Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Witam:) Całą rodziną trzymaliśmy kciuki za wygraną i krzyczeliśmy,że hej;) Teraz bardzo ważny mecz przed naszą drużyną. Miłego weekendu:)u nas pod znakiem euro,bo młodsza córka bardzo się interesuje piłką nożną,więc dzieci dzielnie oglądały mecz Rosja-Czechy,a my,starsi,nyny... 🌻nie palimy🌻pachniemy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po wczorajszym meczu pojęcie "Lubię Tytoń" nabiera nowego znaczenia :D Galaretka Ty to masz teksty czasami :D No jak nie lubić Tytonia?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Kaja:)każdy zajęty,ale najważniejsze,że BP:) Sądny Dzień:) Miłej i pachnącej niedzieli🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Tytoń się sprawdził ;) w piątek na meczu ;) witajcie niepalacy przyjaciele 🖐️ Dzisiaj poniedziałek i do tego zachmurzony Muszę wam się pochwalić że dzisiaj z żona obchodzimy 1 rocznicę ślubu :D(patrzcie jak to zleciało ) będzie uroczysta kolacja i pyszne wino :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde Regres przeciez dopiero co ślub brałeś,czas leci nieublaganie. Tytoń to na jutro niech się szykuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:-) ty Regres masz rocznicę:-) gratuluję:-) a ja kiedy cokolwiek:( a u mnie dziś od rana słonecznie i gorąco:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka wsiem :D pozdrawiam wszystkich pachnących :D Regres 🖐️wszystkiego naj naj naj za 1 rocznice ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regre wielkie gratulacje, pysznej kolacji i bardzo milej nocki z żonka :):):) ja od piątku bardzo lubie Tytoń :):):):) jutro trzeba mocno trzymac kciuki miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani po długiej przerwie. Cieszę się, że nasze grono się powiększa i przybywa nowych osób. Nie wpadałam do Was ponieważ wyjechałam do Hiszpani na wczasy :-)))))) i było cudownie :-)))))) Piszę o tym bo chcę się pochwalić oczywiście, ale głównie dlatego, żeby uświadomić świeżynkom, że półroku BP to koszt takiego wyjazdu. Pomyślcie o tym kochani. Wspomnienia bezcenne, wrażenia cudowne,pogoda widoki itd.... Za rok jadę na 2 tyg. Trzymajcie się ciepło i pomyślcie o tym co napisałam. Tak się tylko wydaje, że mnie to nie stać na urlop za granicą. Pewnie, że nie ! bo jak trzeba kupić śmierdziuchy to już nie wystarczy na urlop. Wybór jest prosty, kalkulacja kosztów jednego i drugiego również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Regres:) wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu🌻🌻🌻🌻🌻 Kochajcie się zawsze tak mocno.Dużżżżo szczęścia:D❤️ Goldena To wspaniała wiadomość:)To jest przykład,jak mądrze spędzić czas BP i zamiast palenia. Cieszę się,że jesteś zadowolona:):):) Złośliwiec:) Grzesław:) Oj,uśmiechnij się troszeczkę,Wysyłam Ci tysiąc 👄 i na pewno będzie lepiej. No to dziś moooocccnnnooo trzymamy kciuki,żeby drużyna Polski wygrała mecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i była pyszna kolacja Zona dostała kwiaty i coś jeszcze;) z okazji rocznicy ślubu Bardzo się ucieszyła a i ja otrzymałem piękny zegarek na rękę z tejże okazji takie chwile to coś pięknego Dziękuję każdemu z was za życzenia dla nas DZIĘKUJĘ :D jeszcze raz !!!🌻Miło nam poza tym nie palimy nadal a dzisiaj trzymamy kciuki za Polskę i za Tytonia :D by nie wpuścił żadnej bramki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elviv
Czesc. Chciałam do Was dołączyć. Nie palę od niedzieli czyli prawie 3 dni. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres!!! GRATULACJE :), niechaj Wam się układa :), faktycznie czas leci- wszak dopiero byłeś narzeczonym, a tu - minął rok !!! Goldena - masz rację - oszczędzając na fajnkach można ze spokojem gdzieś wyjechać - w nwgrodę ;) no i 1:0 przegrywamy :( jeszcze nie wszystko stracone....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich ciepło, za oknem leje deszcz i jakoś tak ponuro :-(( Zapraszam na kawę, herbatę a świeżynkom proponuję meliskę :-) Odzywać się proszę i meldować jak się sprawujecie Pachniemy 🌻 @gusia 🌻 Sądny 🌻 Grzesław 🌻 ojejkujejku 🌻 Żabka 🌻 Złośliwiec 🌻 Regres 🌻 I pozostała część załogi 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Goldena,dziękuję za kawę:D U mnie też szaro,ale to nic-cieszy mnie ta pogoda,bo nie muszę biegać z konewką,wężem,a roślinki pięknie rosną:) Elviv Proszę,dołączaj do nas.Zapraszamy.Pięknie,że BP:) Ale emocji było wczoraj w czasie meczu. Co to się będzie działo w sobotę... Śniło mi się,że paliłam,bardzo głupi sen,ale już jego moc słabiutka.Fuj,smród fajki odstrasza mnie. Pozdrawiam pachnąco🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Chciałam do Was dołączyć. " elviv ZAPRASZAMY Pisz nam jak ida postępy ojejku dziękuje za życzenia :) piękny mecz wczoraj polacy rozegrali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie nie palących mecz wczoraj był dobry, ale z Czechami nie bądzie prosty:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elviv
Czesc. Dzis 5 dzien BP,pierwsza kawa BP.W sumie nie jest zle,najgorsze sa wieczory.Wspomagam sie plasterkami i chyba dzieki nim jescze nikogo nie zabilam:). Dziekuje za przyjecie mnie do waszego grona. A tak na marginesie jak jest zle czytam forum gdzie zlosliwiec 7 lat temu rzucal palenie i pomaga.Stona po stronie.Polecam dobra lektura zeby odgonic zle mysli.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elviv- pewnie , że forum pomaga po to tu jestesmy - głowa do góry :) mogą być plasterki, mogą być tablexy, książka, rower - co komu pomaga niechaj stosuje, a tu mamy różnorodność doświadczeń..... no i życzliwość dla "rzucaczy" 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Elviv Świetnie Ci idzie:)Dla mnie też wspaniałą terapią było czytanie forum.Czytałam obecna,drugą część,do pierwszej też zaglądałam. Melduj się codziennie. Żabko,co u Ciebie? U mnie dziś śliczna pogoda :) Miłego dnia ekipo BP🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkich:-) Elviv zapraszam do grona niepalących i trzymam kciuki za dalsze postępy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz trzeba im pogratulować emocji i życzyć szczęścia w kolejnych rozgrywkach:-) a mam byśmy nie zaczęli palić z tego powodu, oraz było nas więcej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×