Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Witam wszystkich:-) ja po weekendzie tak jak i przed, czyli bez zmian:) Żabka wszystkiego naj, naj , naj z okazji dnia urodzin:-) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ale puchy tutaj :( umnie po week jak i przed też...czyli praca w hospicjum :( dzisiaj o 4:30 pobudka i to samo remont,syf itd. Ale jutro do 12ej bo musze iść do lekarza po szczepionkę na WZW a na 18tą mam wizytę u dentysty jestem bardzo ciekawa co wymysliła moja Pani doktor??????No zacoś weźmie 10tyś.tylko zaco???może jutro da mi aparat? a teraz idę z piesiem na spacerek i spadam do wanienki oraz do łóżeczka :):) żabka----wszystkiego naj naj kochana...duzo zdrówka i kilka dziesiąt worów pieniędzy :):):) oraz powodzenia w życiu osobistym 🌻🌻🌻 dla reszty👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 i ja sie melduję;D macham łapka w waszą stronę, widzicie🖐️ Już za troche ponad miesiąc Boze Narodzenie....:) Kolejne z Wami:) Pozdrawiam i sciskam mocno w ten mroźny wieczorek. W piecu pale, ale rano troche już chłodno w domku...ale szybko sie ubieramy i ja do pracy, córcia do szkoły, mąż na wyjeździe.... zatem tylko ew. piesek pod kocykiem zostaje:P Miłego wieczorku Wam zyczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Zapraszam na pyszną kawę. Wróciłam i jestem bardzo zadowolona z wyjazdu,bo pogoda była super. Melduję się BP🌻 Żabko,dołączam się do życzeń urodzinowych🌻🌻🌻 🌻my nie palimy🌻my pachniemy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) i ja jestem dalej Bp. Nie palę już 358 dni (+ 21g05m07s). Ilość niewypalonych papierosów: 10766. Będę żyć dłużej o 82 dni (+ 05g49m55s)! Zaoszczędzone pieniądze: 4737,19 zł! a mogło by być :) Nie palę już 1039 dni (+ 21g05m46s). Ilość niewypalonych papierosów: 31196. Będę żyć dłużej o 238 dni (+ 07g20m04s)! Zaoszczędzone pieniądze: 13726,40 zł! ale za głupotę trzeba płacic... ja wczoraj wróciłam od dentystki,wymęczyła mnie...ale to też moja wina jak chodzę do pseudo stomatologów którzy jak się okazuje nic nieumieją robić :( musiała mi rozcinać dziąsla i szyć :( teraz boli jak cholera :( sądny----tylko tego nierozwal :):) a ja niemam czasu na steperek,ćwiczę kiedy mam czas a teraz to go bardzo brakuje :( bambaryłka27-----zapraszamy do naszego pachnącego grona :):) niebój się bo tylko przyjemności bedziesz miala z tego powodu...zmieni się wygląd cery,nie bedziesz śmierdziała fajkami,a jak zobaczysz kogoś np.na ulicy z papierosem w gębie powiesz oj jaki głupi jak sie truje...zaczniesz czuć smaki,no i w portfelu więcej bedzie :):) same plusy...napisz cos o sobie ile lat palisz,skąd jesteś,co porabiasz na dzien codzieenny itd.no i poczytaj w wolnnej chwili nasz topik... :) to pomaga...melduj się codziennie :) niema tu zawiele ludzi bo pewnie pracuja,przygotowują sie do świat :) szukają prezentów itd. hahaha... ale ruch unas jest :):) dla reszty pachnidełek zlosliwiec,regres,grzesław,jovik,pachnąca aga,@gusia itd.👄👄👄👄👄👄👄 miłego wieczorku...ja spadam do łózeczka spac...bo nieprzytomna jestem od wczoraj...i strasznie boli mnie :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam bardzo ❤️cznie:) Bambaryłka 27 witaj w naszym gronie:-) Nadziuchna życzę zdrowia👄 Sądny dzień tylko delikutaśnie z tym stepperem, by kolejnego nie rozłożyć:-D Złośliwiec @gusia🌻 Pachnącą Aga dzięki za kawę:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovik do Bożego narodzenia to jeszcze kupa (albo jak kto woli pół kopy) czasu:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he no obchodze sie z nim delikatnie nooo :) poprostu sobie daptam godzinke dziennie :) Madziuchna przy Twoin kregoslupie to steper nie bardzo,zebys wiecej szkody z tego nie miala jak pozytku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesław! Jaka kupa? jaka kupa? Zaledwie 40 dni! Pozdrawiam mroźnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:D 🌻Pachnąca Aga,jak minęła środa?Wszystko dobrze się ułożyło? 🌻Regres:) 🌻Grzesław:) 🌻Madziuchna,to niedługo świętujemy u Ciebie roczek:)jak dziąsło? 🌻Sądny Dzień,super,że zamieniłaś śmierdziele na stepper:) 🌻Złośliwiec:) 🌻Jovik,oj,to muszę już myśleć o menu na święta... 