Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

vonk----zazdroszczę potancowki...aj poszlabym gdzieś się pobawić :( Ale niema gdzie? :( dzisiaj mam trochę wolnego...ale nie długo...nadrabiam zato w domu...z obowiązkami... :( sprzątanie,pranie,obiadek....bo od 2tyg.niegotowalam nic....niebyło nato czasu... pozdrawiam cale pachnące grono... gdzie sie wszyscy podziali jakaś cisza tu panuje... Złosliwiec----tato nasz odezwij sie... żaba---🌻 ojejkujejku--- basia1---🌻 lorika---🌻 pachnąca aga--- leloff----jestem ciekawa czy jarasz jeszcze zielsko?Jak tam Twoje piesie...jak nasz podczytujesz to odezwij się...chociarz daj znac że żyjesz... jędrek30 i misio121,bella1962 i inni z starej ekipy---żyjecie... dla reszty których niewymieniłam meldować się...chociaż lapką pomachać... i👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo serdecznie i Madziuchna ciebie również:-) miłego popołudnia życze:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Czesław.... :) Ale mam szczęśćie nikt takiego niema... Właśnie mi (chyba)rura pękla od piecyka gazowego,kurwa cała łazienka zalana,ściany wszystko.... aj jak by sie przydała złota rączka w domu a tak to muszę zadzwonić po fachowca i oczywista rzecz stracić na tym...Ma wpaść do mnie ok.16ej do tej pory jestem bez gazu,wody...sahara....przez to mieszkanie czuję się jak w epoce kamieniołomu(chyba),gdzie do niczego niebyło dostępu... Musiałam pozakręcać główne zawory gazu i wody...nawet z toalety z korzystać nie moge... Dobrze że zdążylam pomidorówkę ugotować....i chleb wystawić z pieca...to choć nie umrę z głodu... a tutaj dalej cisza...zapracowani wszyscy sa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dobrze żarło i zdechło... Nie, nie palę,ale jest mi przykro, bo jakieś dziwne nieporozumienia się pojawiły dziś między mną, a facetem, którego niedawno poznałam i ktorym - do dziś - byłam zauroczona. Czy ktoś rzucił na mnie urok, że nie umiem trafić na "normalnego" faceta, czy może ja za bardzo demonizuję... Buziaki dla Wszystkich, Regres --> dla Ciebie szczególne uściski, młody żonkosiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie poczułem się urażony:-), ale pozwólcie, że niebedę komentował postu monamasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monamas - dziękuję za zyczenia :D monomas----myślę że to faceci są do bani bo nierozumieja nas..." madziuchna ja tak samo jak Grześ nie poczułem sie zauroczony ale niestety nie zgadzam sie z twoją opinią :) Równie dobrze mógłbym napisać że to wy kobiety nie rozumiecie nas facetów :) monamas naświetl problem nam to może jakoś doradzimy ci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Regres niemiałam nic do was.Pisałam że jesteście ok.Ale także się z Toba zgodzę że i kobiety są do kitu nie które i nam "dobrym"dziewczynką psują autorytet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię także Pingwiny z Madagaskaru ... leje z nich jak to oglądam ... Madzia tak już jest że facet z kobietą nie zawsze znajda wspólny język Tak jestesmy stworzeni,takie mamy usposobienia że kobieta od faceta zawsze sie bedzie rózniła ... tak było jest i zawsze bedzie sztuką jest własnie tak żyć by znajdowac najlepsze kompromisy w związkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesio?:D:D Hihii.. chyba nas Czesław-Grzesław sie nie pogniewa?:) Co do facetów, cóż... różnie bywa, ale już nawet nie pamiętam..:P:P:P Walcze z jednym:) Kochani, nikt nie wypowiedział sie na temat mej prośby odnośnie głosowania....ale cóż, nie musicie, jak nie chcecie. Ale byście mi pomogli:) Pozdrawiam serdecznie;) U mnie upał, i małe zawirowania w sprawach rodzinnych:( ale już tak bywa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba pod nickiem babcine cycki się jakiś Czesław odezwał:-D zapewniam, że nie ja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
regres---rozumię i zgadzam się z Tobą, tylko szkoda że obie strony nieumieja iść na kompromis a tylko jedna....a może trafaiam na takich/ Szkoda że jesteś zajęty bo napewno byśmy sie dogadali... dlatego mam takie zdanie bo zaden facet nie daje mi możliwości by zmienić je... a może zemna jest coś nie tak? ale ostatnio się zastanawiałam i doszlam do wniosku że jest ok. grzeslaw----czesław----fajnie sie rymuje...ale dla nas bedziesz Grzesiek... jovik----umnie tez upał....co do spraw rodzinnych trzymam kciuki by bylo wszystko ok.a co do glosowania to juz się cofam o stronę....i glosuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovik----przypomnij mi w jakim mieście mieszkasz....albo pod jakimnumerem jest Twoja miejscowość.. bo jestem na stronie nivea chcę zaglosować ale niepamiętam gdzie mieszkasz...WYBACZ....ALE JUZ STARA SIĘ ROBIĘ I MAM POCZATKI DEMENCJI... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namysłów, w zakładce "rankingi" wybierz Namysłów. I zagłosuj tymniebieskim przyciskiem. Potem, po kazdym logowaniu juz Namysłów będzie widoczny:) Teraz jest na jakims 165-171 miejscu (to sie zmienia szybko). Tu link. http://100latnivea.pl/glosowanie/moj-profil DZIEKUJE👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba sie tylko zarejestrować, ale to formalność:) Oddawajcie 1 głos codziennie, 31 lipca koniec głosowania a my jestesmy w "lesie":(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovik ja juz zagłosowałem :) Uciekam z pracy już pozdrawiam was ciepło wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też oddałam głosik... regresik----miłego popołudnia....u boku żonki.... ja spadam nie długo za 30min.ma przyjść spec od piecyka gazowego...zobaczymy ile peknie stówek.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 dzięki Vonk, Madziuchna- i oby tak codziennie:) Kurcze, musimy miec ten plac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja niestety nie, bez kompa nie da rady, z komórki zdołałem się tylko zarejestrować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×