Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Grzesław to straszne człowiek się robi od tego chemicznego świństwa nieobliczalny ja się zrobiłam nieobliczalna! jak można w jednym momencie być przekonanym że się czegoś nie chce a za chwilę pragnąć tego najbardziej na świecie????!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariolka stało się wiele ale weź się w garśc i odłoż to świństwo, a z lekami ostrożnie! Nie przedawkuj, abyś nie musiała walczyć z drugim nałogiem (bo chyba te uzależniają).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem Grzesław próbuję się tylko trochę uspokoić i pozytywnych wibracji nabrać a jak tu nabrać skoro dzisiaj na topiku to jakby dwa trupy leżą? ech idę wybiegać ten atak smroda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, powiem cos a raczej napisze, co niektórzy wywala oczy na moje słowa, mianowicie. Czasamii w życiu jest tak,ze chociaz się czegos bardzo mocno chce to tego nie mamy:( I nawet jakbysmy nie wiem jak sie starali- nie przeskoczymy niektórych rzeczy. Tak jest z naszą Zabką. Ona na razie zbiera sily, ale wierzę,że bedzie dobrze i pokona smierdziela. Na razie ma zbierac siły do walki z czyms innym, jak TO pokona- wtedy "zamorduje" śmierdziela. Czasami zycie pokazuje inną twarz, ale pokornie to trzeba przyjąć, bo nikt nie jest na tyle mocny, aby walczyc z dwoma demonami!!! Jak uporzadkujesz Żabciu sprawy rodzinne, to wracaj do nas- ale jak na teraz to zatrudniamy Ciebie jako księgową- paląca. To taki wyjatek- kto jest przeciw- niech sie wypowie. Znam Żabki sytuacje:( Kiedys Sądny powiedziała mi,ze opierdzielam Żabę to znaczy kopię leżącego! Nie, nigdy tego nie robie, ale dzis Żabie kibicuje, bo wiem, co przed nia. Trzymaj się Żabko- wracaj, jak nabierzesz sił!!! Przepraszam za chaos w wypowiedzi, ale chciałam przekazac na szybko to, co czuję. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Jovik, sądny dzień uczy się od swojej szefowej ( z pracy) stanowczości i dlatego taka porywcza, a ja też jestem zdania, że rzucić śmierdziela to jest trudna, ale własna decyzja każdej/każdego z nas i to my musimy w sobie znaleźć tyle siły i uporu by skutecznie walczyć z tym nałogiem, czego życzę i tylko zachęcam żabkę i mariolkę. Żabko ja też się przyłączam do prośby jovika byś prowadziła listę:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj jovik w zupełności masz rację że są rzeczy, których pragniemy i nigdy nie będziemy mieć, sama mam takie "rzeczy" przynajmniej dwie... jednak papierosy akurat są ogólnodostępne, a powinni tego zabronić! ech co do walczenia z kilkoma demonami naraz to zazdroszczę niepalącym (nigdy) że mają jakiś swój sposób na radzenie sobie w tej walce bez papierosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesław chwilowo mocna jestem wiec wal mi tu w twarz co masz na myśli pisząc: stało się wiele ? zniose wszystko na ten moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowionka dla wszystkich:-) Melduję że jestem dalej Pachnąca podczytuje ale z pisaniem gorzej bo neta mam ograniczonego... Żabcia trzymam kciuki żeby wszystko się ułożyło i żebyś znalazła siłę i rzuciła faje..... Regres wszystkiego najlepszego dla Ciebie i małżonki:-)\ Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj załogo :D Już jestem po urlopie,niestety tydzien przed slubem i dwa dni po musiało mi wystarczyć,razem z małżonką poszliśmy dzisiaj do pracy Odzywam sie dopiero teraz gdyż po weselu nie było nawet czasu wejsc na kompa,bo wbrew pozorom tez było trochę pracy po uroczystosci a teraz : po pierwsze to BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO MILE MNIE ZASKOCZYLISCIE ŻYCZENIAMI :D ( Jovik - ty to masz pomysły - dzień życzen dla Regresa i żony 🌻) JEST MI NIEZMIERNIE MIŁO I NAWET MI SIE ŁZA ZAKRĘCIŁA W OKU JAK CZYTAŁEM ŻYCZENIA - coś niesamowitego WOW wiec przeczytałem każde życzenia dokładnie i powoli i chciałem podziekować każdemu z was osobno za nie ... Jovikowi za pomysł :D mamuśka44 ojejkujejku sadny dzień Grzesław mariola18 pachnaca aga madziuchna04 złoslwiec kaska-czewa Vonk dodob --dziękuję !!!!!!!