Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Sprawdze wszystkie emotikony :-) ;-) ;-( :-/ :-| :-( :-D :-x :O :-" :) ;) :-P :-* :'( 8-) %-) ;-D:-[ :-C :-@ :-> B-) ;> :-q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich 🖐️ pustka w głowie jeszcze żyję dniem wczorajszym :( za potrzebujących trzymam dwa wolnienie nie zajęte śmierdzielem kciuki bp 🖐️ 🖐️ 🌼 bo nie palić to jest coś pięknego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bylam teraz z dziecmi w przychodni karty kolonijne wypelnic,juz nie miotam ale muli jeszcze mocno :/ a karty trzeba zalatwic jak najpredzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta to dopiero re wyleniuchuje w tym sanatorium:-D, tylko co tam zrobić z wolnym czasem:-), tylko aby tam nie było dymka bo się pogniewam:-D chyba aż tak nie będzie źle, dasz radę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic ide sie polozyc,jeszcze odpoczac troche,jutro chce do pracy isc pracowac a nie zdychac to pozegnam sie z wami na ten czas,pewnie jeszcze zajrza do was na chwilke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję ci regres, nic na to nie poradzimy tak musi być." Grzesław a czego ty mi tak wspólczujesz? do mar-py "w niedziel świetujemy razem z tobą a co jak balanga to balanga Jestem świetnym przykładem dla innych mijają 3 miechy a ty nadal bez fajki czyli wniosek jaki? jesli sie chce to naprawde można" tutaj miało być słowo JESTEŚ a ja napisałem jak ten samolub :( jestem ;) literówka po prostu tak jest Loriś Nałog nasz wróg lejmy go w mordę :D a KYSZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorika 🌼 naprawdę jesteś super 🌼 jestem smutny to prawda ale jak to mówią czas leczy rany dobranoc wszystkim ide się z tym przespać [czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję ch złośliwiec śmierci brata. A regresa przepraszam. Wreszcie się coś dzieje na topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luz Grzesiu,nie musisz za nic przepraszac :) Chyba sie pomyliłeś i miałes współczuć złosliwcowi :( Lorika spoko tekst napisałaś pozdrawiam wieczornie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jeszcze jestem rzeczywiście młody starzem i nie dokońca i niedokońca na topiku kojarze, może kiedyś jak się należy zajarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tera ja się powymądrzam. Regres tylko nie udawaj, że to co napisała lorika o swoim, nie będzie się tyczyć ciebie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie i pachnąco, nie pale już 16 miesięcy ha ha!:-D, a co tam u was xx444, nikosiowa i inni, gdzie się podziewacie, że was nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiu tak po krótce powiem ci że zgadzam sie z Lorisią bo uważam ze związek powinien opierac sie na partnerstwie a nie wykorzystywaniu jednego przez drugiego Przychodząc z pracy nie wyobrazam sobie sytuacji by moja żona,dziewczyna czy narzeczona która tez wraca z pracy skakała koło mnie i na moje żądanie robiła mi "papu" :) najzwyklej na swiecie byłoby mi wstyd :) Uwazam jeszcze ze podział obowiązków w zwiazku to najlepsze rozwiazanie ,tyle w temacie jak chcesz podyskutować to zapraszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cię regres rozumiem i popieram w całości, ale nie mam tyle siły i władzy, by komuś nakazać jak ma żyć w związku maużenskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Co Wy sobie jakies @ puszczacie- zmowa czy co??:P:P Pozdrawiam Waszystkie i Waszystkich. Miłego dnia BP i kciuki za nikolsiową... cos nie pisze, mam nadzieję,że nie poległa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale napisałam...ech...cóż, nie poprawiam, domyslcie sie słówek:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka hokejka 🖐️ właśnie dopiero wlazłam i widzę , że tu jakieśsame małpy latają (@) :D Jovik a gdzie link do poczytania ? ja myślała ,że to już tak będzie każdego dnia :D nie ploegła ,jeszcze nie :P ale ciężko jak pierun :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikosiowa- nie ma linku, bo mam zaperdziel w pracy;) Pozdarwiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczcie za literówki ,moja klawiatura zachorowała i spacja tyż mało co działa ..no i weź tu pracuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) nikosiowa bardzo dobrze ci idzie nie daj sie skusić pod żadnym pozorem śmierdzielowi a @ latają bo ktoś pisze w mailach to co mógłby śmiało napisac na ogólnym :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xx444
Witam Was wszystkich.Grzeslaw jestem,jestem tylko nie zawsze mam czas meldować się u Was,ponieważ mam mnóstwo pracy.Teraz na kilka minut zrobiłam sobie przerwę więc piszę.Nadal nie palę - za 6 dni będzie pięć miesięcy BP.Teraz jest trochę lepiej.W poniedziałek myślałam,że oszaleję tak mi się palić chciało Męczyłam się ponad 2 godziny.Na szczęście przetrwałam ten kryzys.Nie wiem kiedy wreszcie skończy się ta męczarnia? Pozdrawiam Was i witam nowo przybyłych.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×