Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

nikosiowa brawo codziennie bedzie lepiej trzymamy kciuki dzisiaj szaro buro i ponuro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikosiowa no to idę se zapalić.... bo się zdenerwowałam ...." to ja idę z toba zajarać !!! ;) też żartowałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A potem się dziwić, że muszą trakcić zbędne kg. jak tylko o łakociach marzą, a i spożywają:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz,że nie piłam karmelowej ani czekoladowej, tylko zwykłą i z magnezem widziałam w sklepie. Piję zwykła z mlekiem, które sama dolewam. Ale poszukam w supermarketach tej karmelowej:) Grzesław- od kiedy kabanosy to łakocie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przecież trza jeść fajne rzeczy aby nie palić :P ale mam smaka na tą inkę ...mmmmiam Regres zapraszam ..lm niebieskie pasują? :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikos może być :p jak to fajnie że to sie nie spełni :) jovik może Grzesław ma kabanosy oblane lukrem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesław- napisałam: Przeklejcie link- CAŁY!!! i wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za kabanoska dziekuje ale "jabluszko,jabluszko hej jabluszko pelne snow" chetnie ale moze lepiej jutro,dzis wole nie ryzykowac Grzeslaw nie mam laptoka zeby sobie na kolderke zabrac,zreszta w wolnych chwilach kiedy nie rzygalam to spalam FANFI nie bralam smecty to na biegunke jest, a ja gora lecialam nie dolem :) bralam i jeszcze biore, bo to przez 3 dni 4 razy dziennie Nifuroksazyd 200 Hasco tabletki.Dzis juz jest ok tylko w glowie mi sie kreci troche Nikosiowa musialas lubic tesciowa ze tak reagujesz,psychika jest nie zmierzona,nigdy nie wiesz jak na cos zareagujesz Żabka Ty to masz z tym twoim starym,jak bym go w dupe kopnela lenia smierdzacego to zaraz by sie za robote zabral,za dobra dla niego jestes,tyle co Ty juz z nim przeszlas,za mloda na to jestes,a on bezwstydny stary kon,pasozyt.Mozesz sie gniewac, ale ja Ci juz dawno przy innej okazji powiedzialam co mysle o nim.Jak ci nie pomaga to niech chociaz nie przeszkadza poniekad Lorika dobrze żabie radzi z jednej strony,ale z drugiej moze to doprowadzic do wojny domowej,a zeby taka wojne wygrac trzeba byc cholernie silnym-wiem co mowie Zlosliwiec mam nadzieje ze sie trzymasz zwlaszcza dzisiaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikosiowa-wystarczy dać cały link "kopiuj- wklej" i przecież nie ma problemu:) Ale fajne, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Grzesław,jutro zamierzam do pracy isc,w zasadzie juz dzis chcialam tylko troche nie pewna jestem,a w mojej pracy to niezbyt bezpieczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovik - świetne , podałam już dalej linka ..wszystkimjakośhumory lepsze się porobiły ;) sadny dzien jakmożesz to sięjeszcze kuruj w domku ,robota poczeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovik to jest zarabiste :) i sama prawda :) sama robilam zupe z piasku wody i pylu ceglanego,tylek podcieralismy lisciami,nie mielismy czasu biegac do domu,zreszta u mnie w familoku i tak hazle byly na dworze i smierdzialo,ale wody ze strugi nie pilam,bo smierdziala :) a jak ktos nie znal ortografi czy innych zasad jezyka polskiego to byl zwykly malol,a ja musze z corka latac po psychologach bo dyslekcje ma-"swiat sie zmienia,mowi mi to woda,mowi mi to ziemia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urlopu mam malo,bo narazie mam umowe do konca lipca,dopiero w lipcu dostane na stale i bede mogla wykorzystac reszte z 26 przyslugujacych dni,a moge jeszcze potrzebowac na inne wizyty lekarskie niestety jesli nie uda sie tego pozalatwiac w godzinach popoludniowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovik suuuuuuuper to:D Ja ostatnio uczylam moje dziecko robic paczi z piasku i posypywac lukrem:D Sadny uwielbiam cie:* Nikosia trzymaj sie dzielnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski:D Ale super się Was czyta:D Grzesław dzięki za pamięć Jovik Tobie również Wiecie co bo może nie powinnam ale... wydaje mi się że znam Was dobrze :-) Czytałam topik od początku to dlatego się tak czuję Ostatni występek Loriki przynajmniej ściągnął całą ( prawie) ekipę:-) Miałam się zapytać sadnego dni czy jeszcze tak ćwiczy na steeperze ale parę dni temu pisała że tak :-) super to był mój zakup zaraz jak przestałam palić ale nie ćwiczę nie mam jakos siły i chęci a ćwiczysz jeszcze całą godzinę czy może dłużej ? Złosliwcze przykro mi z powodu brata :-(..... jak mogłeś pisać że jesteś tutaj niemile widziany jak bez Ciebie i Twoich dębowych kciuków to żaden topik:-) Jovik i jakos bez Ciebie też to nie to samo :-) jak trzeba to dostanie sie opieprz jak trzeba pochwalisz :-) Bardzo mi się podobało jak walczyliście o Żabkę i wydarliście ją ze szponów smierdziela :-) Nikosiowa witaj:-) z takim poczuciem humoru i energią pokonasz smierdziela na pewno :-) Ja w niedziele będę świętować swoje 3 miechy BP :D Pozdrawiam wszystkich bez wyjątku i sorka za przynudzanie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mar-pa nie przynudzasz to fajnie ze tak aktywnie uczestniczysz w naszych beznikotynowych rozmówkach :D w niedziel świetujemy razem z tobą a co :P jak balanga to balanga Jestem świetnym przykładem dla innych mijają 3 miechy a ty nadal bez fajki czyli wniosek jaki? jesli sie chce to naprawde można GRATULACJE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×