Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

chyba wszyscy na wakacje juz wyjechali :O gdzie sie pochowaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:-) Regres jakie wakacje? Ja nie mam nic takiego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://wyborcza.pl/1,75477,11787348,50_zlotych_za_paczke_papierosow__W_Nowej_Zelandii.html?utm_source=HP&utm_medium=AutopromoHP&utm_content=cukierek1&utm_campaign=wyborcza niezłe ceny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Regres to tak jakby przyrównać miarę calową do metrycznej, która lepsza:-) ile zarabia N.zelandczyk, a ile Polak?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Grzesiu o co ci chodzi ;) Ale jesli polak pojedzie do Nowej Zelandii i nie weźmie fajek ze sobą to sie zastanowi czy jest sens dać ponad 50 zł za paczkę fajek :D 🖐️ wieczornie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Regres,ale ceny.Dużo ludzi pali,nawet dzieci w gimnazjum.Kiedyś się paliło,bo prawie wszyscy palili.W starych polskich filmach,czy nawet serialach dla dzieci-rodzice palą,Pan Samochodzik pali!Trochę dziwne,ale na tym się wychowałam. Teraz nie palimy i życie jest piękniejsze;) Grzesław:) Świeżynki,co u Was?Meldować się. Mi stuknęło w środę 9 miesięcy BP:)Już nie liczę dni,nie zaglądam codziennie w licznik,ale staram się pamiętać,że już zawsze BP. Czasem mam jakieś tam sny,że palę,ale to takie nieważne. Miłego dnia BP🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu weekend :) ale ten czas leci,,,,,, chwile odpoczynku w domu od pracy Kochani pachnacych i radosnych chwil BP @gusia Grzeslaw MamaZonaKobieta Goldena Regres Zlosliwiec Żabko 🖐️ pozdrawiam i nie palic to fajna rzecz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo serdecznie:-) i zapraszam na c c c c c kawę:-) miłego dnia życzę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie spytam żabko gdzie jestes? Grześ 🖐️ @gusia 🌻 za 9 miesiecy BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Zapraszam na sernik z rosą. Kaja:) Dziękuję Regres:) Grzesław:)z przyjemnością wypiję kawę. Żabko,odezwij się. Pozdrawiam wszystkich:) Nie palimy 🌻pachniemy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłej niedzieli zapraszam na kawkę , herbatkę i ciasto drożdżowe żabko co u Ciebie odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkich niedzielnie życzę miłego dnia :D pachnąca aga 🌼 dzięki za kawę i ciacho :D zabka 🌼 jak możesz to się odezwij :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w niedzielne popołudnie:-) @gusia spóźnione brawo za 9 miesięcy Pachnąca Aga :-) Kaja:-) Goldena:-) MamaŻonaKobieta:-) Regres:-) Złośliwiec:-) pozdrawiam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia 😘 jestes wielka Ty wiesz :):):) 9 hurrrrra Dobre masz nastawienie to juz polowa sukcesu ,lubie Cie FAJNIE jest nie palic :):):) Grzeslaw jak samopoczucie/ pozdrawiam zlosliwiec melduj sie ,trzymaj to bractwo w kupie 😘 nikt prawie sie nie melduje chyba wszyscy griluja to dobrze ale nie palimy ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję :D:D:D Kaja:) Grzesław:) Pachnąca Aga:) Złośliwiec:) Regres:) Sądny Dzień:) Żabko? Goldena:) MamaŻonaKobieta? Pozdrawiam poniedziałkowo,oczywiście BP🌻🌻🌻 U mnie w końcu popadało i zrobiło się chłodniej. Dzieci ciągną ostatkiem sił w szkole.Byle do długiego weekendu. 🌻nie palimy🌻pachniemy🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam również 🖐️ jak tam nasi nowicjusze? nie palą nadal? czekamy na wieści mamazonakobieta ..mam nadzieję ze trwasz w postanowieniu? bo tak dobrze ci szło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka pachnacy 🖐️ witam poniedzialkowo , nie palimy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie w słoneczne poniedziałkowe przedpołudnie i zapraszam na c c c c c c c c c c kawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale macie dobrze
że już niepalicie,ja jestem w szponach nalogu nie daję rady:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palaczka nałogowa
palę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po dluzszej przerwie palaczka po pierwsze zaczernij sie,a po drugie jestem pewna ze dorosniesz ;) do tego i wtedy dasz rade :) ale macie fajnie---no mamy mamy jesli chcesz to tez mozesz miec fajnie :) @gusia--🌼 pachnaca aga 🌼 vonk🌼 mamazonakobieta🌼 Regres Grześ Złośliwiec-szacuneczek i dla wszystkich ktorych przez skleroze ominelam-😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Palaczko,jak pięknie jest nie palić.Czytaj forum od początku i zobacz,że wielu z nas przechodziło piekło w czasie rzucania,ale to mija,a stan BP jest tego wart. Powodzenia. Ekipomiłego wtorku🌻pachnącego🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia 🖐️ zlosliwiec 🖐️ fajnie jest nie palic:):):) cos cisza na forum ,jednak wazne aby nie palic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego pachnącego wieczorku moi mili jutro bardzo potrzebuję Waszego wsparcia, trzymajcie za mnie mocno kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pachnąca Ago,trzymam kciuki:) Kaja:) Złośliwiec:) Nie palimy🌻🌻🌻pachniemy🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam @gusia, ojejkujejku, zlosliwiec dzięki że trzymaliście kciuki pomogły :):)miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×