Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

dzieki Joviku,zaraz lukne Ja dzis korzystalam z przepieknej pogody na kapielisku z corcia :) naplywalam sie za wszystkie czasy :) a teraz jeszcze machnelam godzinke na steperze obok mnie rozlozyl sie mezczyzna z synem,ten chlopczyk to kolega mojej malej,ale nie o to chodzi,chodzi o to ze facet kulturalnie wychodzil palic do palarni tak ze nawet nie zauwazylam ze palacy,az tu nagle dwoch gowniarzy w wieku okolo 12 - 13 lat podchodzi do niego zeby ich poczestowal papierosami.Noszczena mi opadla.zgowniarzeria,maja tupet :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniał wół jak cielęciem był:-D, a ty sądny przyznaj się ile miałaś lat jak walnełaś sobie w płuco, bo ja chyba 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądny ja Ci poradzę, co zrobić, jak w trakcie wysyłania postu pojawi się "dodaj temat" (przynajmniej na komórce aplikacja Opera mini) nobleźy wrócić do strony topika i odświerzyc (przeładować) i tam nowy wpis powinien się pojawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ żyję...ale musiałam pozamykać kilka spraw.. :) grzeslaw---nasmarowałam jakimś smarem,dostałam od znajomego,narazie niepiszczy ale niedziaał licznik :( ja miałam 9-10 lat jak zajarałam pierwszego papieroska... ;p sądny----ja też bede od pon.wstawala o 4:30 :( deptam dalej... ale dzisiaj zrobili dlamnie tort pozegnalny więc musiałm zjesc,niemoglam się odciagać...pycha... :) jovik----to ja też bede pila kawę z Twoim ślubnym... :) jak oczywiscie pozwolisz :) zlosliwiec---dzięki za pozro... :) mariola---na mazurach też tak idą spać jak z kurami :) kaja i kaajka-----tak 3majcie dalej dziewczyny....życzę wiecej takich pachnących 31 dni 🌻🌻 kaajka---ja też nielubie ćwiczyc,ale jak zobaczyłam oponki i ludzi którzy sa zadowolenia z jakich kolwiek ćwiczeń(spedzania czasu na swierzym powietrzu)i wogule jak zaczełam ogladać pr."cofnij zegar" to doszłam do wniosku że niechce być gruba świnią i siedziec w domu i uzalać się nad sobą i swoim losem...a zeby się niezaqlamać podjadać róźne rzeczy :( kiedyś oglądalam pr.o Pani która ważyła ok.300kg.ale ona wogule niemogla się poruszyć...obarczała dzieci donoszeniem do łóżka jedzenia...musiała leżeć w pampersie,bo nawet niebyła wstanie pójsc do lazienki...jej tak pasowalo..ale jej stan zdrowia był dramatyczny...niemam z kim biegać na dzień codzienny,więc ćwiczę w domu...polecam... dla reszty pachnidełek 🌻 👄 milej nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda Madziuchna, że tak daleko od siebie mieszkamy, bo bym rzucił okiem na ten przyrząd i zobaczył dlaczego nie liczy, bo znam się na elektryce (bez zobowiązań)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! melduję, że wczoraj na Babiej Górze zwanej też Diablakiem przepięknie! a ja wciąż BP, dziś dwie czwórki :) Nie palę już 44 dni (+ 02g13m49s). Ilość niewypalonych papierosów: 1763. Będę żyć dłużej o 13 dni (+ 11g20m53s)! Zaoszczędzone pieniądze: 952,40 zł! co dziś robicie ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Galaretka dzisiaj to ja standardowo obiadek u rodzicow i leczenie kaca(niestandardowo) wroce to oczywiscie bede deptac :) u Ciebie kolo 7 rano tez tak straszni grzmialo?? tylko ze u mnie nie spadla ani kropla,burza na sucho byla Madziuchna ciesze sie ze udalo mi sie zarazic Ciebie cwiczeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też grzmiało i sie błyskało z rana tak ok 