Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Nie zapaliłam na parapetówce :D. 16 dni BP :))))))))))))). Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aszati fajnie , że jesteś czysta. Przez weekend bardzo mało osób odwiedziło naszą stronkę. Wiem, że idzie lato, ale tak wieczorkiem po kolacji myslę, że można wejść i skreślić parę słów otuchy. Na nowy tydzień życzę Wam każdego dnia bp. , a jak bez papierosa to każdego pachnącego 🌻 Spadam popracować poniedziałkowo. Poz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny pachnący 🌻 dzień BP pogoda do bani ale humor wspaniały Aszati tak trzymaj 🌻 🌻 🌻- dla ciebie 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻-bukiet dla pozostałych pachnących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry... szaro,buro i ponuro,ale w naszych płucach czysto i rześko :) Aszati--> szacunek dla Ciebie, dobra robota :) Myślę, że teraz najgrosze masz już za sobą :) Ja nadal bez papierosa i bardzo cieszy mnie fakt, że coraz normalniej i naturalnie mi bez papierosa :) Fajnie jest się przyzwyczajać do czegoś dobrego :) Od dziś zaczynam regularnie chodzić na siłownie i mam nadzieję, że wkrótce zobaczę efekty moich ćwiczeń :) Pozdrawiam poniedziałkowo i życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. miłego dnia. ja po wyjeździe.:) jakoś wczoraj po powrocie kusiło mnie, żeby kupić paczkę i zapalić sobie JEDNEGO. i co zrobiłam? zgadnijcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja choc u mnie nie wesolo----klimatyzacja fajna rzecz ale mnie tak rozlozylo----glowe mi rozsadza,katar,zawalone gardlo nic mi sie nie chce szok----zima nie bylam taka chora jak teraz:( Nie wyobrazam sobie teraz zeby w takiej sytuacji palic jeszcze-----wiec ja nie pale dalej i juz a co tak mi dobrze bez smierdziela :) mamuska-----🌻 Aszati----moje uznanie za niezapalenie na parapetowce 🌻🌻🌻 bronka----witaj niepalic to jest to wiec trwaj w Swoim postanowieniu 🌻 monamas---🌻 Paulina----a co innego moglas zrobic pewnie ze nie kupilas i nie zapalilas 🌻 Narazie ide tera do lozka bo ledwo siedze tak mnie to chorobstwo rozlozylo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja jeszcze sie pochwale :) Nie pale juz 90 dni(+00g06min) Ilosc niewypalonych papierosow 1800 Bede zyc dluzej o 6 dni(+06g00min) Zaoszczedzone pieniadze 855,00zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamska44
basiek moje gratulacje to już 3 miechy. I tak trzymaj dziewczyno. Dziś "koleżanka" dawała mi dokumenty , powiedziałam jej , że czuję, że paliła, w żywe oczy mi się wyparła.( ukrywa się jak smarkula z fajkami). A przecież ja nie paklę więc na odległość czuję papierośnika. Poz. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres spróbuj sobie zrobić kawkę rozp. z cytryną ponoć dobre na pule kacowe głowy. Wylecz się i udzielaj się na topiku. jestem ciekawa gdzie się podziewa Żabka. Żabka chyba nie poległaś z kijankami? Melduj mi się tu natychmiast. Wcześniej pisałaś, że wszystkich wymiotło , a TY co robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem czytam was czytam nastroj sredni w skali od 1do 10 to 4 ;( moja mama za 2 dni ma operacje i strasznie sie tym martwie chocial mysle pozytywnie i wiecie co sobie pomyslalam (bo mama kopcaca ) jak ona wytrzyma w szpitalu bez fajek nonsens ale tak sobie mysle ze kobiecina sie bedzie meczyc bo wiem co to znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodob nie martw sie mamą wszystko sie uda , zobaczysz... tez miałem miesiac temu operacje na zatoki i tez sie troche stresowałem pozniej sie okazało ze niepotrzebnie :) bedzie dobrze zobaczysz mam troche pracy dzisiaj :O wiec z wieczora tu zajrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś wczoraj po powrocie kusiło mnie, żeby kupić paczkę i zapalić sobie JEDNEGO. i co zrobiłam? zgadnijcie" Paulina odpowiedz moze byc tylko jedna ;) nie kupiłas fajek a kase wrzuciłas do świnki skarbonki ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuska jestem jestem, miałam mała przerwe przez weekend z komputerem. :D Dopiero przed chwilką