Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

No kochani zarechotałam jak na prawdziwą żabę przystało i niestety nie mogę przestać :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabko melduj się nam melduj ja po obiadku, ale jakim hmmm. Od dziś zaczęłąm dietke muszę zgubić 4 kilo które mi przybyły od zeszłego lata bo ciuszki są takie jakieś obciślejsze. :):):) regres tak wiec ja prosze o obiadki dietetyczne za ciacho jovik dziękuję ale kawki to się chętnie napiję życzę miłego, pachnącego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlosliwiec jovik . sadny dzien neri11 bella 1962 ojejkujejku Madziuchna Regres Vonk mamuska44 Farbowana_lisica lorika Witch321 Grace R kairanka Bronka12 monamas żaba caphirinia.veroniqueee basiek pachnaca aga Ok kochani ja ponieważ jestem ciekawską żabą chciałabym wiedzieć jakie sa wasze prawdziwe imiona a żeby było śmiesznie to proszę o wasze typy Jak myślicie jak ma na imie złośliwiec jovik sadny dzień itd Na koniec się okaże kto zgadł??? Miłej zabawy :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwiec to może Roman Regres to może Jurek kachna 11 to może Kasia Jovik to może Jowita basiek 1 to napewno Basia sadny dzień może Krystyna, pachnąca aga to chyba Agnieszka, bella62 to może Ela, monamas to może Monika, farbowana lisica to może Grażyna, no żabka to może Ania Czy kogoś zgadłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz ja Jovik- Jowita złośliwiec- Wiesiu Regres - Romuś Mamuślka - Dorotka Vonk- Zosia Sadny dzień Krystyna Basiek wiadomo paulina też madziuchna tez wiadomo Farbowana :)) wiem Agnieszka Kairanka Karinka monamas to chyba Monika lorika - Lodzia :D żartuje Ania Grace Grażynka Mamuśka moje nie zgadłaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie biore udziału w tym typowaniu- bo imiona niektórych znam- nie będe udawać, że zgadłam:p Ale typujcie... jutro wam powiem, jakie moje imie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym poznac Was- wiem, ze nie kazdy chce wysyłac swoje foty. Rozumiem. Ale jak ktos chetny- mój mail w profilu. Zdradze, że wiem, jak niektórzy wygladaja:D i oni tez wiedza, jak ja wygladam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabko ja zgadywać nie będę , ale do Ciebie to mi MOnika pasuje to moj typ zgadłam?? mnie zgadłyście oczywiście jovik tez chętnie bym się z Wami spotkałą jest za spokojnego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska44,żabko--> zgadłyście :) Mam na imię Monika, od szóstej klasy szkoły podstawowej - żabcia :) Niektórzy moi znajomi do dziś tak do mnie mówią, co zresztą mi pasuje :) żabka - może Agnieszka, jovik- może Jowita, regres - Krzysztof może, złośliwiec - Tadeusz (?), farbowana lisica - Ania?, basiek1 - Barbara, paulina36 - to na pewno Paulina, kachna11 - Kasia? Fajna zabawa :) A co do zdjęć... Może się okazać, że klikamy z budynków naprzeciwko albo z pokoju obok,hahah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sa moje typy ale nie wszystkich zlosliwiec----moze Zbyszek? Regres----Robert mamuska44----Krysia farbowana_lisica---Bozena Lorika---Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehehehe co wy z tymi Jurkami ,Tadkami i Robertami,Romusiami :P ? nie zgadłyście :P prosze o nastepne typy , dla zwycieżczyni przewidziana nagroda :) sadny dzien teraz to ja moge zaprosić ale na pozna kolacje :) jak sobie przypomne ze w szpitalu kolacja była o godz 17.00 to az głodnieje na sama mysl ;) jovik ja obstawiam że ty Marta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,fajne to zgadywanie:D madziuchny,żabki,jovik,pachnaca aga ----znam ,więc nie zgaduję:) Regres----Wojtek zlosliwiec----Dariusz mamuśka----Basia basiek----też Basia:D sadny dzien---Marta vonk---Beata monamas---Maria lorika--- Asia mojego nikt nie zgadł hihihi dobrej nocki kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta jasne ze co?? że jak żaba to monika :PP Agnieszka było blisko mam tak na drugie... I sobie nie myślcie Po imionach bedą dalsze łamigłówki ... buhahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FARBOWANA LISICO I ŻABKO niestety ale nie zgadłyście znowu ;) farbowana lisica to Anna żabka to Kasia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadujcie dalej ;) Regres- cisnienie w górę, ale potem jakie spanie wiesz, o czym pisze.." jovik po cisnieniu w góre nastepuje drugie cisnienie :P czasami i 3 i 4 :P:P:P pozniej dopiero sen :P veroniqueee jak tam z niepaleniem ? .... Dobrej Nocy pachnaca załogo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mam święto. I wesoło rozpoczynam dzień bo pięknie świeci słonko napewno dla Wszystkich pachnących 🌻 MAM. Pyta gospodarz nowego sąsiada: - A krowy macie? - Mamy. - A świnie chowacie? - A przed kim? Miłego dnia WAM życzę Złośliwiec - może Grzegorz,? Regres - może Marek, Mirek? żabka - może iwona, Iza? farbowana lisica - może Katarzyna? No to ja spadam, nie wiem jak mam na imię do tej pory!