Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Gość gengala
monamas - jak wiemy od fascynacji wiele rzeczy się zaczęło/poczęło;) więc tak trzymaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monamas to juz niedługo ...kwiaty tu będą dla panny Młodej 6.10 2012 :) pomacham wam 🖐️ i spadam do domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassmo8
Witam witam i o postępy pytam !!! Kurczę u Was też dzisiaj taki okropny wiatr ? ciężko by było odpalić dziś papierosa na zewnątrz hehehe . Jak dobrze ,że nie muszę tego robić... :) Pozdrawiam wszystkich baaardzo pachnąco ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie paląca
Kolejny dzień bez papierosa. Trwam w walce. Pozdrawiam Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monamas moje gratulacje Musimy ta datę 6.10.12 zapamiętać i z wielkim bukietem kwiatów popędzić. Ciesze sie Waszym szczęściem. Ja zaczęłam 17 rok :):):) Jest fajnie Miłego wieczorku Ja mam niby długi weekend w sobote egzamin Tak wiec trzeba się uczyć Trzymajcie sie pachnąco, ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ciupaga,ale mam tyly ;/ dwa komputery w domu,a do rzadnego sie dopchac nie idzie, nie bylo mnie pare dni i tyle sie wydarzylo na topiku :) a ile nowych twarzy,wow :D witam wszystkich Noworocznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich świątecznie 🖐️ życzę miłego dnia :D wszystkim pięknym i pachnącym dziewczynkom 🌼 🌼 🌼 a chłopakom przystojniakom 🖐️ graba za potrzebujących trzymam 2 wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassmo8
Witam witam :) swiatecznie,bez pracy, bez stresu, bez papierosa hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m@rtunia@
Witam, witam pachnąca i BP 🌻 Dziś ok , ciągoty jakoś odeszły - trzymamy się nie palimy :-))))) Zapraszam jutro na torcik (dwa miesiące BP) na kawkę jakiś likierek, ostatecznie trzeba to jakos uczcic Pozdrawiam i trzymam kciuki za nowicjuszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makao11
Witam ludzi, którzy podjęli mądrą decyzję by oddychac czystym powietrzem :) Wiem z życia, że palenie poczyniło wiele szkód w organizmie. Żeby to naprawić i pomóc zlikwidować skutki palenia jest preparat z naturalnych składników z witaminami, zresztą poczytajcie tutaj http://cali.pl/produkt/Smokerade-antyoksydanty/id,158/vid,583193212ebef.htm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam życzę miłego dnia 🖐️ :D zapraszam na kawę a jak ktoś woli herbatę to na herbatkę zieloną na wszystkich chętnych czeka zaparzona :D ksiądz po kolędzie już był :D :D choinka tez rozebrana :D :D jednym słowem :D :D święta święta i już po świętach :D jovik 🌼 kaj ? monamas 🌼 gratuluje najpiękniejszy dzień w zyciu 6.10.12.:D pachnaca aga 🌼 połamania pióra dziś egzamin trzymam kciuki :D sadny dzien 🌼 10min. deptania i koniec świata brak kondycji :D zabka 🌼 czemu się nie odzywasz 🖐️ m@rtuni@ 🌼 moje gratulacje za 2 miesiące BP nie paląca 🌼 gratuluje i aby tak dalej :D kassmo8 🌼 gengala 🌼 xx444 🌼 mamuska44 🌼 witch321 🌼 Goyaczek 🌼 ojejku jejku 🌼 @gusia 🌼 madziuchna04 🌼 Regres 🖐️ Grzeslaw 🖐️ nowy telefon pożarł mi 120 zł pozdrawiam tez wszystkich, co przez omyłkę nie wymieniłem 🖐️ za potrzebujących trzymam 2 wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP 🌼 bo nie palić to cos pięknego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlosliwiec ty sie nabijasz a ogladalam wczoraj wieczorem na discaverach Apokalipsa 2012,az mnie zoladek rozbolal,matko te wszystkie scenariusze sa takie mozliwe w kazdej chwili,nie tylko teraz w tym roku ;/ a co na to Majowie?? Majowie mowia ze w dzien przesilenia czyli 21 grudnia zakonczy sie pewien cykl,a nie swiat,rozpoczna nowy kalendarz,nastepny cykl.Nasze kalendarze co roku sie koncza a swiat ciagle jest,sami darzymy do samozaglady i kiedys na pewno to nastapi,ale nie za naszych czasow :) a dla mnie koniec swiata bedzie jak rozwale kettlera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlosliwiec jak telefon ci pozarl kase?? moze masz powlanczane jakies internetowe aplikacje? musisz pogrzebac sprawdzic i powylanczac,albo wiesz co mozesz miec ?? automatyczne aktualizacje wlaczone a na to kasy idzie w 3 dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie paląca
