Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Madziuchna,kurde znow Ciu sie nie udalo no szkoda,ale wiesz jaka ja zasade wyznaje tego kwiatupol swiatu,nie ten to inny,a ten niech patrzy i placze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu---kiedys sie wku....to wpadne np.na wykopki do Ciebie,wypijemy cytrynóweczke na smutki itd. tak mamy los... zostaniemy sami i tyle :( regres----to jest to jak są trzecie osoby "pseudo" doradzcy...a po drugie jak ktoś niechce otworzyć oczu i zmienic swojego zycia to ja sama nic niezrobie :( no i jesli ktoś jest wązniejszy od "dziewczyny","zony" np.mama,rodzina itd. sadny---no widzisz znowu gorzka lekcja zycia :( koleżanka powiedziala mi że ja takich facetów przyciągam,może to i prawda?? miłego wieczoru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziuchna mam nadzieję, że znajdę, tylko musi moje(znane Wam) wady zaakceptować, a szansę oceniam na 5 %:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) U mnie ma być słonecznie,wiec wielkie pranie mnie czeka,no i dalej porządki. Madziuchna:) Sądny Dzień :) Grzesław:) Regres:) Goldena:) Jagoda:) Pachnąca Aga Żabka:) Pozdrawiam wszystkich pachnących. Już prawie weekend...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w piątek ciesze sie ze tydzień sie kończy, mam nadzieje ze następny będzie lepszy, mniej nerw, stresów. życze wszystkim miłego piątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokorny--> ależ oczywiście masz rację, nie nawojuję tym, co mam w głowie, bo nie o wojowanie mi chodzi,ani nie o cudowne zaklęcia i czarodziejski pierścien Arabelli ;) Chodzi mi o nastawienie do siebie,do innych ludzi, do świata, szczęścia i problemów,etc. Mogę biernie czekać i narzekać, że to mi nie wyszło, tamto się nie udało, życie jest do dupy, ludzie są źli,a świat okropny, a mogę spojrzeć na to inaczej - jestem zdrowa, mam pracę, fajną rodzinę, świetnych przyjaciół, etc. Swoje już w życiu przeżyłam i to zarówno w kwestii zdrowia (choroba serca,zabieg) i w kwestii rodziny i w kwestii związków i z własnego doświadczenie wiem, że nastawienie "DO" jest szalenie ważne, bez utopijnego i dziecięcego myślenia, że mogę wszystko :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokorny
monamas- ależ oczywiscie, ze nastawienie do siebie , świata jest bardzo istotną rzeczą. Ale również w tej kwestii obowiązuje złota zasada równowagi. Jeśli w danym momencie życia znajdujemy się na tak zwanej "życiowej fali" - łatwiej nam się przyznawać, że wszystko to pochodzi z "naszej głowy". Natomiast gdy dotkną nas porażki okazuje się, że to co w głowie jakoś już nie działa. I najważniejsze jest zrozumienie, ze w los człowieka wpisane jest nie tylko szczęście jak i również smutek, do którego każdy ma prawo. Smutek jest tak samo mocno wpisany w człowieczeństwo jak i szczęście. Być może trudne to do zrozumienia w dzisiejszym skomercjalizowanym świecie, w którym obowiązuje zasada propagandy sukcesu i nieschodzącego z ust uśmiechu. Tak więc miło, ze piszesz jak kobieta, która już doświadczyła wszystkiego a teraz tylko siedząc przy piecu pod pledem będzie z tych mądrości w spokoju ducha i zadowoleniu czerpać. Jednak podtrzymuję, że życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne. Pozdrawiam wszystkich w ten cudowny słoneczny dzień i zapraszam na spacer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziuchna głowa do góry jeszcze będzie dobrze :) Załoga🖐️ dzisiaj jest piąteczek,piątuś,piątuniek....:) a to oznacza za chwilę weeekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w piątek :) widzę że nastrój taki sobie u niektórych eh madziuchna przykro mi że nie wyszło. Ale popatrz na to z tej strony jeśli miałaby s być ta druga ta mniej ważna to po co ci to? Jestes mądra ambitna i piękna dziewczyna dużo przesyłas w życiu i wiesz na czym to polega . Poczekaj na kogos kto cie doceni i nie sięgaj po alkohol nie pomoże. A na pytanie jak wytrzymać na zajęciach mam jedną radę. Ładnie ubrana, pomalowana włosy umyte ulozone uśmiech na twarzy i głową wysoko. Niech wie co stracił. I żałuje. Jovik jeszcze raz gratuluje :) Monamas ❤️ powiem wam jeszcze że podoba mi się praca. Lubie ja. I sprawia mi frajde . Teraz jeszcze czekam na ruch komisji ds zwalczania alkoholizmu bo podałam go na