Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Cześć Wszystkim BP 🌼 Dziś moje 40 BP. Jak cudownie jest nie palić. Amen. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i zmykam :D Ja nadal BP to moj 85 dzien :D pachnaca aga🌻 milego odpoczynku dla reszty 🌻 milego dnia 🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiek--->85 🌻👄 paulina--->40 🌻👄 Moje Gratulacje Dzielne dziewczynki ;) oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie pozdrawiam tych co mnie pamietaja i tych ktorych jeszcze nie znam dochodze do wniosku ze ten nalog jest straszny tyle czlowiek nie palil ciaza i po ciazy a teraz powrot do pracy gdzie jak juz wspomnialam wszystcy dookola pala stresy albo pseudo stresy i znowu mnie ciagnie juz 2 razy na imprezie popalalam i mysli zaczynaja krazyc wokol fajek ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodob, jasne że Cię pamiętamy:) Fajnie ze wróciłaś :) Ty miałaś nad sobą "bata" w postaci ciąży, która chcąc, nie chcąc, zmuszała Cię do niepalenia... Kiedy sie skończyła, musiałąś liczyć już tylko na siebie i tak już zostanie;) Fajnie, że widzisz róznicę między tym pieknym okresem kiedy byłaś pachnąca a tym kiedy skaziłaś się śmierdzielem Wracaj do nas na stałę i nie waż się już łapać za to świństwo!!! Pamiętaj, ludzie dookoła palący to nieszczęsliwi ludzie, którzy nie mają tyle siły co Ty, zeby wyrwać się z rąk oprawcy, a kłopoty przez wdychanie i wydychanie śmierdzącego dymu nie maleją;) To takie dwie proste prawdy, pamiętaj o nich i melduj sie jak najczęsciej!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vonk dzięki :) za wsparcie tak wiem ze to swinstwo , teraz juz sie bede meldowac bo wróciłam do pracy to mam czas na zagladanie na topik no i bez Was nie wyobrazam sobie juz zycia ;) wiele mi ten topik dal i nadal daje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dodob, dziś o 5.43 Cię wspominałam na topiku , a teraz rozczarowanie, że się skusiłaś. Ale dobrze , że jesteś znów z nami. Dodob co czuje Twoje maleństwo jak mu chuchasz oddychając przy nim? Napewno tylko smród. U mnie już za dobry miesiąc , a później 2 miesiące będą narodziny, dlatego m.in. muszę być wolna, żeby wnuczkowie nie czuli, że babcia śmierdzi. To samo się tyczy żabki, która już pachnie ?!. No to spadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP -08 06 2010 1. zlosliwiec >>>>>>>>>>1887 BP (09.04.2005) 2. jovik >>>>>>>>>>>>>>1677 BP (05.11.2005) 3. dudka >>>>>>>>>>>>>1053 BP (22.07.2007) 4. sadny dzien >>>>>>>>>837 BP (23.02.2008) 5.neri11 >>>>>>>>>>>>>> 668 BP (10.08 2008) 6. bella 1962>>>>>>>>>>> 588 BP (29.09.2008) 7.Pachnąca aga>>>>>>>>550 BP (07.12.2008) 8. ojejkujejku >>>>>>>>>550 BP (07.12.2008) 9. Madziuchna 04 >>>>>>516 BP( 09.01.2009) 10. Regres >>>>>>>>>>>>404 BP (01.05.2009) 11.Vonk>>>>>>>>>>>>>>>279 BP (03 09.2009) 12.Jullka 01 >>>>>>>>>>>269 BP (13.09.2009) 13. mamuska44 >>>>>>>>266 BP (16.09.2009) 14. Farbowana_lisica>>>213 BP (08.11.2009) 15. lorika >>>>>>>>>>>>>149 BP (11.01.2010) 16. Witch321 >>>>>>>>>>143 BP (17.01.2010) 17. Grace R >>>>>>>>>>>140 BP (20.01.2010) 18.kairanka >>>>>>>>>>>113 BP (16.02.2010) 19. basiek1 >>>>>>>>>>>>85 BP (16.03.2010) 20. Bronka12 >>>>>>>>>>80 BP (21.03.2010) 21. monamas>>>>>>>>>>>40 BP (01.05.2010) 22. Paulina >>>>>>>>>>>>40 BP (01.05.2010) 23 caphirinia>>>>>>>>>>>19 BP (21.05.2010) 24.veroniqueee>>>>>>>>17 BP (23.05.2010) 25.Aszati >>>>>>>>>>>>>>13 BP (27.05.2010) 26. bitch>>>>>>>>>>>>>>9 BP (31.05.2010) 27. żaba>>>>>>>>>>>>>>>8 BP (01.06.2010)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie mamuska cytowalas mnie te fajki na imprezie to była pomylka i wiem o tym doskonale fajki to wogole pomylka i jest mi wstyd z tego powodu nigdy przenigdy nie chcialabym aby dziecko mnie z ta fajka zobaczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętacie mnie jeszcze z poprzedniej części? :) Mam nadzieję zrobić kolejne podejście do rzucenia tych śmierdzieli. Ostatnim razem wytrzymałam prawie 6 miesięcy. Jak skończę to dam znać. Przyznam, że powód jest prosty. kończą mi się