usiadłam :D Basiek wracaj szybciutko do zdrowia ❤️ Monamas wielkie gratki 🌻 aszati wielki szacun za czystość nikotynową :D Regres trzymaj się mam nadzieje ze ból głowy przeszedł :D dodob Nie martw się na zapas . Bedzie dobrze :D Paulina Walcz nadal nie pozwól by śmierdziel toba rządził . To nie pomaga :P wiem z autopsji :P:P:P Dasz radę ja w Ciebie wierzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP -14 06 2010 1. Zlosliwiec ------------->1892 BP❤️(09.04.2005)🌻(5lat 2 mies 5 dzień) 2. Jovik-------------------->1682 BP❤️(05.11.2005)🌻(4lata 7 mies 9dni) 3. Sadny dzien -----------> 842 BP❤️(23.02.2008)🌻(2lata 3 mies21 dni) 5. Neri11 ------------------> 673 BP❤️(10.08 2008)🌻(1 rok 10 mies 4dni) 6. Bella 1962 -------------> 593 BP❤️(29.09.2008) 🌻(1 rok 8 mies 16 dni) 7. Pachnąca aga ---------->555 BP❤️(07.12.2008)🌻(1 rok 6 mies 7 dni) 8. Ojejkujejku ------------>555 BP❤️(07.12.2008)🌻(1 rok 6 mies 7dni) 9. Madziuchna 04 ------- >521 BP❤️( 09.01.2009)🌻(1 rok 5 mies 5 dzień) 10. Regres ---------------->409 BP❤️(01.05.2009)🌻(1rok 1 mies14dni) 11.Vonk ------------------->284 BP❤️(03 09.2009)🌻 (9 mies 11 dni) 12 Jullka 01--------------->274 BP❤️(13.09.2009)🌻(9mies 1dni) 13.Mamuska44 ---------->271 BP❤️(16.09.2009)🌻(8 mies 29dni) 14. Kinja------------------->228 BP❤️(29.10.2009) 🌻(6mies 27dni} 15.Farbowana_lisica ---->218 BP❤️(08.11.2009)🌻(7 mies 6 dni) 16 Lorika ----------------->154 BP❤️(11.01.2010)🌻(5 mies 3 dni) 17.Witch321 ------------->144 BP❤️(17.01.2010)🌻(4 mies 27 dni) 18.Grace R --------------->145 BP❤️(20.01.2010)🌻(4 mies 25dni) 19 Kairanka -------------->118 BP❤️(16.02.2010)🌻(3 mies 29 dni) 20.Basiek1 ---------------->90 BP❤️(16.03.2010)🌻(2mies 29 dni) 21 Bronka12 -------------->85 BP❤️(21.03.2010)🌻(2mies 24dni) 22.Monamas -------------->45 BP❤️(01.05.2010)🌻(1 mies 14 dni) 23.Caphirinia ------------->24 BP❤️(21.05.2010)🌻(24 dni) 24.Veroniqueee ----------->22 BP❤️(23.05.2010)🌻(22 dni) 25 Aszati ------------------>18 BP❤️(27.05.2010)🌻(18dni) 26.Bitch ------------------->14 BP❤️(31.05.2010)🌻(14 dni) 27.Żabka ------------------->13 BP❤️(01.06.2010)(🌻13 dni) 28. Doo----------------------> 3 BP❤️911.06.2010)🌻(3 dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina nie podawaj się mi też było trudno ale dałam radę TY TEŻ DASZ!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was cieplutko melduje sie pachnąco Nie było mnie kilka dni i mam sporo zaległości, postaram sie nadrobić szybko. Odpoczywałam w Białym Dunajcu , było super, pogoda letnia cały czas piekne słoneczko. Po górach pochodziłam i odpoczynek był udany a w sobote były Krupówki szalenstwo :):):) Aj super jestem wypoczęta. Myśłe że jesteście zdrowi i nikt nie poległ Miłego wieczorku do jutra Mykam nadrobić zaległości w spaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam chociarz w nienajlepszym nastroju,odjelo mi mowe najgorzej to w pracy ale jakos dzien minal, jutro do medyka trza sie udac :D Paulina----mialam nadzieje ze sie nie dalas skusic a jednak tak ladnie Ci szlo,proboj dalej bo niepalic to jest fajnie nie smierdzisz itd...... pachnaca aga----wyjazd napewno udany 🌻 Milej i pachnacej nocki wszystkim 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka ból głowy przeszedł ale cholernie nie chciało mi sie dzisiaj isc do roboty poprawiny trwały do 24.00 i było niezle , swietna zabawa i swietne żarcie ;) Jak to na weselach bywa zabawom nie było konca niezle sie ubawiłem , co lepsze .... częstowano mnie fajkami z dumą odpowiadałem NIE DZIEKUJE , NIE PALE OD PONAD ROKU :classic_cool: :D Paulina mam nadzieje że to bleef z tym kupnem fajki i mam nadzieje ze nie kupiłas i nie zapaliłas ? .... Aszati brawo , brawo to juz ponad 2 tygodnie :) Jestem z ciebie dumny !!! monamas ciesze sie ze przyzwyczajasz sie do nowego :) jeszcze troche i w ogóle zapomnisz co to papieros :) basiek szacun !!!! masz już kwartał bez fajki :) Jestes WIELKA ;) mamuska zrobiłem kawe z cytryna dzisiaj i powiem ci ze tak jak by mniej pobolewała niezły patent , nie słyszałem o nim :) żaba jak zwykle 🌻 za piekna liste Mam tylko