Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

mariola pogoda ma być w ten weekend ładna wiec atakuj szczyt :D echhhhh tez bym sie powspinał ale niestety nie mam urlopu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i koniecznie zjedz szarlotkę w schronisku na Morskim Oku przed wyprawą na Rysy to doda ci sił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc pozdrawiam wszystkich serdecznie ze słonecznych mazur 🖐️ życzę miłego dnia :D jovik 🌼 nie mogę się zalogować cały czas mi odrzuca :( Mariola18 🌼 powodzenia w osiągnięciu celu :D i dobrej pogody :D regres 🖐️ graba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Dzięki jovik i regres za gratulacje. Jovik jeszcze takiego cuda z głosowaniem to jeszcze nie miałem zamiast komunikatu "dziękujemy za głosowanie" pojawił się "nie możesz głosować dwa razy jednego dnia możesz zagłosować łzy po północy" a mi punktacja nie zmieniła się:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki Grzesłąw, ale akcja chyba przerosła oczekiwania Nivea, za duzo głosów, serwer nie wytrzymuje.....miesza im się:( Ważne,że chcecie głosowac i róbcie to dalej, o ile będzie mozna. Ja juz napisałam, maila do tej firmy! Taka wielka firma a taka nieprofeska:( Złośliwiec- nie zniechęcaj sie - głosuj, kiedy tylko będzie mozna;( U mnie gorąco, duszno, chyba coś wieczorem będzie grzmiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj witam się z Wami z łóżeczka... :( niestety przygwoździło mnie,niemogę się ruszyć,kręgosłup niepozwala :( ból straszny aż łzy same lecą...ale był Pan Doktor,jest wkłucie i robimy zastrzyki dożylnie... może uda mi się jutro chociaż przekręcić na bok w łóżku... 😠 Ale co tam bedzie lepiej...aby wytrzymać do kńca lipca... grzeslaw----umnie jak na razie świeci słońce,więc chyba jest cieplo...okno mam na Urząd skarbowy :p Gratuluję wygranej....ja kiedyś tylko wygralam koszulkę z ciastek...a tak to niemam szczęścia do niczego... jovik----przepraszam wczoraj niedałam rady zaglosować....ale dziś jak mam kompa koło siebie to glosik oddany...umnie działa bez problemu... 🌻 Śniło mi sie dziś,że zostałam babcią ech...-----nie chciałabyś Gośka... zlośliwiec----masz rację sloneczko na mazurach,własnie dzwonili do mnie że siedzą na działeczce i obserwują gołąbki,kazali mi wsiadać w autobus i przyjeżdzać na dlugi weekend...zazdroszcze... regres---ja też nie mam urlopu... :( że Ci się chce Jacuś o 5ej rano dymać na basen :o zamiast wtulić się w ciałko żonki... "Chciałem zaciągnąć żonę na ta godzinę to mi powiedziała ze o 5.00 rano to ona sie przerzuca na drugi bok a nie wchodzi do wody"----ma rację żona... mariola---odpocznij,wejdz na rysy,ale bądz ostrozna i wróc donas cala i zdrowa...👄 też lubię góry... loriś---zgadzam się...mnie taki o 5ej budzil,by na 6tą do kościoła pójść na mszę...to wytrzymałam z nim 4lata,a później pogoniłam...niedał sie wyspać 😠 3maj tak dalej Loris...zaglądaj częściej donas...👄 xx444----my stawiamy tak wiesz na niby ale każdy wie że to jest prawdziwe...tzn.wklejamy linki z obrazkami ciast,wódeczki itd.albo piszemy stawiam dzisiaj bo okrągła sumka...i już balanga jest...Regres daje muzę i balujemy do rana...🌻 milego odpoczynku... mamuśka---miłego odpoczynku,samcznego grilowania i brak kaca oraz fajki...🖐️ dla reszty 🖐️ miłego dlugiego weekendu... 👄 dla wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziuchna jestem pełen podziwu za to, że z miłości dałaś się aż przez 4 lata tak sobą sterować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni :) odstawilam dzieci do babci i luz blues Madziuchna no to sie doprawilas,kurde takie rzeczy to powazna sprawa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziuchna jak by mnie budzono tak wczesnie i zmuszano do czegos,na co nie mam ochoty:P... to obróciłabym się na drugi bok i spałabym dalej he he :P życzę szybkiego powrotu do zdrowia ! Regres ja czekam prywatnie na foty :) Jovik czesc Złośliwiec 🖐️ sadny dzien, korzystaj