Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

lisiczka to na bank Magda :P janek tez nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🌻🖐️ Melduje sie BP Regres to Jozek ,Jurek? zabka---no cos Ty znowu poleglas melduj sie tu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądny dzień że jak ? ze jak to było to ostatnie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JACUŚ bylo to ostatnie albo sie poddaje :P chyba nie masz na imie "sie poddaje" ? he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka wersja mi sie podoba ;) Tylko narzeczona do mnie mówi Jacuś , reszta Jacek ;) sadny dzien ....BINGO !!!!!!!!! Gratulacje zgadłaś :) nagroda ---> bukiet kwiatów 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko teraz prosze mi tu bez wierszyków typu : Jacek placek na oleju- babka wola Ty zlodzieju! Jacek placek na smietanie matka woła Ty balwanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze lecieć , bo obiecałem siostrze ze ja odwioze do kolezanki ... sadny dzien jeszcze raz gratki z okazji odgadniecia mojego imienia a ty ? obstawiam że Katarzyna ;) skoro to juz nie jest tajemnica pozwole sie w koncu przedstawic drogim paniom i panom juz oficjalnie ;) Miło mi jestem Jacek :D 🖐️ :D:D:D tymczasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien oczywiscie ze znam i widziałem baje z Kaczynskimi jak bylem mały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacek i Agatka leciała w telewizji w latach 70 bodajże to mnie wtedy jeszcze na swiecie nie było .... teraz to juz uciekam na serrio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie byles jak ty chyba tylko rok czy dwa mlodszy jestes ode mnie :P chyba ze mi sie cos pomydlilo jestes 75 albo 76 rocznik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak lata 70-te byłam malutka hihi ale te bajki znam miło mi Jacku 👄🌻 złośliwiec dzieki za życzenia wierszyk łezka w oku się kręci jak sie czyta. ja jestem bardzo szczęśliwą mamą od prawie 14 lat. Pamietam jak mój syn pewnego dnia zrobił mi wykład na temat palenia, jaki wstyd mi było, to było okropne uczucie. Pamiętam dzień jak przyszliśmy (ja i mąż) z biorezonansu i najpierw mu powiedizelśmy ż enie palimy, że bedziemy bardzo się starać by wytrwać, Pilnował nas moze to też pomogło, wstyd przed nim. Miłego wieczorku wszystkim a mamusie pijemy dziś winko za nasze zdrowie Częśtujcie się zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien----> byc moze i wiem, jak masz na imie, ale podpowiedź, którą podałam, dotyczyła mego imienia:( Tym rosyjskim pisarzem, który uzył mego imienia w swej powieści był Bułhakow:) To juz na pewno wiecie, jak mi na imię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny---> przeciez sie znamy, bo wymieniałysmy sie fotkami, pamiętasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietam tylko nie pamietam twojego imienia ;/ na ktorego maila mi slalas?? na interie czy gmaila?? moze gdzies mi sie twoj mail uchowal he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma lekko Sadny dzien:p zgaduj- podpowiedź jest:p albo szperaj w mailach:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadny- a niech strace, odpowiedx na NK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×