nadzieje ze nie ciagnie cie juz do fajki ? sadny dzien , bronka12, pachnaca aga i całej reszcie z tego topiku 🖐️ Dobrej Nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja dzisiaj witam Was i zapraszam na poranna kawe,herbatke :) Spania niema--kaszel meczy,katar--a zreszta tak sloneczko pieknie swieci ze jak tu spac--:) zlosliwiec gzies nam zniknal :) farbowana_lisica a Ciebie gdzie wywialo :) madziuchna Ciebie tez dawno nie bylo :) Paulina odezwij sie i napisz co postanowilas dalej,czy palisz :) Pozdrowka dla reszty zalogi niepalacych 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ze słonecznych Katowic :) Co prawda nie jest za gorąco, ale pięknie świeci słońce, więc jeszcze bardziej chce się żyć :) Dziś intensywny dzień przede mną - praca, nauka,fryzjer, siłownia, nauka i padnięcie na twarz,hahaha :) Coś w ten deseń :) Paulina36--> no wiesz, szłyśmy łeb w łeb... zawiodłam się, nie ukrywam... złośliwiec --> gdzie się ukrywasz, hę? Niedawno któraś z dziewczyn pisała, że wysłała mi na skrzynkę swoje zdjęcie,a ja nie odesłałam - proszę, odezwij się na maila (monia2978@gmail.com) Pozdrowienia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i pozdrawiam wszystkich pachnących 🌻🌻🌻 kolejny cudny dzień wolności BP :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) już spieszę wyjaśniać sytuację bo wczoraj nie miałam już okazji. Otóż, śmierdziuchy kupiłam to prawda, ale pociągnęłam 3 machy i wyrzuciłam wszystko do toalety. Czyli znalazło się tam, gdzie powinno było być od początku. Dzięki tej próbie przekonałam się, że na 100% nie chcę palić więc kontunuuję z Wami BP i powiem tylko, że pięknie jest nie palić. :) basiek 🌼 sądny dzień 🌼 Regres dzięki Wam za dobre słowo. Jesteście the best! Jeśli kogoś bym zawiodła, to najbardziej siebie. A to byłoby bolesne. Ps. żabka, Regres - dzięki serdeczne za fajne fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam oczywiscie BP wrócilam do starej metody odkladania 10 zł co 2 dni a poniewaz mam sporo wydatków to musze wrzucac wrzucac i zbierac na wakacje . kiedy mam chec zapalenia to zaczynam albo cwiczyc albo ide biegac teraz postanowilam schudnac jeszcze 4 kg zeby bikini lezalo jak ulal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety dobrze o tym wiem ze nikotynizm jest choroba ktora bedzie siedziec we mnie juz na zawsze ale tak sobie mysle ze chyba sie z nia zaprzyjaznie niestety jak juz niejednokrotnie pisalam nie chce aby moje dzieci widzialy mnie z fajkami nie chce aby poznały co to jest ten wstretny , kosztowny i niezdrowy nalog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem nowa. Paliłam 20 lat, ostatnio nawet 1,5 - 2 paczki dziennie. Nie palę od 19 godzin. Tragedia. O niczym innym nie myslę. Mam huśtawkę nastrojów, od płaczu po złość. A to dopiero 19 godzin, co będzie później. Mam wrażenie, że będzie coraz gorzej. Wydarłam się dziś rano dziecko - nie panuję nad emocjami. Czy ktoś z was pamięta te trudne początki. Szukam pomocy bo sama sobie nie poradzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BernadetkaBer wiem , wiem co to zanczy, jaki to jest ból wewnętrzny. Na początku czytałam książkę Allena Carrla "Łatwy sposób na rzucenie palenia" , czytała nasz topik ( I część) i to mi pomogło w pierwszych dniach. Powoli oswajałam się z myślą , że ja już nie palę. Później powtarzałam sobie Ja kiedyś paliłam teraz już nie palę. Siedziałam na forum i czytałam wypowiedzi moich poprzedniczek/ ników, i to dawało mi siły. Siły dawały mi rady tych którzy już byli prawnie wolni od śmierdziela. Kupiłam sobie "Valerin forrte" aby nie zwariować. I jeszcze jedno przez pierwsze dni chyba 3 brałam tabex , ale stwierdziłam, że ja sama muszę zwalczyć to cholerstwo, i musiałam poukładać to wszystko sobie w głowie, bo tam tkwi szczegół. Bądź z nami czytaj, proś oradę, zawsze ktoś się zjawi. Powodzenia. I pamiętaj później poczujesz prawdziwy zapach swoich perfum, prawdziwy zapach 🌻, kubki smakowe zaczną normalnie funkcjonować. Trzymaj z nami. Witaj w klubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×