Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Witam poweekendowo, pachnącą ekipkę :) 🌻 Mam nadzieję że nie pomyliłam Agnieszek: Lorika, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!!!!! Wychylam, niestety tylko kawkę za Twoje zdrowie i czekam na duuuuży kawał torta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorika 100 lat ]kwiat] Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin 👄 ps.ja już w pracy i ogrom roboty na dzień dobry :O ale mnie przywitali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć tu odzywa się mamuska oczywiście bp. lorika nie wiem ile latek ale napewno jesteś młódka i życzę, aby resztę Tweojego życia popłynęła bez dymnie. Wirtualnie ślę bukiet 🌻 no i jeszcze całus 👄 Mi weekend minął okropnie z winy lokomotywy.Ale przeżyłam bez myśli o papierosie. Teraz w pracy się delektuję czerwoną herbatką, jakąś z grejfrutem. Nawet dobra. Dla reszty 🌻. Poz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam lorika 🌼 z okazji urodzin życzę ci dużo zdrowia pomyślności :D spełnienia się wszystkich twoich marzeń i nigdy więcej śmierdziela i przesyłam ci ten skromny bukiecik 🌼 🌼 🌼 ten pierwszy torcik torcik pyszny ale ten drugi to cos pięknego dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 11 dni, ale czuję że z dnia na dzień jest coraz gorzej. Pierwsze dni były eleganckie a teraz bardzo się meczę. Też tak samo mieliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aszati - ja też miałam rozterki, niektóre dni były okropne, ale postanowiłam sobie , sama sobie, że muszę wytrzymać . I wytrzymuję. Teraz nawet po kolizji z "lokomotywą" nie myślę o chwycenia fajki. Raczej o talerzu aby w niego pier...ć. Mam nadzieję, że wytrzymam. Tego samego Ci życzę. Pozdrawiam cieplutko. 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aszati, taki problem to norma....kazdy chyba z nas, rzucających,najbardziej ucierpiał w tych dniach, gdzie euforia z postanowienia troche slabnie....Ale to tak już jest, że smierdziel będzie się domagał swojej porcji/działki nikotyny. Taki "głodek'. Musisz go pokonać. Nie jest łatwo, ale ilościami dni BP osłabisz go, az sobie pójdzie w cholere i ewentualnie jeszcze zapuka do Twoich drzwi:p tak jak do moich po prawie 5 latach BP:( Ale po takim czasie to już lajt:D:P Trzymam kciuki- pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🖐️🌻 Aszati----no ja tez mialam ciezkie dni wszyscy w kolo obrywali ja sama nie wiedzialam co chce,byly dni ze myslalam ze zlapie tego smierdziela ale sie nie dalam,teraz jest juz lepiej a niepale ponad 80 dni,zycze CI wytrwalosci i trzymam kciuki 🌻 mamuska---🌻 Pozdrowka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🌼 u mnie 39 dni BP. Szczęśliwi ludzie, którzy nie palą:) A Gdzie nasza żabka? Może by nas podsumowała? Miłego dnia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aszati u mnie już 266 dzień bp. Jest to mało do innych, ale dla mnie bardzo dużo. Żabka proszę o meldunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka pali papierosy... i chyba dała sobie czas na poukładanie swoich spraw....:( Na pewno wróci z mocnym i ostatecznym postanowieniem o BP. I za to trzymam kciuki:D i czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie gonia w pracy , mówie wam :O nie mam na nic czasu , a miało byc tak pieknie ;) rzucam tylko Czesc załoga 🖐️ i zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach mam nadzieję, że szybko mi ta ochota minie :P. Byłam na imprezie w niedziele i do piwka nie zapaliłam. Już drugi raz :). Mam nadzieję, więc, że będzie dobrze :). Pozdrawiam wszystkich :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP -08 06 2010 1. zlosliwiec >>>>>>>>>1886 BP 2. jovik >>>>>>>>>>>>>1676 BP 3. dudka >>>>>>>>>>>>>1052BP 4. sadny dzien >>>>>>>>836 BP 5.neri11 >>>>>>>>>>>>> 667 BP 6. bella 1962>>>>>>>>>> 587 BP 7.Pachnąca aga>>>>>>>>549 BP 8. ojejkujejku >>>>>>>>549 BP 9. Madziuchna 04 >>>>>>515 BP 10. Regres >>>>>>>>>>>>>403 BP 11.Vonk>>>>>>>>>>>>>>>278 BP 12.Jullka 01 >>>>>>>>>>>268 BP 13. mamuska44 >>>>>>>>265 BP 14. Farbowana_lisica>>>212 BP 15. lorika >>>>>>>>>>>>>148 BP 16. Witch321 >>>>>>>>>>142 BP 17. Grace R >>>>>>>>>>>139BP 18.kairanka >>>>>>>>>>112BP 19. basiek1 >>>>>>>>>>>>84BP 20. Bronka12 >>>>>>>>>79 BP 21. monamas>>>>>>>>>>>39 BP 22. Paulina >>>>>>>>>>>>39 BP 23 caphirinia>>>>>>>>>>>>18 BP 24.veroniqueee>>>>>>>16 BP 25.Aszati >>>>>>>>>>>>>>>12BP 26. bitch>>>>>>>>>>>>>>>8BP 27. żaba>>>>>>>>>>>>>>>7 BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśka mi wychodzi 265 ale może mam błąd . więc jeśli możesz to potwierdź czy jest 266 :D Jovik" Żabka pali papierosy..." zonk :P Aszati trzymaj sie dzielnie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jovanka1
Zabciu- niech bedzie nawet zonk---> byle bys nie palila i od tych 7 odliczała TYLKO dni niepalenia...bez wpadek. Tu się NIE PALI:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak słowo daje zacznę wam tylko liczniki wklejać :( i ani słowem nie będę pisać bo po co?? Ja Pisze ze miałam wpadkę (nie pierwszą przyznałam się ) i co jakiś wielki lawinowy opier^^l mi się zebrał :( Ja wam pisze że nie pale ze dorosłam wreszcie do decyzji a wy mi że ja wcale nie rzuciłam palenia ze mam wrócić jak rzucę (??) :( Ja się chwalę że wytrzymałam 2 dni a wy co??" 78 papierosów ?? *za dużo palisz " "lokomotywa" "przykleic peta do buzi" "duża przesada z ilością" Itp Wiecie może ja się nie znam może tu jest jakiś limit więc proszę o wyjaśnienie Czy tu mogą być osoby które paliły tylko do 20 papierosów a jak ktoś więcej to już za duży nałóg był :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni raz wypowiem się w tej kwestii. Topik ma swój tytuł , więc pomagamy ludziom, którzy rzucili, wspieramy w stanie niepalenia! NIEPALENIA!!! Możemy założyć inny, drugi topik, na którym będziemy sie wspierać w innych życiowych sparawach, czemu nie??? Zabka- chyba dobry pomysł? Ale tutaj wspieramy się w niepaleniu !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka- poza tym... w końcu to rzucasz dla siebie, nie dla nas... chcesz pomocy? Damy Ci ją... nie chcesz widocznie, chcesz rzsucić ale w stanie walki ze śmierdzielem najnormalniej sięgasz po niego!! To jest walka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co jakiś wielki lawinowy opier^^l mi się zebrał " Droga żabko ,zle odbierasz nasze wpisy ... NIkt cie tutaj nie bedzie głaskał po główce bo zdarzyła ci sie wpadka ( kolejna,jak sama piszesz) Taki opierdol powinien byc dla ciebie motywacją .Na miłe słowo na tym topiku trzeba zasłużyć sobie ( wszyscy tutaj nie maja lekko . nałóg czeka za rogiem i kazdego może na nowo dopaść ...Zapaliłas żaba ? Trudno ale ja chwalic cie tutaj na topiku za to nie bede , wiec nie oczekuj miłego słowa w stylu " a nie przejmuj sie i nie pal od jutra" bo to nie o to w tym chodzi I tak jak pisała Jovik na tym topiku "NIE PALIMY " a drugie tez mądre słowa że nie robisz tego dla nas , lecz tylko i wyłacznie dla siebie .... Ja wam pisze że nie pale ze dorosłam wreszcie do decyzji " żabko to sie okaże z czasem , czego ci z całego serca życzę Mówic jest prosto , teraz nam to udowadniaj swoją abstynencką postawą A teraz moje gratulacje za 7 dni :D ps.Dziękuje żabko za liste , wkładasz w to wiele pracy , przeklejasz cyferki , sumujesz , rachujesz ) za to wielki buziak👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam chwile oddechu w robocie wiec sobie poczytałem zaległosci ;) Banda bez szluga Wielkie Pozdro 🌻 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×