Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Dzięki Regres.. i witaj cie w szarej, poświątecznej rzeczywistości:D Ale to dobrze,ze to juz koniec świąt, bo co niektórzy albo narzekają na ból żołądka albo na ból głowy:p Ja ponarzekam na ból nóg:) Ale co mi tam:D Apel do tych, co tu przestali pisać! Skrobnijcie słówko, czy polegliscie czy nie macie czasu... bo to bardzo ważne, ja się czuję, jakby ktos mnie olał:(:( ech:( Zyczę miłego dnia, u mnie słonko sie przedziera, zobaczymy, jak bedzie dalej ..pa👄 Loriś:D Młoda jesteś, powinnas hulac po Polsce albo spędzać czas z przyjaciółmi..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich niepalących. Ja też niespie i czasem mam wrażenie, że jestem olewany, ale przez tych aktywnych, ale się tym nie przejmuje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesławku- wyspij sie:D bo coś pleciesz głupoty:) Ale to z niewyspania...rozumiem.... Cos mi robota nie idzie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech ten słownik T-9, jak się jego używa to takie nie zauważone błędy są wpisywane do komunikatorów, a komórka to nie komputer:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po Świątecznej przerwie.Było miło,ale szybko się skończyło Z jedzeniem nie przesadzałam,zachowałam umiar.Wystarczyło popatrzeć na mnóstwo potraw na stole i już poczułam się najedzona.Pewnie dlatego,że mnóstwo czasu spędziłam w kuchni na przygotowaniach. Żyję nadzieją,że za kilka dni będzie dłuuuugi weekend i będzie prawdziwy odpoczynek.Teraz wyjeżdżam na działkę nad jezioro,dotlenię się, popływam. Wreszcie będę w swoim żywiole.Pozdrawiam Wszystkich,szczególne pozdrowienia i zarazem podziękowanie kieruję do Żabki,która zamiast odpocząć to robi grafik z wyliczeniami osób niepalących. DZIĘKUJĘ Ci bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pffff tez nie macie problemow,ja co chwile myle literki i co z tego,najwazniejsze zebyscie wy wiedzieli o co mi chodzi a ja sobie poprawiam chumor w typowo kobiecy sposob nowe buciki,nowe spodenki,nowa bielizna z triumpha :D a co kurde jak strace robote to sobie nie kupie,nie ma co chomikowac.Narazie temat jest otwarty,zobaczymy,moze zmienia decyzje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka 🖐️ wszystkim :D Grzeslaw 🖐️ pozdrawiam Ciebie ziomek :D jeżeli obraziłem to graba na zgodę 🖐️ nie obrażaj się bo w lany poniedziałek w dyngusa można olewać wodą :D ja tez robię byki ale kto zechce to mnie zrozumie :D :D najważniejsze jest to ze nie jaramy :D 🌼 bo nie palić to jest cos pięknego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie obraziłeś mnie, no bo czym?:-3 xx444 zuch dziewczynka, bo nie narzeka, że przytyła po świętach i ma dobry humor:-D A żabcia przecież nikt cię nie gani za błędy :-D, a za listę piękne dzięki :-D no nie loriko:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesław---a do mnie to co?????? zaden akapit mi nie przysluguje?? bo jak zarzuce fochem to zabaczysz ;) he he dobra ide sobie odpoczac,wstawalam juz dzisiaj wczesnie do pracy i czuje zmeczenie dobrej nocy zalogo 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witajcie ;) ja juz nie moge sie doczekac za 36 dni lece do grecji bedzie pieknie teraz zaczynam zabiegi upiekszajace aby dobrze wygladac na greckiej plazy hurrra juz kupuje filtry kostium kompielowy i odliczam dni euro zakupione pedikiure zamowiony oby wszystko sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodob- a jak kupno samochodu? Pamietam,ze zamówiliście terenowca i mieliście czekac na niegfo do 6-ciu miesięcy:) Już go macie? bo to jakos teraz miało być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. No i dodob będzie kusić swoimi wdziękami Greków:-D:-D:-D życzę udanego wypoczynku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samochod odlozylismy musimy sprzedac jedno mieszkanko i splacic obecne a jak cos zostanie to auto kupimy , poniewaz frank szaleje postawilismy na splacenie kredytu najpierw bo juz po nocach mi sie sni ze wzielismy 200 tys. a mamy juz prawie 300 :( wiec musimy sprzedac mieszkanko ktore mialo byc zabezpieczeniem dla dzieci trudno chlopaki male jeszcze pozbieramy a grecje kocham teraz lecimy na kos byliście ?????? czekam na opinie a we wrzesniu jak sie da to zakyntos albo kreta na zakyntos krecili mamamia i marze zeby tam poleciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesław chodzi o film mamamia z meryl streep film ogladalam ze 100 razy jest super super muzyka i piekne widoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzes---------narzekales nie dawno ze Cie olewaja a sam co robisz?? pisalam strikte do Ciebie i nawet nie zareagowales :P wstydz sie wstydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi wstyd:-C sądny dzień najważniejsze, że pachniemy nie palimy i na nadwage po świętach nie narzekamy:-D:-D:-D pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pogoda na długi weekend jest okropna, przynajmniej w moich stronach 😡 ale już zaplanowałam kolejny wypad:D Pozdrawiam wszystkich i do wszystkich macham🖐️ i żeby nie było fochów:p Buziaczki👄. Acha- Regres- schładzasz flaszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie na wybrzezu upal lorika odpusc grzeslawowi :) to fajny gosc a robis z z niego upiardliwca kazdy z nas jest inny pochdzimy z roznych stron jestesmy w roznym wieku kazdy z nas jest inny i wyjatkowy jedno nas laczy ze pachniemy :) i kazdy wnosi do tego topiku cos od siebie caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i bardzo Was proszę nie obrażajcie się z błahego powodu.To naprawdę nie ma sensu. Fajnie,że niektórzy nie mają innych problemów.Ja nadal mam - dlaczego? Otóż gdy czytam Wasze uszczypliwe wypowiedzi na tym topiku natychmiast chce mi się palić.Szkoda by było zmarnować tych 160 dni BP. Myślałam,że wspieracie takie zagubione owieczki jak ja? Ale forum zmieniło się i jest o innej tematyce.Przykro mi,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwracam się do dodob. W pełni popieram Twoją wypowiedz i też tak uważam.Każdy z nas jest indywidualnością i ma własną osobowość.Nie można mieszać do tego Rodziców.Rónież nie jestem zachwycona takimi wypowiedziami.Pozdrawiam Cię serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale forum zmieniło się i jest o innej tematyce" xx444 ale to przeciez fajnie jak pogadamy sobie czasami na inne tematy niż papierosy :) samymi fajkami człowiek nie zyje :) To jest fajne ze sie tu wspieramy ale fajnym jest tez to że rozmawiamy ze sobą o prawie wszystkim np 1.05.11 planuję tu zrobić dicho :P i polac zimnej wódki :P Tak tak jovik ZIMNEJ WÓDKI bo falszki sie już mrożą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×