6.00 Okropnie było :O mariola widze że ty niezła taterniczka jesteś i kochasz góry Mam tak samo :) Góry to coś pieknego udanej niedzieli 🖐️ i mój raport : Nie palę już 799 dni (+ 14g50m27s). Ilość niewypalonych papierosów: 11194. Będę żyć dłużej o 85 dni (+ 12g21m13s)! Zaoszczędzone pieniądze: 5317,46 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie ta burza obudzila,jakby po niebie jezdzily ciezarowy z 5 naczepami i ladunek im spadal nagle i gwaltownie :/ ale mi "mewy tupia" wiec zmysly wyostrzone mialam ;) oki spadam na leczniczy rosolek to do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was w deszczowo-burzową niedzielę. Od rana się zapowiadało, bo było duszno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Mariolka za dwie odwagi, zdobywanie szczytów i walkę z nałogiem:-) robi się coraz pokaźniejsza liczba BP. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś ani deszczu ani burzy nareszcie weekend=pogoda jak w lato :) dziękuję Grzesław :) co do cyferek BP to jakoś lubię te podwójne 22,33,44 etc... mam nadzieję też, że dotrwam i polubie te potrójne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ umnie dzisiaj rano piekne słoneczko,a ok.11 zaczeło sie chmurzyć :( padal deszcz,byla burza... grzesiu----dziekuję Ci kochany wiem że bez zobowiązań,fajny z Ciebie facet,mądry i inteligentny(rzadko mówię tak) ale imponujesz mi swoją wiedzą na temat różnych rzeczy...no może kiedy wybierzesz się na zwidzanie warszawki to wpadniesz zobaczyć licznik :d ale już dzisiaj Ci dziękuję i masz 👄 sądny----bardzo Ci dziekuję ze zarazilas mnie tymi cwiczeniami...👄 :d jeszcze z odlozonej kasy na mieszaknie kupiłam w promocji parowar tefala...ale jestem głupia... :D jak włascicel przyjdzie to zapłacę mu garnkiem :d ale jak przejść obojętnie jak kosztowal 350zł.a w promocji 199zł. :D no nic bede myślala pózniej co zrobię dalej...ale jedzonko przepyszne :D mniam mniam... regres----piekny wynik 👄 jutro bedziesz mial 800 więc zycze Ci dalej wytrwalosci i tylu pachnących dni....🌻🌻🌻🌻🌻 mariola----tez kocham góry i zazdroszczę tego chodzenia... :D kaajka---wczoraj pisałam bez ladu i skladu do Ciebie-przepraszam..ja tez kiedys nielubiłam sportu w szkole bylam ostatnia,bardzo dobra byłam tylko w rzucaniu pilka i w ręczną dopóki niezlamalam reki :( ale dziś gdy jestem stara i robię się brzydka to biorę się za siebie i zaraziła mnie Aga,przemoglam sie...wygodniej mi było siedzieć przed kompem,lezeć,jesc itd.a teraz powiedziałam koniec...sama do tego doroslam i zrozumiałam że sport jest naprawde fajny,ze innym ludziom daje tyle satysfakcji i dobrego samopoczucia...jeszcze moze kupię sobie rower i rolki ale to kiedys...a wtedy bede kazdego z Was odwiedzać :D :D :D :D :D narazie jestem zadowolona z deptania ćwiczę od 20-40min dziennnie...zachecam... :D Pytalaś się czy duzo się spala na steperze?Ja dopiero zaczelam,ale Sądny schudła 3-4 numery więc chyba można,ja zresztą jej pow.że jak nic niezgubię to dostanie odemnie ten steper w prezencie...jak narazie mierzę się raz w tygodniu i po centymetrze ubywa mi gdzie chce,waga kg.w dół,ale za chwilę kg.w górę bo ostatnio musialam zjesc bardzo kaloryczny tort... :( ale spale... kaajka(nawet moja mama co ma 55 lat depta po 5-10min.,wiesz więcej boję sie by deptała-krzyczę bo jest po cięzkiej operacji i ma inne dolegliwości,ale próbuje i się niepoddaje) :d jovik---jak tam po ćwiczeniach?są zakwasy?zagłosowane... pozdrawiam pachnąco(pomimo że śasiad na balkonie kopci i wszystko mi wpada do domu blebleble)👄 jutro niebede miała czasu wpasc do Was,bedę myslala o Was,odezwe się we wtorek,wiec zycze dzisiaj kolorowych snów a jutro miłego i slonecznego dnia...