Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

SIGNUM oferuje dostęp do kompleksowej opieki medycznej. Szybko, komfortowo, solidnie, bez kolejek i niekończących się wydatków na lekarzy. 800 placówek medycznych w całej Polsce. Dołącz do zadowolonych użytkowników SIGNUM. Więcej informacji: Magdalena Kucz, magdalenaczainska5@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Regres masz odpowiedź po iloma nickami ja pisze na kafe? Bo kiedyś miałeś wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wchodzę na stronę aktualne tematy, to nie zwracam uwagi na działy tematyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaa...normalnie czuję się jak w Big Brother:P Śledza, namierzają:P Grzesław- dzięki za głos. Ja tez ostatnio założyłam tu temat, pod pomarańczowym nickiem, ale Wam nie zdradzę na razie jego treści:p Ide na uczuciowy pośledzić:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie ja napisałsm,że Ty, Grzesław, założyłeś jakiś temat???????????? Nie widzę żadnego zdania na ten temat.....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa... nie, słowa "też" użyłam w kontekście użytkownika kafeterii, jako jedna z wielu użytkowniczek tego forum:) Nie bierz Grzesław wszystkiego do siebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie, gdzie się podziała reszta internautek?bo na kafe internautów niema (zwróc uwagę przy tworzeniu profilu):-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O jakiej tematyce
jest to forum? Czytam i nie bardzo mogę sie połapać. Namawianie internautów do głosowania.Co to topik reklamowy? Jednym słowem same duperele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Cos pogoda dopisała i nikt nie siedzi przed kompem:) I dobrze, w zimie będziemy tu pisac częściej, póki co to korzystajmy z lata:D Ja dzis siedze w kuchni, bo swojej studentce gotuję "wyżerę", co by miała co z domu wywieźć:D Złosliwiec, napisz chociaz słówko, bo martwie się:) Kaśka-czewa:) Mariolka18:D pozdrawiam Grzesław:D:D Regres:) sadny:D I kogo nie wymieniłam 👄. Ide dalej w "gary"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziuchna👄 Żabka ;)🌻🌻🌻 Jovik🌻 Sądny dzień🌻 Kaśka-czewa🌻 Kaja🌻 Mariola🌻 Kaajka🌻 Regres Złośliwiec i tym, których nie wymieniłem🌻 pozdrawiam was wszystkich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urlopy, urlopy i to bez względu na pogodę, a celowo bez kompa, a Regres ostatnio zawsze ma słoneczną pogodę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaki pozddrawiaki pustki na topiku ale to chyba wina pieknego lata no w końcu a moje lato w tym roku dodatkowo BP :):):) no to się pochwalę bo już 5 z przodu Nie palę już 50 dni (+ 10g30m20s). Ilość niewypalonych papierosów: 2017. Będę żyć dłużej o 15 dni (+ 09g52m36s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1089,45 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj znowu na kapielisku :) z ta starsza,bo mlodsza byla w opolu z moim bratem na wystawie aucianej :) dziewczyny w poniedzialek o 7 rano wyruszaja nad morze na kolonie,to juz jutro na kapielisko nie pojdziemy,a pogoda dopisuje :) Galaretko moja za te 50 masz 😘 😘 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariola18 😘 gratuluje 50 😘 Grzeslaw 🖐️ dzieki za pozdrowienia Ja rowniez sle dla pachnacej zalogi pozdrowka; fajnie jest nie palic do milego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ niemam czasu po dupie się podrapać w tyg.dzisiaj odsypialam moje poranne wstawania :( spalam cały dzień :D 4:30 piękna godzina a ja musze wstac :( ale musze się przyzwyczaić do tego.... grzesiu----dziekuję za pamięć i także slę gorące 👄 dla Ciebie jovik---daj spalonego kotlecika bo ja na diecie :( kurcze co zalożę konto na nivea to niemogę się zalogować i zagłosować :( mariolka---gratki za 50kę...🌻 zyczę więcej takich pachnących 50-ek...🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 sądny---chata wolna :D bedzie się działo :D co u Ciebie? 👄jak zajączek? 🌻 kaja----🖐️ zlośliwiec---🖐️ regres---🖐️i dla zony👄 oraz dla reszty 👄 ojejkujejku,basiek,bella,pachnąca aga,loriś,mamuska,30ka z gdańska,monomas,vonk,i dla innych👄odezwijcie się...dajcie znak o soboie... i bilans.. 🌻MOGŁO BYĆ🌻 Nie palę już 917 dni (+ 01g32m05s). Ilość niewypalonych papierosów: 27511. Będę żyć dłużej o 210 dni (+ 03g51m06s)! Zaoszczędzone pieniądze: 12105,24 zł! 🌻JEST :( 🌻 Nie palę już 236 dni (+ 01g32m32s). Ilość niewypalonych papierosów: 7081. Będę żyć dłużej o 54 dni (+ 02g21m12s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3116,04 zł! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariola18----> toz to piękny wynik:) Gratuluję:) Wiem, jak cięzko uzyskac taka 50siątkę:) Ale dałas radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie jovik widzę, że jesteś mistrzynią kulinarną:-D, przed chwilą dałem głos:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądny nie rozumiem? Madziuchna, króliczek, zajączek? Pogoda u mnie ciepło, ale nie upalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×