Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i(n(k(A)

Nie.nie odezwe sie i nie, nie napisze

Polecane posty

Gość i(n(k(A)

Dokładnie :O Nie napisze do niego pierwsza znowu a mam taka cholerna ochote :O :( Wsprzyjcie !! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona johnneg
napisz wieczorem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i(n(k(A)
Nie,... Nie moge sie wogole odezwac :O :O musze poczekac na jego ruch !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i(n(k(A)
Nie,... Nie moge sie wogole odezwac :O :O musze poczekac na jego ruch !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfcfcbcfghs
O nie - jak tak się męczysz to załatw sprawę na bieżąco , nieodzywanie się jest ok ale jak o tym myślisz ciągle to lepiej sprawę wyjaśnić. Albo wykasuj jego numer i zamknij temat. Czekanie jest przereklamowane, czasem warto ale nie jak chodzi o wazne dla ciebie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaaaaaaaaa
To jest zawsze wbrew pozorów poważna sprawa. Jak piszesz do niego pierwsza, to zawsze odpisuje? I po jakim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i(n(k(A)
No odpisuje to zalezy co robi.. ale jak dlugo nie odpisuje to zawsze napisze dlaczego... ale ja nie chce robic zawsze pierwszego ruchu. nie chcesie zawsze pierwsza odzywac... to tak glupio.... wyjde na namolna a nie chce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaaaaaaaaa
Rozumiem Cie. Mam tak samo. Tez bym chetnie sama napisala. Nie jest tak ze zawsze ja pisze pierwsza. Ale wiem, że jak dlugo ja do nie pisze, to w końcu on do mnie pisze. Więc ja się nie dam. Razem raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona johnneg
No odpisuje to zalezy co robi.. ale jak dlugo nie odpisuje to zawsze napisze dlaczego... --- to w porządku facet. Miałam taką przyjaciółkę. I to jest w porządku, podac dlaczego sie nie odpisało.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfcfcbcfghs
hmm, a czy często on pisze pierwszy? a może po prostu piszecie na zmianę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaaaaaaaaa
dfcfcbcfghs musze przyznąc ze mądre z tym, że może pisze się na zmianę. :) U mnie w sumie by sie zgadzalo/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i(n(k(A)
Nie,nie czesto pisze pierwszy... Głównie to ja się pierwsza odzywam,bo mi zalezy :O A mu to chyba nie :(! Zdarza sie,ze napisze pierwszy oj ale to sporadycznie :O! Jak jest na gg to wtedy pisze i to nie zawsze,a o smsie moge pomarzyc :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie napiszesz do tego faceta pierwsza, ale będziesz tracić godziny na wyżalanie się nad swoją głupotą i upartością na forum. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i(n(k(A)
Wredniak Paskudny nie inaczej :) trzeba sobie jakos radzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonaW
A ja czekam aż przyjdzie i jakoś sobie dzisiaj miejsca nie mogę znaleźć..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalonmna
no właśnie co zrobić, żeby nie ciągnęlo do napisania pierwszej do niego jakieś rady? zawsze to ja pierwsza pisze a on grzecznie odpisuje bez sensu taka zanajomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...chyba najlepiej zapomniec...wiem,wiem:O łatwo powiedziec...ale tak spalasz sie do cna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i(n(k(A)
kalonmna mam to samo... Dokładnie to samo... Własnie nei wiem jak to zrobic... ta pokusa... Dbiablisa pewnie masz racje ale wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem...ja pisałam...czekałam az krfa napisze choc słowo...no napisał...na piec moich maili jednego lakonicznego...mineły dwa lata i w koncu zrozumiałam-że on mnie nigdy ani nie chciał ani nie kochał...zwyczajnie ...byłam chwilą Jego zapomnienia i tyle :O smutne ale prawdziwe...dlatego rozumiem co czujesz...to chodzenie po scianach czy napisac a jak juz wysłane to czy sie odezwie,sprawdzanie po sto razy skrzynki odbiorczej i w koncu wow odpisał...to szczescie-bezcenne...ale wypala taka znajomosc jak cholera :Opzdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i(n(k(A)
Ja wiem,ze mi odpisze chociazby z grzecznosci ale ja tak wcale nie chce... Bardzo bym chciala,zeby odzywal sie pierwszy... Strasznie z tym mecze,bo,ze sie tak wyraze zagubia mnie to.. taka skolowana jestem przez to :O A jak mu anpisze i wysle to zawsze sie zastanawiam czy dobrze zrobilam i czy sobie cos nie pomoze. Ale diablica masz racje radosc bezenna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalonmna
wypala okropnie trzeba cos postanowić z tym tylko czy dotrzymam słowa:( i nie napiszę? znam siebie i złamię się i napisze szkoda słow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże, ile masz lat, to są licealne dylematy :o Odpisuje Ci zawsze i się jeszcze tłumaczy że długo nie pisał, o co masz pretensje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfcfcbcfghs
ehh i pewnie czekanie co tym razem odpisze, czy miło czy od niechcenia. takie życie to nie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i(n(k(A)
O to,ze sam pierwszy sie nie odezwie... Moze i licealne ale mnie to boli :O kalonmna ja tez sie napewno wylamie jak nie dzisiaj to jutro alvo za pare dni ale na 100% tez sie pierwsza odezwe.. Doskonale Cie rozumiem.... nie wykasuje numeru, nie umiem... wiem jak to brzmi ale taka prawda... a i do tej pory pisal mi dosc dluie smsy chyba na kilka wiadomosic... ale co z tego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i(n(k(A)
heh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonaW
My umowilismy sie na wieczor. Nie wiem - wieczor to ktora? Narazie od rana milczy. Tez nie odezwe sie pierwsza. Zostawil wiadomosc na gg, ze ogarnia mieszkanie - o 16. Czekam dalej. Napisalam tylko na gg, że ja już nie mam dzisiaj nic do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfcfcbcfghs
a nie zapytasz o której wieczorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu ja tak reaguje
A czy wy macie ustawione darmowki do swoich afcetow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×