Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Dzień dobry:D Sądny Dzień,dołączam się do życzeń:)🌻🌻🌻 Lorika,super dziewczyna,dwa lata BP🌻🌻🌻 Nie paląca:) Żabka:) Gerda z zimowej:) Nadzieja:) Grzesław:) Kassmo:) Pachnąca Aga:) Martunia:) Złośliwiec:) Jovik:) Ojejkujejku:) Regres:) Vonk:) Mamuśka:) Kaja:) Kotki:) xx444:) Madziuchna:) Monamas:) Kfiat Kalafiora:) 👄🌻 Nie palę już 141 dni (+ 19g42m06s). Ilość niewypalonych papierosów: 2552. Będę żyć dłużej o 19 dni (+ 12g00m32s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1404,02 zł! Bardzo mi się podoba mój liczniczek,nawet nie wiem kiedy minął ten czas BP:) Korzyści zdrowotne rzucenia palenia papierosów: wciągu 20 min Do normy wracają: ciśnienie tętnicze krwi, czynność serca oraz obniża się tętno. w ciągu 8 godzin Zmniejsza się poziom tlenku węgla we krwi, a podnosi poziom tlenu. w ciągu 24 godzin Zmniejsza się ryzyko ostrego zawału serca. w ciągu 48 godzin Powraca do normy zmysł smaku i zapachu. od 2 tygodni do 3 miesięcy Poprawie ulega stan układu krążenia. Zwiększa się wydolność fizyczna. Wydolność płuc wzrasta o 30%. od 1 do 9 miesięcy Poprawia się wydolność układu oddechowego, ustępuje kaszel duszności, zmęczenie. po 1 roku O połowę zmniejsza się ryzyko zachorowania na chorobę niedokrwienną serca. po 5 latach O połowę zmniejsza się ryzyko zachorowania na raka płuc oraz raka jamy ustnej, przełyku i krtani. W dużym stopniu zmniejsza się ryzyko wystąpienia udaru mózgu. po 10 latach Ryzyko zachorowania na chorobę niedokrwienną jest podobne jak u osoby nigdy nie palącej. Ryzyko zachorowania na raka jamy ustnej, krtani, przełyku, pęcherza moczowego i nerek nadal zmniejsza się. po 15 latach Ryzyko zachorowania na raka płuca jest podobne jak u osoby nigdy nie palącej. Miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was pięknie. @gusia szczerze Ci gratuluję tych pachnących 141 dni.BP. ale to prędko zleciało.Życzę następnych,radosnych dni.Przesyłam uściski. Pozostałym z tego forum również pozdrawiam.Życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie paląca
Witam serdecznie, pozdrawiam Wszystkich, gratuluję zwyciestw nad nałogiem. Bravooo!! U mnie: kolejny dzień bez papierosa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkim pięknym i pachnącym dziewczynkom 🌼 🌼 🌼 a chłopakom przystojniakom 🖐️ graba gerda z zimowej 🌼 gratuluję za 44 dni BP [ :D dwa krzesełka :D ] przyjmij moje przeprosiny jesteś zuch dziewczynka 🖐️ jak możesz to częściej się się odzywaj trzymam kciuki @gusia 🌼 moje gratulacje za 141 dbp :D xx444 🌼 również pozdro :D nie palaca 🌼 Bravooo!!! za kolejny dzien BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerda z zimowej
Oczywiście że moge:) a zuch dziewczynka ,to juz dawno nie słyszałam:P,raczej jestem zuch-kobieta,lat 34 hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerda z zimowej
a Wszystkim walczącym z kopciuchami,przesyłam P*A*C*H*N*Ą*C*E*G*O B*U*Z*I*A*K*A:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boję się co będzie dalej ale dziś minął kolejny 8 dzień bez papierosa i bardzo się z tego cieszę. Wspomagam się Tabexem, czytam to forum. Zaskakuje mnie to że jest spokojna, czasami pojawia się chęć zapalenia, czasem mam takie odruchy bezwarunkowe że w tym momencie powinien być papieros. I zaczynam się bać że to wszystko przebiega za spokojnie (oprócz dnia 3 i 4 kiedy było okropnie). A teraz taki spokój. Zaczynam się bać że to cisza przed burzą. Są to przecież nadal pierwsze dni a nic strasznego się nie dzieje. Żebym tylko nie wypowiedziała tego w złą godzinę. Czytałam że Tabex podnosi ciśnienie przyśpiesza akcję serca- podobnie jak papieros. Może ten nałóg ze mnie nie wychodzi, tylko się zakamuflował żeby zaatakować z taką siłą, żeby mu się nie