Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

31 maj - światowy dzień bez papierosa. Wszystkim życzę wytrwałości w swoich postanowieniach bycia czystym. Pozdrawiam starych i nowych bywalców 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to piękny dzień dziś obchodzimy:)BEZ PALENIA🌻 Już czwartek... Jutro Dzień Dziecka-jadę ze szkołą syna na wycieczkę rowerową.Oby tylko pogoda dopisała. Mamuśka:) Pachnąca Aga:) Złośliwiec:) Ojejkujejku:) Kaja:) Sądny Dzień:) Regres:) Grzesław:) MamaŻonaKobieta? Żabko???????? Goldena:) Miłego dnia👄🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie @gusia 🌻 MamaŻonaKobieta 🌻 Kaja 🌻 Goldena 🌻 Agapachnącą 🌻 Sądny dzień 🌻 Regres Złośliwiec ważne, że nie palimy:-) miłego dnia życzę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie @gusia 🌻 MamaŻonaKobieta 🌻 Kaja 🌻 Goldena 🌻 Agapachnącą 🌻 Sądny dzień 🌻 Ojejkujejku 🌻 Mamuska44 🌻 Regres Złośliwiec ważne, że nie palimy:-) miłego dnia życzę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego pachnącego wieczorku dziś dzie bez papierosa tak więc bardzo proszę by nasze pachnące grono sie podpisało zabko co z tobą grzeslaw dzięki Ty wiesz za co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdążyłem :) pozdrawiam wszystkich w dzien bez papierosa :) Dla tych co rzucają to dobra okazja Jutro 1.06 od dnia dziecka zacząć nie palić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dziecka:D:D:D Dzieci z prezentów zadowolone i przede wszystkim zaskoczone podarkiem;) Tylko wycieczka rowerowa nie wypaliła,bo pada...Moje roślinki są bardzo wdzięczne,no ale szkoda,że z synkiem nie spędzimy tego czasu razem. Pozdrawiam prawie weekendowo🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia u mnie tez pada i jest szaro-buro ale pocieszam sie tym że jutro w koncu sie wyśpię bo będzie łikendos ;) 🖐️ pozdrawiam załogę bp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie... trochę to trwało zanim zmądrzałam;) nie palę już 3dzień jak ktos wześniej napisał kryzsowy,na razie się trzymam! ja nie wspomagam sie niczym-od stycznia po prostu ograniczyłam palenie do 3 -4 papierosów dziennie i fakt w weekendy paliłam więcej.. ale mam już dość! przeczytałam ponownie książkę Allana Carr "Prosta metoda na rzucenie palenia" i nie palę i już nie zapalę-nie mogę bo wiem ,że już jeden papieros po dłuższej abstynecji jest w stanie mnie uzależnić! Na razie wogóle mnie nie ciągnie, najbardziej boję się ze przytyje,ale trudno daje sobie 3-4kg toerancji...gorzej jak przytyje więcej:( na szczescie mam faceta który mnie dzielnie wspiera, sam od dwóch lat nie pali (pali tylko na imprezach) i przytył 20kg! zaczełam 2x razy w tyg. chodzić na basen jak pogoda sie poprawi zamierzam biegać!-NIE MOGĘ PRZYTYĆ BO OSZALEJE! będę pisała na bierząco!już teraz mogę bo nie palę i pachnę;) Gratuluje wytrzymałości: @gusia ojejkujejku Regres Aga pachnąca Grzesław Sadny dzien Złośliwiec Kaja_ Goldena Żabka Jonik Im-ka blue Zofia-emerytka MamaZonaFajeczka fajeczka Całuje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jovik Iwonicki
Witam Was serdecznie🖐️ Pozdrawiam Was z iwonicza. Odpoczywam, leniuchuje i... tancze. Wszystkim zycze BP na każdy dzień:) Nie loguję się, bo jestem tu na jakims ichnim kompie:p Buziaczki i do zoba👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yasminn236 WITAJ W GRONIE NIE PALACYCH nie palisz juz 3dni a to duży sukces,osobiscie trzymam za ciebie kciuki bo jestes na swietnej drodze by raz na zawsze rozstac sie z papierochami Jovik WITAJ 🌻 super masz, tez chciałbym do sanatorium Wypoczywaj i wracaj szybko do nas :D 18011975ciotka1 Super ciotka :) czekamy na relację jak ci idzie rzucanie fajek . wiesz najgorzej jest na poczatku,poźniej to juz samo się toczy Ja nie palę juz ponad 3 lata i czuje sie z tym faktem wyśmienicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh,jakiegoś doła mam dziś:( ale Wasze wpisy o niepaleniu wywołały uśmiech na mojej twarzy:D Tak sobie myślałam o papierosku,ot tak niezobowiązująco,ale otrzeźwiałam,bo jesteście na początku ciężkiej drogi,a to już za mną.Ja jestem wolna!już nie walczę,nie szarpię się,tylko po prostu żyję pachnąco. Yasminn Witaj:)trzymaj się:) Może początkowo zacznie Ci przybywać kg,ale teraz zaczyna się okres owoców,warzyw,pogoda sprzyja ruchowi,więc nie grozi Ci katastrofa nadwagowa,a przy okazji,może chłopaka odchudzisz? Ciotka Świetnie Ci idzie!Dołączaj do nas pachnących:) Jovik Dzięki za pozdrowienia:)wypoczywaj i tańcz.