🌻 Od dzisiaj będę tu już częściej.Teskniłem za wami :D A co do ślubu i wesela to: Trochę stresa miałem ale jak z narzeczoną stanelismy twarzą w twarz na srodku koscioła to stres minął...rodzina i znajomi mówili potem że bardzo ładnie mówilismy słowa przysięgi dobitnie akcentując słowa,wiec było OK ( zreszta materiał DVD to zweryfikuje) Wesele do tego stopnia było udane że goscie dopiero wychodzili ok 4.00 nad ranem ostatni ok 6.00,zespół rewelacja,obsługa na sali - perfekt,jedzenia przepyszne,dopisali wszyscy goscie no i ta pogoda ... ZERO UPAŁU ALE BYŁO CIEPŁO,LEKKI WIATEREK I SŁONCE - POGODA WYMARZONA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Regres- mam nadzieję,ze tak dopisywac Ci będzie wszystko w zyciu, nie tylko pogoda, udana impreza :) Ja bym poprsiła chociaz jedną malutka fotke na @ plisssss;) Ale jak nie poslesz, to tez zrozumiem:) Nie będzie tragedii:) Kochani moi. Wczoraj się rozpisałam- dzis już nie muszę:p Pozdrawiam...papappapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joviś nie ma problemu Oczywiście podeślę jakąś fajną fotę na maila ale to dopiero za jakiś czas,bo fotografowi trochę zajmie czasu zanim da nam jakieś fajne foty a te co ludzie robili ze swoich aparatów też musimy jakos od nich pościągac ... ale obiecuję że coś ci podeślę na @ aha jesli kogoś pominąłem to oczywiscie przepraszam i zarazem dziękuję za życzenia ... powiem wam szczerze że to jednak stresujący dzien moze żle to powiedziałem ... bardziej emocjonujący,emocje sa do tego stopnia że mi się dłonie pociły ;) Ale wszystko pomyślnie sie udało i nawet klimatyzacja na sali weselnej spełniła swoje zadanie :) Miłego dnia :) ps.żaba jest mi przykro że zaczęłaś palić :O naprawdę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super Regres ze impreza byla udana :) ja wczoraj zaliczylam ostatnie cwiczenia i w piatek mam pierwszy egzamin .. ale wczoraj, z okazji ze tak dobrze szystko poszlo, byla impreza .. oczywiscie wszyscy palacy a ja nawet buszka nie wzielam :D i niemialam z tym problemu bo zaczelam impreze ze stanem umyslu "NIE PALE!" i dzięki temu dzis mam bardzo dobry humor :) jak sie czegos bardz bardzo chce to mozna to zdobyc ;) trzymam za was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaśka-czewa nie wziełaś buszka bo jesteś wielka :D i mocna w postanowieniu oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Widzę, że się Pan (od 4 dni) Regres odezwał:-D pewnie jesteś teraz szczęśliwy jak nigdy wcześniej. Ale ci zazdroszczę. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻABBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBA WRACAJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ do nas niepaląca. Miłego - reszty tygodnia życzę, spadam dziś na pole natury odezwę się po weekendzie. Regres - to teraz czas na dzieci i następne spocone ręce z emocji - przy porodzie. Pomyśl !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesław tak naprawde wiele sie nie zmieniło Oprócz tego że teraz nasz związek jest zalegalizowany i że żona zmieniła nazwisko na moje :) Szczęsliwy z tą kobietą jestem juz od dawna :D Ale nie powiem bo fajne jest uczucie po ślubie ... Teraz juz nie chłopak czy narzeczony ale już mąż ;) mamuśka44 no będziemy nad tym pracować ;) dziękuję wam za życzenia jeszcze raz Bardzo to miłe było że ja tam w kosciele i na sali a wy mi tu 11.06 składaliscie życzenia :) To Jovika sprawka taki pomysł Bardzo mnie zaskoczyliście w pozytywnym słowa znaczeniu Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ożeniony Regres :) cieszymy sie wszyscy ze impreza i uroczystosc sie Wam udala :) oby zycie tak samo bylo udane :) Galaretka mysle ze Ciebie bic nie bede musiala :) prawda?? Zaba nie wiem o co chodzi,byc moze o to co ostatnim razem,nie zmienia to faktu ze wtedy Cie bronilam,obiecalas mi i teraz slowa dotrzymasz albo oberwiesz po dupie :P widzisz Jovik nieoczekiwana zmiana miejsc teraz Ty bronisz Żabke Grzeslaw to dogadajcie sie z Madziuchna i jedziemy na wesele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądny- widzisz,ze życie czasami jest okrutne:( Ktos ma łatwo, ktos pod górke...ech. Regres- tu każdy Ci kibicuje, wszak jestesmy tu rodzinką BP z Ojcem Złosliwcem