Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Dziekuje kochani za wsparcie , bardzo sie przyda :) Pozwole sobie czasami do was napisac i mam nadzieje ze nikt sie nie obrazi ze pisze nie bedac BP:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP 04 06 2012 1. Zlosliwiec -----------2611 BP ❤️(08.04.2005) 🌻 (7 Lat 1mies 27 dzien) 2. Jovik------------------2491 BP ❤️(05.11.2005) 🌻 (6Lat 6mies 30dni) 3. Sadny dzien ---------1566 BP ❤️(23.02.2008) 🌻 (4 lata3 mies12dni) 4.Pachnąca Aga------1275 BP ❤️ (06.12.2008) 🌻 (3 Lata 6 mies29dni) 5 Ojejkujejku ------- >1274 BP ❤️ (07.12.2008) 🌻(3 Lata 6 mies 28dni) 6. Regres ------------- 1200 BP ❤️(01.05.2009) 🌻 (3 Lata 1 mies 4dni) 7.Vonk --------------- 1000 BP ❤️(05 09.2009) 🌻 (2 Lata 8 mies 30 dni ) 8 Julka01------------ 993 BP ❤️ (13 09 209) 🌻 (2 Lata 8 mies 22 dni) 9.Mamuska44 ------ 981 BP ❤️(16.09.2009) 🌻 (2Lata 8 mies 19 dni) 10 Lorika ----------- 872 BP ❤️(11.01.2010) 🌻 (2 lata 4 mies 24 dni) 11Grzeslaw-------- 868 BP ❤️(15 01 2010) 🌻 ( 2lata 4 mies 19 dni) 12 kaja_------------- 627 BP ❤️(17 09 2010) 🌻 (Rok 8 mies 17dni) 13.xx444-------------- 566 BP❤️(20.11.2010) 🌻 (Rok 6 mies 14dni) 14 madziuchna ------ 560 BP ❤️(22 11 2010) 🌻 (Rok 6 mies 12 dni) 15 monamas---------- 482 BP ❤️(07.02.2011) 🌻 (ROK 3 mies 27dni) 16 Mariola18-----374 BP ❤️ (27 05 2011) 🌻 (Rok 7 dni) 17 Trufelka------301 BP ❤️ (30 07 2011) 🌻 (11 mies 4 dzien) 18@gusia-------->289 BP ❤️ (23 08 2011) 🌻 (9 mies 12 dni) 19 Kotki------- 224 BP ❤️ (19 10 2011) 🌻 (7 mies 15 dni) 21 M@rtunia------>211 BP ❤️ (07 11 2011) 🌻 (6 mies 29dni) 22 gerda z zimowej->189 BP❤️ (29.11.2011)🌻(6 mies 6dni) 23 kfiat*kalafiora- 174 BP ❤️ (14 12 2011) 🌻 (5mies 20 dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Wszystkim,dawno mnie tu nie było ale nadal nie palę 563 dni.Żabko bardzo mi przykro,że masz takie problemy.Przepraszam,że ośmielam się doradzać,ale niech to będzie rozwód z winy męża.Potrwa to znacznie dłużej,ale masz przywileje i swoje prawa,natomiast bez orzekania o winie pozbywasz się jedynie balastru.Jestem pełna podziwu,że zdecydowałaś się na ostateczny krok.Z pewnością poradzisz sobie,teraz Ty i dziecko jesteście najważniejsi.Z czasem też rzucisz palenie; wszystko w odpowiednim czasie.Nie potępiam Ciebie,że wróciłaś do palenia przecież nikt z nas nie jest idealny! Są wzloty i upadlki.Dziękuję za listę, ( dawny mój nik xx444) zmienilam od dawna na iga44 Życzę Ci Żabko pomyślnego załatwienia spraw,żebyś nadal miała pracę,jednym slowem mniej stresu.Wierzę w Ciebie,jestem przekonana,że będziesz szczęsliwa,Pozdrawiam serdecznie Ciebie i pozostałych tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabko 😘, będzie dobrze!!!, a teraz, skoro już zaczęłaś działać, to już tylko lepiej !!! Decyzja słuszna i co najważniejsze TWOJA własna 🌻 A cała Załoga ma rację, że z orzekaniem - w zyciu róznie bywa i jak zrobisz bez orzekania, to nawet możesz mieć zasądzone alimenty na męża będącego w "trudnej" sytuacji życiowej, a z tego co piszesz, to bardzo łatwo w taką sytuację może wpaść, natomiast z "ORZEKANIEM" nie ma szansy na to. Oczywiście decyzję musisz podjąć sama :) dziękujemy za statystykę - ale już dużo czasu BP minęło mi :) no i prosżę brać przykład ze "starszych" pachnideł ;) miłego dnia 🌻 dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze nikt sie nie obrazi ze pisze nie bedac BP" ale żabko w kazdej chwili możesz byc BP To zalezy tylko od ciebie i dziekujemy za licznik Vonk ---> 🌻 za 1000 dni bez papierosa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michał_ale_nie_szpak
nie palę od trzech miesięcy, a wcześniej paliłem przez ponad 5 lat teraz już się uspokoiłem, ale początkowo strasznie się stresowałem do tego stopnia, że początkowo musiałem kilka razy sięgać po fajki. Żona kupiła mi jakieś krople rescue i kazała stosować, kiedy się stresowałem uspokajałem się i nie miałem już tak wielkiej potrzeby zapalenia a ta wiadomo szybko nie mija dalej czasem mam ochote n papieroska, ale jakos wytrzymuje bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli Michał jesteś następnym pięknym przykładem że jeśli sie chce to można nie palić :) Super... Palenie to nic zdrowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja 1302