🌻Żabko:) Bambaryłka27,witaj:) Tak,czytaj te czarodziejskie forum i na pewno dasz radę żyć BEZ PALENIA:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja sie ładnie przywitam i powiem Dzień Dobry załodze 🖐️ :D aha no i tez nadal nie palę,nie będę palił i nawet nie zamierzam palić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Miedzynarodowy Dzien bez Papierosa zapraszamy nowych chętnych do przyłaczenia sie do nas :) czyli do ekipy BP :D ZAPRASZAMY !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia jakoś minęła , było nerwowo, ale jest czwartek i bardzo się ciesze, nigdy wiecej takich dni dla Ciebie 🌻🌻🌻 miłego wieczorku dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka 🖐️ ja tez się przywitam i powiem dobry wieczór :D ten dzień światowy BP to dobra data do zapamiętania zapraszamy do naszego pachnącego grona :D 🌼 bo nie palić to coś pięknego 🌼 paliłem 40 lat ostatnio 3 paczki dziennie a to mój bilans BP Nie palę już 2413 dni (+ 22g31m28s). Ilość niewypalonych papierosów: 144836. Będę żyć dłużej o 1106 dni (+ 09g19m25s)! Zaoszczędzone pieniądze: 48 520,16 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka 🖐️ ja tez się przywitam i powiem dobry wieczór :D ten dzień światowy BP to dobra data do zapamiętania zapraszamy do naszego pachnącego grona :D 🌼 bo nie palić to coś pięknego 🌼 paliłem 40 lat ostatnio 3 paczki dziennie a to mój bilans BP Nie palę już 2413 dni (+ 22g31m28s). Ilość niewypalonych papierosów: 144836. Będę żyć dłużej o 1106 dni (+ 09g19m25s)! Zaoszczędzone pieniądze: 48 520,16 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Ale nie chciało mi się wstawać i cieszę się,że to piątek . Jestem dumna z siebie,że nie palę:) i taki wczorajszy MDbP był super,bo w końcu bez wyrzutów sumienia. Złośliwiec🌻🌻🌻🌻🌻🌻kwiat]🌻🌻🌻 to dla Ciebie za te 2415(dziś) dni:D:D:D Pachnąca Aga🌻,to dobrze,że jest dobrze:) Dla wszystkich 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bambaryłka27
Melduję się :) i witam wszystkich (szczególnie tych, którzy tak serdecznie mnie przyjęli do grona BP. :) Jestem z Warszawy. Palę... Aż wstyd się przyznać... prawie 10 lat... Głupi był dzieciak, nie chciał odstawać, to i po fajki sięgnął... Ale stało się. Teraz walczę. :) Na razie radykalnie nie odstawiłam, ale staram sie robić dłuższe przerwy pomiędzy ćmikami :) Trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie Bambryłka 27 musisz podjąć mocniejszą decyzję, to jest trudne, ale możliwe, życzę Ci abyś dała radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich serdecznie życzę miłego wieczoru :D @gusia 🌼 Bambarylka 🌼 mi się wydaje ze jeszcze nie jesteś gotowa do tego żeby rzucic palenie widzę ze nie możesz rozstać się ze śmierdzielem wiem jak ciężko jest, bo to już przerabiałem rozstanie ze śmierdzielem przeżyłem tak jak bym cos najcenniejszego stracił w swoim, życiu najgorzej było zacząć nie sięgnąć po peta powiedzieć STOP!!! bo dalej to z wielka bieda się jakoś wytrzymuje przeżyłem horror ja moja rodzina i moi znajomi, ale dziś mogę powiedzieć ze się opłacała ta męczarnia, bo nie palić to jest cos pięknego dziś jestem SZCZĘŚCIARZEM Grzeslaw 🖐️ graba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:):):) Bambaryłka Ja brałam Tabex.Bardzo się bałam tego dnia,gdy już nie zapalę,ale też poczułam wielką ulgę,że to już,w końcu rzucam to świństwo. Nie palę prawie 3 m-ce i siłę dają mi ludzie z tego topiku-oni dali radę,to i ja potrafię:) Miłego weekendu kochani:D❤️🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie.Gratuluję Wszystkim wytwałym,żyjącym pachnąco,bez papierosa.Ja też mogę pochwalić się swoim wyczynem.Dziś mija 365 dni = ROK odkąd rzuciłam palenie.Nie przypuszczałam,że tego dokonam? Próbowałam rzucać kilka razy bez powodzenia.Wreszcie udało się i muszę powiedzieć,że jestem z siebie zadowolona.Dziś wiem,że palenie nic nie daje,a wręcz przeciwne; rujnuje zdrowie,uszczupla kieszeń. Szkoda,że pojęłam tak pózno? Kochani nie palcie,a będziecie szczęśliwi tak jak ja. Dziękuję Wam oraz pozostałym życzliwym z różnych topików,którzy bardzo mnie wspierali.Życzę pogodnego weekendu,pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xx444 😘 super 😘 jak sie ciesze 😘 gratuluje z calego serca,,,,,,,,,tak trzymaj ,Twoja radosc sie udziela 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×