na czele:D:D Ja siedze w altance na podwórku i czekam na jakis deszcz.....ale go nie widać:( Kaśka-czewa:) Nosz, postarałas sie, tylko tak dalej! Widzisz, jak mozna sobie samej zrobic przyjemność a ile satysfakcji???? mariola18:) mamuska- dobrze,że jestes:) Lokomotywa trzyma fason? Ciekawe, ja mama Vonka....hmmmm..... Pozdrawiam:) Acha, kochani- znów akcja i znów moja prosba. Moje miasto walczy o to, by firma Nivea ufundowała plac zabaw dla dzieciaków. Plac zabaw bedzie za darmo, tylko trzeba wygrac głosowanie- musimy mieć jedno z pierwszych 25 miejsc. Kurcze, akcja jest fajna, bo ten plac chcemy zbudować koło Domu Dziecka. Podam tu link do strony, trzeba sie zarejestrowac i codziennie oddac jeden głos. Umówimy sie tak,ze ja tu codziennie wkleje ten link, dla ułatwienia a Wy zagłosujecie?? Mogę? Dla mnie ważna sprawa, bo dzieciaki będa miały fajny, wypasiony plac a my, mieszkańcy satysfakcję. http://100latnivea.pl/glosowanie/rejestracja?inv=zabawnyplac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalej Bp.jakoś dziś mnie smierdziel nie prześladowal nie miałam czasu o nim pomyślęć,mam patent na niego by mi głupota do glowy nie przychodzila czytam w trampku,metrze,autobusie itd.książkę... Regres---też poproszę o focie...(mój były mężu) :P ale potańcówki to Ci zazdroszczę i wogule nawet tych spoconych dloni... :P to prawda byś mial takie piękne całe swoje małżeństwo jak ten ślub i weselicho... żabka---szkoda że zaczełaś z powrotem jarac...nie wiem co tam u Ciebie bo stracilysmy kontakt,ale cóż może tak musiało byc... :( wiesz ale jak komuś sie wali calę życie na głowę to oczym myslimy o fajce...tak jak zrobilam to ja...bo myslimy że on nam pomoże w rozwiązaniu problemu,ale on jeszcze bardziej dobija gwóźdź do tej sprawy...pamietam pierwszy mach był nie dobry,zakręciło sie w glowie...ale później poszło jak z płatka...oczywiście oszukiwałam sibie że sie nieuzależniłam ze w kazdej chwili mogę rzucić...ale nie...trzymał mnie i nieraz dzisiaj trzyma i daje znac o sobie... Mam nadzieje że wszystko się ulozy u Ciebie i wrócisz... mariolka----nie pal...nie szkoda Ci juz tylu pachnących dni?Zobacz jaka ja byłam (może jestem)glupia....9na mój wynik....a jak patrze na listę zrobiona przez żabkę kiedyś i byłam na 4 miejscu a teraz na ostatnim to aż się wkurwiam sama na siebie i gdybym mogła to bym sobie do dupy na kopala jakbym dosięgneła... julka--- spadam bo mnie sunia pogania na spacerek...wiec wybaczcie ale miłego wieczorku...i kolorowych snów....🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻kiedyś wynik... Nie palę już 885 dni (+ 23g02m33s). Ilość niewypalonych papierosów: 26578. Będę żyć dłużej o 203 dni (+ 00g46m50s)! Zaoszczędzone pieniądze: 11694,67 zł! 🌻dzisiaj... Nie palę już 204 dni (+ 23g02m56s). Ilość niewypalonych papierosów: 6148. Będę żyć dłużej o 46 dni (+ 23g16m55s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2705,47 zł! Ale mądry polak po szkodzie...pa..pa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dniu no nie musisz mnie bić :) madziuchna 04 nie palę i nie poddaję się :) Grzesław Regres jovik mamuśka44 kaśka-czewa pozdrówionka przesyłam i Tobie złośliwcu choć CIe dawno tu nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziuchna oczywiscie ze podeślę foty na @ i do ciebie sadny dzien i mariola dziękuje za pozdrowienia powiem wam coś : Jako mąż też nie będę palił:P a to nowina co ? ;) hehehehe pozdrawiam ciepło całą załogę 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres, nie zapomnij o mnie ;) Uwielbiam ślubne fotki, takie szczęscie z nich bije, aż sie człowiekowi lepiej robi... Żabka, ja Ci morałow prawić nie bedę, rzucaj śmierdziela i wracaj :) Puchatek Ci niemal przeleciał koło nosa, ale nic straconego, "zarobisz" na kolejnego ;) Dla całej pachnącej reszty serdeczne pozdrowienia!!!!! P.S. Ja już odliczam powoli dni do urlopu, tez mnie czeka weselicho, jeszcze przed...a jutro panieńskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Vonk o tobie tez nie zapomnę :) Jak będę miał foty to podeślę do tych co chcą sobie zobaczyć nie ma problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×