👄 Regres ano,już weekend.... pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Co to za cisza? Meldować się świeżynki. 🌻🌻🌻 ps.Żabko,napisz małe słówko od siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej zazdroszcze wam niepalenia i gratuluje a jak już nie palicie to odczuwacie zmianę charakteru ? tzn czy bardziej jesteście w ruchu czy macie więcej energij i chęci do działania bo ja jak nie zapalę gdzieś tak do 12 to jestem żywy mam lepszy humor a po zapaleniu jakoś tak wszystko ze mnie ucieka też tak macie czy to tylko jakieś moje wkrętki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Kaja👄🌻 Merkules U mnie charakter się zmienił,myślę,że na lepsze:)i oczywiście mam więcej werwy,siły,radości życia.A tak,to człowiek chodzi jakiś zamulony za tym dymem. Na pewno warto rzucić palenie. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markules 🖐️ nie musisz nam zazdroscic mozesz tez byc nie palacy,decyzja nalezy do Ciebie i wtedy bedziesz mial wiecej energii i napewno bedziesz szczesliwy ze pokonales potwora,,,bedziesz mial wiecej czasu dla siebie,nie bedziezs smierdzial ,,,,,,,,,itp itd plusow jest bardzo duzo :):):) 18011975ciotka1 --gratuluje ,tak trzymaj 😘 @gusia 😘 😘 😘 przesylam Ci duzo radosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno masz masz rację wiem bo czuję to jak nie zapalę do 12 jestem cały w skowronkach po 12 zaczynają się nerwy i to ostre potrafię wybuchnąć z byle powodu jestem chamski i nieznośny kiedyś próbowałem rzucić palenie w pracy i uderzyłem szefa pracę oczywiście straciłem też macie takie nerwy? i jak z nimi sobie radzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wstyd sie przyznać ale poległam pale 3 tygodnie :( niebawem podejme kolejna probe... Co u mnie ? wyprowadzilam sie od meza trzy tyg temu przez pierwszy tydzien nawet nie widzial syna nie zadzwonil nie napisal smsa , dwa razy jechał na oddział detoksykacji lecz zwiewał powrotem w pracy umowa do 8 czerwca wiec kolejny stres czy przedłużą czy nie:( i sprawa rozwodowa przede mna mysle nad tym czy polubownie czy z orzekaniem o winie i pustke mam wolalabym polubownie bo przynajmniej szansa jest ze sie skonczy na jednej rozprawie. widze sporo nowych nickow wiec prosze osoby ktorych nie ma na liscie o napisanie od kiedy nie pala lista bedzie jutro lub pojutrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutno jakoś zaczyna się ten tydzień.:( U mnie ponuro,zimno i pada.Trochę odpocznę w domu,a deszcz podlewa ogród,kwiaty,mam chwilkę luzu. Żabko,strasznie mi przykro,że opanował Cię ten nałóg. Cieszę się,że się odezwałaś:) Ważny okres w twym życiu jest. Lepszy jest wyrok z orzekaniem o winie,ale zrobisz jak uważasz za stosowne. Życzę dużo siły i samozaparcia.dasz radę:) Kaja:D:D:D👄 Merkules No pewnie,że nerwy są,ale potem mijają.Duże ilości herbaty z melisy świeżej,krople walerianowe,herbata z dziurawca,ssanie goździków...sposobu tysiąc,byleby nie palić,byleby wytrwać.Potem już zapomina się,że się paliło. Dużo :D uśmiechu poniedziałkowego:D 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markules,a nie Merkules.Zamieniłam sobie H na M,hi hi Przepraszam za tą literówkę Markulesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabko--> podziwiam Cię za ten krok i trzymam mocno kciuki, żeby wszystko dla Ciebie i dla synka ułożyło się jak najlepiej. Zresztą, Ty wiesz, że ja Ci bardzo w tym kibicuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście nie zazdroszczę ci sytuacji w życiu bo to bardzo przykre :( szkoda że zaczęłaś palić na nowo ... Moze kolejna próba będzie owocniejsza Zyczę ci spokoju i wytrwałości i w ponownym rzuceniu nałogu i w zyciu osobistym cieszę się że prowadzisz nam nadal księgowośc BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabko 😘 przykro mi ze poleglas ,jednak w glebi duszy rozumiem ,nie popieram jednak rozumiem ,dzieki ze sie odezwalas ,brakowalo tu Ciebie Zycze Ci abys poukladala swoje zycie ,abys byla szczesliwa,wolna od krzywd i papierosa ,przytulam @gusia 😘 monamas 😘 Regres 🖐️ reszta ludkow odzywac sie :):):) milego bezdymnego poniedzialku :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkich:-) Zabko:-)🌻 bardzo dziękuję, że się odezwałaś:-), nie zazdroszczę Ci sytuacji:(, ale ja też mam trudna i się nie daje:-) Regres @gusia🌻 Monamas🌻 Kaja🌻 Agapachnącą🌻 Złośliwiec Ojejkujejku🌻 Mamuśka44🌻 Yasminn236🌻 Jovik🌻 Ciotka1🌻 pozdrawiam Was:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×