Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Witam serdecznie:-) wpadłem się tylko przywitać:) Kotki2 miło, że do nas dołączyłas:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widze, że za czesto tu nie zaglądacie ;)\ Ja sie dzisiaj obudziłam i czuje sie jakbym wczoraj przynamniej 30 wypalila, strasznie przepalona jestem, ciekawe skad takie uczucie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ale zimno się zrobiło. Kotki 2 Każdy na pewno zapracowany,bo przecież znowu długi weekend. Kotki2,przestałaś już palić i trzeba się z tego cieszyć.Piszesz,że jesteś dumna z siebie,przyjemne uczucie, prawda? Może masz takie uczucie,jak po 30 fajkach po tych tabletkach? Dasz radę,tak jak ja i inni :) Zapraszam na kubek pysznej herbaty z imbirem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani ja juz po remoncie prawie bo zostalo mi jeszcze pomalowanie lazienki i ubikacji,ale to juz po urlopie zrobie,teraz odpoczywam cieszac sie resztkami urlopu,bo od poniedzialku do pracusi :) widze nowe twarze :) witajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam to jedyna rzecz która mnie dzis cieszy Nie palę już 70 dni (+ 10g42m40s). Ilość niewypalonych papierosów: 2113. Będę żyć dłużej o 16 dni (+ 03g27m16s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1141,23 zł! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Żabko 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 x10:D:D:D:D:D:D:D Sądny Dzień,ale masz czyściutko i pięknie w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie trudno o depresje gdy zycie sie wali nie starcza na oplaty a o zyciu codziennym nie mówiąc. Tak ciężkiego okresu (pod wzgledem finansowym ) jeszcze nie mialam Nie da sie przezyc za 800 zł wypłaty męża:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabko, a Twoja praca? Kiedys pisałaś,że pracujesz:) No kurcze, wiem zresztą jak to jest z utrzymaniem zatrudnienia...dziś pracujesz- jutro wylatujesz...:( Czy mogę Ci jakos pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam prace w wakacje na pół etatu, ale niestety tylko na 3 mies potem dorabialam sobie w domu ale juz nie ma takiego zapotrzebowania. Nie Jovik Ja nie oczekuje od was pomocy, tylko czasami człowiekowi tak zle na sercu ze wstaje rano i ryczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem żabciu,ze nie oczekujesz...tylko się zapytałam... Trzymaj sie, myśl,ze będzie lepiej, bo musi być!!! Co zrobisz... Pozdrawiam i spadam już na weekend:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :D 🖐️ wszystkim dziewczynkom 🌼 🌼 🌼 a chłopakom 🖐️ graba :D sadny dzien 🌼 ale naprawdę masz pecha kotki2 🌼 jak samo poczucie OK. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :D 🖐️ wszystkim dziewczynkom 🌼 🌼 🌼 a chłopakom 🖐️ graba :D sadny dzien 🌼 ale naprawdę masz pecha kotki2 🌼 jak samo poczucie OK. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ sądny---ale masz pecha do stepera :( ale cieszę się że już skończyłaś remoncik,teraz bedziesz miała czyściutko i pachnąco... :) żabka---głowa do góry,ja tez mam takie życie i rozumię Cię że jak człowiek komuś coś powie to lepiej jest mu na serduszku :) jestem z Toba :) kotki---witaj :) dla reszty 👄 spadam spac...bo cięzkie dni mnie czekają :( kolorowych snów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje Madziuchna pachnie mi w mieszkanku taka nowoscia :) narobilam sie jak dziki osiol,a teraz podziwiam efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :)) 🌻Żabko,nie palisz i zobacz ile kasy zostaje,jesteś silna,pokonałaś tego stwora nikotynowego i teraz też sobie poradzisz:).Przesyłam 👄👄👄 i ❤️❤️❤️ 🌻Kotki2🌻 🌻Grzesław🌻 🌻Sądny Dzień,to pewnie po tym remoncie masz takie mięśnie,że dlatego stepper padł;) 🌻Jovik🌻 🌻Złośliwiec🌻 🌻Madziuchna,dużo siły na te ciężkie dni:):):) 🌻Nie palimy🌻 pachniemy🌻 Na parę dni żegnam się z Wami,bo wyjeżdżam. pa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:) Sądny dzień, szkoda że stepper padł, ale nie warto drogiego, bo też nie wytrzyma, a strata będzie większa:) @gusia🌻 Madziuchna👄 Złośliwiec pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam To straszne jakie u nas pustki;) Gdzie sie wszyscy podziewaja. Postawcie chociaz kropki bo smutno sie tu zrobiło Nie palimy Pachniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:) przecież długi weekend, to wiadomo, że na wczasach:-D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) no ja wróciłam dopiero z praktyk w hospicjum :( masakra jak ludzie się męczą i cierpią :( aż nie przyjemnie patrzeć :( ale tak jest jak ktoś ma raka :( takie to nasze kruche życie :( ale ile znaczy potrzymanie za rękę kogoś umierającego,pogłaskanie go wtedy czuję się kochany i potrzebny mimo iż przychodzi jego czas odejścia na tamten świat :( no koniec wywodów... sądny--- 👄 grzesiek---👄 żabka---👄 złośliwiec---👄 dla reszty ekipy 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w poniedziałek po długim odpoczynku dziś powrót do pracy Ciężki tydzień będzie u mnie a środa to masakra. Trzymajcie kciuki Miłego dnia kawka czeka zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć załoga 🖐️ jak tam po długim weekendzie? mnie dzisiaj sie nie chciało wstawać bardzo do pracy no ale wiadomo ... jest poniedziałek :O no i pamietajcie ze nadal nie palimy :D bo fajki są do du..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×