Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

kurde szukam wsrod maili znalazlam Nicole ale to chyba nie ty he he przejrze znajomych na nk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kurde albo ja jakiegos uwstecznienia dostalam albo co mam 30-stke,atydee,anieB,sroczke,magde,mariole,galaretke nie znecaj sie tylko na nk sie odezwij :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nawet decolle mam a swoja droga ciekawe co u niej decolle jak nas czytasz to zamelduj sie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też chce byście sie na NK mi pokazały. Bardzo Was proszę szukajcie Agnieszka Milczarek Konin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga poczekaj najpierw jovik musze odgadnac ja pamietam ze wymienialysmy sie w kilka dziewczyn zdjeciami tylko ze nie mam tych maili nie wiem czemu mam nicolic mam wierna palaczke i mam madziuchne 04 na liscie adresow jovik mieszkasz w sarnowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wiem jak jovik i sadny dzien ma na imie ale Wam nie powiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiek nie badz wisnia powiedz jak jovik ma na imie,kurde czemu ja tamtych maili nie mam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga bo nie wiem na ktore konto ci wyslac zaproszenie,wysylam w slepo jak to ty to przyjmiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
236 znajomych zdjęcie główne na wielbłądzie jovik to g.......................... podpowiadam troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest to grażynka dzięki za zaproszenie Mogę w końcu poznać was czekam na więcej ja w Gliwicach mam rodzinke na Zubrzyckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glupia blondynka (w sensie ze ja) no przeciez,ksiazka,rany jakie uwstecznienie :/ aga to przyjmij moje zaproszenie i juz wiesz jak mam na imie he he kochani moja 14-stolatka sterczy mi nad glowa cos chce szukac na necie musze ja puscic na kompa bo juz mnie wkurzac zaczyna ;/ dobrej nocy kolorowych obrazkow 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na zatorzu to po drugiej stronie gliwic co osiedle zubrzyckiego,nie daleko stadionu Piasta :) dobranoc kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladny miszung sie porobil he he basiek twoj post znaczy co??? kurde naprawde musze isc sobie ale chce wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie juz dzisiaj poddaje,moja panna mnie wykopuje,ide spac trzymajcie sie pachnaco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje imie zgadł Jacuś :) Miło mi się przedstawić oficjalnie Ja Sem Katarzynka :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm.. ja juz nic nie kumam- napisałam na NK z linku, który Ty sadny mi kiesys posłałas, a napisała mi pachnaca aga na NK:( O co tu chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alem sie zamotałam....juz wiem, tylko skad masz pachnaca ago moje namiary na NK????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×