Kolejne dni bez papierosa. Walka trwa. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m@rtunia@
Witam wszystkich BP Zapraszam na torcik i kawke. No i zlciało nie wiadomo kiedy!!! :-)))) Pozdrawiam wszystkich niepalących. Jutro startuję w trzeci miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:) u mnie dziś deszcz pada:( Złośliwiec powiedz na jakiej usłudze zużyłes 120 zł? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pachnąca aga 🌼 bardzo się cieszę :D sadny dzien 🌼 prawdo podobnież wszystko szło automatycznie przez internet już mam zablokowany na karcie a z tym deptaniem to serio brak kondycji przez obżarstwo :D Grzeslaw 🖐️ nie wiem, na jakiej usłudze mi pożarło 120 zł byłem w plusie wyjaśnić czekam na biling a mam Nokia C5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlosliwiec nie musisz calego neta blokowac,wystarczy powylanczac funkcje automatyczne,a jak to nowy telefon to na pewno pierwsze co zrobil to pobral sobie z neta aktualne oprogramowania wszystkiego od map przez odtwarzacze muzyczne i przegladarki zdjec po system operacyjny,a na to kasy idzie w maju lub czerwcu bede mogla podpisac nowa umowe z siecia i zastanawiam sie nad nokia N8,ma ja ktos?? interesuje mnie tylko kwestia wieszania sie.wypowiedzi na temat symbiana nie przyjmuje ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerda zimowej
Witam w Nowym Roku:) Trzymam sie dzielnie,nie pale juz 40 dni,ostatnio miałam taką akcje że byłam na takim zebraniu i padło pytanie kto z was pali?.. ,normalnie reka mnie swierzbila by podniesc hihi, czasem patrze na stołek w kuchni ..gdzie zawsze paliłam i takie dziwne odczucia mna targają...jakby tęsknota połaczona z radościa ze juz nie musze tam siadać ..ale wciaz nie wiem co wygrywa... Pozdro dla wszystkich)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerda z zimowej
uciekło mi ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie paląca
Witam, walka trwa nadal. Widze, że mój głód nikotyny powoli zanika, ale nie zapeszajmy. Pierwsze 4 dni to było dla mnie prawdziwe piekło. NIgdy więcej. Jestem jeszcze słaba, ale wierzę, że dam radę pokonać ten nawyk. Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , witam ! :) u nie dzisiaj zimowo, sniegowo i przyjemnie bo bez smierdziuchow :) zycze wytrwalosci ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:) nie paląca miło, że walczysz z nałogiem:) Kasmo tobie również życzę powodzenia:) pozdrawiam, a mnie niema śniegu, jest zielono i błotniscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie jakies serduszka ? u Was tez byly swaitelka do nieba i takie tam ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 dzień bez papierosa, wierzę że jutro będzie lepiej; jeśli przetrwam to już nigdy nie zapalę bo drugi raz już nie byłabym w stanie rzucić i tego przeżywać na nowo, dziękuję że jesteście i w części 1 tego wątku i cz.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie paląca
Witam, kolejny dzień bez papierosa. Pozdrawiam i trzymam kciuki za walczących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego dnia za potrzebujacych trzymam mocno kciuki, warto się przemęczyć tych kilka dni, poetm będzie miło mówić ja nie palę , ja pachnę Trzymajcie się i meldujcie na topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dalej bez śmierdziucha :) Trzymam kciuki za tych którzy próbują walczyć !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×