Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Canavessa przykro mi ale nie moge Ci pomoc? zalezy tez w jakim wieku jestes ,sa rozne powody:(zycze zdrowia linoletka -jestes dzielna tak trzymaj:) Regres -masz wielks racje cudownie jest nie palic,,,,,,,,,,,musze wygonic zle mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Canavessa:) Piszesz,ze puchna Ci nogi tzn.kostki. Zrobiłas badania- podstawowe, a czy badałas serce? Wiem,ze objawem złego krążenia jest obrzęk kostek:( Może w tym kierunku sie zbadaj....piszesz,ze mało używasz soli, odżywiasz sie z umiarem ...zbadaj serducho. Chyba,ze masz żylaki (ja po juz po operacji ale wrócily), to wiadomo,czemu puchną. Pozdrawiam i życzę zdrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP 18 05 2011 1. Zlosliwiec -----------2230 BP ❤️(08.04.2005) 🌻 (6 LAT 1mies 10 dzien) 2. Jovik------------------2109 BP ❤️(05.11.2005) 🌻 (5 lat 6 mes13dni) 3. mordusiak------------1234 BP ❤️(09 02 2008) 🌻 (3lata 3mies9 dni ) 4. Sadny dzien ---------1175 BP ❤️(23.02.2008) 🌻 (3lata 2 mies25 dni) 5. Bella 1962 ---------- 944 BP ❤️(29.10.2008) 🌻 (2 lata 6 mies 19dni) 6.Pachnąca Aga------892 BP ❤️ (28.10.2008) 🌻 (2 lata 6mies 18 dni) 6. Regres ------------- 747 BP ❤️(01.05.2009) 🌻 (2 LATA 17dni) 7.Vonk --------------- 619 BP ❤️(05 09.2009) 🌻 (1rok 8 mies13dni) 8.Mamuska44 ------ 609BP ❤️(16.09.2009) 🌻 (1rok 8mies 2dni) 9.Farbowana_lisica 596 BP ❤️(08.11.2009) 🌻 (1 rok 6mes10dni ) 10 Lorika ----------- 488 BP ❤️(11.01.2010) 🌻 (1rok 4 mies 7dni) 11Grzeslaw-------- 484 BP ❤️(15 01 2010) 🌻 (1rok 3 mies 21dni) 12.Basiek1 ----------- 431 BP ❤️(16.03.2010) 🌻 (1 rok 2 mies 2 dni) 13. dodob------------- 309 BP ❤️(14.07.2010) 🌻 (8 mies4dni ) 14, Mama Vonka---- 183 BP❤️(16.11.2010) 🌻 (6mies 2dni 15.xx444-------------- 179 BP❤️(20.11.2010) 🌻 (5 mies 28dni) 16 madziuchna ------ 177 BP ❤️(22 11 2010) 🌻 (5mies26dni) 17 Niebieska Tecza-- 171 BP ❤️(07 12 2010) 🌻 (5 mies 11dni) 18 Jolik123----------- 135 BP ❤️(03 01 2011) 🌻 (4 mies 15 dni) 19 Mar-pa------------- 123 BP❤️(15.01 2011) 🌻 (4 mies 3 dni) 20 Lokomotywa----- 117 BP ❤️(16.01.2011) 🌻 (4 mies 2dni) 21monamas---------- 99 BP ❤️(07.02.2011) 🌻 (3 mies 11dni) 22.Lumena----------- 69 BP ❤️(09.03.2011) 🌻 (2 mies 9dni) 23 Mama monamas 43BP❤️ (05 04 2011) 🌻 (1 mies 13 dni) 24Nikosiowa--------36BP ❤️ (13 04 2011) 🌻 ( 1 mies 3dzień) 25 Limonetka ----- 5BP ❤️ (13 05 2011) 🌻 (5 dni) 26 Żabka----------- 1 BP ❤️ (18 05 2011) 🌻 (1 dzień)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cię żabko i dzięki za listę:-D Nie dociekam twojego miejsca na liście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochajmy ludzi, tak szybko odchodzą Odchodzą bo taka jest wola nieba Albo opuszczają uważając ,że tak właśnie trzeba Pozostawiając wielką pustkę po sobie Pogrążając nasze serca w głebokiej żałobie Kochajmy też tych ,którzy są z nami Dzieląc się z nimi wspólnymi troskami Nie zamykajmy się za życia w martwej ciszy Bo po naszej śmierci nikt nas już nie usłyszy Kochajmy mocno ,wciąż od nowa Nie warto urazu i żalu w sercu chować Kochajmy ludzi bo kiedyś ich nie będzie Tylko w naszych sercach i myślach będą z nami wszędzie Powiedzmy im to co mamy do powiedzenia Bo pozostaniemy z wyrzutami sumienia Że odgrodziliśmy się od nich Murem obojętności i milczenia Mając im być może ,tak wiele do powiedzenia... Więc kochajmy ludzi!!! Ofiarujmy im swe serca Poświęcajmy im swój wolny czas Wybaczmy to co złe było A dobroć wróci do nas Ze zdwojoną siłą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie żabka się odezwała to może topik ożyje, bo jakoś smutno było, niby tak samo ale jakoś pusto :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was u mnie dziś pięknie słoneczko świeci zapowiada się piękny dzień. Żabko super że jesteś , ze sie odezwałałaś :):):) Tylko to miejsce Twoje na liście :(:(:( TRzymam kciuki mocno MIłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabka, a czemu ks. Twardowski?? Trzymajcie sie cieplutko. Zabciu- bedzie jeszcze dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabcia no co ty? :( co to za miejsce na liście? :( A nie ma na liście ojejkujejku !!! i w ogóle witam w ten ciepły i słoneczny poranek całą załogę :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkich. Pachniemy, niepalimy:-) u mnie słonko mocno grzeje:-D życzę miłego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich w ten piękny słoneczny dzień.Żabkę witam szczególnie,za to,że wróciła do nas ponownie mimo porażki.DZĘKUJĘ za listę dla nie palących.