oprzeć. Mam bardzo nerwowy tryb życia i czy to normalne że jestem spokojniejsza niż wtedy gdy paliłam. Przepraszam że piszę trochę chaotycznie ale nie wiem jak to wyrazić boję się że coś jest nie tak. Że jak w końcu papieros mnie zaatakuje z zaskoczenia to polegnę. Boję się że to może nastąpić wtedy gdy skończy się Tabex. Dziwi mnie reakcja mojego organizmu i boję się co będzie dalej, jednocześnie cieszę się że to już 8 dzień, choć zdaję sobie sprawę że to dopiero 8 dzień. Pozdrawiam Wszystkich cieplutko i gratuluję tylu dni bp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m@rtuni@
Witam wszystkich niepalących, pachnących🌻 Ja trzymam się całkiem przyzwoicie:-)) Trzymajcie się ciepło i gratuluję wspaniałych wyników pamiętajcie nie palimy, pachniemy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich pachnących; nadzieja 1302 musisz być dobrej mysli.Nie każdy przechodzi kryzys i ma skutki uboczne z powodu rzucania palenia.8 dni BP. całkiem dobrze sobie radzisz.Trzymam kciuki za Świeżynki,na pewno poradzicie sobie czytając nasze forum.Jak sami widzicie jest mnóstwo życzliwych osób. Złośliwiec dziękuję za pozdrowienia,przesyłam z wzajemnością.Pozostałych również bardzo serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie paląca
Witam, dziękuję serdecznie za pozdrowienia, za siłe słowo. Odwzajemniam. :) Do nadzieja1302----nie poddawaj się, nawet najbardziej stresująca praca, różne bodźce stesujące, nie mogą Cię osłabiać, ani łamać Twej słusznej decyzji! W chwili obecnej toczysz walkę z sobą samą, chwiejesz się, ale zapalenie papierosa nie spowoduje, że problemy znikną, a świat stanie się różowy. Ja odczuwałam/odczuwam podobnie. Gdy przychodziła chwila zwątpienia, przypominam sobie o zobowiązaniu, że mam nie palić. Pamiętaj--rzuciłaś palenie dla siebie, być czuć się lepiej i być zdrowsza, żyć dłużej, sprawniej itp. Trzymaj się. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam na kawkę zapraszam a moze herbatkę wolicie to zieloną zaparzę Ja już od 3,30 się uczę. Dziś mam urlop a jutro 3 zaliczenia. Ciężka sobota :):):) miłego dnia i trzymajcie się pachnąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie paląca
Witajcie, kolejny dzień BP. Miłego długiego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na kawę:) w tak miłym i pachnącym gronie🌻 Pachnąca Ago ---->powodzenia w zaliczeniach:D xx444---->dzięki za miłe słowa👄 Złośliwiec---->dziękuję:D Nie paląca---->masz rację,problemy nie znikną,wręcz przeciwnie. Gerda z Zimowej---->:D Nadzieja---->pij melisę,podgryzaj warzywa,owoce,pestki i nie martw się,ciesz się każdym dniem BP,postanowiłaś żyć pachnąco i tego się trzymaj.Bądź z siebie dumna,że pachniesz🌻 Grzesław---->ranny ptaszku;) 🌻🌻🌻 ps.Żabko,odezwij się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m@rtunia@
Również melduję się w kolejnym dniu BP :-)))) Jakaś mnie dzisiaj myśl z rana nadzła o zapaleniu :-((((, ale za chwilę przeszło i jest ok - narazie :-) Trzymajcie się w piątek 13-go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gengala
Witam:) to i ja sie odmeldowuję niepaląco:) W oczekiwaniu na weekend pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich chętnych zapraszam :D na kawę a jak ktoś woli to i na herbatkę u mnie sypie śniegiem i wieje wiatr zimno jovik 🌼 sadny dzien [ kwiatek] pachnaca aga 🌼 madziuchna04 🌼 monamas 🌼 xx444 🌼 zabka 🌼 gengala 🌼 nie palaca 🌼 gerda z zimowej 🌼 nadzieja1302 🌼 @gusia 🌼 kassmo8 🌼 m@rtuni@ 🌼 ojejkujejku 🌼 Regres 🖐️ graba Grzeslaw 🖐️ graba pozdrawiam tez wszystkich tych, co przez omyłkę nie wymieniłem 🖐️ i tych co nas po cichu podczytują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Złośliwiec z przyjemnością wypiję z Tobą kawę:) Śniło mi się dziś,że palę,tzn miałam papierosy i niby byłam paląca i baaardzo tego żałowałam,tego,że zaprzepaściłam szansę i od nowa muszę rzucać,a przecież już umiem żyć beż fajek.Takie sny to na przestrogę pewnie są. Jestem wolna,zdrowsza,bogatsza i same naj...:D Nie warto wracać do tego paskudztwa!Po co się zadręczać,obecnie jest łatwiej:nie palę i kropka,nic dodać,nic ująć.Wszyscy damy radę. Proszę tu zaglądać,czytać nas i zapomnieć na zawsze o paleniu śmierdzieli! Pozdrawiam weekendowo🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie paląca
