Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Gość Forum o ble,ble,ble!
Wyrazy szczergo współczucia.Zabrakło już tematu? Albo d....e marynie, czy namawianie na głosowanie.Żałosne to wszystko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwal sie pomaranczo,nikt cie tu nie zapraszal.nie podoba sie to spadaj,nie musisz ani czytac ani sie udzielac.WON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forum o ble ble ble
To jest właśnie kultura gdy brakuje rozsądnych rozmów.Nie zniżę się do tego poziomu,a czytać każdemu wolnoo.Co może mi zabronisz?!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądny nie przejmój się takimi, bo na wielu topikach tacy piszą, tylko nie mają o czym:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem, kto tu bruździ- wstydx sie kolezanko....😡. Kazdy gówniaż przekonany,ze w necie jest nie do wytropienia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam pomachać 🖐️ do Was... umnie dziś było bardzo,bardzo cieplo.... grzesiu---zajączek,króliczek-zwierzaczek kochany,taki do przytulenia...sądny wie co ma zrobić jak go zlapie :):):) wytarmosić za uszy :D :D :D a dla Ciebie mój króliczku 👄👄 sądny----to skacze i to skacze....ale złap go wkoncu :D jovik----ja też dzisiaj w garach... :( a że dokupiłam się parowara to obiad dla wszystkich zrobiony za jednym zamachem...dlanas rybka z jarzynami,ziemniaczek,surówka z kapusty kiszonej+10gram buraka czerwonego :) a dla pieska makaronik pierś z kurczaka i kawalek rybki także bo by nieodpuściła mi :D dla reszty 🌻👄 jak bede miala siłe to wpadnę do Was jutro,ale myślami bede z Wami kochani... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam do łóżeczka bo jutro 4:30 pobudka... :( jovik----ale z Ciebie dedektyw.... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ale dobrze że unas jest wladza-jovik która wie kto pisze i o której...oby tak dalej 3maj ręke na pulsie... szacun...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie jak komus brakuje przyjaciol i nie ma co robic to prubuje bruzdzic tam gdzie jest dobrze.Nie pasuje to spadaj,nikt nikomu nie kaze tu byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądny o to chodzi, że są tacy na kafe, którzy nie mają nic do powiedzenia, a tylko przeszkadzają, ich sukcesem jest to, zwrócą na siebie uwagę, także radzę ich olewać wtedy odejdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja witam 🖐️ ale mówię z góry że nie lubię poniedziałków :P pomaranczami sie nie przejmujcie i stosujcie "ignora" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje panny juz w autokarach :) do mamusi nawet eska zadna nie wysle he he he i bardzo dobrze :) zeby tylko pogoda im dopisala trzymajcie kciuki za pogode nad morzem przez najblizsze 5 tygodni bo jak wroca z Ustronia morskiego 6 sierpnia to 8 jada do kolobrzegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovik zagłosowane:-) Witajcie z rana Sądny to ile tych panien 63, że aż autokary potrzebne:-D Regres popieram ignorka przez olewkę pomarańczy:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądny 10 km za Kołobrzegiem byłem na 2 letnich "wakacjach" nad samym morzem:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakies 64 ;) bo az dwa autokary,ale moje zmiescily sie w jednym :) na tych wakacjach w marynarce byles??czy tylko tam stacjonowales??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzes Ty czasami zbyt doslownie bierzesz nasze wypowiedzi he he od samego poczatku przeciez wiedzialam o czym mowisz :) az taka tempa nie jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem:) Sądny, to chyba troche drogi do przebycia jest, prawda??? Oby szczęśliwie zajechały a potem tylko niech mile spędzą czas:D Pozdrawiam i zmykam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z poludnia na polnoc musza przez caly kraj przejechac,ostatnio z 10 minut temu widzialy drogowskaz 196km do gdanska,a ile do ustronia jeszcze bidule maja to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądny, nie martw sie. mlodziez teraz to szybko nawiazuje znajomości a zatem w autobusie maja teraz wesoło:) Na pewno to dla nich nie horror taka długa droga. Dojada- lepiej wolniej niz szybciej. Ty sie martwisz, to zrozumiałe:D Będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądny dojadą, dojadą przynajmniej odpoczną od mamusi, i będą miały nowe znajomości, zobaczą nasze morze i wydmy:-) i szczęśliwie wrócą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyne do czego sie przyznam to ze nie bede miala z kim na kapielisko chodzic.ale juz slychac po glosie tej malej jaka umordowana jak dzwonila :) ale 3 tygodnie nad morzem a potem to dopiero sie umorduja jak one 6 sierpnia wroca do domu a 8 pojada spowrotem tyle ze do kolobrzegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×