Żabciu trzymaj się i życzę Ci powodzenia w nie paleniu.Cieszymy się,że znów jesteś z nami. Bedzie nam razniej gdy zaczniesz pisać do nas i informować,jak Ci idzie? Na pocieszenie powiem,że nie Ty jedna i ostatnia miałaś te potknięcia.W ubiegłym roku po pięciu miesiącach BP.poległam.Zrozumiałam,że papieros nic mi nie daje i zaczęłam abstynencje od nowa.Obecnie nie palę pół roku ( będzie dn.20.05.br).Wszystkim życzę sukcesów BP. nowicjuszom wytrwałośći,weteranom cierpliwości wspieraniu nas.Pozdrawiam Was pachnąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Kochani zapaliłam i napewno w tamtej chwili musiałam Ks. Twardowski ... bo czasami trudno dojść do siebie po śmierci bliskiej osoby z rodziny. I mimo że wiem że on juz nie cierpi, moje serce cierpi z powodu siostry ciotecznej bo zostala sama w wieku lat 27 z 5 letnia córeczką ,i niepełnosprawnym bratem...bez rodziców i ukochanego męża który tak bardzo ją kochał a przez ułamek sekundy nieuwagi stracił życie... a tak bardzo był potrzebny Wybaczcie że tak smęcę ale jakos nie potrafię dojść do siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabciu nie smęcisz tylko te tajemnice wprowadzają nas w błąd, przyjmij kondolencje z powodu odejścia bliskiej ci osoby i bardzo cię proszę nie rób tajemnic, bo gdybyśmy znali twoją sytuację rodzinną to inaczej do tego byśmy podeszli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana żabciu.Szczerze współczuję Twojej kuzynce oraz Tobie. Takie jest życie - niestety.Z Tobą będzie nam przejemnie na naszym forum.Życzę Ci wytrwałości w nie paleniu.Wiem,że sobie poradzisz.Trzymaj się i nie daj się więcej skusić na śmierdziela.Pozdrawiam Wszystkich na tym forum.Życzę Wszystkim,bez wyjątku miłego dnia.Pa Kochani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poproszę fajkę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! matulu moja kochana , dopiero 3 dzień BP a mnie mózg i ręka lata jak durnowata ..nie kupiłam i nie kupie ale to nie jest fajne uczucie :P w pracy jeszcze idzie jakoś ale w domu normalnie MASAKRA ! przepraszam , żem się nie przywitała , heloł wszystkim pachnącym 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja ajjlawju ;) linoletka ... nie ciągnie Cię ? ja męki przeżywam i mam ochotę po faje skoczyć choc wiem że to byłby najgłupszy pomysł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz ze nie mam az takiego pociagu strasznego. owszem czasem jakas sytuacja w ktorej palilam bardzo mi o tym przypomni ale nie jest to uczucie jakies sciaskajace i nie do opanowania. chcialabym w ogole o tym zapomniec z epalilam kiedys :) ale tak sie nie da chyba. mysli przesuwam na inne tory. zastanawiam sie co moge zrobic :) z kim sie spotkac.. a to spacer z psem a to herbatka u kolezanki a to wyjscie na piechote :) a nie samochodem do sklepu :) wlasnie jestem na etapie rozwazan co ja moge zrobic zeby wyluskac z budzetu pieniadze na jakis w miare rowerek. oj przydalby mi sie jak nic... ile moze mniej wiecej kosztowac taki sredniej klasy rower ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejrzewam że za 1000 zł to taki średnio tani(nie marketowy) to już kupisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj rower z Tesco-350zł. a'la holender:) I służy mi dobrze:) Pozdrawiam:) Złośliwiec- kaj jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka współczuję z powodu rodziny twoja siostra musi być teraz silna linoletka jak masz gdzies koło siebie macro&cash to tam sa rowery 400-600 zł juz dobrej jakosci moja mama taki sobie kupiła za 500 zł i śmiga juz 3 lata i nic sie nie psuje :) 🖐️ załoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabciu:( teraz doczytałam skąd wiersz ks.Twardowskiego...bądź silna dla siebie a dla siostry przede wszystkim....tylko skąd brać te siły, prawda??:(:( Cóż więcej tu pisać...:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, wczoraj rzuciłam palenie i potrzebuje wsparcia:) Łatwo nie jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozecie podac nazwe programu
ktory oblicza ,odlicza niepalenie? nie pale juz 2 lata ,ale chcialabym wiedziec dokladnie ile.Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🖐️ pozdrowienia wszystkim bywalców pachnącego grona 🌼 🖐️ :D jovik 🌼 jestem jestem :D jak wiesz zaczął się sezon hobby działka i łapanie ryb :D zabka 🌼 jestem z Tobą wiem, co to jest, bo nie tak dawno tez pochowałem brata Kasia801 🌼 słuszna decyzja Witam w gronie pachnących BP za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×