Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Witam-d Zlosliwiec Jestem z toba calym moim ❤️ Nowej kolezance zycze powodzenia \:D mam dla ciebie rade jezeli nie wiesz co zrobic ze soba po pracy to ja ci polecam pierwsza czesc topiku do czytania (mozna sie posmiac) a i znalezc pocieszenie ze nie tylko tobie jet żle rzucajac palenie , przekonasz sie przez co my przechodzilismy:D grzesław skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do nikosiowej Ja powiem tak od początku roku nie jadam słodyczy,nie używam cukru,nie jem masła,ziemniaków, i innych frytek:P nie jem białego chleba... i z 94 kg zrobiło mi sie 85 kg :) cel to 81 kg i niebawem będzie ale żeście sie rozpisali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pytacie,pytacie to i ja spytam o farbowaną lisiczkę,lorisie,ojejkujejku,pachnaca age i reszte ludzi którzy nie palą z tego topa a jednak mało sie odzywają ? do Grzesława mam pytanie!!! Ty już stary domownik tutaj może czas na wymiane fotek ? ;) Oczywiscie jak chcesz,tutaj taki mały zwyczaj że stali bywalce wymieniają sie na mailach fotami:) Oczywiscie to propozycja .... pozdrawiam ps.Jeździmy z tymi zaproszeniami z narzeczoną i powiem że juz mamy dosc :( a czerwiec już niebawem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszej szefowej(oczywiście topika) żabci tęskno do bratniej duszy:-( żabka odbierz maila ode mnie:-) regres dałeś mi łamigłówkę z fotką, nie mówię nie, ale się zastanowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dawniej klopoty z mezem :( Nie pomaga bo jest "kawalerem" chociaz tak samo ciezko pracuje jak on i do tego w domu pranie prasowanie i sprzatanie i myslenie o rachunkach i bycie mamą i opiekunka i kolezanka do zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana żabciu mam nadzieję, że każde z was ma osobne dojście do netu. Mąż, kawaler jak to rozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorika proszę! Ty dla żabki nic mądrego nie doradzisz, ja nie mam odwagi radzić, bom za ciemny w tych sprawach, a żeby było śmieszniej to psycholodzy też radzą w obcych maużeństwach, tylko że własne im się rozpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Młodzieży 🖐️ wstawać !!! wiem, że pogoda do kitu bo szaro i bylejak..nie zapaliłam [juppi ] i serwuję kawę z mlekiem + kabanosy , ktoś chętny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikosiowa:) Witaj bohaterko:D Dawaj kabanoska, bo uwielbiaaammmmm:) Kawkę też wypije:) Ja piłam za dużo kawy swego czasu, ale na dobre mi to nie wyszło. Teraz piję jedną rano "fusiastą" a potem kawę Inke z mlekiem i wiecie co??? Niech sie chowają markowe rozpuszczalne! Sami spróbujcie, tto się przekonacie. Ale to musi być Inka taka normalna, nie zaden Anatol :) Ale konwersacja się tu odbywała wieczorowa porą...:p A do mnie nikt @ nie napisze??? buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no takie małe pogaduszki były:P Jovik ja ci napisze maila jak chcesz :) ale wieczorem ;) no pogoda poz zbitym psem mam nadzieję że do czerwca sie ociepli? :) głowa mnie boli,i jeszcze jovik mi smaka zrobiła na kabanosa:P 🖐️ koleżanki i koledzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to łapcie po kabanosku ale fajniutki,pikantny :D a jaka to taka prawdziwa ta inka ,jak się zwie he ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×