Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

No i kolejny egzamin z głowy, tzn napisany a czy z glowy to sie okaze jak wyniki beda, jestem wykonczona :( jeszcze tylko sroda i jak dobrze pojdzie to 3 miesiace wakacji :D a jak zle to 2 miesiace i od wrzesnia poprawki :( mariola18 - ładny już masz wynik :D niedługo już będziesz liczyć w miesiącach czas nie palenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaśka-czewa oj ja Tobie zazdroszczę tych 3 miesięcy wakacji :) Grzesław jak zwykle na straży topiku 🖐️ sadny dniu stepujesz właśnie pewnie 😍 madziuchna04 fajny macie ten fontanntowy show w stolycy 🌻 Regres widzę że małżeństow służy Tobie:-) jovik życzę wygranej dla Namysłowa ;-) złośliwiec dużo słonka na czas urlopu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wpadłam sie przywitać wieczorową porą... właśnie niedawno wrócilam z pracy,moj piesek dostaje godzinki i mnie molestuje pilka,świnką musze się z nia pobawić :) ale to cała moja radość która czeka namnie jak wracam z pracy... mariola---trzymaj tak dalej...co do fontanny to niewiem jaka jest bo jeszcze niebylam zobaczyć :( samemu sie niechce... kaśka---zdasz,jesteś dzielna laska...co studiujesz jak można wiedziec? xx444-----stawiaj nam wódeczkę,szampana,ciacho z okazji 7miesięcy...życzę dalszych 7miesięcy,lat itd.oby nigdy niezagościł śmierdziel w Twoim życiu...🌻🌻🌻🌻🌻 regres----teraz i Twoja zona nalezy do naszego grona pomimo tego że nie pali....no chyba że ktoś jest innego zdania...🌻gołąbeczki nasze kochane gruchaja sobie...🌻 (niema zaco) sądny---dzieki...zaraz zobaczę i tez odp.👄 dla reszty 👄 kolorowych snów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wczesnym rankiem ;) 🖐️ Własnie wybieram sie na pływalnie przed pracą więc pozwoliłem sobie tutaj zajrzeć do was z rana :D a wy śpicie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Regres z rańca, o tej porze to ja autkiem zasuwam już do pracy, ale miło jest poczytać, że ktoś o tej porze uprawia sport. I tak trzymaj. Dla reszty przesyłam pachnące buziole. 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska44 Uwielbiam pływać i nie wyobrażam sobie życia bez pływalni :) No sport to podstawa,to taki fajny nawyk zamiast jarania szlugów ... wstawajcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovik nie ale pierwsze wejście jest na godz 6.00 rano :) (zero ludzi prawie,tylko stali bywalce) Chciałem zaciągnąć żonę na ta godzinę to mi powiedziała ze o 5.00 rano to ona sie przerzuca na drugi bok a nie wchodzi do wody :P hehehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres jesteś masochistą :P podzielam zdanie Twojej małżonki\ nie mniej szacun :) 6 rano...rzadko zdarza mi sie uczestniczyć w zyciu o tej porze :P wiecie co, jestem bardzo szczesliwa, ze nie pale. Przeszkadza mi strasznie dym. Musialam siebie bardzo nie kochac, ze zaciagalam sie tym swinstwem. Pozdrawiam przyjaciół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres jesteś masochistą" wiem ale mi z tym dobrze ;) lubię chodzić rano po po : 1) zero ludzi,można popływac spokojnie a po 2) rano mam siły i chęci ,po południu chybaby mi sie nie chciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się wam pochwalić, że dostałem od radiowej Jedynki koszulkę i kubek z logo i płytę Kruk:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesław- gratulacje!!!!!!!!!!!!!! A brałes udział w jakimś konkursie?? Napisz coś więcej nam....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tamtego razu, niejaki R Jakubowski rozdawał "prezenty" przez radio:-D, a dziś odebrałem przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Grzesław za głos a bardziej za cierpliwośc i wytrwałośc, bo Nivea i ich serwer do kitu:( Ale wazne, że mamy 1 głos więcej:D Dzieki Tobie i temu topikowi moze szanse beda?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Wszystkich moi kochani. madziuchna04 nie widzę problemu,żeby Wszystkich poczęstować dobrą wódeczką,winkiem,kawą,herbatą oraz ciachem.Nie migam się absolutnie.Z największą przyjemnością postawię - tylko jak mam to zrobić? Wszystkim Wam życzę wytrwałości BP. widzę,że dajecie sobie świetnie radę. Niedługo bedziemy obchodzić wielka ucztę z tej okazji.Pozdrawiam Was Wszystkich,przesyłam buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to przed nami dłłłłłłłłłlugi weekend, więc ja spadam na działeczkę, grill i jakąś flaszeczkę. Oczywiście po pracy. Życzę wszystkim bez wyjątku miłego nadchodzącego weekendu. No i aby sie tu nikt nie skusił na zapalenie fajki, no chyba, że rozpalenie grilla. Miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam długiego weekendu :O Grześ gratuluję wygranej :) Wiem dobrze co to znaczy wygrac takie gadżety :D cieszą niemiłosiernie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie:) Ja niestety na wolne mogę liczyć tylko jutro- w piątek do pracy:( Ale dobrze, zaoszczędzę na urlopie:P Cos nas tutaj mało ze starych bywalców:( Nowi jak najbardziej wskazani- ale gdzie dodob, Jolka123 etc.? Zabka- proszę, zrób liste BP👄.... przecież to Twój drugi etat tutaj...kto to będzie robił???? Regres, mamuska44 (flaszke bym wypiła, czemu nie...), Grzesław, xx444, sadny dzień, madziuchna04, złośliwiec🖐️. Śniło mi sie dziś,że zostałam babcią:P:P ech... Pozdrawiam wszystkich i zostawiam linka do zagłosowania:) http://100latnivea.pl/glosowanie/plac/876?inv=mazzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! wpadam się przywitać przed długim weekendem w Taterki zmykam za kilka godzin mam nadzieję, że mój cel zostanie osiągnięty tzn. wejść pachnąca na Rysy pachnąca napewno a czy Rysy zobaczymy jak z pogodą będzie zamelduję się po powrocie miłego weekendu nieważne czy długiego czy krótkiego dla WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich pachnąco i słonecznie.Dziś ostatni dzień w pracy,a potem w długi weekend. wyjeżdżam nad jesioro z całą moją Rodzinką.Pozdrawiam serdecznie,życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam błąd w pisaniu,wyjeżdżam nad jezioro. nie jesioro.Przepraszam to przez pośpiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariola18. Przygtuj sie na gigantyczny wysiłek w drodze na Rysy. Osobiście odradzam Ci teraz to wejście. Niedawno lezał śnieg w górnych partiach Tatr, może być ślisko a uwierz mi- nie jest łatwo. Sierpień to idealna pora:) Pozdrawiam i zazdroszczę wam tych wyjazdów weekendowych...ech...tez bym gdzies wyjechała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariola18 zazdroszcze ci tego wyjazdu ;) Ja tez uwielbiam Tatry i własnei tylko jeszcze na Rysach nie byłem :O uważaj tam na siebie i pamietaj PAPIEROS TWÓJ WRÓG !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovik przygotowana jestem :) Rysy to nie jest najwyższy szczyt na jakim byłam i podejrzewam że wysiłkowo też nie najgorszy. Walczyłam już z chorobą wysokościową na ponad 4tys a ta całe szczęście w Taterkach mnie nie dopadnie ;-) Oczywiście nie lekceważę Rysów toteż raki i czekan spakowany do plecaka. Reszta zależy już od pogody.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×