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze to dorzucę : Młody agronom kazał na swoje urodziny zabić świnię. Chłop tłumaczy mu: - Niestety, nie możemy zabić, bo się prosi. - Choćby się i na kolanach prosiła - macie ją zabić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze to : Mąż pyta się żony blondynki: - Kochanie... Dlaczego masz jedną skarpetkę zieloną a drugą niebieską? - Nie wiem... A najdziwniejsze jest to, że mam jeszcze jedną taką parę... Ja też jestem blondyna , ale farbowana bo fajnie pokrywa siwiznę. Pa . Mamuśki. Dziś chyba będę miała cięzki dzień w pracy, ale za to jak narazie dobry chumor. Mamuska44 blond.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w słoneczny dzień też mamuśka mam dziś święto:):):):):) miłego dnia wszystkim mamom najlepszego życzęaby te nasz edzieci tylko radość nam dawały miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w Dzień Mamy :) Ja, co prawda, na razie jestem tylko matką chrzestną, ale co tam - też świętuję :) Kochani, a może zrobimy spotkanie niepalących? Z tego, co zdążyłam się zorientować, to kilka osób jest z Katowic i okolic, więc... może by tak się spotkać, pogadać, miło spędzić czas...bez papierosa? :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny pomysł z tym spotkaniem:D Do Katowic mam ze 200 km.Ale co tam! Regres----> no cóż....u mnie 1 ciśnienie i jedno spanie:P:P:P:P:P:P hihiii Marta- tak mam na 3-cie:D Pozdrawiam wszystkich. Miałam dzis podać imię- ale nie bedę psuć zabawy- zgadujcie:) Podpowiem, ze rosyjski pisarz użył mego imienia w swojej powieści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry z rana:) pomysł ze spotkaniem mi się podoba:D co do zgadywania-nie zgadliście dalej:) Regres---może Piotr?:) i jeszcze wszystkim mamom życzę miłego dnia,pewnie taki będzie skoro macie swoje święto:) Buziole 4 ewerbady;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich serdecznie życzę miłego dnia BP i przesyłam ten skromny bukiecik wszystkim MAMOM 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Kiedy wszyscy dziś winszują, Każdy co innego, Cóż ja mam Ci, droga Mamo, powiedzieć nowego. Jeden wszelkich pomyślności, Inny szczęścia życzy. Ten znów złota i dostatków, ŻYCZENIA: Których nikt nie zliczy. Ja wartości nie znam złota, Bo nie uczysz przecie, Że nie wszystko kupić można Za pieniądz na świecie. A więc jedno mam życzenie Dla Ciebie od rana, Byś nam żyła długie lata - mamusiu kochana! By Twe dla nas trudy, znoje próżnymi nie były. I aby Ci dzieci twoje Szczęścia przysporzyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złosliwiec- ty to łzy umiesz wywołać:D Dzieki:D za wiersz:D Ciekawam, jak moje dziewczyny dziś się sprawdzą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello co wy z ta kryska nie mam na imie krystyna he he LISICA bylas blisko moja mamcia chciala zebym miala na imie marta ale ta wojne wygral tata zgadujcie dalej :P JOVIK nie pamietasz??kiedys mowilam na topiku jak mam na imie (chyba) ale w tamtej czesci ja obstawiam ze REGRES to niepokorny i nieujarzmiony typ he he zgadalam? ;) a na powaznie to obstawiam ze ty darek jestes a ZABCIA to ania mi pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien niestety Jarkiem nie jestem :) tez na J ale nie Jarek ;) :P teraz to z górki będzie ;) bo niezłą podpowiedz dałem .... byłem dzisiaj na kontroli z zatokami wszystko OK , mam za 2 tyg jeszcze raz przyjsc do kontroli i to wszystko jak na razie :D nos odetkany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja obstawiam ze REGRES to niepokorny i nieujarzmiony typ he he zgadalam? " no coś ty :O przeciez ja spokojny , wrażliwy i skromny chłopak jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha lisiczko Piotrem tez nie jestem dla wszystkich mam 🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×