❤️ (06.12.2008)🌻 (2 lata 3 mies1dni) 10. Ojejkujejku ------------>821 BP ❤️ (07.12.2008)🌻 (2 lata 3 mies) 11. Regres ---------------->676 BP ❤️ (01.05.2009) 🌻 (1rok10 mies6dni) 12.Vonk ------------------->548 BP ❤️ (05 09.2009)🌻 ( 1rok 6 mies2dni) 13 Jullka 01--------------->541 BP ❤️ (13.09.2009)🌻 (1 rok 5 mies 22dni) 14.Mamuska44 ---------->538 BP ❤️ (16.09.2009)🌻 (1rok 5mies 18dni) 15.Farbowana_lisica ---->525BP ❤️ (08.11.2009)🌻 (1 rok 3 mes27 dni ) 16 Lorika ----------------->417 BP ❤️ (11.01.2010)🌻 (1rok 1 mies24 dni) 17.Witch321 ------------->425 BP ❤️ (17.01.2010)🌻 (1 rok1 mies 18 dni) 18 Grace R --------------->419 BP ❤️ (23.01.2010)🌻 ( 1 rok 1 mies12dni) 19.Basiek1 ---------------->357 BP ❤️ (16.03.2010)🌻 (11mies 18 dni) 20.Żabka ------------------->279 BP ❤️ (01.06.2010)(🌻 (9 mies 6dni) 21. dodob--------------------238 BP ❤️ (14.07.2010) 🌻 (7 mies 21dni) 22. Ja-ka----------------------220 Bp❤️ (31.07.2010) 🌻 (7 mies 7dni) 23.leloof----------------------176 BP❤️ (13.09.2010)🌻 (5 mies21dni) 24, Mama Vonka------------112 BP❤️ (16.11.2010) 🌻 (3mies 19dni 25 madziuchna ------------- 106 BP ❤️ (22 11 2010)🌻 (3mies 13dni) 26 Niebieska Tecza----------91 BP❤️ (07 12 2010)🌻(3 mies )🌻 27Aber123--------------------66 BP❤️ {01 01 2011}🌻 (2mies 7dni) 28 Jolik123--------------------64BP❤️ (03 01 2011) (2 mies 4dni) 29 Lokomotywa--------------46 BP❤️(21.01.2011)🌻(1 mies 14dni) 30Pysia35---------------------42 BP❤️ (24.01.2011)🌻)1 mies 11dni) 31monamas-------------------28 BP❤️ (07.02.2011) 🌻(1 mies )🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loriś na razie nie ale pewnie jakiś stres nadejdzie wcześniej czy poźniej :) 🖐️ załogo Jolik , weź sie za jakiś sport (step,biegi,rower,basen) to nie będziesz tyła i wyjdź z lodówki :) kup sobie marchewki,pij dużo wody mineralnej to nie bedziesz tyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albi2010
Pozostaje mi tylko polecić książkę Allena Carra PROSTA METODA JAK SKUTECZNIE RZUCIĆ PALENIE. Książkę dostałam na Walentynki, kiedyś bym się wkurzyła że mi facet taki prezent daje...ale, ale. Postanowiłam że w tym roku rzucę. O książce już wcześniej słyszałam, chciałam kupić. I wiecie co? Ja nie palę! Książkę wchłonęłam w 3 dni i jestem wolna, szczęśliwa, po prostu happy!!! O książce można przeczytac np. tu www.allen-carr.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolik, ja schudłam. Paląc wazyłam 55 a po kilku miesiącach od rzucenia było 52 i tak zostało:) W dzień rzucenia palenia przeszłam na dietę (dość restrykcyjną), niestety to nie wystarczało, bo waga zamiast spadać jeszcze delikatnie sie zwiększała, dodałam codzienne pływanie (dystans 1,1 km), przytyłam jeszcze 2 kg i tak się wsciekłam że zapisałam się na siłownie, zaczełam biegać (najpierw małe dystanse, potem doszłam do 9km), dodatkowo wporowadziłąm troche cwiczen siłowych i na wakacje powitałąm wagę jakiej nie maiłam od wielu lat + zupełnie inaczej wygladające ciało (wiadomo ćwiczonka modelują) Co najważniejsze, zamiłowanie do siłowni pozostało mi na stałe i "smigam" tam już ponad roczek jak tylko mogę to codziennie, czuję się swietnie, mam kondycje a waga stoi w miejscu, bo już nie chce wiecej chudnąć ;) Gdyby nie to, ze rzuciłam faje i tylek zaczął mi rosnąc pewnie bym sie w zyciu nie ruszyła, a uwierzcie że życie z aktywnością fizyczną wpisaną w grafik, to naprwadę o niebo lepsze zycie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w 29 dniu BP :) Cudownie jest nie palić :) Wszystkim Paniom życzę cudownego dnia :) Panom, również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie panie :) Jak wszem i wobec wiadomo dzisiaj mamy 8 marca więc dla moich drogich pań z tego topiku czyli dla : Jovik 🌻 mordusiaka 🌻 sądnego dnia🌻 neri 🌻 belli🌻 pachnacej agi 🌻 ojejkujejku🌻 Vonk🌻 mamuśki🌻 loriki🌻 lisiczki🌻 witch🌻 monamas🌻 baśki1🌻 żabki🌻 graceR🌻 dodob🌻 ja-ka🌻 madziuchny🌻 niebieskiej teczy🌻 abera🌻 jolika🌻 pysi🌻 oraz dla nie wymienionych ale nie palących MOC żYCZEń I SPEłNIENIA MARZEń ORAZ trwania w abstynencji przez wiele,wiele lat NAJLEPSZEGO MOJE KOLEżANKI http://kwiaty-warszawa.pl/images/tulipany_bukiet6.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=YJaGpEuJncE&feature=related KOCHANI MOI REGRESKU- to jest link co czuję do Was Dziękuję za słowa otuchy i dziękuję za rady wasze i wsparcie Uwierzylam w siebie-to dla mnie ważne Od dzisiaj odchudzam się jak Regres powiedział- idę na spacery,bo na rowerek dla mnie za zimno jadę dzisiaj do aquaparku i wyczaję godzinki na pływalnie idę na działaczkę-idę,idę,idę Samochód wyciągam na godzinkę dwie-załatwiam wszystko dla mojej firmy I ruszam się!!!!!!! Do poczytanka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres, Bardzo dziękuję za zyczenia 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy... dziękujemy :D A ja już z okazji tegoż wspaniałego święta wciągnęłam eklerka... w pogotowiu czeka jeszcze kremówka :D ojojoj niedobrze się dzieje :D tata stwierdził że szkoda kasy na kwiaty i zasypał mnie i moją córcie łakociami... nie wiem co to będzie.. a wiosna idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×