Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Gość Mart@
Dodob miło mi Cię poznać. Oczywiście przyłączaj sie do nas. Ja uważam, że to nie ważne ile razy próbujesz, ważne żeby w końcu się udało. Czytałam wczesniej topic od początku i widziałm, że się w nim przewijałaś. Z tego co się zorientowałam to nasze dzieci a w podobnym wieku. Ja mam dziecko 2 letnie. Ja tez ostatnio poległam a teraz chce mi się z siebie śmiać (z żałości nad sobą). Bo takie chwile rzeczywiście bywają często, ale jakość trzeba się przemóc. U mnie kryzys już minął. Zapraszam na kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u mnie 16 ale Witam wszystkich cieplutko i życzę miłego dnia :D Mart@ 🌼 dzięki za kawę jest super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ciepło w mroźny poranek Ja oczywiście BP 🌻 Cieszę się Mart@, że się trzymasz 🌻 Nie paląca - co się dzieje ???????? dodob - jestes u siebie Grzeslaw staż bp 80 dni, staż w paleniu ok 29 lat sadny, złosliwiec, @gusia, Regres i pozostali, których nie wymieniłam - wpadajcie na topik i piszcie cos, bo ja tu jestem kilka razy dziennie i trwam tylko dzięki Wam :-D To dla mnie bardzo ważne, jak miałam kryzys to czytałam, czytałam - łzy mi leciały, a ja czytałam Trzymajcie się wpadnę poźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mart@
złośliwiec:) dodob odezwij się jak ci idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mart@
Goldena trzymam się. Też tutaj często zaglądam. Ale pisze tylko z pracy, bo mam w domu popsutą klawiaturkę w laptopie. Tak szybko nie naprawię bo to spory wydatek. Mój mąż tak schował fajki, że nawet okruszek tytoniu nie leży na wierzchu. On tez już rzucał nie raz, ale za każym razem wracał do nałogu. Ja go nie zmuszam do rzucenia, bo uważam, że to go tylko zniechęci. Każdy musi do tego sam dorosnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mart@
Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak śmierdzi palacz. Czuje to od męża. Szok. Jest wieczór on juz po kąpieli, ząbki umyte. JUż nie pali od 2 godzin i ja czuje. Zwłaszcza przy pocałunku. To tez dla mnie dodatkowa motywacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Goldena---->wszystkiego najlepszego za te 80 dni!BRAWO BRAWO BRAWO🌻🌻🌻 Dodob,witaj:) Marta,m.in ze wzgl na pocałunki rzucałam te świństwo,luby nie pali,a mi wstyd było,że śmierdzę. Wszystkim weekendu BP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goldena 🌼 pare lat temu w pierwszej części naszego topiku jak czytałem, co nie, które wypowiedzi to tez mi łza w oku się nie raz zakręciła a do mięczaków nie należę mój staż w paleniu 40 lat 3 paczki dziennie a nie pale, dlatego bo tu jestem bo tu mam PRZYJACIOL :D którzy w ciężkiej chwili na pewno podadzą pomocną dłoń :D dzięki wam wszystkim :D Martusi@ 🌼 🖐️ :D moja ślubna jak rzuciła palenie to ja jeszcze paliłem bo razem nie rzuciliśmy a żeby zabić ten smród śmierdziela to kupowałem zapachowe świeczki nie wiem czy to cos pomagało, ale po cichu myślałem żeby spróbować rzucić palenie, w co nie wierzyłem ze mi się uda i z tym zamiarem woziłem się dwa lata az zaryzykowałem a ze przeżyłem horror ja moja rodzina i znajomi bo nikogo nie oszczędzałem ale udało się :D ale to już historia dziś mogę powiedzieć ze jestem szczęściarzem :D 🌼 bo nie palić to jest cos pięknego 🌼 :D nowe zycie inny świat :D @gusia 🌼 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złosliwiec 🌻 wiem, wiem ...ile paliłeś, kiedy rzuciłes. Lekturę tego topiku już zaliczyłam, jestem teraz na 555 str pierwszego. To świadczy o tym jak bardzo mi pomaga ten topik i jak bardzo dobrze Was już znam. Ja byłam b.trudnym przypadkiem palacza, paliłam jak chłop ! Do tej pory niektórzy patrzą na mnie z niedowierzaniem, że rzuciłam - mam to gdzies. Ja sama w to nie wierzę, bo blisko 30 lat palenia to niejako element mojego dotychczasowego życia (wiesz o