Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Z okazji Świąt Wielkanocnych dla wszystkich bywalców topiku BP :-) życzę zdrowia,uśmiechu i wszystkiego co najlepsze:-) Pozdrawiam serdecznie:-) Regres już teraz gratuluję takiego wyniku BP :D Tymi Waszymi krokietami narobiliście mi smaka :-) chyba też zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) 32 szt. krokietów..chyba wystarczy mojej gromadce:D "... że Polacy nie gęsi a swój język mają.." I niech tak zostanie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niechaj wszdy postroni znają, iż Polacy nie gęsi iż swój język mają. Mikołaj Rej jovik zapewniam, że cytowałem z pamięci@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niechaj wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi iż swój język mają. Mikołaj Rej jovik zapewniam, że cytuje z pamięci:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc moi drodzy :) Z okazji Świąt Wielkanocnych składam wam wszystkim życzenia Zdrowych,Wesołych i Pogodnych Świąt oraz BARDZOOOOOOOO mokrego Dyngusa Oby te święta były spokojne,relaksujące i nadal bez dymne ;) Zyczę wam także byście sie nie przejedli i nie przepili :P za bardzo Wesołego Alleluja :D http://www.ekartki.pl/cards_files/34/34222_jajko.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja witam w sobotni piękny poranek Ze święconkąide na 9, a co u mnie taka tradycja że po świeconcke koniec postu a więc po ponad 40 tu dniach zjem dzis coś słodkiego , sernik sie już piecze czyli wiecie co dziś na śniadanko zjem :):):) życzę Wam moi kochani radosnych,pogodnych świąt, spędzonych w miłym rodzinnym gronie, bez dymu , niech świeta będa pełne radości i spokoju Miłęgo dnia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesławie, widac,że z pamięcie....:p nie wazne:) Własnie wstałam, pije kawke a jajeczka pieknie sie farbują w cebuli:D Opłacało się zbierać łupinki z cebuli.....moja babcia tylko tak farbowała jajka, żadneh chemii. To ja tez wracam do korzeni:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani WESOLEGO JAJKA:) dla mnie te swieta nie beda takie jak powinni,prezesostwo firmy sie o to postaralo,jeszcze pracujemy ale wisimy na wlosku :( zdecydowali przeniesc cale laboratorium na Rybnik.z mojego domu to jest 50 km w jedna strone,zarabialabym tylko na paliwo bo z wyplaty zostawaloby mi z 200-400 zl a po roku czasu takiego tyrania auto tylko na zlom bedzie sie nadawalo.teraz chcemy tylko zeby to oni nas zwolnili to przynajmniej zasilek dostaniemy,bo jak my im strzelimy papierami to nawet zasilku nie bedzie :( bardzo wesole swieta bedziemy mialy wszystkie :/ dowiedzialysmy sie o tym we wtorek.Nawet jak by mi dali taaaaka podwyzke to warunki jakie tam sa uragaja czlowieczenstwu,bylam tam w srode z szefowa,ogladalysmy to.Ogolnie zaklad robi wrazenie swoja potega natomiast pomieszczenie gdzie znajduje sie prowizorka laboru to kpina,nie spelnia zadnych norm,jesli oddeleguja mnie tam do pracy to pierwsze co to im inspekcje pracy przysle.Ciekawe czy zarzad ktory siedzi sobie wygodnie wie co robia z ludzmi polscy prezesi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smacznego jajka i mokrego Dyngusa życzę Wam z całego serca :* sadny - no niestety takie życie... w grudniu 2009 roku mój ślubny dowiedział się że nie przedłużą mu umowy 2 dni przed jej końcem :( też nie było wesoło... ale wszystko się ułoży... swoją drogą do Rybnika też mam ok 50 km.. no może ciut mniej :D a PIPe wartoby zaangażować.. to co się w Polsce dzieje to się w głowie już nie mieści.. Buziaki 4 all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Jovik jest jeszcze jedna ludowa metoda barwienia jaj, gotować jaja w korzeniach pokrzywy wtedy mają taki zielony odcień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ Wpadlam zyczyc Wam Kochani Wesolych Swiat Smacznego Jajka a takze Mokrego Dyngusa :) Ja nadal trzymam sie BP choc ostatnio mnie przesladuje daje rade. Pozdrawiam wszystkich bez wyjatku tych co znam a takze nowych co nieznam. Jeszcze raz Wesolych Swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim życzę zdrowych i wesołych świąt wesołych 🖐️ oraz mokrego dyngusa :D u mnie już wszystko przygotowane już mam święta :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę całej załodze wesołych i spokojnych świat wielkanocnych oraz mokrego śmigusa-dyngusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolych Świąt!!!!!! BP 24 04 2011 1. Zlosliwiec -----------2207 BP ❤️(08.04.2005) 🌻 (6 LAT 15 dzien) 2. Jovik------------------2085 BP ❤️(05.11.2005) 🌻 (5 lat 5 mes19dni) 3. mordusiak------------1210 BP ❤️(09 02 2008) 🌻 (3lata 2mies15 dni ) 4. Sadny dzien ---------1151 BP ❤️(23.02.2008) 🌻 (3lata 2 mies1 dni) 5. Bella 1962 ---------- 920 BP ❤️(29.10.2008) 🌻 (2 lata 5 mies 25dni) 6. Regres ------------- 723 BP ❤️(01.05.2009) 🌻 (1rok11 mies22dni) 7.Vonk --------------- 595 BP ❤️(05 09.2009) 🌻 (1rok 7 mies19dni) 8.Mamuska44 ------ 585 BP ❤️(16.09.2009) 🌻 (1rok 7mies 8dni) 9.Farbowana_lisica 572 BP ❤️(08.11.2009) 🌻 (1 rok 5mes15dni ) 10 Lorika ----------- 464 BP ❤️(11.01.2010) 🌻 (1rok 3 mies 13dni) 11Grzeslaw-------- 460 BP ❤️(15 01 2010) 🌻 (1rok 2 mies 27dni) 12.Basiek1 ----------- 407 BP ❤️(16.03.2010) 🌻 (1 rok 1 mies 8 dni) 13.Żabka ------------- 327 BP ❤️(01.06.2010) 🌻 (10 mies 22dni) 14. dodob------------- 285 BP ❤️(14.07.2010) 🌻 (7 mies 10dni ) 15, Mama Vonka---- 159 BP❤️(16.11.2010) 🌻 (5mies 8dni 16.xx444-------------- 155 BP❤️(20.11.2010) 🌻 (5 mies 4dni) 17 madziuchna ------ 153 BP ❤️(22 11 2010) 🌻 (5mies2dni) 18 Niebieska Tecza-- 148 BP ❤️(07 12 2010) 🌻 (4 mies 17dni) 19 Jolik123----------- 111 BP ❤️(03 01 2011) 🌻 (3 mie21dni) 20Mar-pa------------- 99 BP❤️(15.01 2011) 🌻 (3 mies 9 dni) 21 Lokomotywa----- 93 BP ❤️(16.01.2011) 🌻 (3 mies 8dni) 22monamas---------- 75 BP ❤️(07.02.2011) 🌻 (2 mies 17dni) 23.Lumena----------- 45 BP ❤️(09.03.2011) 🌻 (1 mies 15dni) 24 Mama monamas 19BP❤️ (05 04 2011) 🌻 (19 dni) 25Niosiowa--------12BP ❤️ (13 04 2011) 🌻 (12 dzień)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani👄 Teraz dopiero usiadłam do komputera...i na spokojnie chcę Wam złozyć zyczenia zdrowych, wesołych i spokojnych Świat Wielkiej Nocy:) Smacznego jajka i baaardzo mokrego dyngusa;) I oby kazde następne swieta były dla Was wolne papieroska, bo jak mówi nasz kochany Złosliwiec: "Nie palić- to coś pięknego" 🌻🌻🌻 👄👄👄 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki złośliwiec za tą animacje, myślałem,że moja komórka nie da rady, ale pięknie odtworzyła, a pierw zapisała na karcie mikro SD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie w śmigusowy lany poniedziałek :D tradycje trzeba zachować a mam okazje :D zrobię psikusa :D i wszystkich śpiochów trochę poleję wodą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w dyngusowy poniedziałek. Do złośliwca śmigus znaczy śmigać czy uderzać ruzgami (najczęściej dziewczny przez chłopaków po nogach) a dyngus to polewać wodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorika 🌼 taki siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikkkkkkkkkkkkkkkkkk :D że aż tu doleciało ha ha ha :D 🖐️ mokre kury i koguty :D Grzeslaw nie musisz mnie pouczać i poprawiać popraw sam siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D A ja dziś śmigałam po twierdzy w Srebrnej Górze... taki wypad ,zeby nie siedziec w domu i nie obzerac sie:D Teraz pije piwko z wyciągnietymi nogami na pufie:P Dla zainteresowanych zamieszczę parę fotek z wypadu wiecie gdzie:D Ale to potem:) Zycze Wam miłego popołudnia, ostatnie godziny lenistwa:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiszę tak :) POZDRAWIAM LORIKĘ :) jovika,złosliwca,sadny dzien,ojejkujejku ,i marpę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona ja ;;
a ja to pieprze! rzuciłam fajki, i udalo się bez wiekszych problemów ale jestem wkur*wiona na maxa, pare kilo zadużo, zaczynam powaznie zastanawiac się nad powrotem do palenia, nie zartuję, kiedys rzuciłam i przytyłam +7 kg,więc wrociłam do fajek i swojej wagi , teraz to samo, ożesz ku....dlaczego tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×