leczenie sądowe na jednej komisji był po czym próbował mnie lekko zastraszyć a na dwóch kolejnych nie był . Teraz będzie miał do wyboru 3 mies terapii albo 3 mies więzienia . Oczywiście wolałabym terapię. Jeśli nie uda się mu wyjść z choroby to będzie koniec małżeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mam nadzieję że uda mi się wkońcu zapisać na psychoterapie mam pójść zapytac 30 . Pozdrawiam i dziękuje za wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabko,dzielna jesteś i dasz sobie radę:) Madziuchna,posłuchaj rad Żabki,niech wie co stracił.Nie bądź dziewczyną, która potrzebuje mężczyzn. Bądź dziewczyną, której potrzebują mężczyźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka--> trzymam mocno kciuki i jeśi mogę coś doradzić ( z doświadczenia i po terapii),to bądź stanowcza, konsekwentna i myśl przede wszystkim o sobie i dziecku. Ja wiem, że w grę wchodzą uczucia i emocje, ale w tej chorobie liczy się twarda miłość. madziuchna--> w odpowiednim momencie spotkasz tego odpowiedniego :) też trzymam kciuki :) Regres--> o tak, piąteczek i wyjazd na wieś na weekend :) cudna perspektywa :) tym bardziej, że pogoda ma być iście wiosenna :) Dla całej ekipy życzenia fantastycznego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie.Pogoda jest śliczna i tak ma być podobno przez weekend.Jutro wyjeżdżam z rodzinką do siebie na dzialkę nad jezioro do Chodeczy.Trzeba przygotować dom do wypoczynku w wolne dni od pracy; wywietrzyć,uporządkować teren i zieleń po zimie.Na samą myśl o działce cieszę się że wyjeżdżam.Na wprost mojej posiadłości z okien widać jezioro,a 15 minut samochodem jest piękny las.O niczym innym nie marzę jak o wyjedzie i wypoczynku na łonie natury.Wam również życzę miłego wypoczynku bez trosk i zmartwień.Pozdrawiam WSZYSTKICH. Jagoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga44
Zaraz kończe prace i do domu,a potem na basen.Sama radość gdy jest koniec pracy z mysla o weekendzie,pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich . Wpadlam tylko do Was na chwilke pochwalic sie ze dzisiajm wlasnie minelo 2-a lata jak rozstalam sie ze smierdzielem i powiem Wam ze nie teskno mi za nim. Poczatki byly bardzo ciezkie ale dzieki wpanialym ludziom tutaj nie bede wymieniac bo moge kogos ominac wiec wielkie dzieki za wsparcie. Czuje sie bardzo dobrze bez tego smierdziela troszke na wadze przybylo ale cotam juz sie przyzwyczailam. Jeszcze raz bardzo dziekuje a nowo zucajacym mowie ze warto sie pomeczyc wiec zycze powodzenia 🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję za rady za to że jesteście przyjaciele :):):) żabko----i tak robie... ostatnio wbilam się w te ciuszki które miała w sali kongresowej...ach jego spojrzenie :):) nawet zamek w sukience mi poprawil bo zaduzo było widac a ja oczywiście go zsunelam na miejsce w którym był :):) no i jeszcze komentarze kolegów że zajebiście wygladam...a p.G. wyszedl z klasy :D :D a na nastepny zjazd 24,25.03. wbiję sie też w mini i bucik na obcasie :D :D ale masz rację niech wie co straci :):) choć pisze mi slodkie eski że teskni itd.ale czy ja tego chce?? ale ja już niechce...już odeszlam kilkaset krokow od niego i niezamierzam go dogonic :D:D w poniedzialek jak mi się uda składam wkońcu wniosek do sanatorium :D może tam cos się wyrwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzes nieznam Twojej psychopatycznej strony wiec nie wiem :) wiecie co zrobilam?? zamowilam sobie czarno rozowa lumie 710 z nowym numerem :) nie bede czekac az mi jej braknie tak jak N8 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie piękne słoneczko.Proszę korzystać z pogody. Basiek Święte słowa. Lepsze życie BP🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moi mili:-) Sądny moje odchyły od normy pokazuję na kafe, a nawet tu się kiedyś trafiło:-) Żabciu trzymam kciuki za zapisanie się do psychologa:-) Madziuchna chciałbym Cię widzieć w nimi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzes---patrzac na to co robisz na kafe to jestes pan pikus przy moich psycholach ;) a ja mam na dzisiaj ambitny plan---wypucuje auteczko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niewiem, ale ile jest takich kobiet, które to zaakceptują, 2 w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×