Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Gość aaalicjaaa...
Witam, teraz tu jesteście:) a ja wpisałam się na stary:) no nic, wracam po kilku latach:) Bez żadnego nastawienia, rzucam jutro po pracy, żeby w weekend obserwować uciekanie nikotyny z mojego płuca:) pozdrawiam wszystkich serdecznie... Moje 3 podejście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaalicjaaa...
ajjjjjjjjj, nie przedstawiłam się, wydaje mi się że to był rok 2009 i miałam tu pseudonim 30-stka, chyba jakoś tak:) może ktoś znajomy mi- tu bywa jeszcze, poczułabym się lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam cię 30-tko ;) 🖐️ witaj ponownie i nie pal !!! bo to wstretny nałog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno mnie nie było.Widzę mało osób tutaj. Złosliwiec, gdzie jesteś? Żabka ma swoje problemy. @gusia,kaja_co u Was? Nie palę trzeci rok i jestem zadowolona z siebie.Rzucającym palenie życzę powodzenia, trzymam za Was mocno kciuki. Wszystkich serdecznie pozdrawiam.🌻 🌻 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu cisza? :( gdzie sie wszyscy podziali? topik chyba umiera :( a szkoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się tu boję pisać, bo nie jestem szara męska masa, choć dalej nie pale :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i popłynęłam po 9 miesiącach niepalenia. :( Teraz za nic nie mogę się wyhamować 😭 Zapaliłam znów dzień przed córki weselem bo wykańczał mnie stres związany z tą imprezą :O ..... codziennie mówiłam sobie, że to już ostatni papieros i szłam znów kupić kolejna paczkę. No i tak mija już drugi miesiąc jak palę. Nie jestem z siebie wcale dumna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja nadal bp to juz czwarty rok jest super zycze wszystkim rzucajacym wytrwalosci i tym co nie pala. Pozdrawiam cieplutko i tropikalnie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie - Allen Carr Rzeczywiście pomaga i działa, można zamówić w księgarni przemiana.otwarte24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 52 KM
No to ja tez sie pochwale,bo nie pale od 20m-cy i duma mnie rozpiera,,,,,,,,,,,,nie pale dzieki silnej woli ,tabexowi i wierze !!!!Kasy zapszczedzilam troche i wyremontowalam mieszkanie.....zaoszczedzilam okolo 8tys ! 🌻 KM jestes wielka :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaH8872
Uzywaliscie preparatu co sie nazywa NiQuitin Przezroczysty? No bo wyszukiwalam informacji na temat tego preparatu i postanowilam Was zapytac. Mozecie cos powiedziec mi o tym leku? Jest sens go kupowac, probowaliscie jakichs zamiennikow? Tu przeczytalam troche danych o NiQuitin Przezroczysty: http://www.listalekow.pl/niquitin-przezroczysty/ - myslicie, ze to rzetelne informacje? Nie chcialabym sie przejechac i roztrwonic bezsensownie czesc swojej wyplaty, dlatego mam nadzieje, ze cos mi doradzicie. Dziekuje z gory za ewentualna pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,nadal BP od 2006-10-10!!! ciekawi mnie czy bede na niebiesko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuchna04
Cześć załogo :) Po długiej nieobecności wracam do Was z powrotem pachnąca od 25.11.2013 r. nie palę :) Jest mi z tym bardzo dobrze... Oczywiście mądrzejsza o doświadczenia :P Regres----gratuluję dzidziusia :* życzę szczęśliwego rozwiązania dla żony :) Pozdrawiam resztę ekipy: złośliwiec Lorika Kaśka Jovik pachnąca Aga żabka Grzesław Basia1 vonk sądny dzień farbowana lisica kinja zupka ja-ja 30-ka z Gdańska dodob bella misio lellof ojejkujejku jędrek itd. BUZIAKI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie palę od 1 miesiąca wspomagam się desmoxanem kupionym w czerwonej aptece internetowej pod wpływem impulsu ceny:), nie jest łatwo, może zakupić jeszcze plastry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie palę ale za to mam większy apetyt na słodycze, widziałam na stronie mojej czerwonej apteki preparat asumin hamujący apetyt na słodycze kupiłam biorę drugi dzień, zobaczymy co będzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kolejny raz podchodzę do rzucania mam nadzieje ze ostatni ;( dziś dzień dziadka wiec rozpoczynam nierowna walke motywuje mnie to Po wypaleniu ostatniego papierosa •w ciągu 20 minut serce przestanie szybciej bić a ciśnienie wróci do normy •w ciągu 8 godzin poziom tlenu w organiźmie wzrośnie do normalnego stanu •w ciągu 24 godzin z organizmu zostanie usunięty tlenek węgla a płuca zaczną się oczyszczać •w ciągu 48 godzin nikotyna zostanie usunięta z organizmu i zaczną się poprawiać zmysły zapachu i smaku •w ciągu 4 dni oskrzela rozluźnią się a oddychanie stanie się znacznie łatwiejsze •w ciągu pierwszych 2-3 tygodni znacznie poprawi się nasza kondycja fizyczna •po kilku miesiącach zapomnimy o przewlekłym kaszlu •po roku ryzyko zawało zmiejszy się o 50% •po 5 latach prawdopodobieństwo zachorowania na nowotwory przełyku, płuc czy krtani będzie mniejsze o połowę •po 10 latach ryzyko choroby wieńcowej czy też zawału serca będzie takie samo jak u osoby, która nigdy nie paliła. Fajne te korzyśc**prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzeslaw dzięki za kciuki sa teraz potrzebne rodzina wymięka bo jestem nie do zniesienia wredna opryskliwa i nie do zycia ale podobo to mija na razie mój stan umysłu to zal i poczucie krzywdy czemu musiałam rzucic to swinstwo ale czekam na pierwsze objawy euforii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzuciłam 1,5 roku temu przy pomocy Tabexu. Wystarczył mi 1 listek tabletek i 4 lub 5 dni zażywania. W sumie jedno opakowanie załatwiło problem u mnie, mojego brata i bratowej, (która po rzuceniu palenia uzależniła się na wiele lat od nikotynowej gumy do żucia). Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dawno mnie nie było że aż zapomniałam hasła :) żabka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×