fajki, które przywiozłam z wyjazdu na UK. A szkoda mi kasy na te ze sklepu. Musiałabym wydać dychę za paczkę na dwa dni. A tego nie zdzierżę ;) Poprzednio pomogła mi grypa, teraz zdrowy rozsądek albo skąpstwo musi wystarczyć. Będziecie wiedzieć kiedy to nastąpi, bo będę tu regularnie gościć. Rewers gratulacje za staż 🌼 pozdrowienia dla wytrzymałych 🌼 Tymczasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kania2a--> witaj i rzucaj, bo szkoda życia na palenie :) Nie czekaj aż się skończą papierosy z UK, rzuć już teraz :) Wiele przez to zyskasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera wiem, ale nie mogę się przemóc na razie. :O Czekam na znak z nieba, jak mnie walnie coś to może i oprzytomnieję wreszcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kania2a--> Ty lepiej nie wywołuj wilka z lasu i weź swój los w swoje ręce :) znaki zostaw dla innych...celów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONAMAS Terapia szokowa aż mi sie nie dobrze zrobiło szczególnie na pierwszym zdjęciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monamas masz rację 🌼 Umacniam się w postanowieniu. w końcu dwa dni temu byłam u dentystki na scallingu. Szkoda by stracić efekt. :) Na razie pozdrawiam towarzystwo i zmykam. Z nadzieją, że do was wrócę z mocnym postanowieniem rzucenia fajek Buziaki 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka ale tabelka :) teraz doszły daty rzucenia nałogu ;) Szacun za tą robotę 🌻 dodob 🌻 fajnie że wpadłaś do nas ;) Nie pal i częsciej do nas zaglądaj monamas🌻dla ciebie tez ogromne👄 za tą 40-tkę :D kania2 🌻 ja tez cie pamietam z tamtej czesci topiku .prośba do ciebie ... NIE PAL , bo to zły nałóg :O i będziesz śmierdział :P no i czesciej zaglądaj do nas lorika🌻 mamuska🌻 paulina🌻 Vonk🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farbowana lisiczko na swoja obronę mogę tylko przedstawic fakt ze kwiatki wysłałem tylko tym z ostatniej strony topiku .... ale co to za usprawiedliwieni ? żadne :O w zamian dla ciebie z pewną nawiązka ;) Lisiczko :D I dla ciebie mam pewien bukiet 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 a także 👄 co by ci osłodzić i zrekompensować pominięcie ;) ps.u mnie w robocie to sie powsciekali mam mnóstwo pracy i tylko z doskoku tu jestem Miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres --> dziękuję :) żabka--> tak właśnie mają działać te zdjęcia :) mają szokować i ostrzegać, że palenie robi właśnie tyle "dobrego" :) kania2a--> cho już do nas na stałe jako osoba nie paląca :) chcesz być "inna" niż my? no weeeeź :P Miłego popołudnia :) PS. mam smaka na wędzoną rybkę...aż mi ślina cieknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. mam smaka na wędzoną rybkę...aż mi ślina cieknie" ja na śledzia w śmietanie ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Pauliny36 :D no,no,no wow ze tak powiem jak zobaczyłem maila od ciebie :D Ładna i zgrabniutka z ciebie trzydziestka ;) na maila odpisze wieczorem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiek lorika Regres dzięki za gratki:) Z wami BP jest sensowne i bardzo przyjemne. no i z resztą Załogi BP też:) Żabka - księgowo Ty nasza. 🌼 piękna lista:) Tak sobie pomyślałam, że może jeszcze by dopisać lata i miesiące.. ale nie śmiem Cię prosić... REGRES ależ nie odpisuj mi na maila bo nie ma potrzeby. Wysłałam Ci tylko swoją fotkę w odpowiedzi na Twojego zaczepnego maila:) Jeżeli masz ochotę to wyślij swoją i już. Normalna ze mnie 30stka - ale dzięki. Swoją drogą przydałoby się zestawienie maili - taka lista... Może kto ma ochotę proszę o przesłanie zdjęcia na mojego maila i wtedy odeślę swoje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinko niezły pomysł z tymi mailami ( osobiscie mam swój w stopce) MOże o to żabe poprosimy :P ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka, Ode mnie @ poszedł ;) Regres Tak mnie nakręciłeś tymi śledziami że nie wytrzymalam i pobieglam do sklepu.:) Wrzucam własnie takie z Lisnera z cebulka w smietance..mmmmmmmmm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×