czym piszę) Ale jakoś daję radę (muszę) Dziękuję Wam, że jesteście 🌻 - Wszyscy Zapraszam na likierek czekoladowy z okazji moich 80 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goldena 🌼 wszystkiego naj naj naj z okazji 80 DBP :D wznoszę toast i stukam się z Toba lampka likierku stuk stuk :D STO !!! LAT!!! STO !!! LAT!!! STO !!! LAT i nigdy ależ to przenigdy śmierdziela :D bo nie palić to cos pięknego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na likierek wpadł złosliwiec moj autorytet na tym topiku :-) Oczywiście zapraszam wszystkich topikowiczów :-D Czekam do studniówki i obiecuję, że zrobię wszystko żeby miec na liczniku 800 !!!!!! Sadny gdzie jestes ???? Jakies słowa otuchy od Ciebie.Ty jestes moją autorytetką na topiku 🌻 Mart@ trzymaj się - pamiętaj nie palimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem :) zrobilam sobie przerwe w sprzataniu i skocze na solare dogrzac sie,rany jak ja nie lubie zimna ;/ Goldena wszystkiego naj naj naj z okazji 80 i wielu wielu takich rocznic 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadny wygrzej się i za mnie :-) Ja też nie lubię zimna, czekam kiedy zima się skończy. Na wiosnę to człowiek dostanie powera i nawet mysl o paleniu prędzej minie. Ok, wracam do garów, bo ja dzisiaj jak nie w kuchni to na necie, dobrze, że pralka sama lata (tylko żeby pranie jeszcze samo się rozwiesiło...;-))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moje tez sie samo nie chce,wlasnie rozwieszam recznie :) a druga porcja sie kreci.Jeszcze tylko podlogi przelece i fajrant.Ale sie rozespalam na tej solarze,normalnie usypiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich w mrozny dzień.Lubię taką pogodę,mrozno,słonecznie ale zdrowo i bez dymu.Goldena gratuluję 80 dni BP. Dodob dobrze,że znów jesteś,myślę,że tym razem nie wrócisz do palenia? Każdy dzień należy do zwycięstwa i zasługuje na uznanie.Jesteśmy to po to,żeby się wspierać. Staram sie tłumaczyć tych którzy polegli. Kto jest bez winy niech rzuci kamieniem! Pozdrawiam Was słonecznie i życzę pachnącego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swiety Mikolaj wybacza wszystko,ale jego tu nie ma :P ktos musi bronic Dodob,ale ja wybieram role zlego gliny.Dodob wie dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani 😘 widze pare nowych nikow z czego sie bardzo cieszei Was ,fajnie sie wspieracie,aby do przodu aby nie palic :) Poczatki sa bardzo trudne,pisze to na swoim przykladzie,ile razy polegalam aby dojsc do tak zwanej stodni 😘 100 😘 myslalam ze to nie mozliwe, wytrwalam ,dzis albo jutro nie wiem juz sama ???????przydalaby sie Zabka nasza kochana minie mi 500 dbp,ciesze sie z tego faktu ogromnie ,Ci ktorzy chca nie palic to jest realne,, mamy tu na topiku kilku weteranow w nie paleniu 😘 pozdrawiam wszystkich bez wyjatku 😘 papierosy smierdza,dusza,wyszczuplaja budzet domowy ble ,ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja moje gratulacje 😘 widzisz jak to zlecialo :D podlogi umyjane,to jeszcze drugie pranie rozwiesze i moge odpoczywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też dopiero co przysiadłam, obiad zrobiony uff Zapraszam na gołąbki :-)))) kaja_ dobrze mi idzie bo mam wspaniałe wzorce i mam nadzieję, że 500 dni to mi zleci jak z bicza strzelił sadny w pralce lata druga tura (spóźniam się) i jeszcze ręczne rozwieszanie :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz podrepcze bo jakoś zimno i po obiedzie trzeba zrzucic to i owo, czyba wszyscy poszli spac po biedzie zajrze po deptaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja_ widzisz jak nie elegancko się zachowałam? Oczywiście gratuluję Ci 100-dniówki 🌻🌻kwiat]🌻🌻 to dla Ciebie bukiecik Sadny podreptałam i teraz się opirdzielam, snuję - bo nic się nie chce, nawet palic :-D Też tak u Was mroźno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×