ile wlezie :P żaba jak tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Loris nareszcie 😘 korzystam korzystam :) od wczoraj,aczkolwiek ja prawie kazdy weekend mam wersje demo wakacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziuchna studiuje zarządzanie na Politechnice Częstochowskiej, wakacji jednak mam 2 miechy gdyż wczoraj oblałam ten egzamin tak jak większość z mojego roku :( no ale cóż .. we wrześniu trzeba się wziąć ostro do roboty i to zdać :) pechowy dzień jakiś hehe w dodatku przywieźli mi wczoraj narożnik i okazało się że w złym kolorze i muszę czekać do poniedziałku na ten co zamówiłam :/ Pod wieczór przyjechała kumpela z Angli której nie widziałam pół roku więc imprezka gruba była i ..... miałam taką ochotę zapalić że masakra :( nie wiem czemu ... oczywiście nie zapaliłam ale kusiło strasznie.. może przez ten nerwowy dzień? nie wiem :( Regres ja to podziwiam ze tak wcześnie ;) ja lubię wodę ale pływać nie bardzo umiem, bardzo się boję, i nigdy nie odważyłabym się chyba wypłynąc na wodę gdzie nie czuje dna :( Grzesław - gratki :D Jovik a na co głosować? na namysłow? jak mi powiesz co i jak to chętnie zagłosuje :) bo nie chce oddać głosu nie na to co trzeba :D Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Kaśka-czewa dzięki za gratki, Sądny dzień 🌻 Jovik zobaczyłem komunikat "Dziękujemy za oddanie głosu. Punkty zostaną naliczone w ciągu doby." nie wiem bo to znaczy ale zanotowało 1 głos. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka- czasami serwer im szwankuje, ale próbuj, głosuj- dziekuje Ci za pomoc:) Ja ranny ptaszek, bo nie mam dziś wolnego:( A tak mi sie nie chce iść!!!!!!!!!!!!!!!!! Przezyję jakos ten dzień, trudno. Wczoraj, na grillu była kobieta, która nie mogła palić przy synku (10 lat). To znaczy, rok temu , na prosbe syna próbowała rzucić, ale jej sie nie udało. Od tamtej pory go oszukuje, pali, ale nie w jego obecności...on dumny z mamy,ze mama nie pali...:(:( Ciekawe, czy matka liczy sie z konsekwencjami, jak kiedyś wpadnie z tym paleniem?? Chłopiec będzie czuł sie oszukany, nigdy już jej nie zaufa a to może byc bolesne w skutkach....i co z dziecka uczuciami? Ja bym wolała sie dziecku przyznac do porazki,niz je tak podle oszukiewać! Ech... To spadam sie szykowac do pracy:( życzę leniuszkom lenistwa a masie pracujacej lekkiej na dzis roboty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovik Jej cynizm, będzie polegał na tym, że wychowując syna macha mu przed nosem palcem wskazujących, mówiąc "kłamstwo to ohydna rzecz". A matka to autorytet dla dziecka. Eh ludzie często mówią jedno, robią drugie. czcze gadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaśka -czewa to najwyzszy czas nauczyć sie pływac ;) loris - oczywiscie ze będą foty tylko czekamy aż nam fotograf jakies podrzuci ... Na razie ściągamy foty od rodziny :P (amatorskie;) ) Ale pamietam ,pamietam ...wyslę na pewno czesc ferajna 🖐️ taka piekna pogodna z oknem a ja w pracy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w deszczowy dzień. Regres ja też nie umiem pływać i żyjem. Jovik dziś też masz głos ode mnie. Pozdrawiam całą załogę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesław ale co to za życie ... bez nurkowania,pływania i taplania sie w wodzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) też lubię pływać najbardziej lubię jak są wysokie fale(ale bez przesady, nie że jakieś giganty) na morzu i rzucać się na nie,przez chwilę się ślizgam na ich grzbiecie i mnie porywaaaają :P :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loriś też uwielbiam fale :) a kto ich nie lubi :P To najlepsza atrakcja podczas pobytu nad morzem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja nie lubię fal :P a pływać już się raczej nie nauczę a wodę lubię tylko wtedy kiedy pod stopami czuje podłożę :) Jovik będę próbować a to raz dziennie można oddać głos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×