nie wiem czy mnie pamiętacie; byłam nie paliłam; poległam; teraz spróbuję wrócić; od jutra nie zapalę; proszę trzymajcie za mnie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za listę Żabciu:-), a kiedy będziesz już miała te prochemy za sobą, to będziesz pachniec?:-) Nadzieja a i owszem Pamiętamy i do kolejnej próby zapraszamy, a i kciuki za Twój sukces trzymamy:-) a I kolejny masz Uczestnik Michał, również do klubu nie palących zapraszamy i równie gorąco wspieramy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabko dziękuję za listę:) Żabko,tyle już czasu nie paliłaś.Na pewno łatwiej by Ci było BP przechodzić przez całą tą rewolucję w Twoim życiu.Ale o tym sama wiesz.Więc wracaj do nas pachnąca,będziesz panią siebie BP,zobacz ile kasy już przepaliłaś,ile nerwów... Dużo siły Ci życzę,Wszystko ułoży się dobrze w Twoim i synka życiu:) Trzymam mocno kciuki. Monamas:) Regres--->1200 dni BP-łał-SUPER🌻🌻🌻 Vonk--->1000 dni BP-gratulacje🌻🌻🌻 Kaja:) Grzesław---> trzymam kciuki,żeby wszystko ułożyło się po Twojej myśli:) Ojejkujejku:) Michał--->świetnie,że Ci się udało,prawda,że lepiej się żyje BP? Nadzieja--->Proszę się codziennie meldować:) Poproszę o dobre myśli dla mnie,przyda mi się,takie,że jestem okazem zdrowia:D Miłego dnia BP 🌻nie palimy🌻🌻pachniemy🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia no te 1200 dni bez fajki zleciało jak biczem strzelił;) dziękuję za 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:-) @gusia, pisałem o problemach Żabki, a nie o moich:-D Regres brawo za 1200 dni:-), zazdroszczę:-) Vonk brawo za 1000 dni również zazdroszczę:-) miłego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia 😘 Regres gratuluje :):):) ladna cyferka Grzeslaw🖐️ żabka:) iga44 :) ojejkujejku :) Vonk gratulacje :):):) wszystkim gratki skladam a poczatkujacym naj gratki za odwage ,za madra decyzje:):):) fajnie jest nie palic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry słonecznie:) Dziś porządki w domu,na dworze,bo jutro Boże Ciało. Wolne dla dzieci,a i przecież zaczyna się Euro. Grzesław-Twoje słowa:"nie zazdroszczę Ci sytuacji , ale ja też mam trudna i się nie daje"-ale to dobrze,że u Ciebie już ok:) Kaja👄:) Miłego dnia BP:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po długiej przerwie:-) Miło wejść tu i poczytać co u Was.. Żabko trzymam kciuki za Ciebie... Ja dalej pachnę i coraz bardziej się tym delektuje ...jest mi z tym bardzo dobrze chociaż nieraz jeszcze potrafi za mną chodzić ale zdarza się to bardzo rzadko... Niedawno byłam na wyjeżdzie i poznałam mnostwo ludzi i wiecie co?nikt z nich nie pali....hm...czyli jest coraz lepiej....:-)Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) U mnie piękna,słoneczna pogoda:) Zapraszam na kawę,herbatę i pyszne ciasto z truskawkami :) Kaja:) Grzesław:) Julka--->cieszę się,że zaglądnęłaś do nas i najważniejsze,że nie palisz:) Miłego dnia pachnidełka🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) witaj Julika:-) jeszcze nie mieliśmy okazji z sobą pisać:-) i fajnie, że nadal bez fajki jesteś:-) @gusia dziękuję za poczęstunek:-) Kaja:-) u mnie trochę pochmurno, ale ciepło:-) pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj w pracy :( 🖐️ załoga dzisiaj o 18.00 za naszych trzymamy kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dziś w pracy,niestety, ale już niewiele zostało do końca :) I też zamierzam kibicować dziś naszym :) Oleoleoleole,jejejeje :) Pozdrowienia dla Załogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko koko,Euro spoko 🖐️ 🖐️ 🖐️ napewno dzis sie laczymy wszyscy , jednak badzmy czujni aby euro nas nie ponioslo!!! ani jednego !!! pozdrawiam wszystkich BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale stres na meczu,uffffffff wolalabym wygrac ,jednak jest jak jest ale bez fajki ale jakie emocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×