👄 ja spadam spać bo jutro 4:30 pobudka...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich serdecznie:) madziuchna 04 super, że polubiłaś ćwiczyć, ja i tak tego nie lubię. W czwartej klasie wykryto u mnie skoliozę i przez 4 lata systematycznie i codziennie byłam poddawana przeróżnym ćwiczeniom do dzisiaj jak pomyślę to mam odrzut. Za to lubię byc w ruchu niesystematycznym, wskoczyc na rower jak jadę do sklepu, pobiegać za rowerkiem córki,poskakać na trampolinie. lecę odezwę sie później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was Madziuchna, aż taki mądry to nie jestem, nie mam tytułu profesorskiego👄, Jovik zagłosowane, pewnie, że nie będzie zakwasów przy systematycznych ćwiczeniach:-), Kaajka dotrzymaj mam towarzystwa (BP) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie niepalący, to ludzie wolni pozdrawiam cieplutko cale pachnace grono:):):) NIE PALIMY KOCHANI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie rano padalo :/ i nawet gdzies grzialo,ale teraz jest piekna pogoda :) na wieczor zapowiadaja ulewy burze i gradobicie :/ ktos pytal o efekty ze stepera powiem tak: zanim rzucilam palenie wazylam 55kg i nosilam spodnie 28,biustu to prawie wcale nie mialam,jak rzucilam przytylam na 69 kg a spodnie zaczelam nosic 31 rozmiar!! jedyny plus to ze w biuscie tez uroslam, po dwoch miesiacach (mloda dziewczyna schudnie predzej :) ) deptania starcilam na wadze 5-6kg ale spodnie spowrotem nosze 28 :) a biust zostal juz taki urosniety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Co do tematu topiku to się dzielnie trzymam , nawet dawno chęci nie miałam aby zapalić (nawet przy alko) ;P Sądny przyłączam się do dreptania ;) kupiłam sobie też linee detox aby oczyścić trochę organizm .. zobaczymy co z tego będzie .. co do efektów to ja w maju po 2 tyg dreptania, picia dużej ilości wody i bez żadnej diety zrzuciłam 2,5 kg :) także steper jest to cud w odchudzaniu :) ide podreptać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tylko wpadłem powiedziec wam dzisiaj cześc bo zmykam świętować miesiąc małżenstwa z moja Anną :) pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Widzę,ze powstał tu fan club steppera;) I dobrze:) Sądny- motywuj tez do ćwiczeń nas tutaj:D Ja chodze na siłke codziennie, mam plan ćwiczen ustalony z instruktorką. Żebym sobie krzywdy nie zrobiła ze względu na mój kregosłup mam dobrane ćwiczenia:D Po miesiącu poinformuje Was o efektach mych zmagań. kaśka-czewa, Regres,Grzesław , sadny, mariolka18🖐️ kaajka07- nie pal:) madziuchna04, Grzesław- dzieki za głosy:D Jestem padnieta, wiec pozwolicie,ze Was juz pozegnam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście nieźle Wam z tym dreptaniem ubywa kg.Ile średnio ćwiczycie na steperze?Sądny dużo przytyłaś:( ja jeszcze trzymam swoją wagę 59 kg-cały czas tyle ważyłam .4 lata temu miałam na liczniku 84 kg ale byłam w ciązy,przed ciążą ważyłam 53 kg:)Jak dojdę do wagi 84 kg chyba się załąmię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo,ale ja wczesniej wygladalam jak miss anoreksji wiec nie narzekam :) a steper i wciagnol mnie i odchudzil :) zmykam spac,dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×