Witam Wszystkich ciepło w ten piękny śnieżny poranek, przynajmniej u mnie:) Kolejny dzień BP. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlosliwiec dziekuje za oba kwiatuszki :) coz takie sny meczyly chyba wszystkich,ja juz dlugo nie palilam jak jeszcze nie raz takie sny mialam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia 🌼 ja tez miałem sny ze palę pamiętam ze kiedyś w nocy się przebudziłem i byłem zaskoczony ze sama ręka zbliżała się do ust a ja wydmuchiwałem powietrze tak jak bym palił wiem ze śmierdziel tak szybko się nie poddaje a żeby pokonać ten śmierdzący nałóg trzeba trochę samo zaparcia i czasu :D sadny dzien 🌼 miał być przesłany orginał a nie podróbka :D:D:D nie paląca 🌼 u mnie tez napadało i dalej pada :D i tak w skrócie na dodanie siły dla początkujących :D paliłem 40 lat ostatnio 3 paczki dziennie :D jak mi się udało to i wam tez :D a to mój bilansik BP Nie palę już 2471 dni (+ 16g06m39s). Ilość niewypalonych papierosów: 148300. Będę żyć dłużej o 1132 dni (+ 20g23m02s)! Zaoszczędzone pieniądze: 49 680,59 zł! :D bo nie palić to jest cos pięknego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Złośliwiec-Tobie się udało,to i innym też się uda:) Jestem panią swego losu,popijam pyszną kawę i podjadam suszone owoce;) Zapraszam:) Zaraz będzie ciasto drożdżowe z truskawkami(ale wcześniej trochę podreptam na stepperze;)) 🌻nie palimy🌻🌻🌻pachniemy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwiec,to dla Ciebie,za te dni BP 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 i za to,że tak nas wspierasz,pachnące 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie palę od początku tego roku, dziś mijają dwa tygodnie :D Ciągnie jak cholera, ale myślę,że dam radę. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m@rtunia@
Witam wszystkich w kolejnym dniu BP. Za oknem zima - śniezno i witrznie. Zaparzyłam sobie w tej chwili meliskę i czytam.... Cudownie czyta się Złośliwca :-))))) . Dodaje takiej nadziei, że można, że to możliwe. Sadny dzień, @gusia, oczywiście Was też uwielbiam czytac - wasze rady i uwagi są bezcenne 🌻 I im więcej każdy z Was napisze o swoich doświadczeniach, tym duch walki staje się silniejszy. Nie ukrywam, że teraz jest mi znacznie trudnie niz na początku:-(((((((((9 Czuję jakbym stała na rozstaju dróg :-(((((((( Złośliwiec, dziewczyny - napiszcie proszę jak długo ten śmierdziel będzie mnie prześladował? No, ale koniec użalania się nad sobą! Zaraz wypiję meliskę i jakoś to będzie. Dziewczyna piszecie, że na steperze, jak długo chodzicie i czy są tego wymierne wyniki? Czy to może byż również sposób na śmierdziela? Pozdrawiam Was pachnąco i trzymamy się - nie palimy🌻 Ps. Tak pomyślałam o żabce, czy żabko wszystko ok? Odezwij się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martunia ja zaczelam deptac chyba w lipcu zeszlego roku,deptam godzine dziennie,systematycznie,w ciagu dwoch miesiecy schudlam tyle ile chcialam i wiecej nie chudne.Deptam bo lubie :) bo nie wyobrazam sobie ze moglabym nie deptac. Mysle ze tak,ze moze to byc jakis sposob na smierdziela,zamienic fajki na sport,zmachasz sie, zapocisz,nawet nie pomyslisz o fajce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×